Баришівка щоденна

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації

19 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації під головуванням голови комісії - заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, за участю  виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, в.о. начальника Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області А.М. Горбатка, секретаря ДНПК О.В. Широкого, членів ДНПК, керівників та зооветспеціалістів МТФ та свиногосподарств, директорів агропродовольчих ринків Баришівського району, спеціалістів Держпродспоживслужби Баришівського району, завідувачів державних ЛВСЕ на ринках.

Під час засідання розглянули питання:

1.«Про заходи  з профілактики  та  недопущення занесення  африканської чуми свиней на територію Баришівського району»

Представникам  свиногосподарств надати інформацію з підписом керівника та завірену  печаткою  щодо роботи господарства в режимі роботи підприємства «закритого» типу, тобто: працюють дезбар´єри, дезкилимки, є в наявності:  санпропускник, спецодяг,  деззасоби, доступ на територію стороннім особам та автотранспорту заборонений.

2.«Про  стан  профілактики  тваринництва від туберкульозу  та  лейкозу  ВРХ в громадських та приватних господарствах  Баришівського району ».

За результатами засідання комісії прийняті рішення та надані відповідні рекомендації керівникам.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Відбулося відкриття пам’ятника загиблому учаснику бойових дій — учаснику АТО

14 жовтня 2017 року  в с. Масківці Баришівського району відбулася церемонія відкриття пам’ятника загиблому учаснику бойових дій — учаснику АТО, нашому герою-захиснику Віталію Шостаку, який загинув майже рік тому під час обстрілу в зоні АТО, захищаючи нашу землю.

Відкриття пройшло за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівника апарату адміністрації Т.О. Брилюк, рідних, близьких, односельчан, бойових побратимів, та інших громадян, які прийшли вшанувати світлу пам’ять захисника Української держави.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Баришівському районі

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва 14 жовтня 2017 року на Меморіалі Слави за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, голови Баришівської районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови районної ради С.І.Богдана, селищного голови О.П.Вареніченка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівників структурних підрозділів, відділів, управлінь райдержадміністрації, керівників організацій і установ району, військовослужбовців, які брали участь в АТО, ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, голів виконавчих комітетів сільських рад району відбувся мітинг і молебень за загиблими.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни та поклали квіти на знак вшанування полеглих у Другій світовій війні, воїнів-інтернаціоналістів та захисників-учасників бойових дій на Сході України.

Офіційна частина свята та патріотичний концерт « За Честь… За Славу… За Народ!!!» відбулися в районному будинку культури.
Під час заходу керівництво району привітали ветеранів війни і праці, ветеранів Афганістану, учасників антитерористичної операції, інвалідів війни з числа учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, волонтерів.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі

13 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району,  представників Баришівського районного військового комісаріату відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі.

Під час засідання оргкомітету обговорено актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 14 жовтня 2017 року на Меморіалі слави (мітинг та покладання квітів), продовження урочистостей в приміщенні районного будинку культури.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Афіша на 14 жовтня

 

Відділ культури Баришівської райдержадміністрації

Нарада щодо планування роботи райдержадміністрації

12 жовтня 2017 року в малій залі засідань районної державної адміністрації керівник апарату адміністрації Т.О. Брилюк провела нараду з працівниками апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації  відповідальними за підготовку планів роботи та звітів про їх виконання.

Відповідно до Регламенту Баришівської районної державної адміністрації річний план  роботи формується не пізніше як за 5 днів  до початку цього року, квартальний – не пізніше як за 5  днів  до початку наступного кварталу, місячний – не пізніше як за 5 днів  до початку  наступного місяця.

Тижневий (календарний) план заходів райдержадміністрації формується щоп’ятниці на наступний тиждень.

Керівник апарату наголосила на необхідності своєчасно у визначений термін та відповідно до затверджених розділів формувати звіт про  результати  діяльності, який в подальшому буде розміщено на офіційному  веб-сайті  Баришівської райдержадміністрації та у місцевих засобах масової інформації.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Козацькі розваги

Сьогодні на СК «Прогрес»пройшов вже традиційний районний фізкультурно-патріотичний захід серед школярів загальноосвітніх навчальних закладів «Козацькі розваги», присвячений Дню Захисника України. В заході прийняли участь 16 команд. Всі команди показали неабияку майстерність та продемонстрували волю до перемоги. Всі учасники були гідні призових місць, та загальнокомандні місця розподілилися наступним чином: І місце – Перемозький НВК; ІІ місце посів Лукашівський НВК, ІІІ місце – Волошинівський НВК ім. героя України Р. Лужевського. Після закінчення змагань на учнів чекав смачний обід – козацький куліш.

Виносимо вдячність працівникам ЦПР «Мрія» за приготування добрячої каші та голові ВФСТ «Колос» Шинкаруку С.М. за допомогу в придбанні продуктів на козацький куліш. Окремо слід подякувати начальнику Баришівського відділення ТСО України Герасименку В. та суддівській колегії, яка зі знанням своєї справи провела на високому рівні дані змагання.

 

Відділ молоді та спорту

Засідання організаційного комітету щодо проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі

09 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, селищного голови О.П. Вареніченка, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області, Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, представників громадських організацій району,  відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі.

Під час засідання оргкомітету обговорено план підготовки та проведення Дня захисника України, актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 14 жовтня 2017 року на Меморіалі слави (мітинг та покладання квітів), а потім в районному будинку культури.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі.

05 жовтня 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району,  представників Баришівського районного військового комісаріату, Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції у Київській області відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі.

Під час засідання оргкомітету обговорено план підготовки та проведення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі, яке відбудеться 07 жовтня 2017 року на площі біля адмінприміщення Баришівської райдержадміністрації.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня бійця територіальної оборони в Баришівському районі.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

ВСІМ-ВСІМ ,ЗАПРОШЕННЯ на 1 жовтня!!!

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 28.09.2017

28 вересня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про обрізку дерев в охоронних зонах ліній електропередач в населених пунктах району(доповідач: В.Л.Козинець, начальник РП ЗАТ „АЕС Київобленерго”).

2. Про стан готовності підприємств, установ, організацій району до роботи в осінньо-зимовий період(доповідач: І.В.Калініченко, директор КП БРР «Баришівкатепломережа»).

3. Про готовність до роботи в осінньо-зимовий період Баришівського відділення Згурівського РАЙДУ (доповідач: Ю.А. Шовть, старший виконроб ДРП „Баришівка” філії Згурівського РАЙДУ).

4.Про стан розрахунків за оренду земельних ділянок (паїв) орендодавцями за 9 місяців 2017 року(доповідач: Г.П.Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

Також розглянули питання про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач: І.Г. Дмитренко,  інспектор контролю обігу зброї у сфері дозвільної системи Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області);  про стан техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Баришівському районі (доповідач: К.М.Лисенко, в.о. начальника Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області); про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації в Баришівському районі (доповідачі В.П. Попович, заступник начальника Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області; А.М. Горбатко, в.о. начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі); про медичне обслуговування населення Баришівського району (доповідач Г.М. Буняк, головний лікар Баришівської ЦРЛ).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

27 вересня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю дільничних офіцерів поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та В.В. Хлоня, головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Недрянської та Садівської сільських рад.

На зустрічі були присутні голови виконавчого комітету Недрянської сільської ради М.В. Деркач та голова виконавчого комітету Садівської сільської ради В.М. Ключка, члени виконкому, директори шкіл, депутати сільської ради, члени адмінкомісії та жителі населеного пункту.

Під час зустрічі в даних населених пунктах заслухали звіт дільничних офіцерів поліції про стан правопорядку на території Недрянської та Садівської сільських рад за 9 місяців 2017 року, розглянули актуальні проблеми у населеному пункті.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

До уваги розпорядників бюджетних коштів!!!!

Управління Державної казначейської служби України у Баришівському районі Київської області повідомляє, що 20.09.2017 року об 11 годині в приміщенні Управління відбудеться економічне навчання з представниками органів Казначейства та представниками розпорядників бюджетних коштів у режимі аудіотрансляції з питань подання фінансової та бюджетної звітності за ІІІ квартал 2017 року.

 

 

Ігор Іващенко

Засідання організаційного комітету щодо організації та відзначення 94-ї річниці утворення Баришівського району.

18 вересня 2017 року у великій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керуючої справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерової, голів селищної та сільських рад району, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників ЗМІ, Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та відзначення 94-ї річниці утворення Баришівського району.

Під час засідання оргкомітету обговорені актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 22 вересня 2017 року на площі біля райдержадміністрації.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня району.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відбулося засідання позачергової двадцять другої сесії Баришівської районної ради

18вересня 2017 року у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич брали участь у пленарному засіданні позачергової двадцять другої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана, депутатів районної ради, голів селищної та сільських рад району, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та установ району, представників ЗМІ, начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області О.М. Гаврися, прокурора Баришівського відділу Бориспільської місцевої прокуратури І.С.Степаненко, громадськості.

Під час засідання сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Також під час засідання сесії районної ради для всіх присутніх представник кампанії «Еско ЮА»А.Чубатенко провів презентацію «Про впровадження інвестиційних проектів кампанії «Еско ЮА» у 2017-2020 роках на об’єктах комунальної власності районної ради з метою зниження витрат на споживання енергії за механізмом енергосервісних контрактів».

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Перекриття вулиць

Шановні Баришівчани!

Звертаємо вашу увагу!!!!!

В зв’язку з проведенням урочистих заходів з нагоди відзначення 94-ї річниці утворення Баришівського району, які відбудуться 22 вересня 2017 року в селищі Баришівка буде частково перекрито рух транспортних засобів.

1. Під час проведення мітингу на Меморіалі Слави буде перекрито рух транспорту по вулицях  Київський шлях, Богдана Хмельницького, Центральна та Набережна з 13.30 до 14.30 години, включно до ЦПР «Мрія» в зв’язку з формуванням колони з Державним Прапором України завдовжки 50 м.

2. Під час руху святкової ходи від Меморіалу Слави до адмінприміщення РДА буде перекрито рух транспорту по вулицях Київський шлях та Богдана Хмельницького з 14.30 до 15.00 години.

3. Також перекриття дорожнього руху буде здійснено на площі Миру з 10.00 до закінчення заходів (орієнтовно 23.00).

 

Оргкомітет

Афіша на день району

Перевірка за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади

14 вересня 2017 року представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації здійснили перевірку за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до графіку виїздів проведено перевірку роботи виконавчих комітетів Гостролуцької, Лук’янівської, Лукашівської, Недрянської сільських рад.

Під час перевірки розглянули питання організації і діловодства, перевірка відповідності чинному законодавству рішень виконавчого комітету, робота із зверненням громадян; рішення виконкомів про склад адмінкомісій, план роботи та адмінпротоколи адмінкомісій і виконання їх рішень, реєстрація та розгляд земельних питань; наявна дислокація підприємств торгівлі ресторанного господарства, побуту та ринку; здійснення державної регуляторної політики; роботу Комісій у справах дітей при виконавчих комітетах.

В ході перевірки було надано методичні рекомендації.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації

14 вересня 2017 року у великій залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича проведено засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації, в якій взяли участь начальник Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області А.М. Горбатко, начальник Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини О.В. Широкий, представники господарств з розведення та вирощування свиней,  директори агропродовольчих ринків, спеціалісти державних установ ветеринарної медицини району, представники ЗМІ.

Під час засідання розглянули питання про заходи з профілактики, недопущення занесення збудника африканської чуми свиней на територію Баришівського району та обговорено епізоотичну ситуацію щодо африканської чуми свиней на території України, області та району і доведено «План дій при підозрі захворювання свиней на африканську чуму».

Протокол засідання  Державної  надзвичайної протиепізоотичної комісії  при Баришівській РДА буде доведено до зацікавлених осіб  до 20.09.2017 року.

 

А.М. Горбатко, начальник управління

Фото О. Надоленка

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

13 вересня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю начальника поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області О.М. Гаврися, старшого дільничного офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та головного спеціаліста з оборонної роботи апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчому комітеті Перемозької сільської ради.

На зустрічі були присутні голова виконавчого комітету Перемозької сільської ради Т.М. Рихлик, члени виконкому, директор школи, депутати сільської ради, члени адмінкомісії та жителі населеного пункту.

Під час зустрічі заслухали звіт начальника поліції Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУ НП в Київській області та дільничного офіцера поліції про стан правопорядку на території Перемозької сільської ради за 8 місяців 2017 року, розглянули актуальні проблеми у населеному пункті.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка