Баришівка щоденна

Засідання чергової сесії Баришівської районної ради

22 березня 2018 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, брали участь у пленарному засіданні чергової двадцять восьмої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана, представників Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури, Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області, депутатів районної ради, голів сільських рад району, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району, представників ЗМІ, громадськості.

Під час пленарного засідання сесії районної ради розглянули питання порядку денного та затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

За результатами засідання сесії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Робоча нарада щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі

21 березня 2018 року голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка провів робочу нараду з заступником головного лікаря Баришівської центральної районної лікарні Л.В. Волокітою, головним лікарем КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району В.Ф. Фіровим щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі.

Під час наради обговорили питання:

1. Про готовність до інформаційної кампанії про хід впровадження медичної реформи з 01.04.2018 у Баришівському районі.

2. Про порядок заповнення форми декларації про вибір лікаря з надання первинної медичної допомоги та інструкції щодо її заповнення.

3. Про створення некомерційних підприємств на базі Баришівської ЦРЛ та КЗ «Центр ПМСД».

4. Про проблемні питання по Програмі «Доступні ліки».

За результатами наради надані відповідні доручення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Навчання з працівниками сільськогосподарських підприємств робота яких пов’язана з проведенням робіт, транспортуванням та зберіганням пестицидів та агрохімікатів

20 березня 2018 року управлінням агропромислового розвитку Баришівської районної державної адміністрації спільно зі спеціалістом головного управління Держпродспоживслужби в Київській області     Щербиною В.С., спеціалістом Баришівського районного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Бородавко О.І., лікарем загальної гігієни Баришівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ (КОЛЦ) МОЗ України Іванченко С.А. було проведено навчання для видачі допуску (посвідчення)  з  працівниками сільськогосподарських підприємств району, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню пестицидів та агрохімікатів.

У програмі навчання висвітлювалися наступні питання:

1. Роль, значення засобів хімізації в системі заходів по вирощуванню і захисту сільськогосподарських культур. Класифікація пестицидів і агрохімікатів за призначенням.

2. Токсичність пестицидів і гігієнічні вимоги до них, правила зберігання, відпуску та застосування, правила та умови торгівлі пестицидами та агрохімікатами. Заходи по охороні від забруднення навколишнього природного середовища.

3. Фактори, які можуть спричинити отруєння. Умови праці та заходи запобігання негативного впливу пестицидів на працівників, робота яких пов’язана з застосуванням пестицидів і агрохімікатів, забруднення кормів пестицидами. Правила особистої гігієни, перша долікарська допомога, самодопомога при отруєнні пестицидами та агрохімікатами.

 

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету в райдержадміністрації щодо зведення Пам’ятного знаку

20 березня 2018 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, члена Правління НСПУ, письменника, дипломата Ткаченка В.І., керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району відбулося засідання організаційного комітету щодо зведення Пам’ятного знаку (Кургану безсмертя українським Героям-козакам) в прибережній смузі р. Трубіж Баришівського району.

Під час засідання оргкомітету обговорено порядок будівництва Пам’ятного знаку, його фінансування, питання проектної документації та пропозиції щодо зведення Пам’ятного знаку на р. Трубіж.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за вирішення даного питання дано доручення щодо належного виконання відповідних заходів.

 

Відділ організаційної роботи та  внутрішньої політики апарату адміністрації

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району

16 березня 2018 року у великій залі райдержадміністрації за участю голови Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченка, начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Г.П. Василяки, відбулася нарада з керівниками та бухгалтерами сільськогосподарських підприємстврайону з питання «Підведення підсумків фінансово-господарської діяльності в агропромисловому комплексі за 2017 рік».

Під час наради розглянули питання порядку денного:

1. Підсумки фінансово-господарської діяльності в агропромисловому комплексі за 2017 рік та розвиток аграрного сектора Баришівського району на перспективу. Державна підтримка сільгоспвиробників в 2018 році.

2.Використання  сільськогосподарських угідь господарствами району.

3. Стан розрахунків за оренду земельних паїв, сплата ПДФО в 2017 році.

4. Різне: Забезпеченість мінеральними добривами, ПММ, робітничими кадрами, використання господарством землі запасу. Виступи керівників сільськогосподарських підприємств.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота»

14 березня 2018 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.Д. Сухенко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

 Під час засідання розглянули заяви жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної програми «Турбота» на 2018 рік п. 4.2.1.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзний прийом громадян

14 березня 2018 року голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, за участю головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Ю.В. Дзіневської  провів виїзний прийом громадян у с. Дернівка та с. Коржі Баришівського району.

Під час виїзного прийому громадян до с. Дернівка  голова райдержадміністрації О.А. Левченко, голова Дернівської сільської ради В.М. Ромась відвідали ФАП, дитячий садок та провели робочу зустріч з керівником Баришівського лісництва ДП "Бориспільське лісове господарство".

Розглянули питання реалізації проекту щодо зовнішнього ремонту дитячого садка в населеному пункті, питання вирубки лісу, а також питання щодо функціонування сільського клубу.

Під час робочого візиту до с. Коржі спільно з головою Коржівської сільської ради В.І. Науменком відвідали ФАП, Коржівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, дитячий садок, сільський будинок культури.

В ході робочої зустрічі розглянули питання про стан злочинності на території Коржівської сільської ради, проведення ремонту приміщень будинку культури в населеному пункті, а також  питання співпраці з підприємствами.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Розширена оперативна нарада райдержадміністрації

13 березня 2018 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада райдержадміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників громадських організацій району, представників ЗМІ.

На оперативній нараді обговорені питання:

1. Проавтоперевезення пасажирів Баришівського району (доповідач: Маренич Ф.В., заступник голови райдержадміністрації).

2. Про організацію харчування дітей в розрізі загальноосвітніх навчальних закладів району (доповідач: Гапич С.Б., начальник відділу освіти,  управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

3. Про внесення змін до Процесуального законодавства України. Електронне декларування осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про план заходів щодо антикорупційної політики у Баришівській райдержадміністрації(доповідач: Мосінзова І.О., начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації).

Також розглянули питання про об’єкти нерухомого майна, які знаходяться у комунальній власності на території сільської ради (доповідач: Івченко Є.П., начальник відділу в Баришівському районі Головного управління Держгеокадастру в Київській області); про призов громадян України на строкову військову службу з 01 квітня по 31 травня 2018 року на території Баришівського  району (доповідач: Лисенко О.І., військовий комісар Баришівського районного військового комісаріату);про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач: Павленко А.С., заступник начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Баришівському районі (доповідач: Лисенко К.М., начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області); про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації у Баришівському районі (доповідачі Попович В.П., заступник начальника Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області та Горбатко А.М., начальник Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області); про медичне обслуговування населення Баришівського району (доповідачі:  Волокіта Л.В, заступник головного лікаря Баришівської центральної районної лікарні та Фіров В.Ф., головний лікар КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час засідання розширеної оперативної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадмністрації

Засідання організаційного комітету щодо проведення Дня українського добровольця

12 березня 2018 року за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Дня українського добровольця.

Під час засідання оргкомітету обговорено план заходів та пропозиції щодо належного рівня проведення даного заходу, який заплановано на 14 березня 2018 року.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення заходу дано доручення щодо належного виконання зазначеного плану заходів.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Привітання матерів загиблих учасників АТО

06 березня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання круглого столу для матерів та дружин загиблих воїнів в АТО з нагоди Міжнародного жіночого Дня.

У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації О.А. Левченко, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації В.В. Коцюрбій, голова Баришівської районної спілки жінок С.П. Каліщук, волонтери, матері та дружини загиблих воїнів в АТО.

Зі словами глибокої вдячності за виховання гідних синів Батьківщини  до матерів звернувся голова райдержадміністрації О.А. Левченко, побажавши їм міцного здоров’я та добробуту. подякував матерям, чиї сини загинули в АТО, за те, що вони виховали національно свідомих Героїв.

Пісенні вітання учасникам свята подарували учні 3-А класу Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова (класний керівник А.О. Кутова).

Всі учасники заходу отримали вітальні листівки та квіти.

Матері подякували за привітання та добру пам’ять про їх синів.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання апаратної наради 05.03.2018

05 березня 2018 року голова райдержадміністрації О.А. Левченко, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації провів апаратну нараду.

Під час наради були обговорені питання про стан справ у районі, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі. В ході наради підведено підсумки роботи за минулий тиждень та визначено основні пріоритетні напрямки діяльності на поточний тиждень.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзний прийом громадян 28.02.2018

28 лютого 2018 року голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, за участю головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Ю.В. Дзіневської  провів виїзний прийом громадян у с. Волошинівка та с. Селичівка Баришівського району.

Під час виїзного прийому громадян до с. Волошинівка голова райдержадміністрації О.А. Левченко, секретар голови виконавчого комітету Волошинівської сільської ради Н.В. Махиня обговорили питання щодо реєстрації права власності на земельні ділянки.

Під час робочого візиту до с. Селичівка спільно з секретарем голови виконавчого комітету Селичівської сільської ради Н.Г. Юречко розглянули питання проведення косметичного ремонту ФАПу в населеному пункті; питання опалення в дитячому садочку; кадрове питання стосовно призначення директора в Селичівському НВК.

В ході робочої зустрічі голова райдержадміністрації також відвідав ФАПи та загальноосвітні навчально-виховні комплекси в с. Волошинівка та с. Селичівка.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Робоча нарада райдержадміністрації 26.02.2018

26 лютого 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулася спільна нарада Баришівської райдержадміністрації та районної ради за участю голови Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченка, голови районної ради В.А. Гуменюка, першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації і керівниками комунальних закладів Баришівського району.

Під час засідання було заслухано керівників комунальних закладів з питання діяльності їхніх підрозділів за минулий тиждень, визначено питання, які потребують негайного вирішення та надано відповідні доручення, які мають забезпечити виконання поставлених завдань.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації 22.02.2018

В приміщенні  Баришівської райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови адміністрації Гордієнка В.М.  за участю керівників організацій, установ, управлінь району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї.

На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

-         «Про додержання в районі прав сімей соціально вразливих категорій, зокрема належного забезпечення їх соціального захисту та реалізації передбачених законодавством пільг для таких сімей».

-         «Про реалізацію в районі положень Національної стратегії профілактики соціального сирітства до 2020 року, затвердженої Указом Президента України від 22.10.2012 №609. Розвиток сімейних форм виховання в районі. Про здійснення контролю за дотриманням прав дітей в сімейних форм виховання».

-         «Торгівля людьми як глобальна проблема сьогодення».

-         «Розвиток превентивних послуг для дітей в територіальних громадах з метою попередження їх інституалізації. Про стан реінтеграції вихованців інтернатних закладів в біологічні сім’ї»

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення

 

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації

Засідання колегії райдержадміністрації 22.02.2018

22 лютого 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання колегії Баришівської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації О.А. Левченка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, членів колегії райдержадміністрації, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації.

На засіданні колегії розглянули питання порядку денного:

1.Про стан соціально-правового захисту дітей та підтримки сімей в районі: результати і основні напрямки діяльності у 2018 році (доповідач: Ігнатенко Г.І., начальник  служби у справах дітей та сім’ї  райдержадміністрації).

2. Звіт про виконання Програмисоціально-економічного та культурного розвитку Баришівського району за 2017 рік(доповідач: Яценко В.М., начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації).

3. Про Программусоціально-економічного та культурного розвитку Баришівського району на 2018 рік(доповідач: Яценко В.М., начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації).

4. Звіт про роботу закладів  культури  Баришівського району за 2017 рік(доповідач: Бабич Л.М., начальник відділу культури райдержадміністрації).

5.Про схвалення проекту районної цільовоїпрограми«Інклюзивна освіта: крок за кроком» на 2018-2020 роки(доповідач: Богдан Л.А., директор центруінклюзивноїосвіти).

6. Про схвалення Програми підтримки районних заходів мобілізаційної підготовки та забезпечення технічного захисту інформації з обмеженим доступом у Баришівській райдержадміністрації на 2018 рік (доповідач: Горбачова Р.Г., головний спеціаліст мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації).

За результатами колегії були прийняті відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Особистий прийом громадян 21.02.2018

21 лютого 2018 року голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, за участю головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Ю.В. Дзіневської  провів особистий прийом громадян. Розглянуто звернення від жителів району з питань отримання путівки для санаторно-курортного лікування; питання отримання ліків по рецепту для ліквідаторів-чорнобильців.

Заявникам було надано обґрунтовані роз’яснення, прийнято заяву з необхідним пакетом документів. Відповідним керівникам райдержадміністрації надано доручення вирішити питання по суті в межах чинного законодавства. 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Нарада з представниками житлово-комунальних організацій району

20 лютого 2018 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко,  заступника начальника управління фінансів райдержадміністрації Л.В. Куди  відбулася нарада з представниками житлово-комунальних організацій району.

Під час засідання ознайомилися з питанням щодо помісячного розподілу обсягу субвенції з державного бюджету на відшкодування пільг та житлових субсидій, обговорено та роз’яснено зміни в законодавстві, а саме Наказ Міністерства фінансів України від 04.01.2018 № 1 «Про затвердження Порядку проведення органами Казначейства розрахунків, передбачених пунктом 81 Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2002 року N256, та взаємодії учасників таких розрахунків».

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Робоча нарада райдержадміністрації 19.02.2018

19 лютого 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулася спільна нарада Баришівської райдержадміністрації та районної ради за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, заступника голови районної ради С.І. Богдана, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керуючої справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерової з керівниками відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації і керівниками всіх комунальних закладів Баришівського району.

Під час засідання було заслухано всіх керівників з питання діяльності їхніх підрозділів, визначено питання, які потребують негайного вирішення та надано відповідні доручення, які мають забезпечити виконання поставлених завдань.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання медичної Ради

16 лютого 2018 року у актовій залі Баришівської центральної районної лікарні перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, брав участь у засіданні медичної Ради з утворення госпітального округу Лівобережжя.

У медичній Раді взяли участь головний лікар Баришівської центральної районної лікарні Г.М. Буняк, головні лікарі медичних закладів Лівобережжя, лікарі центральної районної лікарні, завідуючі відділеннями.

Під час засідання Ради було ознайомлено присутніх з діяльністю Баришівської центральної районної лікарні. Надано всі необхідні показники, статистичні дані, ознайомлено з новими можливостями та наявними потужностями Баришівської ЦРЛ.

Узагальнення інформації по всіх медичних закладах Лівобережжя Київської області дасть змогу сформувати пропозиції щодо формату майбутнього госпітального округу, визначити пріоритетні напрями та сформулювати питання, які потребують додаткового вирішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О.Надоленка

Семінар-нарада з питань реалізації вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»

15 лютого 2018 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у семінар-нараді з питань реалізації вимог Закону України «Про добровільне об’єднання  територіальних громад» на території Баришівського району, за участю голови Баришівської районної ради В.А. Гуменюка, директора Київського Центру розвитку місцевого самоврядування О.В. Любімова, членів робочої групи районної ради з питань територіального об’єднання громад, депутатів районної ради, депутатів Баришівської селищної ради, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та підприємств району, селищного та сільських голів району, представників громадських організацій району, представників ЗМІ.

Під час засідання розглянули питання порядку денного.

1. Про стан децентралізації в Україні та Київській області і перспективи розвитку громад Баришівського району в процесі адміністративно-територіальної реформи (доповідач: О.В. Любімов, директор Київського Центру розвитку місцевого самоврядування).

2. Про переваги децентралізації та повноваження об’єднаних територіальних громад (доповідач: І.В. Скляр, радник голови районної ради з питань юридичного забезпечення).

3. Обмін думками з питань перспектив об’єднання громад Баришівського району.

В ході засідання відбулася дискусія між активом району щодо доцільності об’єднання територіальної громади у Баришівському районі.

Вирішено запросити представників Київського Центру розвитку місцевого самоврядування на чергове засідання сесії Баришівської селищної ради щодо роз’яснення процесу децентралізації та надання консультацій щодо економічної ефективності процесу об’єднання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка