Баришівка щоденна

Відбувся мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам

15 лютого 2017 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан відбувся мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам, у якому взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М.Гордієнко, голова Баришівської районної ради В.А.Гуменюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, голова селищної ради О.П. Вареніченко, голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, воїни-інтернаціоналісти, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, учні загальноосвітніх навчальних закладів смт Баришівка, громадськість.

Зі словамивдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, побажавши їм та їхнім родинам міцного здоров'я, впевненості в завтраш­ньому дні, оптимізму, успіхів і благополуччя.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього та покладено квіти до підніжжя Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації