Новини

Випробуй у безпеці

У вівторок, 12 листопада, відбудеться передача окулярів DrunkBustersGoggles, що імітують стан алкогольного сп’яніння, представникам автошкіл Київщини та навчальних закладів, які мають у своїй освітній програмі напрямок підготовки майбутніх водіїв автотранспортних засобів.

Презентація окулярів, тренінг для учнів й усіх учасників заходу «Випробуй у безпеці» та передача Регіональним сервісним центром МВС в Київській області окулярів і супутніх матеріалів до них у безоплатне користування автошколам і навчальним закладам відбудеться в рамках Тижня безпеки дорожнього руху, що триватиме в Україні з 11 по 17 листопада.

Ваша інформаційнапідтримка цього заходу сприятиме активнішому залученню громадськості до розв’язання проблеми недотримання водіями правил дорожнього руху.За даними звіту ВООЗ, щороку в світі внаслідок дорожньо-транспортних пригод гине мільйон 350 тисяч осіб та близько 50-ти мільйонів травмуються. Дорожньо-транспортний травматизм в середньому є восьмим у переліку причин смертності та  головною причиною смертності молоді у віці 15-29 років. За 10 місяців нинішнього року на Київщині сталося 9 тисяч 539 ДТП, в яких загинула 251 особа. Серед причин аварії  на третьому місці (307 випадків) – керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Тому основна мета проєкту - підвищити культуру водіння і сформувати нове покоління водіїв, для яких керування автотранспортом у нетверезому стані  є  неприйнятним.

В рамках освітнього заходу РСЦ МВС в Київській області передасть матеріальну базу для проведення занять із слухачами автошкіл та учнями навчальних закладів:

-       Окуляри Drunk Busters Goggles

-       Конспект лекцій

-       Анкети

-       Відео-тренінг

-       Набір вправ з використанням спеціальних інструментів

-       Вініловий килимок (спеціально розроблений для вправ)

Початок заходу: о 12:00

Місце проведення: Київська область,м. Вишгород, вул. Шкільна, 29, (комунальний заклад Вишгородської районної ради «Вишгородський міжшкільний навчально-виробничий комбінат»)

 

Контакти:067-918-71-36, (044) 290-37-90, ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Полин Світлана Миколаївна, головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю Регіонального сервісного центру МВС в Київській області.

Дайджест новин Уряду за 07.11.2019

Прем’єр-міністр доручив встановити цілодобовий ваговий контроль на дорогах Запорізької області

У Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії та пільги на ЖКП за жовтень

8 листопада Міністр освіти і науки презентує “To do list” змін у сферах освіти та науки

Мінсоцполітики вперше за багато років повністю забезпечить потреби осіб з інвалідністю у засобах реабілітації

Уряд працює над полегшенням ведення бізнесу в Україні та спрощенням виходу на ринки ЄС, – Дмитро Кулеба

Військовослужбовці Повітряних Сил навчатимуться за програмою «Orbital»

Міністерство юстиції України посилює правову співпрацю з Німеччиною

Менше «туристів» і більше науковців – підсумки подання заявок у 25-у Українську антарктичну експедицію

Відбулися установчі збори зі створення нової Громадської ради при Міністерстві фінансів

Суспільний мовник проведе традиційну акцію – «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності»

 

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаю Вас із професійним святом!

Це свято – винагорода за Вашу повсякденну працю, яка завжди на видноті:Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури, бачити в ній все найкраще і цінне. Відкриваєте чисте живе джерело світової культури.

Бажаю вдячних цінителів Вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом втілювати в життя свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Нехай Ваша праця буде гідно нагороджена, а заслуги не залишаться непоміченими.

Нехай ніколи не згаснетворчий вогник у Ваших серцях!

 

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Новини за 07.11.2019 від ГУ ДПС у Київській області

Орест Вітик: «Платники податків Київщини сплатили до місцевих бюджетів 11,9 млрд грн з початку року»

У січні-жовтні 2019 року до місцевих бюджетів від платників податків Київської області надійшло 11,9 млрд. грн. Про це повідомив в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області Орест Вітик. Він підкреслив, що темп росту до фактичних надходжень 2018 року у приведених умовах складає 124% або
2,3 млр. грн додатково.  

«Традиційно питому вагу у розрізі основних надходжень має сплата податку на доходи фізичних осіб. З огляду на підсумок десяти місяців поточного року, платники податків перерахували 7,7 мільярда гривень до місцевих бюджетів», - повідомив Вітик. «Порівняно з відповідним періодом минулого року, цей показник зріс на 25% або 1,6 млрд грн».  

Представники малого та середнього бізнесу поповнили місцеву казну сумою у 1,8 мільярда гривень, збільшивши приріст надходжень на 27% або 389 мільйонів гривень.

Плата за землю забезпечила надходження у розмірі 1,2 млрд грн із темпом росту до аналогічного періоду минулого року у 117%, що у грошовому еквіваленті дорівнює 173 мільйонам гривень.

Значне зростання продемонструвала сплата податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Так, Орест Вітик підкреслив, що до місцевих бюджетів надійшло на 37% або 98,5 млн грн більше, аніж було сплачено минулоріч. За підсумками січня-жовтня платники Київщини перерахували до бюджетів територіальних громад 370,7 млн. грн. Власники елітного автотранспорту перерахували до місцевих бюджетів 16,6 млн грн. Від сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів надійшло 359 млн. грн із темп росту у 119%. Додатково місцеві бюджети отримали 57,8 млн. грн за результатами 10 місяців поточного року.

Раніше повідомлялося, що до Зведеного бюджету платники Київщини сплатили 23,2 млрд. грн.

СГ, що припиняє діяльність помилки у поданій звітності з ЄВ, може виправити лише до дати зняття з обліку

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування затверджено наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 №435 із змінами і доповненнями (далі - Порядок №435).

Згідно з п.9 розд.ІІ Порядку  №435, формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у разі припинення без правонаступника або зняття з обліку в органах доходів і зборів страхувальник зобов’язаний подати звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) за останній звітний період до дати державної реєстрації припинення або до дня подання заяви до органу доходів і зборів про зняття з обліку платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - єдиний внесок) та Звіти за попередні звітні періоди, якщо вони не подавались.

Отже, страхувальник, щодо якого внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію припинення без правонаступника, може виправити помилки в раніше поданій звітності по єдиному внеску лише до дати зняття з обліку.

Зміни щодо застосування штрафних санкцій за порушення порядку реєстрації акцизних накладних

Головне управління ДПС у Київській області інформує, що 20 жовтня 2019 набрали чинності зміни до Податкового кодексу України (далі – ПКУ), внесені Законом України від 20 вересня 2019 року № 129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг», а саме:

- штрафні санкції за порушення порядку реєстрації акцизних накладних та розрахунків коригування до таких акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних (підпункти 120².1 – 120².3 ст. 120² ПКУ) не застосовуються до акцизних накладних/розрахунків коригування, які платник зобов’язаний скласти з 01 липня до 30 листопада 2019 року;

- штрафні санкції за відсутність з вини платника податку реєстрації акцизних складів у системі електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового платником податку – розпорядником акцизного складу (п. 128¹.2 ст. 128¹ ПКУ) застосовуються з 01 жовтня 2019 року;

- штрафні санкції за незабезпечення з вини розпорядника акцизного складу своєчасного подання до центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову та митну політику, електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового (п.128¹.3 ст. 128¹) застосовуються з 01 січня 2020 року;

- підтвердження факту цільового використання бензинів авіаційних або палива для реактивних двигунів для погашення податкових векселів, виданих з 01 січня до 30 листопада 2019 року (включно) виробниками та імпортерами бензинів авіаційних або палива для реактивних двигунів згідно з п. 229.8 ст. 229 ПКУ, здійснюється шляхом подання такими виробниками та імпортерами до контролюючого органу – векселедержателя копій первинних документів, що підтверджують здійснення операцій, зазначених у п. 26 підрозділу 5 розділу ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

 

ГУ ДПС у Київській області

Міні-ярмарок вакансій

ТОВ «Баришівська зернова компанія» є потужним, ефективним аграрним холдингом, відомим не лише в Україні, а й за її межами. На сьогоднішній день тут працює близько 1200 працівників.  Підприємство активно співпрацює зі службою зайнятості.

Так, 06 листопада 2019 року у Баришівській районній філії Київського ОЦЗ було проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця. Заступник Генерального директора з персоналу Вадим Ковальчукознайомив присутніх з наявними вакансіями на даний час та на перспективу, розповів про вимоги до претендентів, про умови праці, заробітну плату, соцпакет. На даний час підприємствупотрібні водії, диспетчери, охоронники, економісти, бухгалтер.

Міні-ярмарок відвідали понад 20 безробітних. По закінченні заходу представниками роботодавця було проведено співбесіду з бажаючими працевлаштуватись. Декілька з них  заповнили анкети, надали резюме.   Підбір кандидатів продовжено.

Довідки за тел. (04576) 41257.

 

Баришівська районна філія Київського ОЦЗ

Дайджест новин Уряду за 06.11.2019

Максим Нефьодов представив проект розвитку інфраструктури пунктів пропуску Державної митної служби України на виконання доручення Прем'єр-міністра України

Кабінет Міністрів схвалив низку кадрових рішень

Уряд створив Національну комісію зі стандартів державної мови

Уряд схвалив низку рішень для посилення обороноздатності та безпеки держави та громадян

Уряд виділив кошти на купівлю 822 поліцейських авто для сільської місцевості

Уряд виділив 1,2 млрд гривень для термомодернізації будинків

Україна та ЄС посилюють співпрацю у протидії дезінформації

Україна прагне поглибити співпрацю з ЄС у сфері юстиції, свободи та безпеки, – Дмитро Кулеба

Оновлення Угоди про асоціацію, посилення співпраці з ЄС в енергетиці, «цифрі» та кібербезпеці, офіси євроінтеграції та тренінги для держслужбовців – основні результати засідання Комітету асоціації Україна – ЄС

Атестація наукової діяльності вишів відтерміновується на початок 2020 року – кращі зможуть претендувати вже не на 100, а 400 млн грн базового фінансування на науку

Антон Геращенко: МВС системно докладатиме зусиль для гарантування безпеки журналістів

 

Департамент інформації  та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Інформування громадськості про можливість фінансування проектів у сфері молодіжної політики

На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді на 2015-2020 роки, «Молодь Київщини», затвердженої рішенням Київської обласної ради від 26.03.2015 № 915-47-VІ, та Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 19.05.2017 № 316-14-VІІ, з метою формування календарного плану роботи управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на 2020 рік, інформуємо громадськість про можливість фінансування заходів (проєктів) у сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Звертаємо вашу увагу, що враховуватимуться тільки заходи (проєкти), які будуть розроблені виключно у співпраці з інститутами громадянського суспільства.

Пропозиції щодо проведення обласних заходів (проєктів) на відповідній території у 2020 році необхідно подати у термін до 15 листопада 2019 року за встановленою формою (додаток 1,2).

Інформацію надсилати на електронну адресу управління Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з поміткою у темі: «Делегування».

Додаткова інформація за телефонами: (044) 285 58 86, (066) 484 46 97 – Ольга Потєхіна.

Додатки делегування

 

Марина ПОПАТЕНКО, начальник управління

Дайджест новин Уряду за 05.11.2019

Бюджет-2020 – бюджет розвитку держави та безпеки людей, – Олексій Гончарук

Бюджет Міноборони у 2020 році стане найбільшим з часів незалежності України

МОН:Зарплати всіх освітян зростуть на 9%, а молоді вчителі зі стажем до 10 років отримають виплату майже 21 тис. грн

Уряд затвердив проект Бюджету-2020 з видатками МКМС 15,1 млрд грн

Бюджет МОЗ України-2020: пріоритети

Діти – пріоритет Мінсоцполітики у Бюджеті-2020, – Юлія Соколовська

Досвід України у протистоянні найсучаснішим атакам слід використовувати для створення інновацій у сфері кібербезпеки

Комісія з питань вищого корпусу державної служби рекомендувала Уряду перших кандидатів на топ-посади

Україна продовжить гармонізацію енергетичного законодавства відповідно до норм ЄС, - Дмитро Кулеба

Україна має намір долучитися до ініціатив ЄС щодо запобігання наслідкам кліматичних змін

Дмитро Кулеба у Брюсселі назвав п'ять пріоритетів інтеграції до ЄС

Експорт зернових сягнув 20 млн тонн

Понад 350 ОСББ залучили майже 100 млн грн «теплих кредитів» у жовтні на комплексну термомодернізацію будівель

 

Департамент інформації  та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Понад тисяча водіїв отримали допуск до перевезення небезпечних вантажів

Нинішнього року Регіональний сервісний центр МВС в Київській області видав 1 172 свідоцтва про допущення автотранспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів. Також 1 132 кермувальника пройшли спеціальну підготовку та отримали відповідні документи, які дозволяють цим водіям керувати вантажівками з небезпечними речовинами, матеріалами, виробами та відходами. За певних обставин такі вантажі під час перевезення можуть спричинити пожежу, пошкодження технічних засобів, пристроїв, споруд та інших об’єктів, завдати матеріальні збитки й шкоду довкіллю, а також призвести до травмування, отруєння людей і тварин. Тому автомобілі, що перевозять небезпечні вантажі, повинні відповідати вимогам державних стандартів, норм безпеки, охорони праці та екології, а також мати відповідне маркування і Свідоцтво про допущення до перевезення небезпечних вантажів, а водії – відповідний документ про закінчення навчання.

До підготовки (перепідготовки) допускаються особи, які мають водійський стаж не менше трьох років та посвідчення на право керування транспортними засобами відповідної категорії.

Після проходження курсу та одержання позитивних підсумкових результатів водії допускаються до іспитів.

Для складання іспитів до РСЦ МВС необхідно подати наступні документи:

  • заява на оформлення та видачу ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водія;
  • свідоцтво про закінчення спеціального навчання;
  • екзаменаційна картка;
  • посвідчення водія;
  • медична довідка встановленого зразка (форма N 083/о);
  • паспорт або документ, що його замінює (ID-паспорт надається разом із довідкою про реєстрацію місця проживання особи);
  • копія трудової книжки (для водіїв, направлених на спеціальне навчання юридичними особами, – подання суб’єкта перевезення небезпечних вантажів про направлення на спеціальне навчання);
  • копія ДОПНВ-свідоцтва (у разі перепідготовки);
  • квитанції про сплату вартості за надання адміністративної послуги та бланкову продукцію.

Після успішного складання іспиту Регіональний сервісний центр МВС в Київській області видає ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водія, термін дії якого становить п’ять років. Вказаний термін продовжується на наступний п’ятирічний період, якщо протягом останнього року дії документа водій пройшов курс перепідготовки та успішно склав іспит.

Для отримання або продовження свідоцтва про допущення транспортних засобів до перевезення визначених небезпечних вантажів власник транспортного засобу, перевізник або уповноважена ним особа може звернутись до будь-якого територіального сервісного центру РСЦ МВС в Київській області, розташованого на території Київщини.

Перевірка відповідності конструкції транспортного засобу та спеціального обладнання вимогам ДОПНВ проводиться відповідальним працівником ТСЦ шляхом візуального огляду. Елементи конструкції транспортного засобу, які перевіряються під час перевірки визначаються за таблицею контрольних перевірок, про що складається відповідний акт. За результатами перевірки посадова особа ТСЦ видає (продовжує) власникові транспортного засобу, перевізнику або уповноваженій ним особі засвідчене особистим підписом та печаткою ТСЦ Свідоцтво. Воно видається на строк, який не повинен перевищувати строку дії протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, виданого суб’єктом здійснення обов’язкового технічного контролю. Огляд транспортних засобів та розгляд документів з оформлення Свідоцтв поданих до ТСЦ здійснюється в строк не пізніше десяти робочих днів з дати реєстрації заяви.

Як мають бути обладнані вантажівки, які документи потрібно підготувати для отримання Свідоцтв на автотранспорт і для водіїв та скільки коштують послуги, читайте тут. Також  є зразки заяв, методичні рекомендації з питань оформлення Свідоцтва та Інформаційна картка надання адміністративної послуги.

Маєте запитання — ми постійно на зв’язку!  Звертайтеся за консультаціями за номером телефону (044) 290 19 88 або на офіційну сторінку в Фейсбук.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Інформація про наявність платних номерних знаків стала доступною онлайн

У сервісних центрах МВС став доступним новий онлайн сервіс. Відтепер можна перевірити наявність платних номерних знаків, що видаються за бажанням власників легкових автомобілів та містять визначену комбінацію цифр.

У вільному доступі на сайті Головного сервісного центру МВС та сайтах усіх регіональних сервісних центрів МВС з’явився перелік вільних платних номерних знаків. Для зручності користувачів вони згруповані за вартістю та адресами територіальних сервісних центрів МВС, в яких такі знаки є в наявності.

Алгоритм пошуку вільних комбінацій платних номерних знаків дуже простий. В залежності від місця реєстрації автомобіля його власник має зайти на сайт відповідного регіонального сервісного центру МВС та серед послуг обрати “Номерні знаки: виготовлення та зберігання”. Після цього в категорії “Додатковий сервіс” обрати “Наявність платних номерних знаків”. На вибір будуть запропоновані знаки за ціновим критерієм та адресами, де вони є в наявності.

Інформація на сайті оновлюється кожного дня. Забронювати номерний знак наразі не можливо, тому  власнику легкового автомобіля рекомендовано обирати декілька прийнятних варіантів комбінацій цифр. Після цього необхідно з пакетом документів завітати до сервісного центру МВС, в якому є в наявності бажаний номерний знак. З собою власник транспортного засобу повинен мати ті ж документи, що потрібні для реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів.

Нагадаємо, що на сайті Головного сервісного центру МВС можна не тільки ознайомитись з інформацією про наявні платні номерні знаки, а перевірити їх вартість за допомогою калькулятора цін.

 

Територіальний сервісний центр 3241

Дайджест новин Уряду за 04.11.2019

Підтримка замість перевірки, менше звітів, спостереження за уроками та оцінка освітнього простору: розпочався пілот інституційного аудиту шкіл

Прем’єр-міністр України закликав Міністра закордонних справ Естонії посилити протидію Північному потоку-2

Мужність українського народу в боротьбі за територіальну цілісність та суверенітет викликають захоплення в Естонії, - наголосив Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу

Вирішення питань з довгобудами та створення механізмів захисту інвестицій можливе за комплексної роботи всіх ланок державного управління

Держенергоефективності: В Україні працюють біогазові установки загальною потужністю 70 МВт

Майже 800 будівель в Україні вже отримали сертифікати енергоефективності

Після 20 грудня розпочнеться обговорення законопроекту щодо врегулювання питань «довгобудів», - Альона Бабак

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Семінар – нарада начальників служб у справах дітей та сім’ї Київщини

За організаційного забезпечення служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністраціїз 28 по 30 жовтня на базі ДЗОВ "Зоряний", що в селі Карапиші Миронівського району, відбувся семінар-нарада для начальників служб у справах дітей та сім'ї РДА та МВК, представників ОТГ відповідальних за питання захисту конституційних прав дітей та підтримки сімей в громаді, та директорів обласних центрів соціально-психологічної реабілітації дітей.

 Захід відбувся за участю в.о. начальника ССДС КОДА Петра Романовича Ткача, заступника директора департаменту забезпечення прав дітей та оздоровлення Мінсоцполітки України Володимира Семеновича Вовк та працівників обласної служби у справах дітей та сім'ї. Баришівщину представляли Майорова Тетяна – головний спеціаліст ССДС Баришівської РДА, Павленко Марина – начальник  ССДС Баришівської ОТГ, Кордун Вікторія – директор КОЦСПРД «Сезенків».

Приємно зазначити про отримані нагороди під час наради для начальників Служб. За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівника соціальної сфери України нагороджено Ганну Іванівну Ігнатенко та за Друге зайняте місце серед районних адміністрацій у сфері оздоровлення та відпочинку дітей Київської області під час літньої оздоровчої кампанії у 2019 році.

29 – 30 жовтня 2019 року в рамках реалізації проекту «Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів) у Київській області» відбувся семінар-тренінг на тему: "Соціальне замовлення: від визначення потреб у соціальних послугах до оцінки їх якості".

Проект: «Розробка і впровадження регіонального плану збільшення обсягів надання послуг з догляду на сімейній основі (реформування інтернатних закладів) у Київській області»

#Громададлядитини – це команда міжнародних та українських експертів, яких об’єднує мета: щоб кожна дитина мала родину та підтримку від громади.
Протягом 2017-2020 рр. на замовлення Мінсоцполітики, за підтримки Світового банку, на Київщині працює проект із реформування інтернатних закладів та розвитку системи надання соціальних послуг на основі сімейно-орієнтованого підходу.

У період з 2018 по 2020 рр. у супроводі експертів проекту трансформуватимуться перші заклади інституційного догляду дітей в області. До 2026 року всі дитячі заклади цього типу трансформуються.

Деталі за посиланнями: https://www.facebook.com/community4child/

 

Служба у справах дітей та сімї Баришівської РДА

Привітання голови райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника соціальної сфери України.

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

Переконаний, що Вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує.

Бажаю Вам творчого натхнення, здійснення всіхзадумів і мрій. Щоб не вичерпалася Ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

З повагою, Голова Баришівської районної державної адміністрації Олег Левченко

Дайджест новин Уряду за 31.10.2019

Парламент підтримав урядові ініціативи про виділення 1 млрд грн шахтарям

Уже з 2020 року людям буде простіше отримати соціальні сервіси в регіонах, – Олег Коваль

Громадам Донецької області передано розміновані під координацією Міністерства оборони України ділянки

Альона Бабак констатувала незворотність процесів створення ОСББ в Україні

Підготовка поліцейських для роботи в територіальних громадах є одним із пріоритетів поліції превенції, – Ігор Клименко

Уряд посилить заходи безпеки на дорогах у зимовий період, – Олексій Гончарук

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук обговорив із Єврокомісією поглиблення співпраці в рамках ініціативи ЄС Східне партнерство

Законопроект про анбандлінг - впровадження європейських газових правил

Проект забезпечення житлом та можливість відкриття Ветеранського простору в Маріуполі обговорили Міністр Оксана Коляда та міський голова Вадим Бойченко

Підписано Меморандум про співробітництво з китайською компанією Poly Changda Engineering Co. Ltd в рамках реалізації Першої черги будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо Києва

Ольга Оніщук: Державним реєстраторам, які сприяли рейдерству, анулюють доступ до держреєстрів довічно

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

До уваги громадян

 

Дайджест новин Уряду за 30.10.2019

В Україні вдосконалюють законодавство щодо заборони суцільних рубок на гірських схилах в ялицево-букових лісах Карпатського регіону

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук обговорив із Урядом Швеції підтримку для України в рамках нової Стратегії допомоги для країн Східної Європи

У Маріуполі підписано 12 важливих меморандумів про нові співробітництва, – Олексій Гончарук

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук перевірив готовність до опалювального сезону – тепло в оселях українців буде

Україна виходить з того, що рішення Бухарестського саміту 2008 року щодо членства нашої держави в НАТО буде виконане, – Дмитро Кулеба

В Одесі Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом

У Варшаві відбулася зустріч Головних Прикордонних Уповноважених України та Польщі

Денис Малюська: До кінця року планується завершити розробку законопроекту щодо реформування пенітенціарної системи

Посол Великої Британії запевнила у бажанні свого Уряду розширити допомогу українським ветеранам та ВПО

Оксана Коляда: Нам потрібно будувати нові зв’язки з мешканцями тимчасово окупованих територій

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій взяв участь у відкритті ДП «Моррічсервіс» у місті Маріуполь

Головне завдання Мінінфраструктури – поєднати українців за допомогою якісного сполучення

Ганна Новосад: Українська освіта стане доступнішою для наших громадян на окупованих територіях - для цього робимо план, заснований на цифрах та зворотному зв’язку

Отримати право на вилов та розведення риби можна буде на он-лайн аукціоні через платформу ProZorro

ВРУ прийняла закон щодо забезпечення інженерно-технічного облаштування та утримання державного кордону

 

Департамент інформації  та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Нарада з працівниками сільськогосподарських підприємств району

30 жовтня 2019 року у великій залі райдержадміністрації Управлінням агропромислового розвитку Баришівської районної державної адміністрації проведено нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств району.

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації О.В. Плясецький, голова районної ради В.А. Гуменюк, заступник директора департаменту аграрної політики та сільського господарства – начальник управління рослинництва Л.В. Сухомлин, начальник управління соціально-економічного розвитку та фінансового забезпечення департаменту агропромислового розвитку Київської облдержадміністрації К.М. Каліберда, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Г.П. Василяка, спеціалісти управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, керівники та головні бухгалтери сільськогосподарських підприємств району.

Під час засідання наради розглянули питання порядку денного:

1.    Про хід проведення комплексу осінньо-польових робіт в районі 2019 року. Стан розрахунків за оренду земельних паїв, сплата ПДФО за 2019 рік (в розрізі об’єднаних громад та сільських рад).

2.    Земельна реформа. Ринок землі та його аспекти.

3.    Обговорення. Питання відповіді.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату  райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Дайджест новин Уряду за 29.10.2019

Уряд підписав меморандум, що забезпечить покриття 4G на 90% території України

Уряд розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла у 2019 році

Ми повинні перестати бути країною-проблемою – маємо стати країною-можливістю, – Олексій Гончарук

Розпочалося публічне обговорення Концепції змін до законодавства про місцеві вибори, – В’ячеслав Негода

Законопроект №2045-1 щодо надання статусу УБД добровольцям прийнятий за основу

Регіональні стратегії розвитку мають стати відкритими інвестиційними планами, - Альона Бабак

Кожний регіон унікальний і має свої перспективи для інвестування, - Альона Бабак

Влада в Україні є єдиною у прагненні реформ. Ми закликаємо світових інвесторів приєднатись до нашої команди, - Владислав Криклій

У 2020 році лікування гострого мозкового інсульту є пріоритетом в програмі медичних гарантій

У розвиток інфраструктури Маріупольського порту залучено понад 1,3 млрд грн інвестицій, – Владислав Криклій

Укрзалізниця першою з державних компаній розпочинає підготовку до ІРО, – Владислав Криклій

У 2019 році Мінсоцполітики запровадить електронний каталог засобів реабілітації для осіб з інвалідністю

МОЗ закликає українців зробити щеплення проти дифтерії

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України

Щодо участі у IV Міжнародному форумі «INNOVATION MARKET»

Департамент економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації інформує,  що 5-7 листопада 2019 року у Міжнародному виставковому центрі (Броварський пр-т, 15) відбудеться IVМіжнародний форум «INNOVATIONMARKET».

Форум проходитиме за розпорядженням Кабінету Міністрів України та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України, Міністерства освіти та науки, Національної академії наук України.

Протягом всіх днів роботи Форуму працюватимуть секційні зали «Енергетика», «Культура», «Інтелектуальна власність», «Освіта та наука». В програмі заплановано конкурс інноваційних проектів та Innovation Hackathon організований для учнів академії наук України.

Секцією «Енергетика» традиційно третій рік проводиться тренінг керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад. Тема цього тренінгу «Від проектів латання дір – до проектів розвитку регіонів».

Учасники тренінгу отримають знання про управління ресурсами та ознайомляться з найсучаснішими технологіями в управлінні енергетичною, транспортною інфраструктурами, поводженні з відходами та водо забезпеченням, дізнаються про нові бізнеси, що з’являються в Україні на тлі стрімкого розвиту технологій, зможуть поділитися своїми проблемами і познайомитись з тими хто допоможе їх вирішити.

Запрошуємо керівників міст, об’єднаних територіальних громад, селищних рад взяти участь у тренінгу з поширення досвіду використання нових технологій, бізнес - моделей в реальних проектах сталого розвитку. За додатковою інформацією просимо звертатись за тел. (044) 206-87-17.

 

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації  В.М.Яценко

Дайджест новин Уряду за 28.10.2019

Кабінет Міністрів ухвалив низку кадрових питань

Уряд затвердив положення та склад Координаційної ради з питань розвитку мікробізнесу

Уряд схвалив низку питань для посилення безпеки громадян України

Уряд виділив 300 млн гривень на доступне житло для 950 родин, посилив можливості для безпеки учнів у школах

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук оглянув КПВВ «Новотроїцьке»

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук зустрівся з Віце-президентом Європейського інвестиційного банку Вазилем Гудаком

Міністерство соціальної політики перегляне вміст «пакунка малюка»

27 жовтня Укрзалізниця запустила в перший рейс молодіжний поїзд

Почався конкурс науково-технічних розробок за держзамовленням

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України