Баришівка щоденна

Робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень проведено у Волошинівській сільській раді

12 липня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Хлоя, головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Волошинівської сільської ради.

На зустрічі були присутні голова виконавчого комітету сільської ради Л.В. Макаренко, члени виконкому, депутати сільської ради, члени адмінкомісії та жителі населеного пункту.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції, розглянули актуальні проблеми у населеному пункті.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації