Баришівка щоденна

Робоча поїздка до Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з питання обговорення Проекту реконструкції системи гарячого водопостачання з використанням сонячних колекторів

14 серпня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, голови Громадської організації «Партнерське об’єднання соціального, фізичного та духовного відродження Баришівка – Пуллах» Б.М.Скорика, представника партнерства «Баришівка - Пуллах», інженера заводу «LINDE» Міхаель Хайзель, здійснили робочу поїздку до Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в с. Перемога з питання розгляду кошторисної документації за робочим проектом «Реконструкція системи гарячого водопостачання з використанням сонячних колекторів в стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання людей при Баришівському районному територіальному центрі соціального обслуговування по вул. Садовій, 4-б в селі Перемога Баришівського району Київської області».

Під час зустрічі обговорено технічні деталі Проекту з перспективами його успішного втілення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Про результати конкурсу

На виконання п. 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246 та п.4 Інструкції з оприлюднення інформації про оголошення конкурсу, надаємо інформацію про переможців конкурсу:

 

№п/п

ПІП переможця

Посада, категорія

Загальна сума балів

Дата, номер розміщення на офіційном веб-сайті Нацдержслужби оголошення про конкурс

1

Мойсієнко Таміла Борисівна

Начальник управління фінансів Баришівської районної державної адміністрації (Б)

32

14.07.2017

№ 33463

2

Саченко Віктор Володимирович

Начальник управління фінансів Баришівської районної державної адміністрації (Б)

21

14.07.2017

№ 33463

3

Пилипенко Микола Іванович

Начальник управління фінансів Баришівської районної державної адміністрації (Б)

16

14.07.2017

№ 33463

 

 

Виконуючий обов’язки голови адміністрації    В.М. Гордієнко

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 08.08.2017

08 серпня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, прокурора Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури Р. Мамедова, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про стан виконання дохідної частини бюджетів селищної та сільських рад за 7 місяців 2017 року в розрізі податкових надходжень (доповідач: Л.В.Куда, в.о. начальника управління фінансів райдержадміністрації).

2. Про доцільність та можливості відкриття підрозділів дистанційного обслуговування установ АТ «Ощадбанк» в населених пунктах Баришівського району (доповідач: Д.Є.Бандурін, керуючий ТВБВ «Ощадбанк»).

3. Про роботу мережі проводового радіомовлення у Баришівському районі(доповідач: В.Г.Лимар, начальник цеху електрозв’язку).

4. Про закінчення збору ранньої групи зернових культур в сільських господарствах району(доповідач: Г.П.Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

5. Про розподіл цільових видатків на лікування хворих на цукровий діабет (доповідач: Г.М.Буняк, головний лікар Баришівської центральної лікарні).

6. Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів (доповідач: Л.В.Забережна, в.о.головного лікаря КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району).

7. Про основні напрямки і перспективи діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо підтримки сімей із дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах (доповідач: Г.І.Ігнатенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час розширеної апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

ШТОРМИОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ШТОРМ ФАСТ1В КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

ШТОРМ ТЕТЕР1В КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

ШТОРМ Б.ЦЕРКВА КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

ШТОРМ МИРОН1ВКА КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

ШТОРМ БАРИШ1ВКА КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

ШТОРМ ЯГОТИН КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

ШТОРМ БОРИСАП1ЛЬ КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

ШТОРМ ВИЖГОРОД КИ1ВСЬКО1 МЕТЕОСТАНЦ1Я

 

 
3 СЕРПНЯ ВДЕНЬ СИЛЬНА СПЕКА 35-37 

 

Засідання Ради в райдержадміністрації 31.07.2017

31 липня 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації В.М.Гордієнка було проведено засідання Ради опіки та піклування при Баришівській районній державній адміністрації.

Під час засідання Ради було розглянуто заяву стосовно надання дозволу на поміщення в будинок-інтернат недієздатного інваліда ІІ групи внаслідок психічного розладу.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання в райдержадміністрації 27.07.2017

27.07.2017  у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

На засіданні розглянули заяви жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної  Програми «Турбота» на 2017 рік п.4.2.1.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

 

Засідання штабу в райдержадміністрації 26.07.2017

26 липня 2017року у кабінеті заступника голови адміністрації Ф.В. Маренича за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, голови Баришівської районної ради В.А. Гуменюка відбулося засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Баришівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Розширена оперативна нарада райдержадміністрації 25.07.2017

25 липня 2017 року у великій залі засідань райдержадміністрації відбулася розширена оперативна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На оперативній нараді обговорені питання:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету Баришівського району за І півріччя 2017 року (доповідач: Аштема Оксана Олександрівна - виконуюча обов’язки  начальника управління фінансів адміністрації).

2. Про підготовку навчальних закладів району до нового 2017/2018 навчального року(доповідач: Коцюрбій Володимир Вікторович-начальник управління освіти, молоді та спорту адміністрації).

3. Про організацію та проведення у Баришівському районі призову громадян України на строкову військову службу з 01 жовтня по 30 листопада 2017 року ( доповідач: Кулажко Юрій Володимирович - заступник комісара Баришівського військового комісаріату).

4. Про схвалення районної комплексної Програми профілактики та протидії злочинності на 2017-2020 роки «Безпечна Київщина» (доповідач: Гордієнко Віталій Миколайович - виконуючий обов’язки  голови адміністрації).

5. Про стан виконання доручення голови КОДА № 42-1 «Про упорядкування документів сільських, селищної рад» в зв’язку з утворенням об’єднаних територіальних громад (доповідач: Голіяд Наталія Григорівна- завідувач архівного сектору адміністрації).

6. Про роботу мережі проводового радіомовлення у Баришівському районі(доповідач: Лимар Валентина Григорівна-начальник цеху електрозв’язку).

7. Про організацію роботи з охорони праці в органах місцевого самоврядування (доповідач: Гордієнко Віталій Миколайович - виконуючий обов’язки  голови адміністрації).

8. Різне.

8.1 про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач: Москвічов Олексій Миколайович - т.в.о. начальника Баришівського відділення Переяслав - Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області);

8.2 про стан техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач: Лисенко Костянтин Миколайович - в.о. начальника Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області);

8.3 про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач: Оврашко Олександр Іванович -начальник Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області, головний державний лікар Баришівського, Згурівського, Яготинського районів, Горбатко Анатолій Миколайович -начальник Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області);

8.4 про медичне обслуговування населення Баришівського району за два минулі тижні (доповідач: Буняк Галина Миколаївна - головний лікар Баришівської центральної районної лікарні, Фіров Василь Федорович- головний лікар КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській РДА

21 липня 2017 року у кабінеті заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича відбулося засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській РДА .

На порядку денному  розглянули  питання «Про заходи з профілактики,недопущення занесення африканської чуми свиней на територію Баришівського району».

За результатами засідання прийняті рішення та доведено до виконання відповідно до повноважень членів комісії.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання в райдержадміністрації 21.07.2017

21 липня 2017 року у малій залі засідань адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Під час засідання було розглянуто  справи громадян щодо призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, жителів селища Баришівка та жительки села Волошинівка.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень проведено у Волошинівській сільській раді

12 липня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Хлоя, головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Волошинівської сільської ради.

На зустрічі були присутні голова виконавчого комітету сільської ради Л.В. Макаренко, члени виконкому, депутати сільської ради, члени адмінкомісії та жителі населеного пункту.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції, розглянули актуальні проблеми у населеному пункті.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Перевірка делегованих повноважень органів виконавчої влади

12 липня 2017 року представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації здійснили перевірку за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до графіку виїздів проведено перевірку роботи виконавчих комітетів Волощинівської, Веселинівської, Масківецької, Подільської сільських рад.

В ході перевірки було надано методичні рекомендації.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 11.07.2017

11 липня 2017 року у центрі позашкільної роботи «Мрія» відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю керуючої справами апарату районної ради О.М. Нестерової, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про встановлення місцевих податків і зборів відповідно до Податкового кодексу України у Баришівському районі(доповідач: Н.В.Березко, представник ГДРІ ГУ ДФС у Київській області).

2. Про використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій (доповідач: В.М.Гордієнко, в.о.голови райдераждміністрації).

3. Про ліквідацію наслідків стихійного лиха, яке завдало колосальних збитків у районі 01.07.2017(Ф.В.Маренич, заступник голови райдержадміністрації).

4.Про забезпечення охорони урожаю зернових культур та грубих кормів від пожеж в Баришівському районі у 2017 році(Г.П.Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

5.Про заходи щодо підготовки та організованого початку 2017/2018 навчального року у Баришівському районі(В.В.Коцюрбій, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

Також розглянули питання про стан епізоотичної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні;про стан техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Баришівському районі за два минулі тижні.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час розширеної апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка.

Засідання сесії Баришівської районної ради

04 липня 2017 року у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В.Маренич брали участь у пленарному засіданні чергової двадцятої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана, депутата Київської обласної ради М.А. Лук’яненко, депутатів районної ради, голів селищної та сільських рад району, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району, представників ЗМІ, Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області, громадськості.

Під час засідання сесії районної ради розглянули 27 питань порядку денного та питання затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок (22 питання) та прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Оперативна нарада з питання ліквідації наслідків стихійного лиха 01.07.2017 внаслідок шквального вітру з опадами

03 липня 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, селищного голови О.П. Вареніченка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулася оперативна нарада з питання ліквідації наслідків стихійного лиха 01.07.2017 внаслідок шквального вітру з опадами.

Під час наради обговорено стан виконання плану дій по ліквідації наслідків стихійного лиха та виконання робіт залученими організаціями, службами та підприємствами району.

Керівникам відповідних служб надані доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відбулося позачергове засідання постійної комісії Баришівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

01 липня 2017 о 18-30 год. у приміщенні залу засідань Баришівської селищної ради проведено засідання районної комісії ТЕБ та НС під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участі членів комісії та запрошених представників установ підприємств та організацій в зв’язку з стихійним лихом викликаним шквальним вітром з опадами, що пройшов через район з 16 до 17 години 1 липня 2017 року.

Згідно зібраної попередньої інформації щодо завданої шкоди та постраждалих осіб, стихійне лихо визначено небезпечною ситуацією. Комісією прийняті рішення та дані доручення службам, підприємствам та організаціям району щодо виконання заходів з ліквідації наслідків стихії.

 

Лисенко Р.Ю., начальник відділу цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Звернення Президента України до українського народу

 

Засідання розширеної апаратної наради у райдержадміністрації 26.06.2017

26 червня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На початку засідання розширеної апаратної наради за сумлінну плідну працю, активну громадську позицію, волонтерську діяльність, участь у районних масових заходах, високий професіоналізм, креативний підхід до роботи з молоддю з нагоди відзначення Дня молоді та Дня Конституції України спільними подяками Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради нагороджені Костянтин Азаров (підприємець с. Коржі, волонтер), Іван Омельчук (Протоієрей, настоятель Свято – Троїцького храму с. Пасічна, голова відділу по справах сім’ї та молоді Бориспільської єпархії Української православної церкви), Артем Михайленко (вчитель історії та правознавства Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської районної ради Київської області).

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про посилення контролю за розкрадання майна на РЕМ та забезпечення безперебійного електропостачання.

2. Про заходи щодо організованого закінчення 2016-2017  навчального  року та  проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах району та зовнішнього незалежного оцінювання  випускників  2017 року.

3. Про завершення комплексу весняно-польових робіт у Баришівському районі. Підготовка до збирання ранньої групи зернових урожаю 2017 року.         

Також розглянули питання про монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на опалення; про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі за два минулі тижні; про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні; про медичне обслуговування населення Баришівського району за два минулі тижні.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час розширеної апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.

Фото О. Надоленка

Відбулася перевірка за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади

21 червня 2017 року представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації здійснили перевірку за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до графіку виїздів проведено перевірку роботи виконавчих комітетів Садівської, Лехнівської, Ярешківської, Пилипчанської сільських рад.

В ході перевірки було вивчено ряд питань та надано методичні рекомендації.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

21 червня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничого офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Хлоя, виконуючої обов’язки начальника відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату Баришівської райдержадміністрації М.В. Вірич провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчих комітетах Лехнівської, Ярешківської, Пилипчанської сільських рад.

На зустрічі були присутні голови виконавчих комітетів вказаних сільських рад, члени виконкомів, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції, розглянули актуальні проблеми у відповідних населених пунктах.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації