Баришівка щоденна

Нарада з питання реконструкції та упорядкування пам’ятного знака «Атакуючий солдат» у селі Борщів Баришівського району.

20 квітня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, представника ГО «Союз Народна пам’ять» В.В. Дорофеєва, представника “Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини», археолога О.К.Сиром’ятникова, голови виконавчого комітету Волошинівської сільської ради Л.В. Макаренко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, відбулася нарада з питання реконструкції та упорядкування пам’ятного знака «Атакуючий солдат» у селі Борщів Баришівського району.

Під час наради розглянули питання про проведення відповідної роботи щодо реконструкції пам’ятного знака, оскільки порушена конструкція пам’ятника і перебуває у стані руйнування; питання про надання статусу державного значення меморіальній споруді.

Також під час засідання розглянули та обговорили примірний проект меморіального комплексу розробленого відділом містобудування та архітектури Баришівської райдержадміністрації.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації