Агропромисловий комплекс

Навчання з працівниками сільськогосподарських підприємств району

05 червня 2019 року управлінням агропромислового розвитку Баришівської районної державної адміністрації спільно з спеціалістом головного управління Держпродспоживслужби в Київській області     Щербиною В.С., спеціалістом  відділу контролю у сфері  насінництва  та розсадництва управління фіто санітарної безпеки головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Симоненко Т.В., спеціалістом Баришівського районного управління Держпродспоживслужби Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Бородавко О.І. було проведено навчання, для видачі допуску (посвідчення),  з  працівниками сільськогосподарських підприємств району, робота яких пов’язана з організацією та безпосереднім проведенням робіт по транспортуванню, зберіганню, застосуванню пестицидів та агрохімікатів.

У програмі навчання висвітлювалися наступні питання:

1. Роль, значення засобів хімізації в системі заходів по вирощуванню і захисту сільськогосподарських культур. Класифікація пестицидів і агрохімікатів за призначенням.

2. Токсичність пестицидів і гігієнічні вимоги до них, правила зберігання, відпуску та застосування, правила та умови торгівлі пестицидами та агрохімікатами. Заходи по охороні від забруднення навколишнього природного середовища.

3. Фактори які можуть спричинити отруєння. Умови праці та заходи запобігання негативного впливу пестицидів на працівників, робота яких пов’язана з застосуванням пестицидів і агрохімікатів, забруднення кормів пестицидами. Правила особистої гігієни, перша долікарська допомога, самодопомога при отруєнні пестицидами та агрохімікатами.

Г.П. Василяка, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації