Баришівка щоденна

Привітання з нагоди Дня народження голови Ярешківської сільської ради

25 травня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Гордієнко привітавз днем народженнясільську голову Ярешківської сільської ради Дику Тетяну Григорівну.

Було вручено подарунок і вітальні листівки з нагоди Дня народження від голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови МДО «Київщина», народного депутата України Ярослава Москаленка.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Миколайович побажав іменинниці здоров’я, наполегливості у здійсненні всіх задумів, професійних успіхів в усіх починаннях та й надалі працювати на благо як своєї громади, так і району загалом.

Останній дзвінок пролунав!

25 травня 2018 року у світлий травневий ранок останнього дня навчання по всій Україні лунає мелодія –  це звуки останнього дзвінка.

Веселим дитячим сміхом у морі квітів святкує сьогодні і Баришівщина.

Привітали учнів із цим радісним і водночас хвилюючим святом депутат Київської обласної ради Лук'яненко М.А., голова Баришівської районної державної адміністрації Левченко О.А., керівник апарату райдержадміністрації Брилюк Т.О., заступник голови Баришівської селищної ради Данчук Ж.В.

Великій учнівській родині гості побажали успіхів у подальшому навчанні, вдалих стартів та блискучих перемог, здійснення професійних планів та заповітних мрій, змістовних канікул та гарного відпочинку.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Вітання до свята останнього дзвоника

Шановні учні, вчителі, випускники!

Від щирого серця вітаю вас із Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року.

Сьогодні ми перегортаємо ще одну сторінку славного освітянського літопису. У продовж цього навчального року багато молодих талантів нашого району долучалися до джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи та скарби рідної мови. Разом із вчителями ви шукали відповіді на всі запитання, долали труднощі, раділи перемогам та пізнавали прекрасне.

Приємно і водночас журливо звучить останній дзвоник повідомляючи про те, що шкільні будні закінчилися, для когось лише на літо, а для когось вже назавжди.

Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні як наймолодших наших випускників, для яких останній дзвоник звучить вперше після подолання першої сходинки на шляху пізнання так і для випускників, які сприймають останній шкільний дзвоник як початок дороги до нового, дорослого самостійного життя.

В цей святковий та хвилюючий день хочу побажати всім учням, вчителям та батькам витримки, удачі, добра й благополуччя, доброго здоров'я та миру на нашій землі.

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації  Олег Левченко

Робоча нарада щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі

24 травня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю начальника загального відділу апарату райдержадміністрації О.Г. Лесик, провів робочу нараду з головним лікарем Баришівської центральної районної лікарні Г.М. Буняк, головним лікарем КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району В.Ф. Фіровим щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі.

Під час наради обговорили питання:

1. Про стан перетворення у некомерційні підприємства Баришівської центральної районної лікарні та КЗ «Центр ПМСД».

За результатами наради надані доручення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Перевірка делегованих повноважень органів виконавчої влади

24 травня 2018 року представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації на чолі з керівником апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк здійснили перевірку за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до графіку виїздів проведено перевірку роботи виконавчих комітетів Бзівської та Селичівської сільських рад.

Під час перевірки розглянули питання організації і діловодства, перевірка відповідності чинному законодавству рішень виконавчого комітету, робота із зверненням громадян; рішення виконкомів про склад адмінкомісій, план роботи та адмінпротоколи адмінкомісій і виконання їх рішень, реєстрація та розгляд земельних питань; наявна дислокація підприємств торгівлі ресторанного господарства, побуту та ринку; здійснення державної регуляторної політики; роботу Комісій у справах дітей при виконавчих комітетах.

В ході перевірки було надано методичні рекомендації.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

«День здоров’я» для учнів Баришівського НВК

Сьогодні, 23-го травня 2018 року, учні Баришівського НВК провели найулюбленіший день – «День здоров’я».

«Дні здоров’я» у навчальному закладі вже стали доброю традицією, адже не тільки дають можливість школярам оздоровитися та відпочити. Цей захід згуртовує діток різних класів, учні разом грають різні ігри, спостерігають за природою та ін.

Сьогоднішній день був неймовірно сонячним і багатим на веселі пригоди та розваги. Адже школярі грали ігри-естафети, настільні ігри та влаштовували колективні пікніки на свіжому повітрі.

Небажання повертатись додому – наслідок чудового відпочинку та безмежної активності дітлахів, а це основа їхньої життєвої енергії.

Виїзний прийом громадян та робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

23 травня 2018 року голова райдержадміністрації О.А.Левченко, за участю старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області С.М.Велікдуса та головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчих комітетах Веселинівської та Бзівської сільської ради.

На зустрічі були присутні голови виконавчих комітетів Веселинівської та Бзівської сільських рад, члени виконкомів, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій  та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області С.М.Велікдуса  про стан правопорядку на території вищезазначених сільських рад за І квартал 2018 року, розглянули актуальні проблеми у населених пунктах.

В ході робочої зустрічі обговорили питаннящодо впровадження медичної реформи у районі, ремонту доріг, вуличного освітлення, питання щодо транспортного сполучення населених пунктів з районним центром. Основне питання, яке турбує жителів сіл, є об’єднання територіальних громад.

Всі проблемні питання голова райдержадміністрації тримає на контролі, відповіді на які будуть надані заявникам у визначений законодавством терміном.

Вітаємо Героїв

23 травня українці відзначають справді величне й поважне свято – День Героїв. Власне в цей день ми маємо нагоду згадати й вклонитись Подвигу українських козаків, січових стрільців, холодноярівців, упівців, Героїв Небесної Сотні.

День Героїв – це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Пам'ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

Тож хай на нашій рідній землі, освяченій кров'ю Героїв, панують мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

 

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації  Олег Левченко

Засідання комісії

22 травня 2018 року  перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Гордієнко провів засідання Комісії щодо здійснення державного контролю за додержанням вимог законодавства у сфері торгівлі, ресторанного господарства, ринків та побутового обслуговування населення.

У засіданні комісії взяли участь представники управлінь відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації відповідальні за додержання правил торгівлі.

Під час засідання обговорене  питаннядотримання правил продажу підакцизних товарів у стаціонарних закладах торгівлі району, в результаті чого прийнято рішення найближчим часом провести виїзне обстеження закладів торгівлі району.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Привітання з нагоди Дня народження голови Перемозької сільської ради

22 травня 2018 року голова Баришівської райдержадміністрації Левченко Олег Анатолійович привітав з днем народження сільську голову Перемозької сільської ради Рихлик Тетяну Миколаївну.

Було вручено подарунок і вітальні листівки з нагоди Дня народження від голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана та голови МДО «Київщина», народного депутата України Ярослава Москаленка.

Голова райдержадміністрації Олег Анатолійович побажав іменинниці здоров’я, наполегливості у здійсненні всіх задумів, професійних успіхів в усіх починаннях та й надалі працювати на благо як своєї громади, так і району загалом.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відкриття фотодокументальної виставки «1917-1921: український вимір»

За ініціативи Державного архіву Київської області 17 травня 2018 року в смт Баришівка у приміщенні ЦПР «Мрія» відбулося відкриття  фотодокументальної виставки «1917-1921: український вимір», присвяченої 100-річчю Української революції 1917-1921 років.   

Організаторами виставки є: Баришівська районна державна адміністрація, управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та архівний сектор райдержадміністрації.

Виставку відкрила керівник апарату Баришівської районної державної адміністрації - Брилюк Т.О та завідувач архівного сектору Баришівської районної державної адміністрації - Голіяд Н.Г.

Презентацію виставки провів вчитель історії Баришівської  загальноосвітньої школи ім. Миколи Зерова - Михайленко А.О.

На виставці були присутні представники районної державної адміністрації, районного інформаційного агентства «Баришівський вісник», керівники установ, організацій, директор краєзнавчого музею, школярі і вчителі освітніх закладів та мешканці району.

Всього виставку відвідали близько 70 осіб.

 

Архівний сектор райдержадміністрації

Засідання громадської ради при Баришівській райдержадміністрації

17 травня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради при Баришівській райдержадміністрації.

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, виконуючий обов’язки голови громадської ради при райдержадміністрації Ю.В.Лагутін, члени громадської ради при райдержадміністрації, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації І.Г. Ладан, радник голови районної ради з питань соціально – економічного та культурного розвитку, земельних відносин К.А. Гордієнко, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Т.М. Дибка, депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних ресурсів та відносин, охорони довкілля та благоустрою населених пунктів О.І. Ільченко, громадськість.

Під час засідання розглянули питання:

1. Щодо економії бюджетних коштів від співпраці з ТОВ «ЕСКО ЮА».

2. Про інвентаризацію земель Баришівського району.

За результатами засідання громадської ради при райдержадміністрації були прийняті відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Робоча нарада щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі 16.05.2018

16 травня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю начальника загального відділу апарату райдержадміністрації О.Г. Лесик, провів робочу нараду з головним лікарем Баришівської центральної районної лікарні Г.М. Буняк, головним лікарем КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району В.Ф. Фіровим щодо впровадження медичної реформи у Баришівському районі.

Під час наради обговорили питання:

1. Про стан перетворення у некомерційні підприємства Баришівської центральної районної лікарні та КЗ «Центр ПМСД».

2. Про забезпечення зв’язком невідкладної допомоги  КЗ «Центр ПМСД».

За результатами наради надані доручення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету

15 травня 2018 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступника голови селищної ради Ж.В. Данчук, представника районної ради, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Міжнародного дня захисту дітей.

Під час засідання оргкомітету обговорено актуальні питання, план заходів та пропозиції щодо належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 01 червня 2018 року.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Баришівському районі.