Агропромисловий комплекс

Круглий стіл з бджолярами

16 серпня 2019 року у малій залі райдержадміністрації Баришівською районною державною адміністрацією спільно з Баришівською районною радою та управлінням агропромислового розвитку адміністрації було проведено засіданнякруглого столу з бджолярами району, в якому взяли участь виконуючий обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, голова Баришівської районної ради В.А. Гуменюк, начальник управління агропромислового розвитку Баришівської райдержадміністрації Г.П. Василяка, заступник начальника Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київськіій області К.В. Гриценко, провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин головного управління Держпродспоживслужби В.С. Щербина, пасічники району та спеціалісти управління агропромислового розвитку.

В ході засідання круглого столу розглядались такі питання:

1.   Перспективний розвиток бджільництва в районі.

2.   Фітосанітарна безпека бджіл під час обробітку засобами захисту рослин.

Полуцький Я.В., заступник начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації