Баришівка щоденна

Засідання організаційного комітету щодо проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі

09 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, селищного голови О.П. Вареніченка, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області, Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, представників громадських організацій району,  відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі.

Під час засідання оргкомітету обговорено план підготовки та проведення Дня захисника України, актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 14 жовтня 2017 року на Меморіалі слави (мітинг та покладання квітів), а потім в районному будинку культури.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації