Баришівка щоденна

Семінар-тренінг з АЧС

В рамках реалізації проекту технічної допомоги «Підвищення обізнаності про африканську чуму свиней в Україні», за участі Продовольчої та сільськогосподарської організації ФАО відбувся семінар-навчання інформаційно – просвітницького характеру щодо даного захворювання.

В даному заході взяли участь голова ДНПК району, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, голови сільських рад, керівники мисливських господарств та керівники сільськогосподарських підприємств Баришівського району, що утримують галузь свинарства.

Розпочав семінар зі вступним словом заступник голови адміністрації, голова ДНПК району Федір Васильович Маренич. Семінар провів Ревнівцев Олександр Борисович - національний медіа експерт проекту ФАО, який висвітлив проект технічної допомоги. Даним проектом висвітлено цілий ряд дуже важливих ключових моментів у питанні запобігання розповсюдження АЧС, а саме:

- заходи щодо недопущення виникнення АЧС у сільськогосподарських та особистих  господарствах ;

- першочергові самостійні дії локалізації вогнища АЧС;

- взаємодія з державними структурами.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Робоча зустріч із заступником губернатора Київської області

11 липня 2018 року у Баришівській райдержадміністрації відбулася робоча зустріч заступника голови Київської облдержадміністрації В.А. Кучера з головою Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченком за участю першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, головного лікаря КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району В.Ф. Фірова, головного лікаря Баришівської ЦРЛ Г.М. Буняк.

Основним питанням для обговорення на засіданні було впровадження медичної реформи у Баришівському районі. Зокрема про прискорення реєстрації закладами охорони здоров'я району декларацій про вибір лікаря, який надає первинну практичну допомогу, та налагодження постійного контролю за ходом і фактичним станом приписної кампанії «Лікар для кожної сім'ї».

Голова адміністрації доповів, що станом на 11 липня 2018 року у Баришівському районі кількість укладених договорів складає – 12782, що становить 35,6% від загальної чисельності зареєстрованого населення.

За результатами засідання розглянуто пропозиції та затверджено план заходів щодо належного рівня проведення даних заходів.

Виїзний прийом громадян

11 липня 2018 року голова райдержадміністрації О.А.Левченко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у с. Лук’янівка  та с. Рудницьке  Баришівського району.

На виїзному прийомі були присутні голови виконавчих комітетів Лукянівської та Рудницької сільських рад, члени виконкомів, депутати сільських рад, члени адмінкомісій та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт старшого дільничного офіцера поліції Д.Г. Шпака про стан правопорядку на території Лукянівської та Рудницької сільських рад за І півріччя  2018 року.

В ході робочої зустрічі обговорили питаннящодо впровадження медичної реформи у районі, про обрізку дерев, що заважають лініям електропередач, вуличного освітлення, питання щодо транспортного сполучення населених пунктів з районним центром.

Всі проблемні питання голова райдержадміністрації тримає на контролі, відповіді на які будуть надані заявникам у визначений законодавством терміном.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання робочої наради з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації

10 липня 2018 року голова райдержадміністрації О.А. Левченко, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк провів робочу нараду з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання підведені підсумки минулого тижня та визначені завдання на поточний період. Були обговорені питання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, питання оздоровлення дітей.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністраціїінформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи:

У ДНЗ «Золотий ключик» завершено встановлення сонячних батарей, проводиться навчання фахівців.

Проводиться капітальний ремонт харчоблоку у їдальні Перемозького НВК за рахунок коштів сільської ради.

Буде здійснено заміну даху у Гостролуцькому НВК та будівництво ІТП у 3 закладах освіти.

 Буде проводитися утеплення даху та підвального приміщення у ЗОШ імені Зерова смт Баришівка.

Тривають судові засідання за приписами про порушення протипожежної безпеки у ДНЗ с.Лук’янівка та с.Дернівка.

Урочисте відкриття ЦПР «Мрія» після ремонтних робіт заплановано на початку вересня 2018 року.

Начальник управління соціального захисту населення доповіла про новий порядок призначення житлових субсидій з 1 травня 2018 року. Зроблено перерахунок 6 799 отримувачам субсидій, з них – 3158 осіб зможуть отримувати їх знову , 5552 особи на літній період. По монетизації субсидій потрібно прийняти 2,5 тис заяв.

По чорнобильських путівках вже оздоровлюється 6 осіб, ще 13 чоловік- у липні. Всього подано 35 заяв від учасників АТО на оздоровлення, 13 з яких будуть оздоровлюватися у серпні-вересні.

Отримано 29 заяв від учасників АТО на отримання одноразової грошової допомоги за програмами КОДА.

За підсумками проведеної наради голова райдержадміністрації дав ряд рекомендацій керівникам відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики  апарату Баришівської райдержадміністрації

День Національної поліції України

04 липня 2018 року перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови Баришівської районної ради С.І. Богдан привітали керівника та особовий склад Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області з Днем Національної поліції України.

У своїх промовах вони відмітили, що на працівників поліції покладено надзвичайно відповідальне й благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку та безпеки.

Також, керівники району побажали правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо народу та вручили спільні подяки Баришівської районної державної адміністрації та районної ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня національної поліції Україникращим працівникам районного відділення, а саме:

- Підполковнику поліції, слідчому слідчого відділення Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Ставицькому Руслану Володимировичу.

- Майору поліції, старшому  інспектору-криміналісту слідчого відділення  Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Онопрієнку Володимиру Васильовичу.

- Старшому лейтенанту поліції, слідчому слідчого відділення Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Шуму Василю Васильовичу.

- Лейтенанту  поліції, слідчому слідчого відділення Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Германовій Лесі Олександрівні.

- Лейтенанту  поліції, інспектору сектору реагування патрульної поліції № 4 Баришівського відділення поліції Переяслав-Хмельницького відділу поліції Королю Богдану Васильовичу.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Робоча нарада райдержадміністрації

03 липня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк  провів робочу нараду з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання підведені підсумки минулого тижня та визначені завдання на поточний період. Були обговорені питання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, питання оздоровлення дітей, про формування мережі загальноосвітніх навчальних закладів на 2018-2019 навчальний рік.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, також інформували про поточний стан справ за відповідним напрямком роботи та окреслили планові завдання на поточнийтиждень. За підсумками проведеної наради перший заступник головирайдержадміністрації дав ряд рекомендаційкерівникам відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Робоча нарада щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі

27 червня 2018 року перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації М.П. Артимович провів робочу нараду з головним лікарем КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району В.Ф.Фіровим щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі.

Під час наради обговорили питання:

1. Про укладання декларацій населення району з  лікарями.

За результатами наради наданівідповідні доручення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзний прийом громадян

27 червня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Н.В. Денисенко та головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчих комітетах Паришківської та Корніївської сільської ради.

На зустрічі були присутні голови виконавчих комітетів Паришківської та Корніївської сільських рад, члени виконкомів, депутати сільських рад, члени адмінкомісій  та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області про стан правопорядку на території вищезазначених сільських рад за 6 місяців 2018 року, розглянули актуальні проблеми у населених пунктах.

В ході робочої зустрічі обговорили питаннящодо впровадження медичної реформи у районі, питання телефонного зв’язку у населеному пункті, проведення ямкового ремонту доріг, питання об’єднання територіальних громад Баришівського району.

Всі проблемні питання перебувають на контролі у керівництва райдержадміністрації, відповіді на які будуть надані заявникам у визначений законодавством терміном.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Проведення заходів до Дня Конституції України та Дня молоді

26 червня 2018 року у великій залі райдержадміністрації у рамках проведення заходів до Дня Конституції України та Дня молоді відбувся дискурс на тему «Конституція – основа моєї держави» в контексті «Держава. Церква. Молодь».

Захід відбувся за участю першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, голови Баришівської районної ради В.А. Гуменюка, настоятеля Свято-Троїцького храму с. Пасічна, голови відділу по справах сім’ї та молоді Бориспільської єпархії Української православної церкви отця Івана, представника молодого покоління, поетеси Альони Длугунович (м. Березань), молоді спеціалісти установ та організацій району.

З вітальним словом до присутніх звернулися перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, голова районної ради В.А. Гуменюк, побажавши присутнім міцного здоров'я, наснаги, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

Спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та Баришівської районної ради та цінними подарунками нагороджено активну молодь району, а саме депутата обласної ради дітей Київщини, депутата районної ради учнівського самоврядування «Альянс» Анну Тимошенко та завідуючу відділу культурно-освітньої роботи та організації дозвілля районного будинку культури, керівника вокального гуртка Лесю Шкурпат.

Під час заходу виступив настоятель Свято-Троїцького храму с. Пасічна, голова відділу по справах сім’ї та молоді Бориспільської єпархії Української православної церкви отець Іван, який акцентував свою доповідь на темі «Держава. Церква. Молодь».

Для всіх присутніх свою третю збірку поезії «Трояндова блакить нескорених небес» презентувала поетеса з м. Березань Альона Длугунович.

Музичні привітання для всіх дарували директор Баришівського районного будинку культури Володимир Кулик і завідувач відділу культурно-освітньої роботи та організації дозвілля районного будинку культури, керівник вокального гуртка Леся Шкурпат.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

З Днем Конституції

ШАНОВНІ КОЛЕГИ !

Щиро вітаю вас із Днем Конституції України – одним із найвизначніших державних свят.

Конституція увійшла в наше життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу.

Хай ваша державницька позиція і надалі слугує для поліпшення життя в українській державі.

Від усієї душі зичу вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

 

З повагою, Голова Баришівської   районної державної адміністрації Олег Левченко

Проведення конкурсного відбору

Проводиться набір на конкурс кандидатів для заміщення вакантних посад патрульних поліцейських батальйону патрульної поліції у місті Борисполі управління патрульної поліції у Київській області, перевага  надається ветеранам та учасникам АТО.

Контактна особа від управління патрульної поліції у Київській області – т.в.о. інспектора із зв’язків з громадськістю батальйону патрульної поліції у місті  Борисполі управління патрульної поліції у  Київській області  Рудь Іван Васильович - мобільний телефон  +38(068) 778 74 39.

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації

25 червня 2018 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації - голови комісії Ф.В. Маренича, відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь начальник Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області, заступник голови комісії А.М. Горбатко, начальник Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, секретар комісії О.В. Широкий, члени ДНПК, керівники та зооветспеціалісти свиногосподарств, спеціалісти державних установ Держпродспоживслужби Баришівського району, керівники СТОВ «Ярешківське», СП ТОВ «Нива Переяславщини».

Під час засідання розглянули питання:

1. Про заходи  з профілактики, недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Баришівського району.

За результатами засідання прийняті відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Привітання з нагоди Дня народження голови Лук’янівської сільської ради

25 червня 2018 року перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Гордієнко Віталій Миколайович привітав з днем народження голову Лук’янівської сільської ради Бондаря Володимира Івановича.

Було вручено подарунок і вітальні листівки з нагоди Дня народження від голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови МДО «Київщина», народного депутата України Ярослава Москаленка.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Миколайович побажав імениннику міцного здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів, наполегливості у здійсненні всіх задумів, професійних успіхів та й надалі працювати на благо як своєї громади, так і району загалом.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Робоча зустріч

22.06.2018 в кабінеті першого заступника голови відбулася робоча зустріч виконуючого обов’язки голови Баришівської РДА Гордієнка В.М. з працівниками КП «Баришівкатепломережа».

Під час зустрічі обговорено проблемні питання в роботі підприємства та його подальшу діяльність.

Значну увагу під час зустрічі приділено питанню необхідності встановлення  приладів обліку тепла відповідно до Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання». Зокрема було порушено питання роботи Баришівської РДА з метою впровадження обліку тепла, а саме встановлення лічильників в закладах освіти відповідно до договорів енергосервісу.

 

Семінар-навчання для секретарів сільських рад

22 червня 2018 року у малій залі райдержадміністрації  керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк провела семінар-навчання для секретарів виконавчих комітетів селищної, сільських рад району.

 Під час семінар-навчання розглянули питання порядку денного:

1. Про співпрацю Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) Баришівської райдержадміністрації із виконавчими комітетами сільських рад.

1.1 про ознайомлення населення зі змістом нормативно - правових актів, які видані виконавчими комітетами сіл Баришівського району на підставі ЗУ «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», з урахуванням вимог ЗУ «Про географічні назви».

1.2 про необхідність внесення змін (на підставі вищевказаних законів) до документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України (в розділі «Місце проживання») та інших документів, що посвідчують право власності  тощо, назви вулиць, провулків яких містять у собі символіку комуністичного тоталітарного режиму.

Дорофеєва Крістіна Ігорівна - начальник Центу надання адміністративних послуг

2. Про організацію роботи первинних профспілкових організацій в новостворених громадах

Брилюк Тетяна Олексіївна- керівник апарату адміністрації

За результатами проведення семінар-навчання розглянули пропозиції щодо актуальних питань, які будуть винесені на наступне засідання семінару для налагодження спільної роботи керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та виконкомів селищної і сільських рад.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

ДЕНЬ ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ

Шановні державні службовці!

Вітаю вас із професійним святом – 100-річчям від Дня запровадження державної служби України!

Цього святкового дня бажаю Вам успіхів, наснаги, мудрості, витримки та непохитності у важливій справі служіння державі та закону. Адже саме від мудрості, фаховості, відданості праці та наполегливої всіх, хто працює на державній службі, великою мірою залежить довіра до влади, формування ефективної системи державного управління, забезпечення розвитку країни і найголовніше, збереження в суспільстві стабільності, миру та спокою!

Сьогодні, у нелегкий для України час, ми повинні об’єднати свої зусилля в єдиному прагненні забезпечити дотримання прав і свобод громадян, чесно і самовіддано служити українському народові.

Зичу Вам міцного здоров’я, родинного тепла, невичерпного ентузіазму, оптимізму, злагоди та добробуту. Нехай Ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть і надалі сприяти підвищенню рівня правової свідомості в нашому суспільстві!

 

З повагою, голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Привітання з нагоди Дня народження голови Недрянської сільської ради

21 червня 2018 року перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації Гордієнко Віталій Миколайович привітав з днем народження голову Недрянської сільської ради Деркача Михайла Васильовича.

Було вручено подарунок і вітальні листівки з нагоди Дня народження від голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови МДО «Київщина», народного депутата України Ярослава Москаленка.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Миколайович побажав імениннику міцного здоров’я, благополуччя і життєвих гараздів, професійних успіхів, підтримки та розуміння рідних, друзів і колег, здійснення всіх планів і сподівань на користь і благо як своєї громади, так і району загалом.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації

В приміщенні  Баришівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Гордієнка В.М.  за участю керівників організацій, установ, управлінь району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї.

На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

-       «Про стан організації  оздоровлення та відпочинку дітей соціально-незахищених категорій врайоні».

-        «Про результати вивчення діяльності органів опіки та піклування сільських рад за I півріччя 2018 року».

-        «Про взаємодію установ, громадських організацій, структурних підрозділів райдержадміністрацій, відповідальних за реалізацію державної політики щодо попередження насильства,  подолання  причин і наслідків насильства в сім’ї та в дитячому середовищі».

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення

 

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації

Засідання громадської ради при Баришівській райдержадміністрації 21.06.2018

21 червня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Баришівській райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови районної ради С.І. Богдан, виконуючий обов’язки голови громадської ради при райдержадміністрації Ю.В. Лагутін, члени громадської ради при райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації І.Г. Ладан, директор КП БРР «Райводоканал» В.В.Олексюк, депутат селищної ради С.М. Русанов, представник ТОВ «УЛЬТРА ЛЕЗЕР» В.В. Суходольський, громадськість.

Під час засідання розглянули питання:

1. Щодо смороду від очисних споруд, якими користуються ТОВ "УЛЬТРА ЛЕЗЕР" та КП БРР «Райводоканал».

2. Щодо використання земель прибережної захисної смуги вздовж річки Трубіж.

3. Про будівництво дороги в об'їзд вулиці Торф'яна.

4. Про стан виконання затверджених планів заходів щодо реалізації “Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки”.

За результатами засідання громадської ради при райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Мітинг-реквієм приурочений Дню скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні

20 червня 2018 року у с. Борщів Баришівського району біля пам’ятника «Атакуючому солдату» відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню  скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні та проведення перепоховання останків п’яти загиблих воїнів, захисників м. Києва в період Другої світової війни.

На мітингу-реквієму були присутні голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, голова районної ради В.А. Гуменюк, селищний голова О.П. Вареніченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, голова правління ВГО «Закінчимо війну» Ю.Г. Зубко, тимчасово виконуючий обов’язки ректора Національної академії СБУ, полковник О.І. Фармагей, ветерани війни, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, представники громадських організацій, представники ЗМІ, громадськість.

У пам’ять про полеглих воїнів у роки Другої світової війни настоятель Свято-Троїцької парафії с. Веселинівка отець Дмитро відправив молебень за убієнних.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям у протистоянні з ворогом під час оборони міста Києва 1941 року і поклали квіти до підніжжя пам’ятника «Атакуючому солдату» та братських могил загиблим захисникам у період Другої світової війни.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка