Баришівка щоденна

Мотиви народного хору "Жайвір"

Відбувся мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам

15 лютого 2017 року з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан відбувся мітинг та покладання квітів до Пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам, у якому взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М.Гордієнко, голова Баришівської районної ради В.А.Гуменюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, голова селищної ради О.П. Вареніченко, голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, воїни-інтернаціоналісти, керівники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, учні загальноосвітніх навчальних закладів смт Баришівка, громадськість.

Зі словамивдячності до воїнів-інтернаціоналістів звернувся голова Баришівської районної організації української спілки ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів, полковник С.М. Рощин, побажавши їм та їхнім родинам міцного здоров'я, впевненості в завтраш­ньому дні, оптимізму, успіхів і благополуччя.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього та покладено квіти до підніжжя Пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відбулося засідання розширеної апаратної наради райдержадміністрації

14 лютого 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, радника голови районної ради з питань соціально – економічногота культурного розвитку, земельних відносин К.А.Гордієнко, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання про роботу щодо розчищення доріг Баришівського району під час несприятливих погодних умов у лютому 2017 року (доповідач: Ф.В.Маренич, заступник голови райдержадміністрації); про облаштування вуличного освітлення в населених пунктах Баришівського району (доповідач: І.М.Ломака, директор підприємства ТОВ «Електричні мережі»); про введення штатних одиниць, інструкторів зі спорту в сільській місцевості (доповідачі: С.М.Шинкарук, директор ВФСТ «Колос», Н.О.Рибалко, начальник відділу фізичної культури і спорту управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації); про стан злочинності та правопорядку у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач: А.С.Павленко, заступник начальника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області); про стан санітарно-епідеміологічної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач: В.П.Попович, заступник начальника Баришівського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби України у Київській області).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відбулося засідання комісії Баришівської райдержадміністрації щодо забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції

14 лютого 2017 року під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В.Маценко, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося засідання комісії Баришівської райдержадміністрації щодо забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередньо участь в антитерористичній операції, та інвалідів війни І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують покращення житлових умов.

Під час засідання розглянули заяву жительки с. Масківці Шостак Л.А., матері загиблого військовослужбовця в зоні антитерористичної операції, щодо надання грошової компенсації для придбання житла.

Розглянувши заяву члени комісії прийняли рішення про надання грошової компенсації для придбання житла заявниці.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання районного штабу з оперативного реагування на надзвичайні ситуації у разі погіршення погодних умов під час осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

09 лютого 2017 року в малій залі райдержадміністрації Баришівської районної державної адміністрації під головуванням М.Ф. Клименка за участю керівників та представників дорожніх служб району, підприємств ЖКГ та інших установ та організацій району, проведено засідання районного штабу з оперативного реагування на надзвичайні ситуації у разі погіршення погодних умов під час осінньо-зимового періоду 2016-2017 років.

На засіданні розглянули питання щодо забезпечення безпечного дорожнього руху на дорогах Баришівського району, а саме роботи з розчистки доріг; про розгортання та роботи пунктів обігріву; про стан енергозабезпечення та ліквідації обривів ліній електропостачання та надання медичної допомоги постраждалим під час погіршення погодних умов та значного зниження температури. 

Основна увага була приділена питанню розчистки доріг загального користування. З доповідями щодо роботи дорожніх служб виступили керівники ДРП «Баришівка» Шовть Ю.А. Згурівської філії РайДУ та Філії Київське ДЕУ Кошіль О.І.

 

Відділ цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Нарада щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки Донецької області

01 лютого 2017 року під головуванням  першого заступника голови адміністрації В.М.Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, керівників сільськогосподарських і промислових підприємств району відбулася оперативна нарада з питання надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків.

Під час засідання розглянули питання про роботу збірних пунктів із збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки. Пункт збору в смт Баришівка у центрі позашкільної роботи «Мрія» (вул. Богдана Хмельницького, 21)
Для жителів Авдіївки збирають теплий одяг, дизпаливо, засоби обігріву, продукти харчування тощо.

04 лютого 2017 року гуманітарний вантаж буде відправлено до Авдіївки Донецької області.

Просимо всіх не залишатися байдужими та долучитися до зборунеобхідних речей для жителів Авдіївки!

Картковий рахунок 5168 7572 5237 2224 (Басенко Аліна, голова молодіжної громадської ради).

Перелік потреб:

-         Бензиновий генератор

-         - Масло до генератора

-         - Бензин А-95

-         - Лампи керосинові

-         - Керосин

-         - Дитяче харчування швидкого приготування

-         - Консерви м’ясні

-         - Крупа (на вибір)

-         - Памперси дитячі та дорослі

-         - Свічки воскові (необмежена кількість)

-         - Одноразовий посуд (необмежена кількість)

-         - Теплі речі, ковдри

Контактна особа в РДА – Гордієнко Віталій Миколайович, перший заступник голови адміністрації 067-214-67-62.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

ДОПОМОЖЕМО АВДІЇВЦІ !!!

На виконання доручення Президента України про вжиття невідкладних заходів щодо надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків, у всіх населених пунктах Баришівського району організовано роботу збірних пунктів із збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки (із збору теплого одягу, дизпалива, засобів обігріву, продуктів харчування тощо).

Організацію збору гуманітарної допомоги розпочато вже сьогодні 01.02.2017 оскільки в п'ятницю 03.02.2017 буде здійснено централізований збір по населених пунктах району та відправлено вантаж до міста Авдіївка Донецької області.

Пункт збору в селищі Баришівка – центр позашкільної роботи «Мрія», вулиця Богдана Хмельницького, 21.

Картковий рахунок 5168 7572 5237 2224 (Басенко Аліна, голова молодіжної громадської ради).

Просимо всіх не залишатися байдужими та долучитися до збору вкрай необхідних речей для жителів Авдіївки.

Перелік потреб:

-         Бензиновий генератор

-         Масло до генератора

-         Бензин А-95 

-         Лампи керосинові

-         Керосин

-         Дитяче харчування швидкого приготування

-         Консерви м’ясні

-         Крупа (на вибір)

-         Памперси дитячі та дорослі

-         Свічки воскові (необмежена кількість)

-         Одноразовий посуд (необмежена кількість)

-         Теплі речі, ковдри

 

Контактна особа в РДА – Гордієнко Віталій Миколайович, перший заступник голови адміністрації 067-214-67-62.

Оперативна нарада з питання надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки Донецької області

01 лютого 2017 року під головуванням  першого заступника голови адміністрації В.М.Гордієнка, за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, голови районної ради В.А.Гуменюка, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулася оперативна нарада з питання надання гуманітарної допомоги мешканцям Авдіївки, які постраждали внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів з боку російських бойовиків.

Під час засідання розглянули питання про роботу збірних пунктів із збору гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки (із збору теплого одягу, дизпалива, засобів обігріву, продуктів харчування тощо); про відправку гуманітарного вантажу до міста Авдіївки Донецької області; про можливість організації пунктів для розміщення евакуйованих мешканців міста Авдіївки Донецької області.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання колегії Баришівської районної державної адміністрації

26 січня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулося засідання колегії Баришівської районної державної адміністрації під головуванням голови райдержадміністрації М.Ф.Клименка, за участю народного депутата України П.О.Різаненка, голови районної ради В.А.Гуменюка, членів колегії райдержадміністрації, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

Про віт про виконання делегованих повноважень Баришівською районною державною адміністрацією у 2016 році доповів В.М.Гордієнко, перший заступник голови райдержадміністрації.

У своєму виступі зазначив, що відповідно до пункту 27 частини 1 статті 43 та статті 44 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 15, пункту 1 статті 19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішенням сесії скликання Баришівської районної ради від 15 лютого 2015 року №1616-59-06 були делеговані повноваження Баришівській районній державній адміністрації на 2016 рік та коротко доповів по кожному питанню.

Серед них:

1. Підготовка і внесення на розгляд ради програми соціально - економічного та культурного розвитку району, цільових програм з інших питань, проектів рішень інших матеріалів з питань, передбачених ст. 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, забезпечення виконання рішень ради.

2. Підготовка пропозицій до програм соціально – економічного та культурного розвитку району.

3. Забезпечення збалансованого економічного і соціального розвитку району, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів;

4. Підготовка і подання до відповідних органів виконавчої влади фінансових показників і пропозицій до проекту Державного бюджету України.

5. Сприяння інвестиційній діяльності на території району.

6. Об’єднання на договірних засадах коштів підприємств, установ та організацій, розташованих на території району, і населення, а також бюджетних коштів на будівництво, реконструкцію та утримання на пайових засадах об’єктів соціальної і виробничої інфраструктури, шляхів місцевого значення і на заходи щодо охорони праці та охорони навколишнього природного середовища.

7. Залучення в порядку, встановленому законом, підприємств, установ та організацій, які не належать до комунальної власності, до участі в обслуговуванні населення району, координація цієї роботи.

8. Затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту незалежно від форм власності, узгодження цих питань стосовно транзитного пасажирського транспорту.

9. Підготовка питань про визначення у встановленому законом порядку території, вибір, вилучення (викуп) і надання землі для містобудівних потреб, визначених містобудівною документацією.

10. Організація охорони, реставрації, використання пам’яток історії та культури, архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та садибних комплексів, природних заповідників місцевого значення.

11. Підготовка висновків щодо проектів місцевих містобудівних програм відповідних адміністративно – територіальних одиниць, що затверджуються сільськими, селищними радами.

12. Видача відповідно до законодавства забудовникам архітектурно-планувальних завдань та технічних умов на проектування, будівництво, реконструкцію будинків і споруд, благоустрій територій та надання дозволу на проведення цих робіт.

13. Забезпечення відповідно до законодавства розвитку науки, усіх видів охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, туризму; сприяння відродженню осередків традиційної народної творчості, національно-культурних традицій населення, художніх промислів і ремесел, роботі творчих спілок, національно-культурних товариств, асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді.

14. Підготовка і подання на затвердження ради пропозицій щодо організації територій і об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні; внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам’ятками історії або культури, які охороняються законом.

15. Вжиття необхідних заходів щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій відповідно до закону, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення.

16. Координація на відповідній території діяльності місцевих землевпорядних органів.

17. Здійснення контролю за використанням коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, пов’язаних із вилученням (викупом) земельних ділянок.

18. Забезпечення виконання заходів із відстеження результативності регуляторних актів, прийнятих районною радою.

Про  виконання районного бюджету за 2016 рікдоповів Д.М.Лепіско, начальник управління фінансів райдержадміністрації, який зазначив, що показники надходжень до загального фонду районного бюджету з врахуванням міжбюджетних трансфертів за 2016 рік складають в сумі 230695,1 тис.грн. (96,4% виконання).

До спеціального фонду надходження становлять 7605,8 тис.грн. при  уточненому річному плані 7172,3 тис.грн. (106,0% виконання).

Основне джерело наповнення районного бюджету - податок з доходів фізичних осіб,  питома вага якого складає  99,0 % у власних надходженнях.

В 2016 році районному бюджету була передбачена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Про організацію контролю за виконанням Законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови облдержадміністрації, доручень та розпоряджень голови Баришівської райдержадміністрації структурними підрозділами адміністрації за 2016 рік,доповіла О.Г.Лесик, начальник загального відділу апарату райдержадміністрації.

У своєму виступі зазначила, що агальним відділом апарату райдержадміністрації за 2016 рік опрацьовано 2 686 документів. З  Київської обласної державної адміністрації надійшло 1 702 документи , 984 - від установ та організацій району.

Протягом року від Київської облдержадміністрації надійшло 178  розпоряджень, з них - 49 взято на контроль, знято з контролю - 16 розпоряджень.

На виконання розпоряджень голови облдержадміністрації своєчасно були прийняті власні розпорядження та розроблені заходи, а також проінформовано вищі органи влади в формі інформації.

За звітний період до райдержадміністрації надійшло 57 доручень і 55 протоколів нарад та он-лайн нарад керівництва Київської облдержадміністрації.

Всі завдання окремих доручень та доручень нарад та он-лайн нарад керівництва облдержадміністрації перебували на контролі у загальному відділі адміністрації.

 Станом на 01.01.2017 на контролі перебуває 44 доручення (76 завдань) від керівництва облдержадміністрації, з них:

- 33 доручення (68 завдань) 2016 року;

- 4 доручень (5 завдання) 2015 року;

- 2 доручення (2 завдання) 2014 року;

- 1 доручення (2 завдання) 2013 року;

- 3 доручення (6 завдань) 2012 року;

- 1 доручення  (3 завдання) 2011 року.

Від установ вищих за рівнем у 2016 року до райдержадміністрації надійшло  1312 листів та телефонограм. Всі документи, в яких зазначені терміни виконання,  контролюються відділом.

За звітний період головою райдержадміністрації видано 12 доручень. Всі доручення голови райдержадміністрації були виконані.

В райдержадміністрації за звітний період було прийнято 917 розпоряджень, в тому числі :

-  з основної діяльності – 683;

-  з питань адміністративно-господарської діяльності - 10;

-  кадрової роботи та відпустки  – 224 розпорядження.

З  них на контролі перебувало 38 розпоряджень.

Також акцентувала увагу присутніх керівників, що з01.01.2017  року Київська обласна державна адміністрація перейшла на сучасну систему документообігу.

Відтепер у своїй роботі Київська ОДА використовуватиме електронний документообіг АСКОД.

До системи електронного документообігу АСКОД уже підключена райдержадміністрація та районна рада. Звертаємо увагу керівників структурних підрозділів щодо своєчасного надання відповіді так, як електронна система документообігу фіксує час та дату надання інформації.

Про розвиток та підтримку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у Баришівському районіпроінформувала Г.І.Ігнатенко, начальник служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації.

Серед пріоритетних завдань ССДС є: запобігання поширенню соціального сирітства; розвиток та популяризація сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; поліпшення спільної діяльності з органами опіки та піклування селищної та сільських рад щодо раннього виявлення та підтримки сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах; забезпечення тісної взаємодії структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування, до компетенції яких належить вирішення проблемних питань сімей та дітей, та громадських, благодійних, релігійних організацій, шляхом проведення спільних навчальних заходів, засідань відповідних координаційних рад тощо.

Одним із першочерговим конституційним право дитини – зростати у сімейному оточенні.

У продовж 2016 року юридичний статус встановлено 11-ом дітям, з яких 8 осіб (73%) влаштовано до сімей: 5 – під опіку/ піклування родичів; 2 – до прийомної сім’ї; 1 – до дитячого будинку сімейного типу.

Для району характерна позитивна тенденція – це щорічне збільшення кількості дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, яким подаровано право проживати в сім’ї.

Для порівняння: 2013 рік – 78%; 2014 рік – 86,52%; 2015 рік – 93%; 2016 рік – 93%.

Формами сімейного виховання є: усиновлення, опіка/піклування, прийомна сім'я та дитячий будинок сімейного типу.

У2016 році під опіку/піклування передано 7-ро дітей.

З 84 дітей 60 (71,6%) перебувають під опікою/піклуванням, які проживають у сім’ях 43 опікунів. З них живуть у Баришівському районі 45 дітей (32 опікунів). Всього ж проживають на території Баришівського району 52 дітей, які виховуються у родинах 42 опікунів. З них 7 дітей, які прибули з інших територій та перебувають на первинному обліку ССДС інших районів та областей (проживають у родинах 5-ти опікунів).

У районі ефективно функціонують 5 прийомних сімей (Стельмах, Молнар, Кодола, Петренко, Сипаткіних),  в яких виховується 11 дітей.

Про погашення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, легалізації зайнятості та виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 1 січня 2017 року розміру мінімальної заробітної плати 3200 грн.,доповіла Н.В.Коваленко, начальник Баришівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Заборгованість з основних платежів  по Баришівському району станом на 1 січня 2017 року складає 43,5 тис. грн. Боржниками є 3 юридичні особи та 1 фізична особа-підприємець. З них 3 боржника з безнадійним боргом (ПП „GRAIN”, ТОВ „Агрофірма „Шовкове”, ФОП Гончарук Л.В.).

Станом на 01.02.2016 борг економічно-активних платників становив 39,1 тис. грн., 2 боржника уклали графіки погашення заборгованості із управлінням ПФУ на суму 39,1 тис. грн. (СТОВ „Рудницьке”, ПрАТ „Баришівське АТП 13247). Станом на 01.01.2017 заборгованість погашена повністю по затвердженим графікам. 

Питання погашення заборгованості розглядалось на комісії Баришівської РДА з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Легалізації зайнятості та виплати заробітної плати з врахуванням встановлення з 1 січня 2017 року розміру мінімальної заробітної плати 3200 грн.

На виконання вимог Закону України від 21 грудня 2016 року № 1801-VIII«Про Державний бюджет України на 2017 рік», на виконання доручення Пенсійного фонду України спеціалістами управління проведено ряд заходів, а саме зібрано інформацію щодо затвердження бюджетів на 2017 рік та передбачення фінансування місцевими органами влади обсягів видатків на оплату праці бюджетних установ з урахуванням підвищення мінімального розміру заробітної плати з 01.01.2017; зібрано інформацію (на 2017рік) щодо затвердження коштів на оплату праці  підприємств:

У разі, якщо недопущення до перевірки з питань допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту), оформленняпрацівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві, та виплати заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податків розмір штрафу складе 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (320000 гривень).

Недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці тягне за собою штраф у розмірі 32 000 гривень за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Про стан роботи зі злочинністю та забезпечення правопорядку на території Баришівського району за 2016 рік,доповів А.С.Павленко, заступник начальника Баришівського відділення Переяслав -Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції Київської області.

За період з 01.01.2016 по 01.01.2017 року черговою частиною Баришівського ВП зареєстровано до журналу Єдиного обліку 7516 заяв і повідомлень про події та кримінальні правопорушення.

По них прийнято рішення про внесення до ЄРДР – 1144,матеріали списано до справи (згідно ЗУ «Про звернення громадян») –5786, списано шляхом складання адмінпротоколу – 223, передано до інших ОВС – 111, рішення не прийняте - 0.

Переважна більшість зареєстрованих кримінальних правопорушень складають злочини проти власності, зокрема з 01.01.2016 зареєстровано 515 крадіжок, з яких розкрито та повідомлено особі про підозру – 49, по інших проводяться слідчо-розшукові заходи.

Згідно штатного розпису у Баришівському ВП передбачено 6 посад дільничних офіцерів поліції, що порівняно з 2015 роком на 6 посад менше. Так,  в середньому за одним дільничним офіцером поліції закріплено 5 адміністративних одиниць.

З метою недопущення та попередження скоєння злочинів раніш судимими особами, протягом 2016 року працівниками Баришівського ВП ГУНП в Київській області здійснювався комплекс організаційно-профілактичних заходів щодо попередження рецидивної злочинності. Проведені спеціально профілактичні відпрацювання під умовною назвою «Нагляд».

У 2016 роціза порушення правил адміністративного нагляду особами, які знаходяться під наглядом, дільничними офіцерами поліції було складено 39 протоколів за ст. 187 КУпАП.

Стан роботи з рецидивної злочинності знаходиться на постійному контролі керівництва відділення поліції. Щомісяця проводиться засідання особового складу Баришівського ВП по профілактиці і попередженню рецидивної злочинності, де розглядається стан роботи з профілактики та попередження рецидивної злочинності, проводиться аналіз рецидивних злочинів та вивчається керівниками підрозділів ДОП, КР, та КВІ. За кожним тяжким та особливо тяжким злочином, вчиненим раніш судимою особою проводиться службове розслідування.

По завершенню засідання колегії прийняті відповідні проекти рішень з питань порядку денного.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О.Надоленка

Проведено засідання з питання розвитку територіальних громад

25 січня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбувся Форум- 2017, що містив в собі два семінари "Розвиток територіальних громад" та семінар з написання проектів"

У засіданні взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Гордієнко, керівник апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, голова громадської ради при райдержадміністрації Л.Я.Новицька, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови виконавчих комітетів сільських рад району, представники громадських організацій району, представники ЗМІ, громадськість.

Спікерами стали незалежні експерти всеукраїнського громадського об'єднанняї"Інститут "Республіка" Віталій Двіжинський і Олександра Скиба.

Під час наради обговорили питання щодо децентралізації, реформи місцевого самоврядування в Україні, об’єднання потенціалу місцевої громади та влади для спільного прийняття рішень у вирішенні проблем, забезпечуючи сталий розвиток Баришівщини, а також про основні аспекти написання проектів. 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Проведено нараду з питання ведення обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах та організаціях Баришівського району

25 січня 2017 року т.в.о. військового комісара Баришівського районного військового комісаріату О.О.Федченко, за участю заступника голови районної ради С.І.Богдана, відповідального виконавця мобілізаційного відділення районного військового комісаріату Є.М. Капеліста, представників установ та організацій району, представників сільськогосподарських і промислових підприємств району, відбулося заняття з питання ведення обліку військовозобов’язаних і призовників на підприємствах, установах та організаціях Баришівського району.

Під час засідання також обговорили основні аспекти Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відзначення Дня Соборності України

20 січня 2017 року. біля погруддя пам’ятника Т.Г.Шевченка відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди відзначення Дня Соборності України та 98-ї річниці Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки «Україно, ти у нас одна-єдина!».

У заході взяли участь перший заступник голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнко, Президент української асоціації викладачів зарубіжної літератури, завідувач кафедри зарубіжної літератури Національного Університету імені Б.Грінченка Ю.І. Ковбасенко, Лауреат премії імені М.Зерова, науковий консультант ЄСУ НАН України, координатор журналу глобальної України «Ятрань», радник І класу МЗУ України В.І.Ткаченко, голова районної ради В.А. Гуменюк, керівник апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, заступник голови райдержадміністрації Ф.В.Маренич, заступник голови районної ради С.І.Богдан, керуюча справами апарату районної ради О.М.Нестерова, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств та організацій району, учні та вчителі старших класів загальноосвітніх навчальних закладів смт Баришівка.

Музичну композицію про неньку Україну для всіх присутніх заходу виконали учасники народного аматорського хору «Жайвір».

Тож нехай кожен громадянин зустріне урочисте свято Соборності відкритим серцем, з вірою в щасливе майбутнє держави та гідне життя.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Проведено навчання з головами виконавчих комітетів селищної та сільських рад району

16 січня 2017 року у малій залі райдержадміністрації за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, т.в.о. військового комісара Баришівського районного військового комісаріату О.О.Федченка, начальника відділення обліку та бронювання сержантів та солдатів запасу районного військового комісаріату Т.І.Гаврилка, головного спеціаліста відділення комплектування районного військового комісаріату Денисової В.М., голів виконавчих комітетів селищної та сільських рад району, відбулося заняття з питання ведення обліку військовозобов’язаних і призовників у населених пунктах району, обговорення змін до законодавчої бази.

Під час засідання також обговорили основні аспекти Постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 № 921 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних».

За активну співпрацю з військовим комісаріатом, хороші показники щодо  підготовки і проведення призову громадян України на строкову військову службу та відправці молодого поповнення для комплектування Збройних Сил України та  інших військових формувань спільними подяками Баришівської районної державної адміністрації та Баришівської районної ради нагороджені голови десятьох виконавчих комітетів сільських рад району.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

 

Педагогічному колективу Морозівського НВК ім.Д.Поповича представлено нового в.о. директора

12 січня 2017 року начальник управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Коцюрбій Володимир Вікторович представив педагогічному колективу Морозівського НВК ім.Д.Поповича нового в.обов’язки директора навчального закладу Чихман Вікторію Миколаївну.

Під час офіційного представлення нового директора, Володимир Вікторович побажав присутнім підтримувати один одного та знаходити порозуміння в усіх питаннях.В свою чергу Чихман Вікторія Миколаївна подякувала за вітання, висловила своє бачення подальшого розвитку очолюваного навчального закладу та запевнила, що докладатиме всіх зусиль для підтримки та покращення здобутків школи.

Після представлення, Володимир Вікторович залишився з колективом для знайомства з навчальним закладом і проведення робочої наради.

 

Головний спеціаліст відділу освіти управління освіти, молоді та спорту О.Л. Нитченко

Засідання постійно діючих комісій при Баришівській райдержадміністрації

12 січня 2017 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації відбулося засідання постійно діючих комісій при райдержадміністрації.

Під час засідання проведено аналіз роботи постійних комісій при райдержадміністрації за 2016 рік. Окремим керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації дано доручення оновити керівний склад комісій та подати інформацію про графіки засідань комісії на 2017 рік до відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Оголошення!!! Фараоны

Засідання апаратної наради у голови райдержадміністрації 10.01.2017

10 січня 2017 року у великій залі райдержадміністрації відбулася апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації М.Ф.Клименка за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, радника голови районної ради з питань соціально – економічного
та культурного розвитку, земельних відносин К.А.Гордієнко, начальників відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації, керівників установ і організацій району, голів селищної та сільських рад району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання про аналіз виконання дохідної частини за 2016 рік в розрізі селищної та сільських рад (доповідач: Д.М.Лепіско, начальник управління фінансів райдержадміністрації); про підсумки організації роботи в системі  ProZorro,про організацію роботи інвестиційних проектів та програм в Баришівському районі (доповідач: В.М.Яценко, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації); про використання коштів по районній програмі «Турбота» за 2016 рік (доповідач: Л.В.Маценко, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації); про результати перевірки стану військового обліку громадян України у виконавчих комітетах сільських рад та на підприємствах, установах, організаціях (доповідач: О.О.Федченко, т.в.о. військового комісара Баришівського районного військового комісаріату); про стан техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач: О.В.Нечупій, начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області); про стан санітарно-епідеміологічної ситуації у Баришівському районі за два минулі тижні (доповідач: виконуючий обов’язки начальника управління Держпродспоживслужби у Баришівському районі А.М.Горбатко); про медичне обслуговування населення Баришівського району за два минулі тижні (доповідач: Г.М.Буняк, головний лікар Баришівської центральної районної лікарні); про організацію функціонального навчання у сфері цивільного захисту у 2017 році  (доповідач: Ф.В.Маренич, заступник голови райдержадміністрації).

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату  райдержадміністрації

Засідання Баришівської районної організації ветеранів України

03 січня 2017 року у малій залі райдержадміністрації за участю заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, голови Баришівської районної організації ветеранів України Ф.Д.Власенка, представників управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представників громадських організацій району, ветеранів війни, відбулося засідання районної організації ради ветеранів України.

Під час засідання розглянули питання про звіт голови Баришівської районної організації ветеранів України за 2016 рік; про план роботи районної організації ветеранів на 2017 рік;  про розгляд заяви голови Баришівської районної організації ветеранів України Ф.Д. Власенка про звільнення з посади за власним бажанням; про обрання нового голови Баришівської районної організації ветеранів України.

В ході проведення засідання представники районної організації ветеранів України проголосували за звільнення за власним бажанням голови районної організації ветеранів України Ф.Д.Власенка і обрали нового голову Баришівської районної організації ветеранів України В.В.Лебедя та заступника голови районної організації ветеранів України В.В.Німенка.

Подякою голови Баришівської районної організації ветеранів України та медалями до 70-річчя Перемоги над нацизмом були нагороджені ветерани війни та представники ветеранської організації.

За активну життєву позицію, бездоганну та багаторічну роботу, добросовісне і чесне виконання обов’язків та вагомий особистий внесок в розбудову і підтримку ветеранського руху в районіспільною подякою Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради нагороджено голову Баришівської районної організації ветеранів України Ф.Д. Власенко.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Нарада з питань проведення підсумків використання коштів субвенції соціально-економічного розвитку району

30 грудня 2016 року у великій залі райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації М.Ф.Клименка, за участю першого заступника голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, було підбито підсумки використання коштів субвенції соціально-економічного розвитку з державного бюджету місцевим бюджетам.

На початку наради з наступаючими Новорічно-Різдвяними святами всіх присутніх заходу привітали учасники народного аматорського хору «Жайвір». До присутніх звернувся голова райдержадміністрації Микола Клименко, який зауважив, що незважаючи на негативний потік інформації в нашому житті присутня велика кількість позитивних зрушень та змін.

Протягом 2016 року зусиллями народного депутата України Павла Різаненка Баришівський район отримав з державного бюджету додатково 8,5 млн.грн.

Останній транш надійшов напередодні Нового року.

Завдяки злагодженій роботі всіх структурних підрозділів райдержадміністрації, закладів освіти, культури, медицини та соціального захисту населення поповнили свою матеріально-технічну базу на суму біля 2 млн.грн.

Найбільша сума була залучена на розвиток закладів освіти району. Серед іншого було закуплено  комп’ютерну техніку в кількості 19 шт., господарське та кухонне обладнання в кількості 11 шт., декілька комплектів меблів, телевізори та інше.

Центр позашкільної роботи «Мрія» поповнився новою звукозаписувальною системою.

Стадіон «Прогрес» та ДЮСШ отримали в своє розпорядження багатофункціональний міні трактор для косіння газону, прибирання снігу та інших робіт

Жодний із 34 навчальних закладів району не залишився без придбання.

Баришівський районний будинок культури отримав LED прожектори для економного освітлення сцени та новий пульт для створення світлових спецефектів.

Також дообладнані заклади культури в окремих селах.

Баришівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) отримав промисловий кондиціонер для харчового блоку та обладнання для здійснення господарської діяльності.

КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівського району, з метою наближення послуг до населення, отримав електрокардіограми та автоматичні аналізатори сечі, які дадуть змогу зробити відповідне обстеження протягом декількох хвилин не виїжаючи за межі населеного пункту.

Баришівська центральна районна лікарня отримала:

Діагностичний автоматизований комплекс «Кардіо+», який забезпечує комплексне обстеження як роботи серця, так і повне обстеження легень та бронхів пацієнта. Дана діагностика відсутня у лікарнях лівобережної Київщини.

Вітальний монітор, завдяки якому значно полегшується спостереження за хворими, що знаходяться на операційному столі, в реанімації або палаті інтенсивної терапії. Вітальний монітор пацієнта – забезпечує якісний контроль вітальних функцій хворих в палаті інтенсивної терапії.

Кисневий концентратор, концентратор кисню – електричний апарат, що дозволяє отримувати кисень високої концентрації за допомогою молекулярної фільтрації навколишнього повітря фізичним шляхом.

Електрохірургічний апарат ZEUS-150, який використовується в хірургії під час оперативного втручання, дозволяє оперувати з меншою втратою крові, прискорює оперативне втручання і запобігає ускладненням в післяопераційному періоді (гематоми, кровотечі). Дає змогу на більші шанси в одужанні після лікування хірургічних хвороб.

Світильник операційний чотирьох рефлекторний, що забезпечує безтіньове освітлення, яке допомагає лікарю бачити всю необхідну поверхню у важкодоступних місцях в натуральних тонах.

Біохімічний аналізатор крові, який дасть змогу отримати розгорнутий аналіз крові, зменшити час прийому пацієнтів та уникнути утворення черг.

Також рентген апарат настінний, електрохірургічний апарат та іншу медичну апаратуру.

Учасники наради висловили слова подяки представникам районної влади і народному депутату України із сподіваннями на подальшу співпрацю.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото БВ

ЧЕРГОВИЙ ВІЗИТ ПАВЛА РІЗАНЕНКА ДО БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ

21 грудня 2016 року Баришівську центральну районну лікарню відвідав народний депутат України Павло Різаненко. Основною метою візиту було вивчення стану справ у медицині району, отримання інформації щодо бачення майбутньої реформи у галузі медицини від лікарів-практиків та ознайомлення з обладнанням, закупленим лікарнею та центром первинної медико-санітарної допомоги, за кошти субвенції з державного бюджету на розвиток соціально-економічної сфери, які були виділені для Баришівського району за сприяння народного депутата. Загалом, протягом 2016 року, зусиллями народного депутата з державного бюджету було направлено на розвиток району близько 8,5 млн. грн. За кошти, які були виділенні на покращення матеріально-технічної бази закладів медицини закуплені такі види обладнання:

- Діагностичний автоматизований комплекс «Кардіо+», який забезпечує комплексне обстеження як роботи серця, так і повне обстеження легень та бронхів пацієнта. Дана діагностика відсутня у лікарнях лівобережної Київщини.

- Вітальний монітор, завдяки якому значно полегшується спостереження за хворими, що знаходяться на операційному столі, в реанімації або палаті інтенсивної терапії. Вітальний монітор пацієнта – забезпечує якісний контроль вітальних функцій хворих в палаті інтенсивної терапії.

- Кисневий концентратор, концентратор кисню – електричний апарат, що дозволяє отримувати кисень високої концентрації за допомогою молекулярної фільтрації навколишнього повітря фізичним шляхом.

- Електрохірургічний апарат ZEUS-150, який використовується в хірургії під час оперативного втручання, дозволяє оперувати з меншою втратою крові, прискорює оперативне втручання і запобігає ускладненням в післяопераційному періоді (гематоми, кровотечі). Дає змогу на більші шанси в одужанні після лікування хірургічних хвороб.

- Світильник операційний чотирьох рефлекторний, що забезпечує безтіньове освітлення, яке допомагає лікарю бачити всю необхідну поверхню у важкодоступних місцях в натуральних тонах.

- Електрокардіографи, аналізатори сечі, оргтехніка, якими дообладнані заклади надання первинної медичної допомоги (медамбулаторії та ФАПи, розташовані безпосередньо в населених пунктах району).