Агропромисловий комплекс

До уваги мешканців району!

Департамент економічного розвитку і торгівлі та департамент агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації повідомляє, що  в області розпочато роботу з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки.

З  метою врахування думки мешканців міст, сіл та селищ області на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено  Анкету щодо визначення пріоритетів стратегічного розвитку Київської області на 2021-2027 роки:

Просимо долучитися до опитування та висловити свою думку, щодо розвитку Київської області.

Результати опитування будуть опрацьовані та доведені до відома керівного комітету із розробки Стратегії, створеного відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18.03.19 № 146, а також робочої групи, склад якої подано на затвердження керівному комітету.

Метою опитування є забезпечення принципу відкритості при розробці регіональних стратегічних документів та врахування інтересів  зацікавлених сторін і гендерних груп.

Але головне - це можливість донести до влади позицію громадян, які мешкають та працюють на території області, щодо того, як вони бачать перспективу розвитку області,  в чому полягає її унікальність, які, на їх переконання, напрями економічної діяльності будуть конкурентоспроможними на ринку країни та в міжнародному масштабі в наступні 10 років, як досягти того рівня економічного розвіитку, який би забезпечив їм відчуття  щастя.

Управління агропромислового розвитку Баришівської райдержадміністрації