Баришівка щоденна

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

13 вересня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю начальника поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області О.М. Гаврися, старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Перемозької сільської ради.

На зустрічі були присутні голова виконавчого комітету Перемозької сільської ради Т.М. Рихлик, члени виконкому, директор школи, депутати сільської ради, члени адмінкомісії та жителі населеного пункту.

Під час зустрічі заслухали звіт начальника поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області та дільничного офіцера поліції про стан правопорядку на території Перемозької сільської ради за 8 місяців 2017 року, розглянули актуальні проблеми у населеному пункті.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка