Баришівка щоденна

Виїзний прийом громадян

15 травня 2019 року голова райдержадміністрації О.А. Левченко, за участю дільничних офіцерів поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області Д.Г. Шпака та Д.О. Попикіна, головного спеціаліста з оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату райдержадміністрації Н.В. Шило провів виїзний прийом громадян та робочу зустріч з питання профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у Дернівському та Коржівському старостинських округах Баришівської селищної ради.

На зустрічі були присутні виконуючі обов’язки старост та жителі громад.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничних офіцерів поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області про стан правопорядку на території вищезазначених старостинських округах за 5 місяців 2019 року, розглянули актуальні проблеми у громаді.

В ході робочої зустрічі обговорили питання щодо забезпечення у с. Дернівка медичного працівника ФАПу, проведення ямкового ремонту доріг, питання проведення частіших зустрічей представників поліції з учнівською молоддю в с. Коржі.

У ході візиту до с. Дернівка голова райдержадміністрації Олег Левченко відвідав Баришівське лісництво Бориспільського Держлісгоспу та дитячий садочок «Лісова казка», в ході якого ознайомився з їх роботою.

Всі проблемні питання перебувають на контролі у керівництва райдержадміністрації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Робоча нарада

14 травня 2019 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко з керівниками та відповідальними особами житлово-комунальних організацій та АТ «Ощадбанк» відбулася робоча нарада з питань призначення житлової субсидії  з 1 травня 2019.

Під час наради розглянули питання щодо порядку призначення та виплати житлових субсидій в грошовій (готівковій, безготівковій) формі з травня 2019 року, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про  спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року № 373).

За результатами наради надано відповідні рекомендації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня, з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні на Меморіалі Слави відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів, представників районних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасників АТО, громадських організацій та громадськості.

Під час мітингу до присутніх звернулися голова Баришівської районної державної адміністрації О.А. Левченко, голова районної ради В.А. Гуменюк, голова селищної ради О.П. Вареніченко. Всі вони дякували ветеранам Другої світової війни за їх подвиги на фронті та в тилу, за Велику Перемогу. Висловили слова глибокої поваги і на адресу справжніх патріотів, мужніх захисників, які нині обороняють нашу Вітчизну в зоні антитерористичної операції. Згадали наших земляків, учасників АТО, які віддали своє життя за Україну, її незалежність і цілісність.

Впродовж заходу діти несли почесну варту біля Вічного вогню.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих у Другій світовій війні, воїнів-інтернаціоналістів, і тих героїв, які сьогодні віддали своє життя на Сході нашої країни та покладені вінки й живі квіти біля Вічного вогню та до підніжжя пам’ятних знаків.

Під час заходу звучали патріотичні пісні, які брали за душу і пронизували до сліз у виконанні вихованців дитячої музичної школи.

Поважним гостем на мітингу був Протоієрей Олександр Клименко, який виконав музичні композиції.

Із нагоди величних і пам’ятних дат в усіх населених пунктах району пройшли мітинги-реквієми, у храмах були відправлені поминальні служби за загиблими.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Дорогі ветерани, жителі району!

8 і 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 74-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Перемога дісталася нам дуже дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників.

З гордістю ми вшановуємо тих небагатьох визволителів, які, на щастя, досі живуть серед нас, та з вдячністю згадуємо тих, кого, на жаль, уже немає. Низько вклоняємося всім тим, хто доклав зусиль до визволення України від нацизму і виховав покоління, яке здобуло незалежність для нашої держави.

Дорогі ветерани!  Ви здобули Перемогу. Повернули хід історії так, що сьогодні ми будуємо власну державу на радість усім вам і на щастя вашим дітям та онукам. У цей важкий для Батьківщини час ваші мужність і відвага стали прикладом для тисяч молодих українців, які нині постали на захист рідної землі.

Українці були, є і будуть господарями на своїй землі. Правда за нами – тож ми обов’язково здобудемо перемогу в ім’ямайбутнього рідної України.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Засідання міжвідомчого оперативного штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей Баришівського району у 2019 році

Службою у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації 07 травня 2019 року, у малій залі адміністрації проведено засідання міжвідомчого оперативного  штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей Баришівського району у 2019 році, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Гордієнка В.М., начальника служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації Ігнатенко Г.І. та запрошених членів штабу.

На порядку денному розглядалися питання особливостей проведення оздоровчої кампанії в районі; фінансового забезпечення програм з оздоровлення та відпочинку; підготовки до організації роботи пришкільних таборів з денним перебуванням та мовних таборів у 2019 році; санітарно-гігієнічних та пожежних вимог до режиму роботи, утримання та облаштування закладів, що надаватимуть послуги з оздоровлення та відпочинку.

За результатами засідання міжвідомчого оперативного штабу з питань оздоровлення та відпочинку дітей прийняті відповідні рішення.

 

Служба у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації

 

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

03 травня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорок третьої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, депутати районної ради VII скликання, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сорок третьої сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Афіша 9 травня

Вітання з Великоднем

Від щирого серця вітаю вас з Великоднем – святом духовного оновлення та відродження, чистих помислів і сподівань!

Світлий день Воскресіння Христового утверджує в наших душах віру та наповнює їх добром, радістю і любов’ю до ближніх. Великодні свята, сповнені молитвою, надією, усмішками рідних нам людей та невимовною радістю, ще раз переконують нас у тому, що без віри і любові світ неможливий.

Нехай радість пасхальних свят увійде у кожний дім і кожну родину і подарує вашим душам величний дух єднання та утвердження у вірі. Бажаю всім вам гарних свят, щастя і оновлення, яке несе у собі Великдень.

 

З повагою, Олег Левченко

Чорнобиль – наш довічний біль

26 травня  2019 року у 10.00 годині у центральному парку смт. Баришівка біля пам’ятного знаку учасникам ліквідації наслідків на ЧАЕС відбувся мітинг-реквієм, присвячений 33-річниці трагедії на Чорнобильській АЕС «Чорнобиль – наш довічний біль».

Зі словами вдячності  до ліквідаторів наслідків на Чорнобильській АЕС та всіх присутніх  звернулися Голова Баришівської селищної ради Вареніченко О.П., заступник голови райдержадміністрації Плясецький О.В. У своїх промовах вони наголосили, що ці події стали для України не тільки страшною бідою, а й гірким уроком, з якого наступні покоління мають зробити суттєві висновки.   До вручення подяк приєднався заступник голови районної ради Богдан С.І.

Спогадами про трагічні події поділилися відселені з відчужених територій Лариса Макарчук, голова громадської організації «Союз Чорнобильців» та Володимир Столбовий, ліквідатор наслідків на Чорнобильській АЕС .

Взяли участь у заході і вихованці класу театрального мистецтва дитячої музичної школи та народний аматорський хоровий колектив «Жайвір» КМЦ.

Після мітингу всі бажаючі мали змогу приєднатися до Круглого столу, який проходив у Центральній бібліотеці для дорослих,  та залучитися до відкриття літературного куточку «Чорнобиль....Пам’ять…Сьогодення»…

 

Провідний консультант відділу культури  Куземчак А.Д

Безпечне та здорове майбутнє праці

24 квітня  2019 року  управлінням агропромислового розвитку Баришівської районної державної адміністрації під головуванням голови Баришівської районної державної адміністрації Левченком О. А. було проведено круглий стіл-нарада з нагоди відзначення Всесліннього Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці».

В нараді взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Баришівської РДА – Василяка Г. П., головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС управління нагляду в промисловості та на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління  Держпраці у Київській області – Маренець С.Г., заступник начальника управління агропромислового розвитку Баришівської РДА – Полуцький Я.В., інспектор праці апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради – Галецький С.В., начальник відділу з питань праці та контролю за призначенням і виплатою пенсій управління соціального захисту населення Баришівської РДА – Семененко Л. П., спеціалісти управління агропромислового розвитку Баришівської РДА, спеціалісти та інженери з охорони праці сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Баришівського району..  

В ході круглого столу-наради розглядалися наступні питання:

1. Стан виробничого травматизму у суб’єктів господарювання за 12 місяців 2018 року;

2. Запобігання нещасним випадкам на виробництві та забезпечення безпеки праці молодих працівників;

3. Проведення планових та позапланових перевірок Головним управлінням Держпраці у Київській області. Застосування штрафних санкцій;

4. Державний контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення. Атестація робочих місць.

 

Начальник управління агропромислового розвитку Г.П. Василяка

Робоча зустріч

Директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз, 23.04.2019 р. з робочим візитом відвідав ТОВ «Ультра Лезер» та поспілкувався з представником відділу кадрів. В ході зустрічі були домовлено про подальшу співпрацю зі службою зайнятості, надано інформацію про використання  електронних сервісів з надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій.

Афіша. День Чорнобиля

Засідання організаційного комітету 17.04.2019

17 квітня 2019 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови Баришівської райдержадміністрації О.В.Плясецького, за участю керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення у Баришівському районі 33-іх роковин Чорнобильської  катастрофи та відзначення християнського свята Великодня (Пасхи).

Під час засідання оргкомітету обговорені актуальні питання щодо проведення даних заходів.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання постійної комісії Баришівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

04 квітня 2019 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ф.В. Маренича, відбулося засіданняпостійної комісії Баришівської райдержадміністрації з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На засіданні розглянули три основні питання: утримання та приведення в належний стан споруд цивільного захисту та найпростіших укриттів; недопущення та ліквідація пожеж на сміттєзвалищах; ліквідації пожеж на торфовищах.

З доповідями виступили заступник голови Баришівської районної адміністрації Маренич Ф.В., заступник голови Баришівської селищної ради Шовть Ю.А. та начальник Баришівського РС ДСНС України в Київській області Лисенко К.М.

За результатами засідання визначено основні проблемні питання та прийняті відповідні рішення щодо пріоритетних завдань направлених на вирішення проблем.

 

Відділ цивільного захисту та житлово-комунального господарства райдержадміністрації

Робоча зустріч

01 квітня 2019 року директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості Єгор Гарбуз  зустрівся з керівником відділу освіти Оленою Бойко. В ході зустрічі підписано Угоду про спільну діяльність, обговорені питання про співпрацю зі службою зайнятості та домовлено про проведення 10 квітня профорієнтаційного заходу «Ярмарок професій».

 

Баришівська районна філія Київського обласного центру зайнятості

Звітний концерт

Робоча нарада

28 березня 2019 року у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В. Маценко, керівників та відповідальних осіб житлово-комунальних організацій та АТ «Ощадбанк» відбулася робоча нарада з питань  виплати житлової субсидії в грошовій формі з 1 січня 2019 року.

Під час наради розглянули питання щодо виплати житлової субсидії в грошовій  формі з січня 2019 року, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про  спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2018 року № 1176).

За результатами наради надано відповідні рекомендації.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Навчання з працівниками сільськогосподарських підприємств району

28 березня 2019 року у великій залі райдержадміністрації Управлінням агропромислового розвитку Баришівської районної державної адміністрації спільно з спеціалістом Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Щербиною В.С., спеціалістом відділу контролю у сфері насінництва та розсадництва управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Симоненко Т.В., заступником начальника Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській  області Гриценко К.В. було проведено навчання, для видачі допуску (посвідчення) з працівниками сільськогосподарських підприємств району, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню пестицидів та агрохімікатів.

У програмі навчання висвітлювалися наступні питання:

1. Роль, значення засобів хімізації в системі заходів по вирощуванню і захисту сільськогосподарських культур. Класифікація пестицидів і агрохімікатів за призначенням.

2. Токсичність пестицидів і гігієнічні вимоги до них, правила зберігання, відпуску та застосування, правила та умови торгівлі пестицидами та агрохімікатами. Заходи по охороні від забруднення навколишнього природного середовища.

3. Фактори, які можуть спричинити отруєння. Умови праці та заходи запобігання негативного впливу пестицидів на працівників, робота яких пов’язана з застосуванням пестицидів і агрохімікатів, забруднення кормів пестицидами. Правила особистої гігієни, перша долікарська допомога, самодопомога при отруєнні пестицидами та агрохімікатами.

 

Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Семінар-нарада з роботодавцями

27 березня 2019 року в приміщенні Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості спільно з керівництвом Баришівської селищної ради проведено семінар-нараду з роботодавцями з питань додержання законодавства про працю та зайнятість населення. На заході були присутні представники 47 роботодавців району.

З вступним словом виступив голова Баришівської селищної ради - Вареніченко Олександр Павлович, про послуги, що надає служба зайнятості роботодавцямдоповіли директор Київського обласного центру зайнятості Дармостук Денис Георгійович та заступник директора Квітка Світлана Миколаївна.

Про сучасні вимоги щодо удосконалення державного нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю доповіла присутнім головний державний інспектор  з  питань  праці  Головного  управління Держпраці   у  Київській  областіБезхлібна Вікторія Валеріївна.

Про легалізацію робочих місць, заробітної плати найманих працівників та стан сплати платежів до Пенсійного фонду України доповілазаступника начальника фінансово-економічного управління головного управління Пенсійного фонду України у Київській області Антошко Оксана Володимирівна.

Засідання позачергової сесії Баришівської районної ради

26 березня 2019 року у великій залі райдержадміністрації голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко брав участь у пленарному засіданні позачергової сорок першої сесії Баришівської районної ради.

Засідання сесії провів голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, за участю заступника голови районної ради С.І. Богдана. У засіданні сесії взяли участь депутати районної ради VII скликання, перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, представники ЗМІ, громадськість.

Під час пленарного засідання позачергової сорок першої сесії районної ради розглянули питання порядку денного та прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка