Баришівка щоденна

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

26 березня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорок першої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сорок першої сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Ярмарок вакансій

19 березня 2019 року спеціалістами Баришівського районного центру зайнятості було проведено  захід «Ярмарок вакансій», в якому взяли участь представники роботодавців району та понад 50 безробітних. Свої вакансії пропонували представники ТОВ «ТД «Шантіль», ТОВ «Ультра Лезер», ТОВ «Підприємство «Троїцька артіль», ПрАТ «Молнія», ТОВ «Бізнес Продукт Плюс».  Шукаючі роботу мали можливість поспілкуватися безпосередньо з представниками роботодавців щодо наявних вакансій, умов праці, рівня заробітної плати, можливості кар’єрного росту. Роботодавці надавали вичерпну інформацію щодо вільних робочих місць, запрошували відібраних кандидатів для детальної співбесіди до керівників підприємств.

Також захід відвідали представники Баришівського військкомату та Державної прикордонної служби, які запрошували на службу за контрактом.

Спеціалісти служби зайнятості ознайомили безробітних з вакансіями по Києву та області, з пропозиціями щодо громадських робіт по району.

Після закінчення заходу спеціалістами центру було видано 2 направлення на роботу, деякі безробітні погодилися взяти участь у тимчасових роботах на підприємствах та громадських роботах.

 

 

Т. Янголь, завідувач сектору

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

14 березня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорокової сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідне рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Зустріч з поетом-земляком Борисом Гуменюком

З нагоди відзначення Дня  Українського добровольця 13 березня 2019 року  у ЦПР «Мрія» в бібліотеці для дітей відбулася зустріч з добровольцем, учасником АТО, поетом-земляком Борисом Гуменюком з с. Войкове  Згурівського району Київської області.    

На зустрічі поет презентував свій двотомник «Вірші з війни» та «100 новел про війну».

У заході взяли участь керівник апарату Баришівської райдержадміністрації Т.О. Брилюк, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації Н.В. Шило, вчителі та учні старших класів Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова та Баришівського НВК «гімназія ЗОШ І-ІІІ ступенів» представники відділу культури райдержадміністрації, громадськість.

Присутні мали можливість придбати збірку з автографом поета.

 

 

Н.В. Шило, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації

Виїзний прийом громадян

13 березня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В. Демішина та головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у Волошинівському та Селичівському старостинських округах.

На зустрічі були присутні в.о. старости Волошинівського старостинського округу Л.В. Макаренко та в.о. старости Селичівського старостинського округу Н.П. Кубрак, жителі громади.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області про стан правопорядку на території вищезазначених населених пунктів за 2 місяці 2019 року, розглянули актуальні проблеми у громадах.

В ході робочої зустрічі обговорили питаннящодо впровадження медичної реформи у районі, питання телефонного зв’язку у населених пунктах, проведення ямкового ремонту доріг.

Всі проблемні питання перебувають на контролі у керівництва райдержадміністрації, відповіді на які будуть надані заявникам у визначений законодавством терміном.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання сесії районної ради

12 березня 2019 року у великій залі райдержадміністрації перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко брав участь у пленарному засіданні позачергової тридцять дев’ятої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, представники органів місцевого самоврядування, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники комунальних підприємств та організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

З нагоди свята вручено Грамоту і Подяку кращим працівникам

11 березня 2019 року пеціалістами голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня привітав працівників та вручив Подяку Київської обласної держаної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, особистий вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області, зразкове виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня головному спеціалісту відділу фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації Козоріз Оксані Юріївні та Почесну грамоту Київської обласної державної адміністрації та подарунок начальнику відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації Музиченко Інні Іванівні.

Побажав всім міцного здоров’я, щастя, добробуту, щедрої долі, чудового весняного настрою, відчувати задоволення від своєї роботи, а в житті щоб завжди панували гармонія та любов!

Щоб кожен новий день був сповнений натхненням, теплом і впевненістю у майбутньому!

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Мітинг та покладання квітів до погруддя Т.Г. Шевченка

11 березня 2019 року пеціалістами з нагоди 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка відбувся мітинг та покладання квітів до погруддя Великого Кобзаря, що в центрі Баришівки.

У заході взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, представники відділів, управлінь та структурних підрозділів  райдержадміністрації, керівники установ, підприємств, організацій району, представники ЗМІ та громадськість.

З промовою перед громадськістю виступив заступник голови райдержадміністрації Олександр Плясецький, який зазначив, що Тарас Шевченко відомий в історії України, як непохитний борець за державну незалежність та політичну самостійність, за повне визволення українського народу від національного й соціального гноблення. Будучи найбільшим патріотом України він заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

Під час заходу діти декламували вірші та уривки творів письменника.

Після завершення заходу всі бажаючі мали можливість відвідати тематичну екскурсію в Баришівському музеї Т.Г. Шевченка.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

ЗАПРОШУЄМО НА ЗАХІД!

Засідання комісії

07 березня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань надання одноразової грошової допомоги на виконання районної програми «Турбота».

Під час засідання комісії розглянули заяву жителя с. Перемога Баришівського району, Київської області щодо виділення одноразової грошової допомоги на лікування малолітньої дочки.

За результатами засідання комісії члени комісії прийняли відповідне позитивне рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Робоча нарада

06 березня2019 рокуумалійзалірайдержадміністраціїпід головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Під час засідання комісії розглянули:

1. Заяви громадян району щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг громадянам, які придбали транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п'яти років.

2. Заяви щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за наявності зареєстрованих, але фактично не проживаючих осіб.

За результатами засідання комісії члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Привітання голови райдержадміністрації з 8 Березня

Дорогі жінки!

Прийміть щирі вітання із найпрекраснішим святом весни – 8-го Березня!

У цей день  висловлюю Вам, шановні жінки, свою повагу та визнання. Вам притаманні внутрішня краса, доброта, стійкість. Ви зберігаєте життєвий оптимізм в найскладніших ситуаціях. При цьому залишаєтеся берегинями домашнього вогнища та родинних цінностей.

Від усієї душі бажаю Вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій!

Щоб кожен день Вашого життя був світлим і сонячним, дарував радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!

Бажаю, щоб кожен прийдешній день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Робоча зустріч

05 березня 2019 року в.о. директора Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз зустрівся з головою Баришівської ОТГ Олександром Вареніченком.

В ході зустрічі були обговорені питання про співпрацю зі службою зайнятості та підписано Угоду про спільну діяльність.

 

Баришівська районна філія Київського обласного центру зайнятості

Засідання організаційного комітету

05 березня 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету з нагоди 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.

У засіданні взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ.

Під час засідання оргкомітету розглянули план підготовки та проведення 205-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення даного заходу дано відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Нарада - семінар

05 березня 2019 року у малій залі Баришівської районної державної адміністрації архівним сектором проведено нараду-семінар на тему: «Передавання документів у разі зміни керівника юридичної особи та у разі ліквідації чи реорганізації юридичної особи. Вимоги щодо технічного упорядкування архівних документів».

В нараді взяли участь заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Плясецький О.В., керівник апарату Баришівської районної державної адміністрації Брилюк Т.О., а також керівники юридичних осіб та особи,  відповідальні за ведення діловодства та архівного зберігання документів у відповідних юридичних особах.

Також в порядку денному розглядалося питання щодо стану упорядкування документів юридичних осіб у зв`язку із створенням Баришівської ОТГ та керівництвом надані вказівки юридичним особам щодо термінового упорядкування документів відповідно до чинного законодавства.

 В нараді взяли участь 25 осіб.

 

Н.Г. Голіяд, завідувач архівним сектором райдержадміністрації

Робоча нарада

04 березня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко відбулася робоча нарада з керівниками та відповідальними особами за формування реєстрів та актів звірки.

У нараді взяли участь представники Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області, керівник відділення Ощадного банку смт Баришівка, представники комунальних організацій та підприємств району, які надають комунальні послуги.

Під час засідання розглянули питання:

1. Виплата житлової субсидії в грошовій та готівковій формі з березня 2019 року.

2. Взаємодія між установами та надавачами комунальних послуг.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ!

05 березня 2019 року о 13.30 годині  в бібліотеці для дітей ЦПР «Мрія» відбудеться поетична вечірка «Розкажіть нам про любов», для учнів старших класів Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова та Баришівського НВК «гімназія ЗОШ І-ІІІ ступенів» з поетесою-землячкою Галиною Фесенко (Галина Березанка) з м. Березань та вчителем історії  Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова Артемом Михайленком.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в заході!

 

Оргкомітет

ОГОЛОШЕННЯ!

З нагоди відзначення Дня добровольця України 13 березня 2019 року о 13.30 годині в бібліотеці для дітей ЦПР «Мрія» відбудеться зустріч з  добровольцем, учасником АТО, поетом-земляком Борисом Гуменюком, жителем с. Войкове,  Згурівського району Київської області та презентація його двотомника «Вірші з війни» і «100 новел про війну»,  для учнів старших класів Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М. Зерова та Баришівського НВК «гімназія ЗОШ І-ІІІ ступенів».

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в заході!

Всі присутні заходу матимуть можливість придбати збірку з автографом автора.

 

Оргкомітет

Благодійна акція зі здачі донорської крові

 

 

Інформативна нарада на тему: «Е-декларування»

01 березня 2019 року у великій залі засідань Баришівської райдержадміністрації відбулась нарада з працівниками районної державної адміністрації, під час якої надано роз’яснення щодо виготовлення кваліфікованих електронних цифрових підписів та правил заповнення та подання електронної декларації на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції апарату адміністрації було ознайомлено присутніх з порядком виготовлення електронного цифрового підпису, переліком суб'єктів їх сертифікації для роботи в єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, також уповноважена особа роз’яснила присутнім що і як потрібно декларувати, які бувають типи декларацій, строки подання,  як заповняти декларацію, якщо член сім’ї відмовляє у наданні необхідної для декларування інформації, пороги декларування, можливість подання виправленої декларації, правила заповнення форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування, яка інформація у декларації є конфіденційною та інше.

Під час семінару учасники мали змогу задавати додаткові питання щодо електронного декларування та інших положень антикорупційного законодавства.

На завершення присутніх попереджено про відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларацій уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також за зазначені в них завідомо неправдивих відомостей.

 

А.М. Падун, провідний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації