Баришівка щоденна

Засідання розширеної апаратної наради у райдержадміністрації 26.06.2017

26 червня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана, заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На початку засідання розширеної апаратної наради за сумлінну плідну працю, активну громадську позицію, волонтерську діяльність, участь у районних масових заходах, високий професіоналізм, креативний підхід до роботи з молоддю з нагоди відзначення Дня молоді та Дня Конституції України спільними подяками Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради нагороджені Костянтин Азаров (підприємець с. Коржі, волонтер), Іван Омельчук (Протоієрей, настоятель Свято – Троїцького храму с. Пасічна, голова відділу по справах сім’ї та молоді Бориспільської єпархії Української православної церкви), Артем Михайленко (вчитель історії та правознавства Баришівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Миколи Зерова Баришівської районної ради Київської області).

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про посилення контролю за розкрадання майна на РЕМ та забезпечення безперебійного електропостачання.

2. Про заходи щодо організованого закінчення 2016-2017  навчального  року та  проведення державної підсумкової атестації в загальноосвітніх навчальних закладах району та зовнішнього незалежного оцінювання  випускників  2017 року.

3. Про завершення комплексу весняно-польових робіт у Баришівському районі. Підготовка до збирання ранньої групи зернових урожаю 2017 року.         

Також розглянули питання про монетизацію залишків невикористаних коштів субсидії на опалення; про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі за два минулі тижні; про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні; про медичне обслуговування населення Баришівського району за два минулі тижні.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час розширеної апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.

Фото О. Надоленка

Відбулася перевірка за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади

21 червня 2017 року представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації здійснили перевірку за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до графіку виїздів проведено перевірку роботи виконавчих комітетів Садівської, Лехнівської, Ярешківської, Пилипчанської сільських рад.

В ході перевірки було вивчено ряд питань та надано методичні рекомендації.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

21 червня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничого офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Хлоя, виконуючої обов’язки начальника відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату Баришівської райдержадміністрації М.В. Вірич провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчих комітетах Лехнівської, Ярешківської, Пилипчанської сільських рад.

На зустрічі були присутні голови виконавчих комітетів вказаних сільських рад, члени виконкомів, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції, розглянули актуальні проблеми у відповідних населених пунктах.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота»

20 червня 2017 року за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В.Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

Під час засідання розглянули питання:

1. Розгляд заяв жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної Програми «Турбота» на 2017 рік п.4.2.1.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Баришівській райдержадміністрації 15.06.2017

15 червня 2017 року у малій залі засідань адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації В.М. Гордієнко відбулося засідання Комісії з питань захисту прав дитини при Баришівській райдержадміністрації.

На порядку денному Комісії розглянули питання:

1. Про встановлення піклування над неповнолітньою Філіповою Ярославою, 2001 р.н., яка має статус позбавленої батьківського піклування (смт Баришівка).

2. Про надання дозволу Омелюху Василю Івановичу на дарування житлового будинку та земельної ділянки дочці Зайченко Наталії Василівні, 1983 р.н., право користування яким мають малолітні діти (с.Пасічна).

3. Про надання дозволу Глушко Ганні Данилівні на дарування житлового будинку та земельних ділянок сину Глушко Андрію Миколайовичу, право користування яким має малолітня Шаповал Анна, 2016 р.н. (с.Семенівка).

4. Про участь рідних у вихованні малолітнього Павицького Андрія Ростиславовича, 30.01.2006 р.н., який перебуває в КОЦСПРД «Сезенків».

5. Про розгляд звернення Відділу державної виконавчої служби щодо надання дозволу на реалізацію арештованого нерухомого майна боржника.

6. Про надання дозволу адміністрації Університетського коледжу Київського університету ім. Б.Грінченка на відрахування з числа учнів неповнолітнього Федорченка Артема, 1999 р.н.

7. Про взяття під соціальний супровід сімей: Іщик Т.М. (с.Пришків), Шестопал Т.М. (с.Рудницьке), Федюк Н.О. (с.Бзів), Ярмолюк В.О. (с.Дернівка), Арділан Н.І. (с.Недра).

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання апаратної наради в райдержадміністрації 13.06.2017

13 червня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про вручення медалі та посвідчення про присвоєння почесного звання України «Мати героїня» жительці села Морозівка Орешич Наталії Миколаївні  (доповідач Ігнатенко Ганна Іванівна, начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації ).

2.  Про стан готовності служб району до роботи в пожежо - небезпечний період травня – червня 2017 року (доповідач Лисенко Костянтин Миколайович, в.о. начальника Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області, Москвічов Олексій Миколайович, т.в.о. начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області, Сироватка Віталій Олександрович, старший лісничий Баришівського лісництва ).

3. Про розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим  на соціально-економічний розвиток (доповідач Гордієнко Віталій Миколайович, виконуючий обов’язки  голови адміністрації).

4. Про порядок оформлення земельних ділянок під сінокосіння та випасання худоби (доповідач Гордієнко Віталій Миколайович, виконуючий обов’язки  голови адміністрації).

5. Про посилення самоврядного та громадського контролю за використанням та охороною земель із залученням громадських інспекторів з охорони довкілля (доповідач Маренич Федір Васильович, заступник голови адміністрації).

6. Про попередження, виявлення та припинення фактів несанкціонованого розміщення відходів та утворення стихійних сміттєзвалищ на території Баришівського району (доповідач Бакуменко Олег Володимирович, заступник начальника МРВ ГУ СБУ України у м. Києві та Київській області).

7. Про розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань (доповідач Забережна Леся Віталіївна, виконуюча обов’язки заступника головного лікаря КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району).

8. Про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач Оврашко Олександр Іванович, начальник Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області, головний державний лікар Баришівського, Згурівського, Яготинського районів, Горбатко Анатолій Миколайович, виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання комісії в райдержадміністрації 07.06.2017

07.06.2017 о 10.00 в малій залі засідань райдержадміністрації відбулось, засідання комісії щодо організації роботи з проведення контролю за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Керівник апарату адміністрації Т.О. Брилюк довела до відома членам комісії про необхідність проведення перевірок роботи виконавчих комітетів селищної, сільських рад, графік виїздів, перелік питань для вивчення в ході перевірки та надання методичних рекомендацій.

В результаті проведеного засідання, в робочому порядку та відповідно до затвердженого графіку проведення перевірки здійснення органами місцевого самоврядування делегованих повноважень органів виконавчої влади, члени комісії зорганізувались та вирішили негайно розпочати виконання даного доручення.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Засідання колегії Баришівської райдержадміністрації 31.05.2017

31 травня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання колегії Баришівської районної державної адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступника голови районної ради С.І.Богдана, членів колегії райдержадміністрації, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На засіданні колегії розглянули питання та прийняли відповідні рішення з питань:

1. Про хід оздоровчої компанії 2017 року. Особливості та основні підходи до оздоровлення та відпочинку (доповідач Ігнатенко Г.І., начальник  служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації).

2. Про посилення відповідальності голів селищної та сільських рад щодо профілактики та недопущення пожеж в екосистемах (лісах, на торфовищах та сміттєзвалищах) у Баришівському районі (доповідач Сергієчко Ю.В., головний спеціаліст Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області).

3. Про виконання районної Програми організації громадських та інших робіт тимчасового характеру за січень – квітень 2017 року(доповідач Балан В.В., директор Баришівського районної центру зайнятості).

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання постійної комісії Баришівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

31 травня 2017 в малій залі засідань Баришівської районної державної адміністрації за головуванням заступника голови комісії Р.Ю. Лисенка проведено засідання  постійної комісії Баришівської райдержадміністрації зпитань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі членів комісії та представників ЗМІ.

На засіданні розглядалося питання ліквідації пожеж на торфовищах в травні.

За травень виявлено 5значних загорянньторфу:з 05.05.2017 на території Гостролуцької сільської ради площею 0,1 га та з 06.05.2017 на території Селищанської сільської ради площею 0,4 га, 26.05.2017 на території Коржівської сільської ради 0,015 га та 0,45 га, 29.05.2017 на території Коржівської сільської ради 0,25 га. Всі осередки загоряння було ліквідовано.

В зв’язку настанням посушливої та спекотної погоди значно зростає ймовірність виникнення загорянь торфу та ускладнення їх ліквідації.

Комісією прийнято рішення щодо необхідності виділення з резервного фонду районного бюджету коштів на гасіння пожеж на торфовищах.

Також враховуючи те, що очікувані на літній період 2017 року погодні умови є сприятливими для виникнення нових загорянь торфу комісією прийняте рішення про звернення до Баришівської районної ради щодо розгляду питання збільшення резервного фонду з метою ліквідації надзвичайних ситуацій в екосистемах.

Так як часто причиною пожеж на торфовищах є людський фактор (недопалки, багаття тощо), Баришівська районна державна адміністрація звертається до громадян щодо необхідності безпечного поводження в місцях залягання торфу.

 

Лисенко Р.Ю., начальник відділу цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

 

Відділ культури Баришівської райдержадміністрації

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації 16.05.2017

16 травня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, за участю голови районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про закінчення навчального процесу 2016-2017 навчальних років в закладах освіти Баришівського району (доповідач С.Б. Гапич, начальник відділу освіти управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

2. Про закінчення проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району(доповідач Ф.В. Маренич, заступник голови райдержадміністрації).

3.Про хід проведення комплексу весняно-польових робіт в Баришівському районі(доповідач Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації).

4.Про зміни в законодавстві щодо призначення житлових субсидій для населення(доповідач Л.Д. Сухенко, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації).

5. Про виконання протоколу розширеної наради у голови Київської обласної державної адміністрації від 20 квітня 2017 року (доповідач В.М.Гордієнко, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації).

  Також розглянули питання про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі (доповідач О.М.Москвічов, т.в.о. начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан санітарно-епідеміологічної та епізоотичної ситуації в Баришівському районі (доповідачі В.П. Попович, заступник начальника Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області; А.М. Горбатко, виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі).

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Міжнародного дня захисту дітей

12 травня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення Міжнародного дня захисту дітей.

Під час засідання оргкомітету обговорені актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 01 червня 2017 року.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Баришівському районі.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Запрошуємо на захід

ОГОЛОШЕННЯ!

Доводимо до Вашого відома про те, що з 03 травня 2017 в приймальні голови Баришівської районної державної адміністрації змінено номер телефону з 5-14-44 на 4-14-46.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо організації та проведення у Баришівському районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

27 квітня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації  В.М. Гордієнка, за участю керуючої справами виконавчого апарату районної ради О.М. Нестерової, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, селищного голови  О.П. Вареніченка, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, представників громадських організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення у Баришівському районі Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час засідання оргкомітету затверджено план заходів щодо підготовки та відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Баришівському районі, який відбудеться 9 травня 2017 року на Меморіалі Слави. обговорені актуальні питання належного рівня проведення даного заходу.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання зазначеного плану заходів з відзначення Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Мітинг та покладання квітів приурочений 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції

26 квітня 2017 року біля підніжжя пам’ятника Героям Чорнобиля відбувся мітинг та покладання квітів приурочений 31-й річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції «Гірчить Чорнобиль крізь роки».

У заході взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, голова районної ради В.А. Гуменюк, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, селищний голова О.П. Вареніченко, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, громадськість, учнівська молодь, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, представники ЗМІ, жителі селища.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації та поклали квіти до пам’ятника жертв Чорнобиля, як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Під час заходу до всіх присутніх звернулисявиконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко і голова районної ради В.А. Гуменюк та з нагоди відзначення 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС нагородили спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та районної ради учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, працівника ТОВ «Баришіказернопродукт» Українця Олександра Миколайовича, працівника відділення поштового зв'язку №1 ПАТ «Укрпошта» Сердюка Валерія Анатолійовича.

До всіх присутніх звернулась та поділилася своїми спогадами про трагічну подію, яка сколихнула весь світ переселенка з Поліського Корнєєва Валентина Олексіївна.

Для учасників заходу прозвучала музична композиція «Лелеченя» у виконанні учениці Баришівської дитячої музичної школи Дарії Демещук та  прочитано тематичний вірш Олени Восколович про Чорнобиль у виконанні учениці дитячої музичної школи Яни Нипорки.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

25 квітня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася розширена апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання:

1. Про виконання районного бюджету Баришівського району за Iквартал 2017року(доповідач Д.М.Лепіско, начальник управління фінансів райдержадміністрації).

2. Про підсумки соціально-економічного та культурного розвитку Баришівського району за І квартал 2017 року (доповідач О.О. Степанчук, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації).

3. Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови райдержадміністрації за Iквартал 2017 року (доповідач О.Г. Лесик, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації).

4. Про підсумки розгляду звернень громадян у Баришівській райдержадміністрації та органах місцевого самоврядування за І квартал 2017 року (І.В.Братко, начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації).

5.Про організацію харчування дітей в навчальних закладах Баришівського району (доповідач В.В. Коцюрбій, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації).

6.Про стан надання медичної допомоги населенню та розвиток системи охорони здоров’я в Баришівському районі (доповідачі Г.М. Буняк, головний лікар Баришівської центральної районної лікарні, В.Ф. Фіров, головний лікар КЗ «Центр ПМСД» Баришівського району).

Також розглянули питання про подання декларацій щодо майнового стану і доходів за 2016 рік (доповідач В.М.Гордієнко, виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації); про стан санітарно-епідеміологічної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач О.І. Оврашко, начальник Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області, головний державний лікар Баришівського, Згурівського, Яготинського районів).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Проведено оперативні наради райдержадміністрації

24 квітня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, заступника голови районної ради С.І. Богдана провів оперативну нараду з начальником Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області О.М. Москвічовим.

Під час наради розглянули питання щодо наявних проблем та покращення дієвої співпраці з поліцією, підвищення ефективності роботи з профілактики та протидії правопорушення, стан забезпечення охорони громадського порядку. Обговорено події, які відбулися на минулому тижні та заплановані заходи на поточний тиждень.

24 квітня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М.Гордієнко, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації провів апаратну нараду. Під час наради були обговорені питання про стан справ у районі, наповнення місцевого бюджету, питання соціальної сфери, культури та освітньої галузі, планування роботи на поточний тиждень.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдераждміністрації

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота»

21 квітня 2017 року в малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В.Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

 Під час засідання розглянули заяви жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної програми «Турбота» на 2017 рік п. 4.2.1.

Під час засідання вирішено виділити одноразову грошову допомогу у розмірі 2 тис. грн. 5-м громадянам у зв’язку зарахування до лав Збройних сил України за контрактом.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Нарада з питання реконструкції та упорядкування пам’ятного знака «Атакуючий солдат» у селі Борщів Баришівського району.

20 квітня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, представника ГО «Союз Народна пам’ять» В.В. Дорофеєва, представника “Київського обласного центру охорони і наукових досліджень пам’яток культурної спадщини», археолога О.К.Сиром’ятникова, голови виконавчого комітету Волошинівської сільської ради Л.В. Макаренко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ та організацій району, відбулася нарада з питання реконструкції та упорядкування пам’ятного знака «Атакуючий солдат» у селі Борщів Баришівського району.

Під час наради розглянули питання про проведення відповідної роботи щодо реконструкції пам’ятного знака, оскільки порушена конструкція пам’ятника і перебуває у стані руйнування; питання про надання статусу державного значення меморіальній споруді.

Також під час засідання розглянули та обговорили примірний проект меморіального комплексу розробленого відділом містобудування та архітектури Баришівської райдержадміністрації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації