Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

10 липня 2019 року заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, за участю дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Демішина, головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у Перемозькому та Рудницькому старостинських округахБаришівської селищної ради.

Під час зустрічі на обговорення виносились питання про зниження криміногенної обстановки в селах, розпивання спиртних напоїв в громадських місцях та продаж алкоголю неповнолітнім. Піднімалось питання про відправлення на примусове лікування осіб, які зловживають спиртними напоями та ведуть аморальний спосіб життя. Також обговорювали проблему обрізки дерев по населених пунктах та особливо біля навчальних закладів.  Присутні наголошували на тому щоб дільничний офіцер поліції частіше проводив зустрічі з учнівською молоддю в навчальних закладах, проводили частіші рейди по населених пунктах в нічний час та у вихідні дні на дискотеках.

 

 

Шило Н.В., головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату адміністрації

Робоча зустріч з КП «Коржівське»

05 липня 2019рокуДиректор Баришівської районної філії Гарбуз Єгор Васильович провів робочу зустріч з директором Комунального  підприємства «Коржівське» Баришівської селищної ради Горкавенком Юрієм Миколайовичем.Основною ціллю  робочої зустрічі, була домовленість про співпрацю у допомозі підбору кадрів на вакантні посади слюсара - сантехніка та тракториста.При цьому директором було презентовано послуги, що надаються Службою зайнятості,презентовано електронні сервіси, як для роботодавців так і для шукачів роботи, надано буклети, інформаційні матеріали. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.

 

Баришівська районна філія Київського обласного центру зайнятості

Робочий візит

04 липня 2019 року знову з робочим візитом, в складі «Робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради», директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Гарбуз Єгор Васильович, продовжив роботу з підприємцями, які ведуть свій бізнес в смт Баришівка (район Совхоз).   Під час чергового візиту вдалося поспілкуватися з фізичними особами підприємцями, що мають продуктові крамниці, такі як: ФОП Ульянова Людмила Василівна; ФОП Москальчук Андрій Петрович; ФОП Оробей Світлана Миколаївна; ФОП Александрович Тетяна Анатоліївна; ФОП Мостовий Олександр Володимирович; ТОВ «Нива Переяславщини» -  м’ясний магазин «П’ятачок»; ФОП Молочко Іван Олексійович -  господарський магазин; ФОП Горобей Антоніна Олександрівна -  перукарня. 

Даним підприємствам було презентовано послуги, що надає служба  зайнятості роботодавцям, надано буклети, інформаційні матеріали, розповіли  про електронний кабінет роботодавця. За результатом зустрічі отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.

 

Баришівська районна філія Київського обласного центру зайнятості

День Національної поліції України

04 липня 2019 року голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, керуюча справами виконавчого комітету Баришівської селищної ради О.М. Нестерова привітали керівника та особовий склад Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області з Днем Національної поліції України.

У своїх промовах вони відмітили, що на працівників поліції покладено надзвичайно відповідальне й благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадян, інтересів держави та суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку та безпеки.

Також, керівники району побажали правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці на благо народу та вручили спільні подяки Баришівської районної державної адміністрації та районної ради, подяки Баришівської селищної ради за сумлінну плідну працю, відповідальність за доручену справу, добросовісне виконання службових обов'язків, досягнення високих показників в практичній діяльності та з нагоди Дня Національної поліції України кращим працівникам районного відділення.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Робоча зустріч

Директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Гарбуз Єгор Васильович 02.07.2019 р., з робочим візитом в складі «Робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати та зайнятості населення Баришівської селищної ради», продовжили роботу з підприємцями, які ведуть свій бізнес в смт Баришівка ( район совхоз). Під час чергового візиту, вдалося поспілкуватися з фізичними особами підприємцями, що мають продуктові крамниці, такі як: ФОП Кравченко Тетяна Вікторівна; ФОП Литовка Яна Олегівна; ФОП Гайдук Оксана Анатолівна; ФОП Янута Тетяна Олегівна; ФОП Донець Людмила Миколаївна, магазин «Наша ряба»; ТОВ «КЛМ-Маркет» магазин «Наш край»; ТОВ «Максі-М+» -  господарський магазин; ФОП Ященко Світлана Анатоліївна -  будівельний магазин; ФОП Дзюба Оксана Юріївна магазин «Амбар»; ФОП Костенко Вадим Миколайович -  СТО; ФОП Павленко Віра Іванівна - автозапчастини; ТОВ «Торговий дім Шантіль»; ТОВ «Агропромислові ресурси» та ТОВ «Агро Трейд Регіон». 

Даним підприємствам було презентовано послуги, що надає служба  зайнятості роботодавцям, надано буклети, інформаційні матеріали. За результатом зустрічі, отримана згода на співпрацю по підбору працівників за допомогою центру зайнятості.

Засідання «Круглого столу» з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня Конституції України та Дня Молоді

27 червня 2019 року у малій залі райдержадміністрації виконуючою обов’язки начальника відділу культури Баришівської райдержадміністрації М.В. Вірич було проведено засідання «круглого столу» з нагоди святкування 23-ї річниці Дня Конституції України та Дня Молоді на тему: «Участь молоді в сучасному політичному житті держави».

В засіданні «круглого столу» взяли участь заступник голови Баришівської райдержадміністрації – В.М. Гордієнко, голова Баришівської селищної ради – О.П. Вареніченко, заступник голови Баришівської селищної ради –Ж.В. Данчук, керівник апарату Баришівської райдержадміністрації – Т.О. Брилюк, начальник відділу культури та туризму Баришівської селищної ради –Л.М. Бабич, редактор «Баришівського вісника» голова молодіжної громадської ради при Баришівській райдержадміністрації – А.О. Басенко, вчитель історії ЗОШ І-ІІІ ступеня ім. М. Зерова – А.О. Михайленко та представники працюючої молоді.

З вітальним словом до учасників засідання звернулися заступник голови Баришівської райдержадміністрації – В.М. Гордієнко, голова Баришівської селищної ради – О.П. Вареніченко та вручили подяки голови Баришівської райдержадміністрації з нагоди святкування 23-річниці Дня Конституції за сумлінне виконання посадових обов’язків, активну життєву позицію та високі моральні якості: Батюк Любов Іванівні - секретарю Яблунівської сільської ради, Тихій Парасковії Олександрівні - директору будинку культури с. Семенівка Баришівського району, Куземчак Аллі Дмитрівні - головному спеціалісту з методичної роботи відділу культури та туризму Баришівської селищної ради, Бруханській Світлані Лаврентіївні - спеціалісту військово-облікового столу загального відділу апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради, Савченко Аліні Віталіївні - головному спеціалісту загального відділу апарату комітету селищної ради, Рябченко Світлані Віталіївні - завідуючій сектором реєстрації місця проживання та перебування фізичних осіб, Михайленку Артему Олександровичу - вчителю історії Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова.

В ході засідання «круглого столу» А. Михайленко - вчитель історії Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. М.Зерова розповів учасникам про історичні події та історичних діячів, які відіграли важливу роль у прийнятті Конституції незалежної держави – України. Співзасновник громадської організації «Екологія та соціальний захист», голова громадської ради при Баришівській райдержадміністрації  –  Новіцька Л.Я. презентувала збірку наукових праць «Діяльність продюсера в культурно – мистецькому просторі ХХІ століття: дискурси і дискусії», в якій опублікована її стаття «Роль молодіжних організацій у розбудові сучасного суспільства» де зазначила, що «Молодь є соціальною групою, котра найшвидше пристосовується до інновацій та нездатна терпіти несправедливість. Від стану і розвитку молодіжних організацій певною мірою і залежить рівень розвитку усього суспільства. Саме тому молодіжний рух надзвичайно важливий для життєдіяльності держави».

 

М. ВІРИЧ, виконуюча обов’язки начальника відділу культури Баришівської райдержадміністрації

Привітання голови райдержадміністрації з Днем Конституції України

Шановні жителі Баришівського району!

Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров'я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як держави демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Бажаю вам міцного здоров’я, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності. Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а у душі міцніє почуття гордості за нашу Батьківщину!

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації, Олег Левченко 

Афіша День молоді

Запрошуємо на святкування Івана Купала

Мітинг-реквієм приурочений Дню Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

21 червня 2019 року в с. Борщів біля пам’ятника «Атакуючому солдату» відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню Скорботи  і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та з нагоди вшанування загиблих воїнів-захисників м. Києва в період Другої світової війни 1941-1945 років за  участю представників виконавчої влади та місцевого самоврядування: голови Баришівської районної державної адміністрації Левченка Олега Анатолійовича, голови районної ради Гуменюка Володимира Антоновича, голови Баришівської селищної ради  Вареніченка Олександра Павловича та в.о. начальника відділу культури Баришівської районної державної адміністрації Вірич Маргарити Василівни. Присутні вшанували загиблих  хвилиною мовчання та покладанням квітів.

 

 

Фото О. Надоленка

Робоча зустріч

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості на сьогоднішній день є налагодження тісної співпраці з роботодавцями.

21.06.2019 року директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз провів робочу зустріч з заступником директора ТОВ «Баришівська ГНС» Кирилом Абориним, який звернувся до служби зайнятості за допомогою в укомплектування 3-х вакансій «Оператор заправних станцій».

 

 

Директор  Гарбуз Є.В.

Вітання голови райдержадміністрації з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники!

Приймітьнайщиріші вітання з професійним святом – Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медика завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Ви повертаєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Нехай сторицею віддастся Вам добро та милосердя, дароване людям.
Тож з нагоди професійного свята бажаю Вам та вашим родинам міцного здоров’я та благополуччя, успіхів та мирного неба. Нехай Ваша праця збагачується новим досвідом та добрими справами, а кожен прожитий день сповнюється гордістю за обрану професію, шаною і повагою вдячних жителів нашого району.

 

 

З повагою, голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

13 червня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, брав участь у спільному засіданні постійної комісії районної ради та Президії районної ради з погодження порядку денного та проектів рішень позачергової 45 сесії  районної ради та у пленарному засіданні позачергової сорок п’ятої сесії Баришівської районної  ради.

Засідання постійної комісії, Президії та сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, депутати районної ради VII скликання, представники органів місцевого самоврядування, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Проведено громадські слухання

10 червня 2019 року у великій залі райдержадміністрації відбулися громадські слухання щодо процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості в проекті Детального плану території під будівництво свинокомплексу № 11 в межах Гостролуцької сільської ради Баришівського району Київської області.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, керівники відділів райдержадміністрації, представники СП ТОВ «НИВА ПЕРЕЯСЛАВЩИНИ»,  жителі населених пунктів Гостролуччя та Перемога, представники ЗМІ, громадськість.

Під час проведення громадських слухань розглянули зауваження та пропозиції до Детального плану території під будівництво свинокомплексу № 11 в межах Гостролуцької сільської ради.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Розгляд генеральних планів сіл Дубове та Хмельовик на містобудівній раді

6 червня 2019 року в приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування та архітектури Київської облдержадміністрації.

На порядок денний було винесено питання розгляду Генеральних планів сіл Дубове та Хмельовик Яблунівської сільської ради Баришівського району.Проекти представили фахівці ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ». Після детальної презентації генпланів, відбулося активне їх обговорення. Члени містобудівної ради мали змогу висловити свої зауваження та пропозиції. Серед ключових питань – впорядкування вулично-дорожньої мережі, максимальне збереження існуючих зелених насаджень загального користування, передбачення територій для розміщення логістики в межах села Хмельовик. В роботі архітектурно-містобудівної ради взяли участь головний архітектор Баришівського району Сторчак А.І. та Яблунівський сільський голова Холявко М.П.

Після обговорення, архітектурно-містобудівною радою було прийняте рішення: за результатами засідання - проектувальникам урахувати висловлені зауваження, відкоригувати генеральні план сіл та подати їх на затвердження до сільської ради.

 

Сторчак А.І.- начальник відділу містобудування та архітектури Баришівськоїрайдержадміністрації

Семінар-нарада з організації та забезпечення якісного надання адміністративних послуг у Баришівському районі

07 червня 2019 року у малій залі райдержадміністрації Центром надання адміністративних послуг Баришівської районної державної адміністрації в особі начальника Дорофеєвої К.І та Баришівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Київській області в особі Горбатка А.М., спільно з Баришівською районною державною лікарнею ветеринарної медицини в особі Широкого О.В. проведено семінар-нараду з організації та забезпечення якісного надання адміністративних послуг у Баришівському районі.

В ході проведення семінар-наради обговорено всі питання порядку денного, спеціалістами  роз’яснено ряд проблемних питань та запропоновано шляхи їх вирішення. Присутні домовилися максимально об’єднати зусилля щодо створення сприятливих умов для належного надання адміністративних послуг у Баришівському районі, на виконання ЗУ «Про адміністративні послуги», розпорядження КМУ від 16.05.2014 № 523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг».

 

К. ДОРОФЕЄВА, начальник Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації

Міжнародний день захисту дітей

Традиційно в перший день літа, 1 червня, відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості і надії.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Від кожного з нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління.

На святковий захід завітали голова районної державної адміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, голова районної ради В.А. Гуменюк, селищний голова О.П. Вареніченко, народний депутат України П.О. Різаненко, які поздоровили малечу з Міжнародним днем захисту дітей, початком оздоровчого періоду та відпочинку.

Святкування Дня захисту дітей проходило у парку «Липняки».

У проведенні свята взяли участь учні загальноосвітніх навчальних закладів району, в тому числі діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти учасників антитерористичної операції, жителі селища.

Під час святкування відбувся святковий концерт за участю дитячих колективів громади, майстер-класи, виставки народних умільців, безпрограшна дитяча лотерея «Веселка», творча майстерня «Сімейне коло», шоу мильних бульбашок, акція «Посмішки веселого дитинства», аквагрим, казкові герої, дитячий футбол, а також дитячі атракціони, каруселі, солодка вата, соки та морозиво.

Свято пройшло в піднесеному настрої. Діти з великим задоволенням  бігали, метали, стрибали,  малювали. танцювали  та грали.

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Дайджест новин Уряду за 29.05.2019

Ми спостерігаємо великий запит на зміни, і у нас є потенціал стати регіональними лідерами, – Володимир Гройсман на форумі «Державотворці в дії»

У Києві нагородили переможців конкурсу на найкращий матеріал про європейську інтеграцію

Арсен Аваков: Добровольці «Донбасу» одними із перших стали на захист України

Програми психологічної підтримки та медичної реабілітації повинні розвиватися якнайшвидше за всіма сучасними методиками та технологіями, – Ірина Фріз

Українську систему крові змінюватимуть за європейськими стандартами

Мінфін та фінансові регулятори спільно розроблять п’ятирічну стратегію розвитку фінансового сектору

У Києві проходить форум активної молоді “Державотворець в дії”

Іванна Климпуш-Цинцадзе закликала народних депутатів ратифікувати оновлений «енергетичний» Додаток до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Синхронізація об’єднаної української енергетичної системи з європейською є ключовим завданням, – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Державна регуляторна служба України пропонує розпорядникам електронний сервіс для оприлюднення нових наборів регуляторних відкритих даних

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

 

Виїзний прийом громадян

29 травня 2019 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області С.О. Велікдуса, головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у Веселинівському та Бзівському старостинських округах Баришівської селищної ради.

На зустрічі були присутні виконуючі обов’язки старост та жителі громад.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області про стан правопорядку на території вищезазначених старостинських округах за 5 місяців 2019 року, розглянули актуальні проблеми у громаді.

В ході робочої зустрічі обговорили проблемні питання ФАПу, проведення ямкового ремонту доріг, питання проведення частіших зустрічей представників поліції з учнівською молоддю для зменшення правопорушень в населених пунктах, питання надання та оформлення житлової субсидії громадянам.

У ході візиту до с. Бзів перший заступник голови райдержадміністрації відвідав Бзівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок», ознайомився з його роботою та проблемними питаннями закладу.

Всі проблемні питання перебувають на контролі у керівництва райдержадміністрації.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Афіша до Дня захисту дітей