Баришівка щоденна

Запрошення на концерт

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

14 листопада 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорок восьмої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідне рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Це свято – винагорода за Вашу повсякденну працю, яка завжди на видноті:Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури.

Бажаю вдячних цінителів Вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай Ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишаться непоміченими.

Нехай ніколи не згаснетворчий вогник у Ваших серцях!

 

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіхзадумів і мрій. Щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

До уваги громадян

 

Запрошуємо на захід!

 

 

Інспектування будівництва Лехнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

24 жовтня 2019 року голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко проінспектував будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Лехнівка.

Під час робочої поїздки встановлено, що всі будівельні роботи виконуються відповідно до затвердженого календарного плану.

Депутат Верховної Ради Микола Галушко провів особистий прийом громадян

23 жовтня 2019 року у приміщенні Баришівської районної державної адміністрації депутат Верховної Ради Галушко Микола Леонідович спільно з працівником адміністрації Волинською Людмилою Андріївною провели особистий прийом громадян. Під час особистого прийому розглянули проблемні питання щодо нагальних та особливо важливих питань Баришівського району.

Засідання комісії райдержадміністрації

21 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю виконуючої обов’язки начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.Д. Сухенко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань проведення проектних, будівельно-ремонтних робіт, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Під час засідання комісії розглянули питання:

1. Розгляд розпорядження Київської обласної державної адміністрації від 15 жовтня 2019 № 590 «Про розподіл обсягу субвенції між місцевими бюджетами київської області на 2019 рік» на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа щодо надання грошової компенсації жительці с. Семенівна, відповідно до постанови КМУ від 26.06.2019 № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877».

Розглянувши дане питання члени комісії прийняли відповідне позитивне рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Ярмарка вакансій

Одним із найдієвіших способів надання допомоги у підборі підходящої роботи, а роботодавцям – у якісному підборі кадрів є проведення ярмарки вакансій. Безпосереднє спілкування роботодавців з претендентами у присутності працівників центру зайнятості дає ефективний результат. Для пошуку кандидатів на вакантні місця 17 жовтня 2019 року Баришівською районною філією Київського обласного центру  зайнятості проведено ярмарку вакансій. В роботі заходу взяли участь: директор Баришівської районої філії Єгор Гарбуз, завідувач сектору взаємодії з роботодавцями Тамара Янголь.

Були присутні представники роботодавців: СТОВ ім. Леся Сердюка, ТОВ "УЛЬТРА ЛЕЗЕР", ТОВ "КОРМ", ТОВ "МЕТАЛО ГАЛЬВА УКРАЇНА", ТОВ "ПІДПРИЄМСТВО "ТРОЇЦЬКА АРТІЛЬ", ТОВ "ТД "ШАНТІЛЬ",ТОВ "БІЗНЕС ПРОДУКТ ПЛЮС", ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО "СПРУТ-БЕЗПЕКА", що представили актуальні вакансії на місцевому ринку праці. Також присутні представники Державної прикордонної служби України ознайомили шукачів роботи з умовами військової служби за контрактом.  Ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць, викликати зацікавленість роботодавців можливістю підбору необхідних їм працівників, сприяти прямому контакту тих, хто пропонує роботу, і тих, хто її шукає.  Присутні познайомились з роботодавцями, з діяльністю підприємств та актуальними вакансій, задали запитання та одержали вичерпні відповіді.
Ярмарок вакансій відвідали 72 безробітних та незайнятий громадян. В результаті проведеного заходу 4 особам видано направлення на вакантні посади.

Роботодавці, які брали участь в проведенні ярмарку вакансій відзначили важливість проведення такого заходу та можливість реально підібрати собі необхідних працівників.

 

 

Л. Карпенко, заступник директора

Святковий концерт до Дня захисника України

12 жовтня 2019року у будинку культури с. Лук’янівка Баришівського району відбувся святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Святковий концерт учнівського і педагогічного колективів Дитячої музичної школи № 13 імені М.І. Глінки міста Києва, організувала для односельців Уляна Федорівна, мама бійця Віктора Бондаря, який загинув на сході України 28 січня 2015 року.

З вітальним словом до присутніх і словами подяки до артистів звернулися керівник апарату Баришівської райдержадміністрації Т.О. Брилюк, яка вручила колективу музичної школи Подяку від імені голови   Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченка та директор Культурно-мистецького центру селищної ради В.Г. Кулик, який вручив Подяку колективу музичної школи від імені Баришівського селищного голови О.П. Вареніченка.

Виконуючий обов’язки старости Лук’янівського старостинського округу Баришівської селищної ради В.І. Бондар подякував колективу за виступ та подарував усім артистам квіти.

Дві години глядачі насолоджувались мистецтвом чарівної музики, отримали масу позитивних вражень.

 

Н.В. Шило, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації

Про проведення заходу 16.10.2019

Кожній молодій людині рано чи пізно доводиться вибирати - чим він буде займатися в житті. Вибираючи професійний напрямок, важливо розуміти реальність здійснення своїх планів. Для цього дуже важливо бути максимально поінформованим щодо обраної професії, постаратися, щоб відомості не були перекрученими і односторонніми.

Тому 16 жовтня 2019 року провідним фахівцем Баришівської районної філії КОЦЗ  Поготовкою І.М.  було проведено профорієнтаційний захід  «Урок реального життя» з учнями 9 класів Баришівського НВК на тему «Формула вибору професії. Складова "Хочу"».

Метою даного уроку є ознайомлення учнів з важливістю правильного вибору професій для особистості і суспільства, сформувати в учнів реальний погляд на вибір професії з урахуванням їх бажань, можливостей та потреб ринку праці,  формування правильних, усвідомлених мотивів вибору професії, професійних інтересів.

 

Л.В. Карпенко, заступник директора

Відзначення Дня бійця територіальної оборони у Баришівському районі

09 жовтня 2019 року на площі перед райдержадміністрацією відбулися заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі.

 У заході взяли участь керівництво району, т.в.о. військового комісара Баришівського районного військового комісаріату, представники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, селищної ради, представники громадських організацій району, учні загальноосвітніх навчальних закладів району, представники ЗМІ, громадськість.

Захід розпочався  зпідняттяДержавногоПрапоруУкраїнипід виконання Держаного Гімну України.

До учасників заходу із словами привітання звернулися голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко та т.в.о. військового комісара Баришівського районного військового комісаріату Я.Я. Брилюк, побажавши добробуту, єдності, незламності духу та віри в завтрашній день, а всій Україні – миру й достатку.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий внесок у патріотичне виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня бійця територіальної оборони були нагороджені подяками Баришівської районної державної адміністрації:

-       Щербак  Сергій  Валерійович - директор Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зерова;

-       Коломієць Олександр Васильович – вчитель фізкультури та курсу «Захист Вітчизни» Волошинівського НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів дитячий садок імені  Героя України Руслана Лужевського;

-       Гайдук Оксана Володимирівна – вчитель курсу «Захист Вітчизни» Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені М. Зерова;

-        Харченко Євген Олександрович - фельдшер з медицини невідкладних станів екстреної медичної допомоги Баришівського ППБ (пункту постійного базування).

Після урочистої частини відбулись показові військові заняттяу лісовій зоні с. Хлопків Баришівського району.

 

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Афіша запрошення на заходи

Робоча нарада

03 жовтня 2019 року під головуванням першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило, виконуючого обов’язки начальникаБаришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області Б.В. Король, старшого дільничного офіцера Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області О.М. Губського, головного спеціаліста районного військового комісаріату В.М. Денисової відбулася нарада з питання проведення осіннього призову громадян України на строкову військову службу та неявки призовників до Баришівського районного військового комісаріату.

За результатами наради розроблено спільний план дій щодо розшуку та доставки призовників до Баришівського районного військового комісаріату для проходження медичної комісії та вирішення питання призову їх на строкову військову службу.

 

Н.В. Шило, головний спеціаліст з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівника освіти

Шановні освітяни!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята - Дня працівника освіти.

Шаную Вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє України. Тож нехай Ваша робота завжди буде вшанована державою, учнями, батьками. Переконаний, що кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує, разом з тим відповідає за самого себе, свою професійну підготовку, своє право носити таке високе й почесне звання. Щиро дякую Вам за невтомну працю, за покликання дарувати мудрість і знання нашим дітям.

Бажаю Вам міцного здоров’я, достатку й тепла в родинах, професійних успіхів та нових перемог в ім’я майбутнього України!

Хай завжди щедрою буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх та  удача!

Засідання організаційного комітету

01 жовтня 2019 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету щодо підготовки та проведення Дня бійця територіальної оборони.

У засіданні взяли участь перший заступник голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники селищної ради.

Під час засідання оргкомітету розглянули пропозиції щодо підготовки та проведення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі, обговорені актуальні питання щодо належного рівня проведення даного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення даного заходу дано відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Заходи до Дня визволення Баришівського району та Дня партизанської слави

21 вересня 2019 року на Меморіалі Слави відбувся мітинг з нагоди Дня визволення Баришівщини від нацистських загарбників та Дня партизанської слави, у якому взяли участь керівництво району, представники райдержадміністрації, районної ради, селищної ради, ветерани війни, воїни інтернаціоналісти, учасники АТО, представники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, представники громадських організацій району, волонтери, представники ЗМІ, громадськість.

Керівники району, а також учасники мітингу, взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави та до підніжжя Пам’ятних знаків і хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав своє життя за мир і спокій на рідній Батьківщині.

Під час заходу звучали вірші, патріотичні пісні у виконанні Володимира Кулика та вихованців дитячої музичної школи.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Увага!!!

Спартакіада 2019 та Забіг, проведення яких планувалося на 21 вересня 2019 року переноситься на невизначений час.

 

 

Оргкомітет

Засідання комісії

19 вересня 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представника районної ради відбулося засідання комісії Баришівської районної державної адміністрації Київської області з питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Під час засідання комісії розглянули питання:

1. Розгляд заяв щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг громадянам, які придбали транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років для жителів району.

2. Розгляд заяв щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за наявності зареєстрованих, але фактично не проживаючих осіб для жителів району.

3. Розгляд заяв щодо призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям для жителів району.

4.Розгляд заяв щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за договором найму (оренди) житлового будинку для жителів району.

5. Розгляд заяв щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у разі відсутності доходу (неповної сплати ЄСВ) для жителів району.

6. Розгляд заяв щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на збільшену площу житла для жителів району.

7. Розгляд заяв щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг вимушено переселеним особам для жителів району.

8. Розгляд заяв щодо призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у разі купівлі або набуття іншим законним способом земельної ділянки, житла на суму більше 50 тис. грн. для жилелів району.

9. Розгляд заяв громадян щодо призначення (продовження, відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

За результатами засідання комісії члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації