Агропромисловий комплекс

Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників

Баришівською районною державною адміністрацією  доведено до відома сільгоспвиробникам району про уповноважені банки, що підписали Меморандум з Міністерствомекономічного розвитку, торгівлі та сільського господарства.

Цей Меморандум передбачає об’єднання зусиль у створенні сприятливих умов у фінансово-кредитному забезпеченні сільгосптоваровиробників зреалізації окремих напрямів фінансової підтримки за бюджетною програмою КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників».

Фінансова підтримка передбачена за програмами:

державна підтримка розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції;

фінансова підтримка розвитку фермерських господарств;

часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва;

фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.