Баришівка щоденна

ОГОЛОШЕННЯ! Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016року №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Баришівського району, Баришівська районна державна адміністрація про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів інсуліну на підставі рецептів на препарати інсуліну.

Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території Баришівського райони та мати літа мати розширену мережу аптек, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, щоденного контролю виконання договору, а також ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Перелік документів, які необхідно подати: – лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;

– ліцензія;

– виписка з ЄДР;

– перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.01.2020 р.

Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

 

Документи подавати до 27.01.2020 року у відділз юридичних питань, корупції, документообігу  та контролю апарату адміністрації   (смт Баришівка, площа Миру, 1, 2-й поверх, ліве крило).

Відповідальна особа: Мосінзова Іванна Олександрівна

Привітання голови райдержадміністрації з Новим 2020 роком!

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком! Новий рік – це рік нових можливостей, випробувань і очікувань. Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає Ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Нехай чарівність Новорічної ночі дарує життєву силу і натхнення на добрі справи.

Зустрічаючи Новий рік віримо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю, мир, добро та благополуччя нашого народу.

Веселих Вам Новорічних свят! З Новим роком!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

13 грудня 2019 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський атомній електростанції заступник голови Баришівської райдержадміністрації Ф.В. Маренич, представники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної і селищної рад, керівники установ і організацій району, ліквідатори аварії на ЧАЕС поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героям Чорнобиля.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Продовження заходу за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС відбулося у Культурно-мистецькому центрі Баришівської селищної ради.    

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзний тренінг

11 грудня 2019 року у малій залі райдержадміністрації представниками закладу післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій при Київській облдержадміністрації» проведено виїзний тренінг з питань участі в міжнародних проектах, донорських та грантових програмах.

Метою даного заходу є здобуття представниками міст, районів, ОТГ Київської області практичних навичок щодо участі у міжнародних проектах, донорських та грантових програмах.

У тренінгу взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації В.М. Яценко, представники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники селищної ради, представники органів місцевого самоврядування.

Під час тренінгу учасники отримали інформацію про існуючі програми та проекти грантової та донорської допомоги, які діють на території України; консультації експертів щодо написання проектних заявок; можливість подальшого подання реальних проектів розвитку та залучення фінансування задля вирішення нагальних проблем громад на території Київської області.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Привітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Інформація про проведення міні-ярмарку вакансій

04 грудня 2019 року у Баришівській районній філії Київського ОЦЗ було проведено міні-ярмарок вакансій  за участю представників патрульної поліції м. Бориспіль та КНП «Баришівська центральна районна лікарня». Інспектор відділу зв’язків з громадськістю капрал поліції Анна Бикова та інспектор  відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Дмитро Карпусь ознайомили безробітних  з основними обов’язками та функціями патрульних. Це – патрулювання трас міжнародного значення, забезпечення громадського порядку, виїзд на виклики, оформлення протоколів. Також ознайомили з вимогами для бажаючих вступити на службу (громадянство України, вік від 20 років, повна загальна освіта, фізична витривалість, стресостійкість, відсутність судимості).  Строк навчання – 6 місяців (свій досвід передають кращі іноземні спеціалісти).  Є можливість  вступити на навчання до навчальних закладів МВС.

Інспектор відділу кадрів  КНП «Баришівська центральна районна лікарня» ознайомила присутніх з вакансіями та вимогами до них . На даний час закладу потрібні акушерка, ренген лаборант, підсобний робітник.

Про можливість отримання безоплатної первинної правової допомоги,  надав інформацію в.о. керівника Однокоз Дмитро.

Представники роботодавців охоче відповіли на всі питання присутніх.

Семінар для осіб з інвалідністю

Право на працю – одне з основних прав людини, визнаних міжнародними актами і чинним українським законодавством. Воно поширюється й на осіб, які мають інвалідність. Громадянам з особливими потребами забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою діяльністю.

04 грудня 2019 року фахівці Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості провели семінар для осіб з особливими потребами, які перебувають на обліку.

Розпочав захід директор філії  Єгор Гарбуз. Він наголосив, що  результат спільної діяльності служби зайнятості і роботодавців – сприяють у працевлаштуванні осіб з обмеженими фізичними можливостями з урахуванням рекомендацій МСЕК, професійних навичок і знань особи.

Спеціалісти служби зайнятості поінформували присутніх про актуальні  на ринку праці району вакансії, особливості умов праці для даної категорії громадян, зокрема, про спеціалізовані робочі місця, режим роботи, оплату праці, можливість перекваліфікації або здобуття професії за допомогою служби зайнятості, а також про чинне законодавство України із зазначених питань.

З інформацією до присутніх звернулася головний  спеціаліст Бориспільського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Валентина  Коваль, яка розповіла про переваги офіційного працевлаштування та соціальні гарантії для громадян.

«Зі скрутної ситуації завжди можна знайти вихід, головне − позбутися почуття ізольованості й повірити у власні сили. А така налаштованість лише додає клієнтам служби зайнятості наполегливості у пошуках вдалого місця роботи» - підсумував Є.Гарбуз.

В семінарі взяли участь 12 осіб.

У Баришівській РДА відбувся виїзний особистий прийом громадян

Сьогодні, 29 листопада, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Світлана Іванівна Свищева провела виїзний особистий прийом громадян, у якому взяли участь голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, голова селищної ради О.П. Вареніченко.

У ході прийому порушувалися питання, що стосуються різних сфер суспільного життярайону.

За допомогою у вирішенні проблемних питань до першого заступника звернулися голова Яблунівської сільської ради М.П. Холявко, голова Семенівської сільської ради М.М. Кочерга.

Під час зустрічі Микола Петрович Холявко підняв питання про будівництво дитячого садочку у селі Яблуневе; про відсутність лікаря на території Яблунівської сільської ради та забезпечення хоча б одного сімейного лікаря на один із ФАПів населених пунктів; питання про несплату податків підприємствами за орендну плату використання земельних ділянок.

Голова Семенівської сільської ради Микола Миколайович доповів, що на території села Семенівна знаходиться декілька природних водойм. Громада хоче їх реконструювати, але для цього необхідно кошти. Тож голова сільської ради звернувся з питанням щодо виділення коштів для виготовлення оцінки впливу на довкілля, для подальшого створення на території сільської ради комунального підприємства з використання водяних ресурсів (озера).

На кожне із порушених питань Світлана Свищева надала вичерпні відповіді та роз’яснення.Питання, що потребують більш детального вивчення, взяла під особистий контроль.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації

В приміщенні  Баришівської райдержадміністрації під головуванням начальника служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації Ігнатенко Г.І. за участю керівників організацій, установ, управлінь району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї.

На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

- «Про стан організації працевлаштування неповнолітніх, їх професійного навчання та профорієнтації. Дотримання законодавства щодо  праці неповнолітніх», ознайомив членів Ради директор Баришівської районної філії Київського обласного Центру зайнятості Гарбуз Єгор Васильович.

- «Про напрямки роботи органів і установ щодо попередження насильства в дитячому середовищі та сім’ях», доповіли   старший інспектор ювенальної превенції Баришівського відділення поліції ГУНП в Київській області, Мойсієнко Юрій Григорович, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Гапич Світлана Борисівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Щерба Тетяна Валентинівна.

- «Про соціальну допомогу дітям і особам з числа внутрішньо переміщених осіб та сімей   учасників антитерористичної операції», доповіли начальник управління соціального захисту населення адміністрації Сухенко Людмила Дмитрівна, директор  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради Борзак Лариса Василівна, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Ілляш Юлія Вікторівна, начальник відділу соціального захисту населення апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Маценко Людмила Володимирівна.

- «Про підсумки роботи та виконання рішень Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації у 2019 році», доповіла начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації. Ігнатенко Ганна Іванівна

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення

 

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

29.11.2019  з10-00 до 12-00 ГОДИНИ

 

В ПРИМІЩЕННІ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

БУДЕ ПРОВОДИТИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

 

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СВИЩЕВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА

 

 

Запис на прийом за телефоном: 4-14-46

Зустріч депутата Верховної Ради України М.Л. Галушко з представниками фермерських господарств

21 листопада 2019 року у великій залі райдержадміністрації відбулася зустріч депутата Верховної Ради України М.Л. Галушко з представниками фермерських господарств з питання прийняття законопроекту про ринок землі.

У засіданні взяли участь представники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, громадськість.

Під час зустрічі обговорили основні аспекти проекту Закону від 13 листопада 2019 року № 2178-10  щодо продажу землі сільськогосподарського призначення в Україні, за який в першому читанні проголосувала Верховна Рада України.

Вислухавши аграріїв, депутат Верховної Ради України від ПП "Слуга народу" Микола Галушко запевнив, що дискусія про продаж землі буде продовжено на засіданнях профільних комітетів Верховної Ради України, рішення буде прийнято з урахуванням всіх зауважень та пропозицій від громадськості.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Брейн-ринг «Підліток і право»

У рамках Місячника правових знань та з нагоди Дня спільних дій в інтересах дітей 20 листопада 2019 року відбулася районна інтелектуальна гра  брейн-ринг «Підліток і право». Мета цього заходу – зацікавити предметом «Основи правових знань», прищеплювати інтерес до знань і виконання законів Конституції України, основ трудового законодавства, кримінального, цивільного, адміністративного права; звернути увагу на необхідність знань законів, без яких не може жити людина в суспільстві; розвивати мислення, пам'ять, увагу; вміння працювати в команді; виховувати відповідальність за виконання законів, дисципліну праці, постійно підвищувати рівень знань із правознавства.

Організаторами гри є служба у справах дітей та сім’ї та управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації, які потурбувалися про те, щоб дітям було цікаво, а разом з тим – непросто пройти три тури конкурсних завдань. 

Районний захід цьогоріч  пройшов на базі Семенівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, команда якої гостинно прийняли команду суперників із Яблуневої ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Ведуча гри, Майорова Тетяна (головний спеціаліст Служби) звернулася до присутніх: – Ніколи не переступати закон, а навпаки  в майбутньому стояти на сторожі правопорядку та цитувала великого німецького поета і письменника Йогана Вольфганга Гете, який сказав: «У того, хто вирішить вивчити всі закони, не залишиться часу на їх порушення».

Турнір складався з представлення команди та двох турів.

На початку заходу з вітальними словами і побажаннями перемоги  звернулися Ганна Іванівна Ігнатенко – начальник служби у справах дітей та сім’ї та Світлана Борисівна Гапич – в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської райдержадміністрації.

Рівень правових знань, ерудицію та креативність оцінювало компетентне журі у складі: Ігнатенко Г.І., Гапич С.Б. та Івасенко Людмили Леонідівни – старшого інспектора ювенальної превенції, капітан Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції.    

Правила гри брейн-рингу досить прості: ставилося питання і, не пізніше 1 хвилини, давалася відповідь. Тій команді, яка правильно відповідала,  зараховувався 1 бал. Запитання потребували знань  Конституції України, Кримінального, Цивільного, Сімейного кодексів України, Конвенції ООН про права дитини,  законів України, правової культури, історії рідного краю та інших питань загального характеру.

Зрештою, на ігровому полі розпалилися справжні емоції. Діти досить бурхливо реагували на кожну свою маленьку перемогу чи поразку та відстоювали власну точку зору. Але все ж таки команди боролися між собою по-дружньому, розуміючи, що краща зброя – це знання. Правильність відповідей оцінювало журі.

Атмосфера заходу була не лише серйозною та напруженою, але й веселою. Не залишилися поза увагою і вболівальники команд. У перервах між турами головним спеціалістом Служби Ілляш Юлією з ними проводилися захоплюючі конкурси на правову тематику: «Правові шаради», «Захищаємо права казкових героїв», «Побудуй число».

Родзинкою гри став бліц-турнір для капітанів команд, який запропонували провести члени журі, та жвавими оплесками підтримали глядачі, і який не впливав на бали попередніх турів. Капітани команд хоча і хвилювалися, але показали чудовий результат.

Тримаючи інтригу результатів гри, спільними подяками Управління освіти, молоді та спорту та Служби у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА були нагородженні директори навчальних закладів Нечипорук Ірина Василівна (Яблунева ЗОШ І-ІІІ ст.), Шендрик Олена Миколаївна (Семенівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та наставники команд Скорина Тетяна Іванівна, заступник директора з навчально-виховної роботи Яблуневої школи та  Лепеха Тетяна Петрівна, вчитель історії та правознавства,соціальний педагог Семенівської школи.

У результаті підрахованих балів переможцями гри стала команда «Вікторія» Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Лепеха Т.П., вчитель історії та правознавства).

Захід відбувся за фінансової підтримки Баришівської райдержадміністрації, Баришівської районної ради та спонсорської допомоги ТОВ «Торговий дім Шантіль». Всі учасники гри та вболівальники отримали цінні подарунки, солодощі та позитивний настрій.

 

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської РДА

Запрошення на концерт

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

14 листопада 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорок восьмої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідне рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Це свято – винагорода за Вашу повсякденну працю, яка завжди на видноті:Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури.

Бажаю вдячних цінителів Вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай Ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишаться непоміченими.

Нехай ніколи не згаснетворчий вогник у Ваших серцях!

 

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіхзадумів і мрій. Щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

До уваги громадян

 

Запрошуємо на захід!

 

 

Інспектування будівництва Лехнівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини

24 жовтня 2019 року голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко проінспектував будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Лехнівка.

Під час робочої поїздки встановлено, що всі будівельні роботи виконуються відповідно до затвердженого календарного плану.

Депутат Верховної Ради Микола Галушко провів особистий прийом громадян

23 жовтня 2019 року у приміщенні Баришівської районної державної адміністрації депутат Верховної Ради Галушко Микола Леонідович спільно з працівником адміністрації Волинською Людмилою Андріївною провели особистий прийом громадян. Під час особистого прийому розглянули проблемні питання щодо нагальних та особливо важливих питань Баришівського району.