Баришівка щоденна

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 16.05.2017

16 травня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про закінчення навчального процесу 2016-2017 навчальних років в закладах освіти Баришівського району (доповідач С.Б. Гапич, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

2. Про закінчення проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району(доповідач Ф.В. Маренич, заступник голови райдержадміністрації).

3.Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в Баришівському районі(доповідач Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

4.Про зміни в законодавстві щодо призначення житлових субсидій для населення(доповідач Л.Д. Сухенко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

5. Про виконання протоколу розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 20 квітня 2017 року (доповідач В.М.Гордієнко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації).

  Також розглянули питання про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач О.М.Москвічов, т.в.о. начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації в Баришівському районі (доповідачі В.П. Попович, заступник начальника Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області; А.М. Горбатко, виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі).

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Міжнародного дня захисту дітей

12 травня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Міжнародного дня захисту дітей.

Під час засідання оргкомітету обговорені актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 01 червня 2017 року.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Баришівському районі.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Запрошуємо на захід

ОГОЛОШЕННЯ!

Доводимо до Вашого відома про те, що з 03 травня 2017 в приймальні голови Баришівської районної державної адміністрації змінено номер телефону з 5-14-44 на 4-14-46.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення у Баришівському районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

27 квітня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації  В.М. Гордієнка, за участю керуючої справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерової, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, селищного голови  О.П. Вареніченка, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників громадських організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення у Баришівському районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час засідання оргкомітету затверджено план заходів щодо підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Баришівському районі, який відбудеться 9 травня 2017 року на Меморіалі Слави. обговорені актуальні питання належного рівня проведення даного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання зазначеного плану заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Мітинг та покладання квітів приурочений 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня 2017 року біля підніжжя пам’ятника Героям Чорнобиля відбувся мітинг та покладання квітів приурочений 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції «Гірчить Чорнобиль крізь роки».

У заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, голова районної ради В.А. Гуменюк, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, селищний голова О.П. Вареніченко, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, громадськість, учнівська молодь, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники ЗМІ, жителі селища.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації та поклали квіти до пам’ятника жертв Чорнобиля, як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Під час заходу до всіх присутніх звернулисявиконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко і голова районної ради В.А. Гуменюк та з нагоди відзначення 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС нагородили спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та районної ради учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, працівника ТОВ «Баришіказернопродукт» Українця Олександра Миколайовича, працівника відділення поштового зв'язку №1 ПАТ «Укрпошта» Сердюка Валерія Анатолійовича.

До всіх присутніх звернулась та поділилася своїми спогадами про трагічну подію, яка сколихнула весь світ переселенка з Поліського Корнєєва Валентина Олексіївна.

Для учасників заходу прозвучала музична композиція «Лелеченя» у виконанні учениці Баришівської дитячої музичної школи Дарії Демещук та  прочитано тематичний вірш Олени Восколович про Чорнобиль у виконанні учениці дитячої музичної школи Яни Нипорки.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

25 квітня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про виконання районного бюджету Баришівського району за Iквартал 2017року(доповідач Д.М.Лепіско, начальник управління фінансів райдержадміністрації).

2. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Баришівського району за І квартал 2017 року (доповідач О.О. Степанчук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації).

3. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови райдержадміністрації за Iквартал 2017 року (доповідач О.Г. Лесик, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації).

4. Про підсумки розгляду звернень громадян у Баришівській райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування за І квартал 2017 року (І.В.Братко, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації).

5.Про організацію харчування дітей в навчальних закладах Баришівського району (доповідач В.В. Коцюрбій, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

6.Про стан надання медичної допомоги населенню та розвиток системи охорони здоров’я в Баришівському районі (доповідачі Г.М. Буняк, головний лікар Баришівської центральної районної лікарні, В.Ф. Фіров, головний лікар КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району).

Також розглянули питання про подання декларацій щодо майнового стану і доходів за 2016 рік (доповідач В.М.Гордієнко, виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації); про стан санітарно-епідеміологічної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач О.І. Оврашко, начальник Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області, головний державний лікар Баришівського, Згурівського, Яготинського районів).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Проведено оперативні наради райдержадміністрації

24 квітня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, заступника голови районної ради С.І. Богдана провів оперативну нараду з начальником Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області О.М. Москвічовим.

Під час наради розглянули питання щодо наявних проблем та покращення дієвої співпраці з поліцією, підвищення ефективності роботи з профілактики та протидії правопорушення, стан забезпечення охорони громадського порядку. Обговорено події, які відбулися на минулому тижні та заплановані заходи на поточний тиждень.

24 квітня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М.Гордієнко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації провів апаратну нараду. Під час наради були обговорені питання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, планування роботи на поточний тиждень.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдераждміністрації

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота»

21 квітня 2017 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В.Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

 Під час засідання розглянули заяви жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної програми «Турбота» на 2017 рік п. 4.2.1.

Під час засідання вирішено виділити одноразову грошову допомогу у розмірі 2 тис. грн. 5-м громадянам у зв’язку зарахування до лав Збройних сил України за контрактом.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Нарада з питання реконструкції та упорядкування пам’ятного знака «Атакуючий солдат» у селі Борщів Баришівського району.

20 квітня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, представника ГО «Союз Народна пам’ять» В.В. Дорофеєва, представника “Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини», археолога О.К.Сиром’ятникова, голови виконавчого комітету Волошинівської сільської ради Л.В. Макаренко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, відбулася нарада з питання реконструкції та упорядкування пам’ятного знака «Атакуючий солдат» у селі Борщів Баришівського району.

Під час наради розглянули питання про проведення відповідної роботи щодо реконструкції пам’ятного знака, оскільки порушена конструкція пам’ятника і перебуває у стані руйнування; питання про надання статусу державного значення меморіальній споруді.

Також під час засідання розглянули та обговорили примірний проект меморіального комплексу розробленого відділом містобудування та архітектури Баришівської райдержадміністрації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Шановні освітяни

Шановні освітяни!

Щиро вітаємо всіх із нагоди найбільшого християнського свята – Воскресіння Господнього!

Нехай у цей благословенний день засяють ваші душі й очі радістю, а серця – наповняться любов’ю не лише до своїх вихованців, а й до ближніх і оточуючих.

Великдень – символ торжества добра над злом і початку оновленого життя. Це свято дарує всім впевненість у власні сили, приносить до кожної домівки щастя й тиху радість, затишок та душевний спокій. Тож щастя вам усім!

Вірте, що Господь – милосердний та всемогутній, здатний осипати кожного благами й щедротами. Тож будьте здоровими й щасливими, і нехай пасхальні свята стануть для вас днями світлої благодаті, щастя й добра. Усього вам найкращого!

 

В.Коцюрбій – начальник управління освіти, молоді і спорту Баришівської райдержадміністрації

В.Ворона – голова райкому профспілки працівників освіти

У районі розпочали весняне прибирання

Вже традиційно у квітні кожного року жителі району активно долучаються до Всеукраїнської екологічної акції «За чисте довкілля». Напередодні Великодніх свят у всіх територіальних громадах району розпочали великий комплекс робіт з благоустрою. Працівники районних організацій і установ наводять лад біля своїх приміщень та на закріплених територіях.

Наразі погода дозволила вже активно розпочати прибирання. Так, 13 квітня 2017 року колектив працівників Баришівської районної державної адміністрації вкотре долучився до проведення акції «За чисте довкілля».

Благоустрій – це сукупність різноманітних видів впорядкування населених пунктів, що створюють зручні, здорові й культурні умови життя населення. Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту.

Працівники райдержадміністрації закликають усіх громадян району, керівників підприємств, установ та організацій по новому поглянути на питання благоустрою території, на якій ми проживаємо.  Кожен житель району має нести відповідальність і дотримуватись правил благоустрою, забезпечувати чистоту і порядок Баришівщини.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації 12.04.2017

12 квітня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації, голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації Ф.В.Маренича, відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Баришівській райдержадміністрації, на якому були присутні члени ДНПК, та запрошені спеціалісти державних установ ветеринарної медицини району, керівники та зооветспеціалісти свиногосподарств району, селищний та сільські голови району.

Під час засідання розглянули питання «Про заходи з недопущення занесення, розповсюдження і профілактики африканської чуми свиней на території Баришівського району».

За результатами засідання вирішено:

· взяти до уваги, що станом на 12 квітня 2017 року ситуація щодо африканської чуми свиней в районі благополучна та контрольована;

· визнати достатньою роботу господарств ТОВ СП «Нива Переяславщини» с. Паришків, ТОВ «Агрофірма «Слов’янська», с. Бзів, СТОВ «Ярешківське», с. Ярешки - щодо дотримання ними заходів біобезпеки та вимог Інструкції щодо профілактики та боротьби АЧС, а роботу ТОВ «УБА-АГРОСВІТ», с. Волошинівка - щодо вищевказаних заходів визнано незадовільною та встановлено місячний термін для усунення недоліків;

· інші рішення прийнято та доведено до виконання відповідно до повноважень - власникам (керівникам) сільськогосподарських підприємств, що утримують свиней, посадовим особам органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та установ.

 

О.В.Широкий, начальник Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, секретар ДНПК

Апаратна нарада в райдержадміністрації 11.04.2017

11 квітня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання :

- про надання органам  державної статистики адміністративних даних щодо міграційного руху населення.

 

Доповідач:

Івахно Лариса Леонідівна

-

начальник управління статистики в Яготинському районі

 

-  про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

Доповідач:

Лепіско Денис Миколайович

-

начальник управління фінансів адміністрації

 

 

-  про хід проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району.

Доповідач:

Маренич Федір Васильович

-

заступник голови адміністрації

Співдоповідачі:

Вареніченко Олександр Павлович

-

голова Баришівської селищної ради

Бойко Павло Михайлович

-

голова Подільської сільської ради

Макаренко Лариса Вікторівна

-

голова Волошинівської сільської ради

 

 

-  про виплату у 2017 році щорічної разової грошової допомоги до Дня Перемоги.

Доповідач:

Маценко Людмила Володимирівна

-

начальник управління соціального захисту населення адміністрації

 

-  про спалах африканської чуми у Васильківському районі Київської області.

Доповідач:

Горбатко Анатолій Миколайович

-

виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі

 

  Також розглянули питання щодо стану злочинності та правопорядку у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач В.В.Петренко, в.о. начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області);  щодо стану техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач О.В.Нечупій, начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області); щодо медичного обслуговування населення Баришівського району за два минулі тижні доповідачі Г.М.Буняк, головний лікар Баришівської ЦРЛ, В.Ф.Фіров, головний лікар КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району); 

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання Робочої групи з питання оздоровлення та відпочинку дітей

Хоча ще й не наступило літо, проте сезон оздоровлення діток вже давно розпочався. Безліч таборів запрошують дітлахів на відпочинок. На жаль, не всі керівники дитячих оздоровчих закладах можуть запевнити про безпечне перебування малечі у підпорядкованих їм установах.

Саме тому, з метою створення безпечних умов перебування дітей, забезпечення охорони їх життя і здоров’я, особистого майна, надання невідкладної медичної допомоги, страхування від нещасного випадку, реалізацію освітніх програм та змістовного дозвілля, службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації 11 квітня 2017 року в приміщенні Баришівської РДА було організовано робочу групу з питань оздоровлення та відпочинку дітей району.

В робочій групі взяли участь: керівник апарату адміністрації Брилюк Т.О., начальник служби у справах дітей та сім’ї, Ігнатенко Г.І., директор Фонду соціального страхування по тимчасовій втраті працездатності, Слепенчук І.Ф., начальник санепідемслужби, Оврашко О.І., виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби, Горбатко А.М., начальник управління освіти, молоді та спорту, Коцюрбій В.В., начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, представник КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району та представники дитячих оздоровчих закладів району.

На засіданні розглядалися питання безпеки дітей під час перебування в закладах оздоровлення та відпочину, а також в таборах з денним перебуванням при загальноосвітніх закладах району: пожежна безпека, ризик харчових отруєнь внаслідок неправильного зберігання продуктів, необхідність проведення перевірки питтєвої води, медичного обстеження персоналу та багато іншого.

Питання безпечного перебування дітей має стати одним з найголовніших при підготовці будь-якого табору чи санаторію до оздоровчого сезону. Адже, саме керівники таких закладів несуть повну відповідальність за життя та здоров’я дітей під час їх перебування в ньому.

 

Т.С. Безпалюк, директор Баришівського районного Центру опіки дитини

Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років в населених пунктах Баришівського району

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630, Правил технічної експлуатації теплових установок і мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 14.02.2007 № 71, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України від 05.03.2007 № 197/13464, на виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 31.03.2017 № 143 «Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років в населених пунктах Київської області» та з метою раціонального використання енергетичних ресурсів та виходячи із кліматичних умов і підвищенням середньодобової температури повітря вище 8 градусів тепла:

1. Завершитиз 01.04.2016 опалювальний сезон в населених пунктах Баришівського району.

2.  Директору КП «Баришівкатепломережа» Калініченку І.В., начальнику управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Коцюрбію В.В., головному лікарю Баришівської ЦРЛ Буняк Г.М., головному лікарю КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Баришівського району Фірову В.Ф., начальнику Баришівської дільниці Переяслав-Хмельницької філії експлуатації газового господарства Зінчуку М.В., головам виконкомів селищної та сільських радзабезпечити оперативне вирішення питань щодо завершення опалювального сезону.

3. Продовжити опалення дошкільних закладів, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів охорони здоров’я та закладів соціального захисту згідно із заявами керівників таких установ, узгоджених з органами місцевого самоврядування.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Виконуючий обов’язки голови адміністрації   В.М. Гордієнко

Засідання колегія в райдержадміністрації 30.03.2017

30 березня 2017 року у великій залі засідань адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації В.М. Гордієнка відбулося засідання колегії за участі членів колегії, селищного та сільських голів, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, представників ЗМІ.

Під час засідання колегії розглянули питання порядку денного:

1. Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств Баришівського району до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році.

Доповідач:Василяка Галина Петрівна- начальник управління агропромислового розвитку адміністрації

2. Про початок проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району.

Доповідач:Маренич Федір Васильович - заступник голови адміністрації

3. Про стан невоєнізованих протипожежних формувань в господарствах Баришівського району

Доповідач:Нечупій Олег Васильович - начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області

4. Про роботу відділу ведення державного реєстру виборців апарату адміністрації.

Доповідач:Музиченко Інна Іванівна - начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату адміністрації

Під час засідання колегії начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району, сільським головам  були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання комісії в райдержадміністрації 28.03.2017

28 березня 2017 року у кабінеті виконуючого обов’язки голови адміністрації відбулося засідання комісії щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації, В.М.Гордієнка, за участю членів комісії.

На засіданні розглянули питання щодо перерахунку грошової компенсації на придбання житла сім’ї загиблого військовослужбовця в зоні АТО Шостак Ларисі Аміяківні та розглянули заяву жителя села Коржі Сальникова Сергія В’ячеславовича, 1983 року народження, інваліда війни 11 групи з числа військовослужбовців, які брали участь в зоні антитерористичної операції, щодо надання грошової компенсації для придбання житла.

На кінець засідання заслухали рішення комісії.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Апаратна нарада в райдержадміністрації 27.03.2017

27 березня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулася апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання про хід проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району ( доповідач Р.Ю. Лисенко, начальник відділу цивільного захисту та житлово-комунального господарства адміністрації); про організацію виїзду керівництва Київської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та міських голів  (міст обласного значення) до зони проведення антитерористичної операції з метою передачі матеріально-технічних засобів військовослужбовцям Збройних Сил України(доповідач В.М.Гордієнко, в.о.голови райдержадміністрації);

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Проведення благоустрою

Відповідно до розпорядження виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації «Про проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району» від 13.03.2017 № 94, повідомляємо про розподіл по секторам та під секторам відповідальності за проходженням двомісячника благоустрою населених пунктів Баришівського району:

Розподіл

Баришівського району по секторам  та підсекторам відповідальності

за проходження двомісячника благоустрою населених пунктів

 

Сектор

 

Відповідальний

 

Місцеві ради

 

Під-сектор

 

Населені пункти

 

Відповідальний

 

 

 

 

I.

Маренич Федір Васильович, заступник голови адміністрації

Баришівська

1

смт. Баришівка,

с. Пасічна, с. Швачиха

Вареніченко Олександр Павлович, голова Баришівської селищної ради

Сезенківська

2

с. Сезенків,

с. Власівка

Бойчук Валентина Петрівна, голова Сезенківської сільської ради

Морозівська

3

с. Морозівка

Лопата Ганна Володимирівна,  в.о. голови Морозівської сільської ради

Бзівська

4

с. Бзів

Казімірова Людмила Іллівна, голова Бзівської  сільської ради

Селичівська

5

с. Селичівка

Кубрак Неоніла Петрівна,  голова Селичівської сільської ради

 

 

 

II.

Маценко Людмила Володимирівна, начальник управління соціального захисту населення адміністрації

Веселинівська

6

с. Веселинівка

Павлуш Юрій Петрович, голова Веселинівської сільської ради

Подільська

7

с. Поділля,

с. Мала Тарасівка

Бойко Павло Михайлович, голова Подільської сільської ради

Масківецька

8

с. Масківці

Шостак Василь Михайлович,  голова Масківецької сільської ради

Волошинівська

9

с. Волошинівка, с. Борщів, с. Шовкове, с. Устинова Гребля

Макаренко Лариса Вікторівна, голова Волошинівської сільської ради

 

 

 

 

ІІІ.

 

 

 

Богдан Сергій Іванович, заступник голови районної ради 

Гостролуцька

10

с. Гостролуччя

Галушко Василь Андрійович,  голова Гостролуцької сільської ради

Селищанська

11

с. Селище

Лазько Олексій Вікторович,  голова Селищанської сільської ради

Рудницька

12

с. Рудницьке

Чорна Марія Іванівна,  голова Рудницької  сільської ради

Перемозька

13

 

с. Перемога

Рихлик Тетяна Миколаївна,  голова Перемозької  сільської ради

Лук’янівська

14

с. Лук’янівка

Бондар Володимир Іванович,  голова Лук’янівської сільської ради

 

 

 

 

IV.

 

Лисенко

Роман Юрійович,

начальник відділу цивільного захисту та житлово-комунального господарства адміністрації

Корніївська

15

с. Корніївка

Семененко Андрій Вікторович,  голова Корніївської сільської ради

Лукашівська

16

с. Лукаші

Рошко Василь  Михайлович,  голова Лукашівської сільської ради

Паришківська

17

с. Паришків,

с. Бакумівка

Щур Олександр Михайлович,  голова Паришківської сільської ради

Дернівська

18

с. Дернівка, с. Хлопків

Ромась Віталій Миколайович,  голова Дернівської сільської ради

Коржівська

19

с. Коржі

Науменко Віктор Іванович,  голова Коржівської сільської ради

 

 

 

 

V.

Гуменюк Володимир Антонович, голова районної ради

Лехнівська

20

с. Лехнівка

Христофорова Галина Миколаївна,  голова Лехнівської сільської ради

Недрянська

21

с. Недра

Деркач Михайло Васильович,  голова Недрянської сільської ради

Пилипчанська

22

с. Пилипче

Мірошниченко Анатолій Васильович,  голова Пилипчанської сільської ради

Садівська

23

с. Садове

Ключка Василь Миколайович,  голова Садівської сільської ради

Ярешківська

24

с. Ярешки

Дика Тетяна Григорівна,  голова Ярешківської  сільської ради

 

 

VI.

Брилюк Тетяна Олексіївна, керівник апарату адміністрації

Семенівська

25

с. Семенівка,

с. Леляки

Кочерга Микола Миколайович,  голова Семенівської  сільської ради

Яблунівська

26

с. Яблуневе,

с. Григорівка,

с. Дубове,

с. Хмельовик

Холявко Микола Петрович,  голова Яблунівської  сільської ради

 

Керівник апарату адміністраціїТ.О. Брилюк