Баришівка щоденна

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 08.08.2017

08 серпня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, прокурора Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р. Мамедова, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про стан виконання дохідної частини бюджетів селищної та сільських рад за 7 місяців 2017 року в розрізі податкових надходжень (доповідач: Л.В.Куда, в.о. начальника управління фінансів райдержадміністрації).

2. Про доцільність та можливості відкриття підрозділів дистанційного обслуговування установ АТ «Ощадбанк» в населених пунктах Баришівського району (доповідач: Д.Є.Бандурін, керуючий ТВБВ «Ощадбанк»).

3. Про роботу мережі проводового радіомовлення у Баришівському районі(доповідач: В.Г.Лимар, начальник цеху електрозв’язку).

4. Про закінчення збору ранньої групи зернових культур в сільських господарствах району(доповідач: Г.П.Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

5. Про розподіл цільових видатків на лікування хворих на цукровий діабет (доповідач: Г.М.Буняк, головний лікар Баришівської центральної лікарні).

6. Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів (доповідач: Л.В.Забережна, в.о.головного лікаря КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району).

7. Про основні напрямки і перспективи діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо підтримки сімей із дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах (доповідач: Г.І.Ігнатенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час розширеної апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації