Баришівка щоденна

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 16.05.2017

16 травня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про закінчення навчального процесу 2016-2017 навчальних років в закладах освіти Баришівського району (доповідач С.Б. Гапич, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

2. Про закінчення проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району(доповідач Ф.В. Маренич, заступник голови райдержадміністрації).

3.Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в Баришівському районі(доповідач Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

4.Про зміни в законодавстві щодо призначення житлових субсидій для населення(доповідач Л.Д. Сухенко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

5. Про виконання протоколу розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 20 квітня 2017 року (доповідач В.М.Гордієнко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації).

Також розглянули питання про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач О.М.Москвічов, т.в.о. начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації в Баришівському районі (доповідачі В.П. Попович, заступник начальника Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області; А.М. Горбатко, виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі).

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації