Баришівка щоденна

Мітинг- реквієм приурочений Дню ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня 2017 року біля підніжжя пам’ятника Героям Чорнобиля пройшов мітинг-реквієм, приурочений Дню вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

На мітингу були присутні заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керуюча справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерова, керівники та представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, учні загальноосвітніх навчальних закладів смт Баришівка, представники громадських організацій, представники ЗМІ, громадськість.

До всіх присутніх звернувся заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич. У своєму виступі Федір Васильович висловив велику вдячність усім ліквідаторам за їхній героїзм та самовідданість. Побажав міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.

За особистий вагомий внесок у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції, мужність, героїзм, самовіддачу, професійну майстерність, багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС почесними обласними та спільними районними подяками Баришівської районної державної адміністрації та районної ради нагороджено учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та поклали квіти до підніжжя пам’ятника, як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят та відкриття районної Новорічної ялинки 11.12.2017

11 грудня 2017 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана, керівника апарату адміністрації Т.О. Брилюк, керуючої справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерової, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання  організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят та відкриття районної Новорічної ялинки.

Під час засідання розглянули заходи з нагоди відзначення новорічних свят у районі, питання щодо встановлення Новорічної ялинки, підготовки програми театралізованого дійства для дітей шкільного віку запрошених на відкриття Новорічної ялинки, підвіз дітей на святкування, придбання та вручення новорічних подарунків для учасників заходу.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ РУДНИЦЬКЕ

13 грудня 2017 року у приміщенні Рудницької, Лук’янівської та Лукашівської сільської ради за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області, голів виконавчого комітету Рудницької, Лук’янівської та Лукашівської сільської ради, відбудеться виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Порядок денний робочої зустрічі:

1. Звіт дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області про стан правопорядку на території Рудницької, Лук’янівської та Лукашівської сільських рад за 11 місяців 2017 року.

 

Баришівська райдержадміністрація

Здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади

01 грудня 2017 року представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації здійснили перевірку за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до графіку виїздів проведено перевірку роботи виконавчих комітетів Дернівської, Коржівської сільських рад та Баришівської селищної ради.

Під час перевірки розглянули питання організації і діловодства, перевірка відповідності чинному законодавству рішень виконавчого комітету, робота із зверненням громадян; рішення виконкомів про склад адмінкомісій, план роботи та адмінпротоколи адмінкомісій і виконання їх рішень, реєстрація та розгляд земельних питань; наявна дислокація підприємств торгівлі ресторанного господарства, побуту та ринку; здійснення державної регуляторної політики; роботу Комісій у справах дітей при виконавчих комітетах.

В ході перевірки було надано методичні рекомендації.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

30 листопада 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю радника голови районної ради з питань соціально – економічного та культурного розвитку, земельних відносин К.А. Гордієнко, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про формування проекту районного бюджету на 2018 рік (доповідач: Мойсієнко Т.Б.,  начальник управління фінансів райдержадміністрації).

2. Про виконання розпорядження Президента України від 20 листопада 2017 року № 200/2017-рп «Деякі питання, пов'язані з набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби»; Про доцільність використання програмного забезпечення для автоматизації роботи працівників, зменшення навантаження на них, підвищення продуктивності, забезпечення системи контролю виконання отриманих завдань (доповідач: Гордієнко В.М., виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації).

3. Про підсумки оздоровчої кампанії в Баришівському районі (доповідач: Ігнатенко Г.І., начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації)

4. Про організацію харчування дітей дошкільного та шкільного віку на 2018 рік (доповідач: Коцюрбій В.В., начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

5. Про стан розрахунків за оренду земельних паїв сільськогосподарськими підприємствами району (доповідач: Полуцький Я.В., заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час засідання розширеної апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят 28.11.2017

28 листопада 2017 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату адміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання  організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят та відкриття районної Новорічної ялинки.

Під час засідання були розглянуті плани заходів з нагоди відзначення новорічних свят у районі, питання щодо встановлення Новорічної ялинки, підготовки програми театралізованого дійства для дітей шкільного віку запрошених на відкриття Новорічної ялинки, підвіз дітей на святкування, придбання та вручення новорічних подарунків для учасників заходу.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ!

30 листопада 2017 року о 10.00 годині у великій залі засідань райдержадміністраціївідбудеться засідання розширеної оперативної наради під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації.

Порядок денний:

1. Про формування проекту районного бюджету на 2018 рік.

2. Про виконання розпорядження Президента України від 20 листопада 2017 року № 200/2017-рп «Деякі питання, пов'язані з набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби».

3. Про доцільність використання програмного забезпечення для автоматизації роботи працівників, зменшення навантаження на них, підвищення продуктивності, забезпечення системи контролю виконання отриманих завдань.

4. Про підсумки оздоровчої кампанії в Баришівському районі.

5. Про організацію хорчування дітей дошкільного та шкільного віку на 2018 рік.

6. Про виконання запланованих обсягів щодо призиву на строкову військову службу. Про залучення кандидатів на військову службу за контрактом в Збройні сили України.

7. Про стан розрахунків за оренду земельних паїв сільськогосподарськими підприємствами району.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

22 листопада 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області С.О. Велікдуса та головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Бзівської та Морозівської сільської ради.

На зустрічі були присутні голови виконавчого комітету, члени виконкому, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області про стан правопорядку на території населених пунктів за 11 місяців 2017 року, розглянули актуальні проблеми у населених пунктів.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят

14 листопада 2017 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату адміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання  організаційного комітету щодо організації та проведення новорічно – різдвяних свят та відкриття районної Новорічної ялинки.

Під час засідання були розглянуті питання щодо встановлення  Новорічної ялинки, підготовки програми театралізованого дійства для дітей шкільного віку запрошених на відкриття Новорічної ялинки, придбання та вручення новорічних подарунків для учасників заходу.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 10.11.2017

10 листопада 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступника голови районної ради С.І. Богдана, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про набуття чинності Закону про пенсійну реформу в Україні (доповідач: І.Г. Бодак, начальник відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Баришівського об'єднаного управління Пенсійного Фонду України Київської області).

2. Про організацію харчування дітей в навчальних закладах району (доповідач: С.Б. Гапич, начальник відділу освіти, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

3. Про формування місцевих бюджетів та формування бюджетів об'єднаних територіальних громад (доповідач: В.М. Гордієнко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації).

Також розглянули питання про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач: О.М. Гаврись, начальник Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан санітарно-епідеміологічної ситуації в Баришівському районі (доповідач О.І. Оврашко, начальник Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

08 листопада 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Коржівської сільської ради.

На зустрічі були присутні голова виконавчого комітету В.І. Науменко, члени виконкому, директор школи, депутати сільської ради, члени адмінкомісій та жителі населеного пункту.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області про стан правопорядку на території населеного пункту за 10 місяців 2017 року, розглянули актуальні проблеми у населеному пункті.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання апаратної наради 06.11.2017

06 листопада 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації провів апаратну нараду. Під час наради були обговорені питання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, планування роботи на поточний тиждень.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення заходів до Дня Гідності та Свободи

31 жовтня 2017 рокупід головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участюкерівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району,представника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведеннязаходів до Дня Гідності та Свободи в Баришівському районі.

Під час засідання оргкомітету обговорено план заходів та пропозиції щодо належного рівня проведення даних заходів в районі.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня Гідності та Свободи.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

26 жовтня 2017 року відбулося засідання Комісії

26 жовтня 2017 року за участю заступника голови адміністрації Ф.В. Маренича, начальника служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Г.І. Ігнатенко Г.І., керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Баришівській райдержадміністрації, роботу якої координує служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

На засіданні розглядалися питання порядку денного:

1. Про розгляд звернення щодо припинення функціонування прийомної сім’ї (смт Баришівка).

2. Про надання висновку жительці селища Баришівка щодо позбавлення батьківських прав колишнього чоловіка відносно сина.

3. Про надання дозволу матері на дарування 1/3 частини квартири дочці, право користування якою має неповнолітній син(смт Баришівка).

4. Перегляд та затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

5. Різне.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

26 жовтня 2017 року відбулася розширена оперативна нарада райдержадміністрації

26 жовтня 2017 року відбулася розширена оперативна нарада райдержадміністрації

26 жовтня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, заступника голови адміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Баришівського району за 9 місяців 2017 року.

2. Про підготовку Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік з урахуванням пріоритетів та цілей, викладених у Щорічному Посланні Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році» року.

3. Про виконання районного бюджету Баришівського району за 9 місяців 2017 року (доповідач : Мойсієнко Таміла Борисівна, начальник управління фінансів адміністрації).

4. Про стан призначення населенню житлових субсидій у 2017 році.

5. Про завершення комплексу осінньо-польових робіт у господарствах району 2017 року

6. Про початок опалювального сезону 2017-2018 років в населених пунктах Баришівського району.

7. Про схвалення Районної програми розвитку культури та кошторису витрат на 2018 рік.

8. Про заснування щорічної премії ім. В.С. Костенка в літературній та культурно-мистецькій галузі Баришівського району.

9. Про схвалення проекту та кошторису Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Баришівським районом на 2018 рік.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Виїзна комісія

25 жовтня 2017 року начальником відділу соціальної роботи Центру М. В. Павленко, представником ювенальної превенції Баришівського ВП Л. Л. Івасенко та директором Центру опіки Т. С. Безпалюк  виїзд в с. Лукаші з метою перевірки житлово – побутових умов проживання сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. В роботі виїзної комісії взяла участь секретар Лукашівської сільської ради  Панасенко І. І., спільно відвідали 3 сім’ї, в яких виховується 5 дітей.

З сім’ями проведено роз’яснювальну роботу щодо виконання батьківських обов’язків по відношенню до неповнолітніх дітей, раціонального використання коштів, проходження медичного обстеження дітей та дотримання гігієни в помешканні. Матері Артура Л. запропоновано допомогу у влаштуванні дитини в дошкільний навчальний заклад, оформленні соціальних виплат як одинокій матері, ознайомлено з психо – фізіологічними особливостями розвитку дитини, потребою в розвитку пізнавальних функцій, складено протокол з попередженням. В багатодітній родині В. здійснено контроль за підключенням водопостачання, відсутністю заборгованості за газопостачання та належними санітарно – гігієнічним станом місця проживання дітей. Попереджена матір та співмешканець щодо неприпустимості жорстокого поводження або вчинення насильства над дітьми. Надано гуманітарну допомогу у вигляді верхнього одягу та іграшок. Питання щодо подальшого функціонування родин та надання їм соціальної допомоги буде винесено на розгляд Комісії з питань захисту прав дітей Баришівської адміністрації.

 

БРЦСССДМ

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації

19 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації під головуванням голови комісії - заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, за участю  виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, в.о. начальника Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області А.М. Горбатка, секретаря ДНПК О.В. Широкого, членів ДНПК, керівників та зооветспеціалістів МТФ та свиногосподарств, директорів агропродовольчих ринків Баришівського району, спеціалістів Держпродспоживслужби Баришівського району, завідувачів державних ЛВСЕ на ринках.

Під час засідання розглянули питання:

1.«Про заходи  з профілактики  та  недопущення занесення  африканської чуми свиней на територію Баришівського району»

Представникам  свиногосподарств надати інформацію з підписом керівника та завірену  печаткою  щодо роботи господарства в режимі роботи підприємства «закритого» типу, тобто: працюють дезбар´єри, дезкилимки, є в наявності:  санпропускник, спецодяг,  деззасоби, доступ на територію стороннім особам та автотранспорту заборонений.

2.«Про  стан  профілактики  тваринництва від туберкульозу  та  лейкозу  ВРХ в громадських та приватних господарствах  Баришівського району ».

За результатами засідання комісії прийняті рішення та надані відповідні рекомендації керівникам.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Відбулося відкриття пам’ятника загиблому учаснику бойових дій — учаснику АТО

14 жовтня 2017 року  в с. Масківці Баришівського району відбулася церемонія відкриття пам’ятника загиблому учаснику бойових дій — учаснику АТО, нашому герою-захиснику Віталію Шостаку, який загинув майже рік тому під час обстрілу в зоні АТО, захищаючи нашу землю.

Відкриття пройшло за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівника апарату адміністрації Т.О. Брилюк, рідних, близьких, односельчан, бойових побратимів, та інших громадян, які прийшли вшанувати світлу пам’ять захисника Української держави.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Баришівському районі

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва 14 жовтня 2017 року на Меморіалі Слави за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, голови Баришівської районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови районної ради С.І.Богдана, селищного голови О.П.Вареніченка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівників структурних підрозділів, відділів, управлінь райдержадміністрації, керівників організацій і установ району, військовослужбовців, які брали участь в АТО, ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, голів виконавчих комітетів сільських рад району відбувся мітинг і молебень за загиблими.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни та поклали квіти на знак вшанування полеглих у Другій світовій війні, воїнів-інтернаціоналістів та захисників-учасників бойових дій на Сході України.

Офіційна частина свята та патріотичний концерт « За Честь… За Славу… За Народ!!!» відбулися в районному будинку культури.
Під час заходу керівництво району привітали ветеранів війни і праці, ветеранів Афганістану, учасників антитерористичної операції, інвалідів війни з числа учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, волонтерів.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі

13 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району,  представників Баришівського районного військового комісаріату відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі.

Під час засідання оргкомітету обговорено актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 14 жовтня 2017 року на Меморіалі слави (мітинг та покладання квітів), продовження урочистостей в приміщенні районного будинку культури.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації