Баришівка щоденна

Особливість українців - об‘єднувати свої сили навколо загальної біди!

Ініціативу голови Баришівськоі РДА Валентини Зозулі підтримала Віта Трохимець, яка власноруч пошила 134 марлеві пов‘язки (50 м марлі для пошиття передала Кульга Н.Ю.(ветаптека ЕММА), 5 м. аптека «TAS».

Дякуємо майстрині за роботу, а аптекам за матеріал із якого було пошито маски для наших захисників.

Всі маски були передані працівникам поліції та членам громадських формувань «Собр» і «Патріот», котрі погодились підтримувать порядок, патрулювати вулиці Баришівки та сіл району. Дякуємо кожному із них за порядок та безпеку, яку вони підтримують в нашому районі!

Дякуємо Горі С. - директору ТОВ «Баришівська друкарня» за надання бейджиків для громадських формувань та їх дизайнерську розробку тижневику «Баришівський вісник», який системно висвітлює на сторінках видання району актуальну інформацію. 

Дякуємо Службі охорони «Гасар»,  яка провела інформаційне оповіщення про запобіжні заходи всіх жителів нашого району, а також Лимар В. «Укртелеком».

Разом із тим дякуємо представникам  Молнії (Драгану А., Гулі А.), які передали 50 масок Кутовому І.І. і його працівникам, 250 - Центру первинної медико-санітарної допомоги. Красному В. за доставку придбаного ФГ «Березняки», ПП «Сорт», ПП «Миколай-плюс», СТОВ «Пилипчанське» 100 упаковок хролованого розчину «Калушанка» для Баришівської центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги та екстренної допомоги.

Дякуємо за небайдужість! 

Об‘єднаймося, щоб не допустити поширення епідемії в нашому районі!

Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Баришівського району

18 березня в Баришівській районній державній адміністрації під керівництвом голови РДА Валентини Зозулі відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В порядку денному розглядалося одне питання — «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Баришівського району».

Згідно протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.03.2020 № 5 «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Київської області» члени комісії прийняли рішення тимчасово ввести на території Баришівського району Київської області режим надзвичайної ситуації.

Ввести в дію план реагування на медико-біологічні захворювання.

Відповідно до ст. 75 Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня призначено керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня – керівника апарату Баришівської районної державної адміністрації Тетяну Брилюк.

Відповідно вимог наказу МВС від 26.12.2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» керівником штабу з ліквідації наслідків НС (далі – Штаб) – в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації  Світлану Гапич.

Поставлено завдання: визначити структуру та персональний склад Штабу, розробити та затвердити план заходів з ліквідації наслідків НС.

Визначено місце роботи та розгортання Штабу - Баришівська районна державна адміністрація (мала зала).

Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київській області відпрацювати необхідні документи відповідно до вищевикладеного наказу МВС від 26.12.2014 № 1406.

Створено робочу групу для проведення рейдів щодо вивчення роботи закладів торгівлі та ринків у складі:

- Баришівського селищного голови,

- заступника Баришівського селищного голови,

- представника держпродспоживслужби,

- представника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП у Київській області,

- сільського голови (в.о. старости) населеного пункту, де відбувається перевірка.

Голові селищної, сільських рад, в.о. старост обмежити кількість одночасного перебування в торгових приміщення відвідувачів.

До покращення епідемічної ситуації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та Положення про Постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської районної державної адміністрації Київської області, рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської райдержадміністрації, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, розташованих на території Баришівського району.

Про запобігання поширенняна території Баришівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19

17 березня 2020 року в малій залі Баришівської райдержадміністрації відбулось засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайної ситуації Баришівської районної державної адміністрації, за результатами якої підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 17.03.2020 №54 "Про запобігання поширенняна території Баришівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Про запобігання поширенняна території Баришівського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

УВАГА!

Державній архів Київської області тимчасово скасовує прийом громадян

На виконання пункту 19 протоколу від 10.03.2020 № 2 позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про стан забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення України та заходів стосовно стабілізації епідемічної ситуації, спричиненої коронавірусом COVID-19» скасовується проведення особистих прийомів громадян у Державному архіві Київської області до особливого розпорядження.

Громадянам, які мають бажання звернутись до Державного архіву Київської області, прохання звертатись письмово за поштовою адресою: вул. Юрія Іллєнка, 38, м. Київ, 04119, або на офіційну електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Довідка за телефонами гарячої лінії : (044) 483-23-60, (044) 483-21-48.

У ДЕРЖАВНОМУ АРХІВІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ПРИПИНЕНО РОБОТУ ЧИТАЛЬНИХ ЗАЛІВ ТА ОБМЕЖЕНО ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ДО 03 КВІТНЯ 2020 РОКУ.

Довідка за телефонами читального залу: (044) 483-21-38.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.

До уваги жителів Баришівського району!

Баришівська районна державна адміністрація повідомляє, що в період з 24.02.2020 по 28.02.2020 будуть проведені тактичні заняття за участю особового складу підрозділів  Північного Київського територіального управління Національної гвардії України (військова частина 3001).

З метою запобігання виникнення непорозумінь серед населення доносимо до відома жителів, що в цей період можлива поява озброєних військовослужбовців та військової техніки в межах Баришівського району, а саме біля смт Баришівка, сіл Бзів, Волошинівка, Веселинівка, Дернівка, коржі, Морозівка, Сезенків, Селичівка.

Нарада в Баришівській районній державній лікарні ветеринарної медицини

12.02.2020 року в залі засідань Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини була проведена нарада «Про підсумки роботи Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Київській області та Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини за 2019 рік та завдання  на І квартал 2020 року».

 В нараді за участю керівників та спеціалістів Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Київській області, Баришівської районної державної лікарні ветеринарної медицини та структурних підрозділів взяла участь голова Баришівської РДА Зозуля Валентина Олександрівна.

На нараді було обговорено наступні питання:

«Про результати інспекторської роботи Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Київській області за 2019 рік та завдання на І квартал 2020 року»;

«Про стан виконання протиепізоотичних заходів в господарствах різних форм власності  Баришівського району та  завдання на І квартал 2020 року»;

«Про стан виконання лабораторно-діагностичних досліджень Баришівською міжрайонною державною лабораторією Держпродспоживслужби за 2019 рік  та завдання на І квартал 2020 року»;

«Про стан ідентифікації та реєстрації тварин в господарствах різних форм власності   Баришівського району за  2019 рік»

06 лютого 2020 року голова Баришівської РДА Валентина Зозуля поспілкувалась із працівниками ТОВ «Автомагістраль-Південь»

06 лютого 2020 року голова Баришівської РДА Валентина Зозуля поспілкувалась із працівниками ТОВ «Автомагістраль-Південь», які здійснюють обслуговування автомагістралі Київ-Харків. Під час спілкування було окреслено проблемні питання та запропоновано шляхи їх вирішення.

06 лютого 2020 року голова Баришівської РДА Валентина Зозуля із робочим візитом відвідала Яблунівську сільську раду

06 лютого 2020 року голова Баришівської РДА Валентина Зозуля із робочим візитом відвідала Яблунівську сільську раду Баришівського району, зустрілась із сільським головою, працівниками сільської ради, заступником директора Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та працівниками школи.

Зустріч з новопризначеною головою Баришівської РДА

Директор Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості  Єгор Гарбуз зустрівся з новопризначеною головою Баришівської РДА Валентиною Зозулею. Мета зустрічі - презентація послуг служби зайнятості, ознайомлення з новим сервісом державної служби зайнятості - Інститут консультанта роботодавця, надано інформацію про роботу Баришівської філіїі за 2019 рік та перспективи роботи в 2020 році. Під час зустрічі обговорені питання співпраці спрямовані на розвиток взаємодії і співробітництва сторін.

Особистий прийом громадян головою Баришівської райдержадміністрації Валентиною Зозулею

5 лютого 2020 р відбувся особистий прийом громадян головою Баришівської райдержадміністрації Валентиною Зозулею. Жителі сіл Морозівка, Яблуневе звернулись з нагальними проблемами, серед яких: ремонт багатоквартирного будинку, виділення земельної ділянки учаснику АТО, громадські слухання та обговорення щодо добровільного приєднання громади. 

За всіма зверненнями були винесені відповідні рішення. 

ОГОЛОШЕННЯ! Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.03.2016року №239 «Деякі питання відшкодування вартості препаратів інсуліну» та з метою забезпечення доступності лікарських засобів на території Баришівського району, Баришівська районна державна адміністрація про визначення суб’єктів господарювання, які будуть здійснювати відпуск лікарських засобів інсуліну на підставі рецептів на препарати інсуліну.

Умови: аптечні заклади повинні бути розташовані на території Баришівського райони та мати літа мати розширену мережу аптек, мати ліцензію на провадження господарської діяльності з роздрібної торгівлі лікарськими засобами, бути готовими працювати в борг з відстроченням терміну платежу, щоденного контролю виконання договору, а також ціни на препарати інсуліну повинні бути в межах референтних.

Перелік документів, які необхідно подати: – лист-пропозиція про бажання укласти договір про відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на цукровий діабет;

– ліцензія;

– виписка з ЄДР;

– перелік інсулінів, які підлягають відшкодуванню, із зазначенням ціни в межах референтних цін станом на 01.01.2020 р.

Перевага буде надаватися тим суб’єктам господарювання, які відповідатимуть вищеназваним вимогам та запропонують найнижчі ціни.

 

Документи подавати до 27.01.2020 року у відділз юридичних питань, корупції, документообігу  та контролю апарату адміністрації   (смт Баришівка, площа Миру, 1, 2-й поверх, ліве крило).

Відповідальна особа: Мосінзова Іванна Олександрівна

Привітання голови райдержадміністрації з Новим 2020 роком!

Шановні жителі району!

Прийміть найщиріші вітання з Новим 2020 роком! Новий рік – це рік нових можливостей, випробувань і очікувань. Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров’я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч.

Нехай прийдешній рік виправдає Ваші добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут Вашим сім’ям. Нехай панують у Ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов.

Нехай чарівність Новорічної ночі дарує життєву силу і натхнення на добрі справи.

Зустрічаючи Новий рік віримо, що зійде на нашу землю Боже благословення, ясним променем увійде в наші оселі, порадує і звеселить наші родини, вселить віру і надію на щасливу долю, мир, добро та благополуччя нашого народу.

Веселих Вам Новорічних свят! З Новим роком!

 

Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

13 грудня 2019 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський атомній електростанції заступник голови Баришівської райдержадміністрації Ф.В. Маренич, представники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники районної і селищної рад, керівники установ і організацій району, ліквідатори аварії на ЧАЕС поклали квіти до підніжжя пам’ятника Героям Чорнобиля.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, як знак вшанування пам’яті та героїчного подвигу загиблих від Чорнобильської трагедії.

Продовження заходу за участю ліквідаторів аварії на ЧАЕС відбулося у Культурно-мистецькому центрі Баришівської селищної ради.    

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзний тренінг

11 грудня 2019 року у малій залі райдержадміністрації представниками закладу післядипломної освіти «Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій при Київській облдержадміністрації» проведено виїзний тренінг з питань участі в міжнародних проектах, донорських та грантових програмах.

Метою даного заходу є здобуття представниками міст, районів, ОТГ Київської області практичних навичок щодо участі у міжнародних проектах, донорських та грантових програмах.

У тренінгу взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації В.М. Яценко, представники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, представники селищної ради, представники органів місцевого самоврядування.

Під час тренінгу учасники отримали інформацію про існуючі програми та проекти грантової та донорської допомоги, які діють на території України; консультації експертів щодо написання проектних заявок; можливість подальшого подання реальних проектів розвитку та залучення фінансування задля вирішення нагальних проблем громад на території Київської області.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Привітання голови райдержадміністрації з Днем місцевого самоврядування

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад!

Щиро вітаю Вас зі святом – Днем місцевого самоврядування!

Самоврядні органи в місцевому суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади. Саме органи місцевого самоврядування забезпечують участь людей у розв’язанні життєво-важливих проблем, налагоджують зв’язки між громадянами, створюють умови для реалізації суспільних інтересів.

На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний стан територіальних громад, так за благополуччя їх жителів, за створення комфортних умов для проживання мешканців сіл та селищ.

Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Бажаю усім працівникам та ветеранам органів місцевого самоврядування, депутатам місцевих рад та Вашим сім’ям міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Інформація про проведення міні-ярмарку вакансій

04 грудня 2019 року у Баришівській районній філії Київського ОЦЗ було проведено міні-ярмарок вакансій  за участю представників патрульної поліції м. Бориспіль та КНП «Баришівська центральна районна лікарня». Інспектор відділу зв’язків з громадськістю капрал поліції Анна Бикова та інспектор  відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Дмитро Карпусь ознайомили безробітних  з основними обов’язками та функціями патрульних. Це – патрулювання трас міжнародного значення, забезпечення громадського порядку, виїзд на виклики, оформлення протоколів. Також ознайомили з вимогами для бажаючих вступити на службу (громадянство України, вік від 20 років, повна загальна освіта, фізична витривалість, стресостійкість, відсутність судимості).  Строк навчання – 6 місяців (свій досвід передають кращі іноземні спеціалісти).  Є можливість  вступити на навчання до навчальних закладів МВС.

Інспектор відділу кадрів  КНП «Баришівська центральна районна лікарня» ознайомила присутніх з вакансіями та вимогами до них . На даний час закладу потрібні акушерка, ренген лаборант, підсобний робітник.

Про можливість отримання безоплатної первинної правової допомоги,  надав інформацію в.о. керівника Однокоз Дмитро.

Представники роботодавців охоче відповіли на всі питання присутніх.

Семінар для осіб з інвалідністю

Право на працю – одне з основних прав людини, визнаних міжнародними актами і чинним українським законодавством. Воно поширюється й на осіб, які мають інвалідність. Громадянам з особливими потребами забезпечується право працювати на підприємствах, в установах, організаціях, а також займатися підприємницькою діяльністю.

04 грудня 2019 року фахівці Баришівської районної філії Київського обласного центру зайнятості провели семінар для осіб з особливими потребами, які перебувають на обліку.

Розпочав захід директор філії  Єгор Гарбуз. Він наголосив, що  результат спільної діяльності служби зайнятості і роботодавців – сприяють у працевлаштуванні осіб з обмеженими фізичними можливостями з урахуванням рекомендацій МСЕК, професійних навичок і знань особи.

Спеціалісти служби зайнятості поінформували присутніх про актуальні  на ринку праці району вакансії, особливості умов праці для даної категорії громадян, зокрема, про спеціалізовані робочі місця, режим роботи, оплату праці, можливість перекваліфікації або здобуття професії за допомогою служби зайнятості, а також про чинне законодавство України із зазначених питань.

З інформацією до присутніх звернулася головний  спеціаліст Бориспільського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Валентина  Коваль, яка розповіла про переваги офіційного працевлаштування та соціальні гарантії для громадян.

«Зі скрутної ситуації завжди можна знайти вихід, головне − позбутися почуття ізольованості й повірити у власні сили. А така налаштованість лише додає клієнтам служби зайнятості наполегливості у пошуках вдалого місця роботи» - підсумував Є.Гарбуз.

В семінарі взяли участь 12 осіб.

У Баришівській РДА відбувся виїзний особистий прийом громадян

Сьогодні, 29 листопада, перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Світлана Іванівна Свищева провела виїзний особистий прийом громадян, у якому взяли участь голова Баришівської райдержадміністрації О.А. Левченко, голова селищної ради О.П. Вареніченко.

У ході прийому порушувалися питання, що стосуються різних сфер суспільного життярайону.

За допомогою у вирішенні проблемних питань до першого заступника звернулися голова Яблунівської сільської ради М.П. Холявко, голова Семенівської сільської ради М.М. Кочерга.

Під час зустрічі Микола Петрович Холявко підняв питання про будівництво дитячого садочку у селі Яблуневе; про відсутність лікаря на території Яблунівської сільської ради та забезпечення хоча б одного сімейного лікаря на один із ФАПів населених пунктів; питання про несплату податків підприємствами за орендну плату використання земельних ділянок.

Голова Семенівської сільської ради Микола Миколайович доповів, що на території села Семенівна знаходиться декілька природних водойм. Громада хоче їх реконструювати, але для цього необхідно кошти. Тож голова сільської ради звернувся з питанням щодо виділення коштів для виготовлення оцінки впливу на довкілля, для подальшого створення на території сільської ради комунального підприємства з використання водяних ресурсів (озера).

На кожне із порушених питань Світлана Свищева надала вичерпні відповіді та роз’яснення.Питання, що потребують більш детального вивчення, взяла під особистий контроль.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Відбулося засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації

В приміщенні  Баришівської райдержадміністрації під головуванням начальника служби у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації Ігнатенко Г.І. за участю керівників організацій, установ, управлінь району та структурних підрозділів райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї.

На розгляд членів ради та запрошених були винесені наступні питання:

- «Про стан організації працевлаштування неповнолітніх, їх професійного навчання та профорієнтації. Дотримання законодавства щодо  праці неповнолітніх», ознайомив членів Ради директор Баришівської районної філії Київського обласного Центру зайнятості Гарбуз Єгор Васильович.

- «Про напрямки роботи органів і установ щодо попередження насильства в дитячому середовищі та сім’ях», доповіли   старший інспектор ювенальної превенції Баришівського відділення поліції ГУНП в Київській області, Мойсієнко Юрій Григорович, в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської РДА Гапич Світлана Борисівна, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Щерба Тетяна Валентинівна.

- «Про соціальну допомогу дітям і особам з числа внутрішньо переміщених осіб та сімей   учасників антитерористичної операції», доповіли начальник управління соціального захисту населення адміністрації Сухенко Людмила Дмитрівна, директор  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Баришівської селищної ради Борзак Лариса Василівна, головний спеціаліст служби у справах дітей та сім’ї адміністрації Ілляш Юлія Вікторівна, начальник відділу соціального захисту населення апарату виконавчого комітету Баришівської селищної ради Маценко Людмила Володимирівна.

- «Про підсумки роботи та виконання рішень Координаційної ради з питань охорони дитинства та підтримки сім’ї при Баришівській райдержадміністрації у 2019 році», доповіла начальник служби у справах дітей та сім’ї адміністрації. Ігнатенко Ганна Іванівна

За підсумками Координаційної ради прийнято відповідні рішення

 

Служба у справах дітей та сім’ї Баришівської райдержадміністрації

ОГОЛОШЕННЯ

29.11.2019  з10-00 до 12-00 ГОДИНИ

 

В ПРИМІЩЕННІ БАРИШІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

БУДЕ ПРОВОДИТИ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН

 

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

СВИЩЕВА СВІТЛАНА ІВАНІВНА

 

 

Запис на прийом за телефоном: 4-14-46