Новини

До уваги розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

Згідно рекомендацій Державної казначейської служби України від 28.03.2017року №16-10/315-5061 повідомляємо, що за 1 квартал 2017року необхідно складати фінансову та бюджетну звітність.

Фінансову звітність- керуючись «Національним положенням (стандартом) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 «Подання фінансової звітності» та наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку заповнення форм фінансової звітності в державному секторі та Змін до Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку в державному секторі 101 «Подання фінансової звітності» №307 від 28.02.2017року.

Бюджетну звітність– керуючись новим Порядком складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 24 січня 2012року №44 у редакції наказу МФУ від 07 лютого 2017року №44.

 

Ігор Іващенко 

Зустріч з роботодавцем

30.03.17 директор Баришівського районного центру зайнятості Балан В.В.  провів робочу зустріч із ФОП Костенком Вадимом Михайловичем безпосередньо на робочому місті новозбудованої СТО вул. Бориспільська, 63 смт. Баришівка. Підприємством планується надання послуг із шиномонтажу, слюсарних робіт, заміни мастил, мийки авто та інше. Тому питання підбору кадрів  є першочерговим завданням для забезпечення нормальної роботи станції. В ході зустрічі директором презентовані послуги Служби зайнятості, що надаються роботодавцям, а Вадиму Михайловичу запропонований  відбір кадрів за допомогою центру зайнятості після подання звітності роботодавцем про попит на робочу силу.

 

Баришівський районний центр зайнятості

Засідання колегія в райдержадміністрації 30.03.2017

30 березня 2017 року у великій залі засідань адміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови адміністрації В.М. Гордієнка відбулося засідання колегії за участі членів колегії, селищного та сільських голів, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, представників ЗМІ.

Під час засідання колегії розглянули питання порядку денного:

1. Про стан підготовки сільськогосподарських підприємств Баришівського району до проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році.

Доповідач:Василяка Галина Петрівна- начальник управління агропромислового розвитку адміністрації

2. Про початок проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району.

Доповідач:Маренич Федір Васильович - заступник голови адміністрації

3. Про стан невоєнізованих протипожежних формувань в господарствах Баришівського району

Доповідач:Нечупій Олег Васильович - начальник Баришівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області

4. Про роботу відділу ведення державного реєстру виборців апарату адміністрації.

Доповідач:Музиченко Інна Іванівна - начальник відділу ведення державного реєстру виборців апарату адміністрації

Під час засідання колегії начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району, сільським головам  були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

ГУ ДСНС України у Київській області застерігає громадян: у разі виникнення пожеж в екосистемах - не зволікати, а ліквідувати

Навесні у нас прийнято спалювати торішню траву, сміття і часто садоводи та селяни безвідповідально це роблять. В свою чергу, необачність під час таких спалювань призводить до виникнення масштабних пожеж, створює загрозу перекидання вогню на житлові будинки. Також, загрозливим є збіг кількох факторів: відсутність дощу, сильний вітер, нескошений бур'ян. За таких умов навіть необережно викинутий у придорожні бур'яни сірник, недопалок можуть стати причиною великого лиха. З сухої трави вогонь може перекинутися на сухостій, а потім охопити найближчі зелені насадження (парки, лісосмуги, ліси), господарські споруди (гаражі, сараї, прибудови, тощо).

Лише впродовж доби в Київській області зареєстровано 61 випадок загорання сухої трави та сміття на загальній площі більше 53 га. Загорання виникали у Рокитнянському, Богуславському, Кагарлицькому, Миронівському, Обухівському, Бориспільському, Броварському, Вишгородському, Іванківському, Бородянському, Макарівському, Києво-Святошинському, Васильківському, Фастівському, Білоцепківському районах та місті Ірпінь. Дані займання були вчасно ліквідовані пожежно-рятувальними підрозділами області та не допущено розповсюдження вогню.

Так, у зв’язку з цим та метою попередження виникнення пожеж в екосистемах під час спалювання сміття та сухої трави на відкритих ділянках Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян: Не будьте байдужими, якщо помітили дим, тління або слабкий вогонь! Зверніть

увагу - загасити займання трави поблизу житлового сектору на самому початку легко - просто вилити відро води чи закидати землею. Обов’язково зателефонуйте в пожежно-рятувальну службу і повідомте про загорання. Просимо Вас відповідально ставитися до власного життя та здоров'я! Пам'ятайте – попередити трагедію набагато легше, ніж ліквідувати наслідки надзвичайної події.

 

 

Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київській області

Сергій Савчук: Українці активно впроваджують енергоефективні заходи, залучаючи на це щотижня щонайменше 100 млн. гривень

Цього року з моменту відновлення Урядової програми "теплих" кредитів попит на неї невпинно зростає. Якщо позаминулого тижня родини залучили майже 120 млн грн. на утеплення своїх домівок, то цього тижня – вже 130 млн гривень. При цьому, всі три напрями програми залишаються популярними. Зокрема, за тиждень:

- більше 180 родин прийняли рішення встановлювати твердопаливні котли і одержали для цього більше 3,4 млн грн. в державних банках;

- майже 6 тисяч сімей залучили 125 млн грн. на утеплення індивідуального житла;

- ще 8 ОСББ та ЖБК впроваджуватимуть енергоефективні заходи у  багатоповерхівках, отримавши на це більше 1 млн гривень.

Загалом, лише за неповний березень-місяць програмою скористалося більше 18 тис. сімей, залучивши в державних банках на утеплення своїх осель 355 млн гривень. Це рекордна сума коштів. Навіть у найкращі періоди дії програми населення та ОСББ освоювало максимум 300-350 млн грн. за цілий місяць.

"Це вкотре доводить надзвичайну затребуваність програми серед населення. Мешканці міст та сіл знають, що отримають подвійну вигоду – зможуть двічі заощадити сімейний бюджет: спочатку отримати безповоротну фінансову допомгу під час виплати "теплого" кредиту, згодом - після впровадження енергоефективних заходів значно зменшити комунальні рахунки", - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Загалом, з початку дії програми, а саме - з жовтня 2014 року, її учасниками стали більше 220 тисяч родин по всій Україні. Разом вони залучилипонад 3 млрд грн. на заходи з економії енергоресурсів та утеплення осель.

Найбільше коштів українцями проінвестовано в утеплення індивідуального житла – майже 2,7 млрд гривень. У заміну газових котлів на "негазові" вкладено понад 333 млн гривень. Для реалізації великих енергоефективних проектів у багатоквартирних будинках ОСББ та ЖБК використано більше 83 млн гривень.

Додатковим фактором, який стимулює українців до енергоощадності, є можливість одночасно скористатися кількома програмами безповоротної фінансової допомоги на утеплення житла: державній та місцевій (обласній, районній. міській). Подвійне відшкодування з різних бюджетів  дозволяє зменшити витрати домогосподарства при виплаті «теплого» кредиту вдвічі, а інколи і більше. Наразі в Україні за ініціативи  Держенергоефективності у тісній співпраці з місцевими органами влади прийнято вже 242 місцеві програми здешевлення "теплих" кредитів.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Сергій Савчук: Україна переймає досвід Фінляндії у заміщенні газу альтернативними видами палива

29 березня, очолюючи офіційну делегацію України до м. Хельсінкі (Фінляндія), Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у Північно-балтійській біоенергетичній конференції. Ключовими темами заходу стали політика заміщення традиційних енергоресурсів альтернативними видами палива та розвиток ринків біомаси, високоефективної когенерації, біопалива.

«В країнах Балтійського регіону активно розвивається біоенергетика. Фінляндія – одна з провідних країн у цьому питанні. Вже у 2015 році частка «зеленої» енергії в кінцевому енергоспоживанні Фінляндії склала 39,3%, з яких близько 80% отримано з біомаси, - прокоментував Голова Агентства. – Для України, яка має значний потенціал використання відходів сільського та лісового господарства, досвід Фінляндії щодо виробництва енергії з альтернативних видів палива надзвичайно корисний».

Як пояснив Сергій Савчук, загальний потенціал сільськогосподарських відходів в Україні складає 93,5 млн т, з яких, зокрема, солома зернових - 42%, відходи кукурудзи - 34%, відходи соняшника - 17%. Використовуючи на енергетичні потреби лише 37% відходів с/г культур, потенційно можна замістити понад 9 млрд м3 газу в рік.

Додатковим джерелом біомаси є вирощування енергетичних культур на малородючих землях, яких в Україні близько 4 млн га. «При вирощуванні на 1 млн га енергетичних культур можна замістити до 5,5 млрд м3 газу в рік», - наголосив С. Савчук.

Голова Агентства також розповів, що Україна та Фінляндія вже розпочала співпрацю у сфері відновлюваної енергетики. В рамках підписаного у січні 2017 року Меморандуму про взаєморозуміння між Держенергоефективності та Міністерством закордонних справ Фінляндії заплановано обмін досвідом та знаннями щодо державної політики та механізмів стимулювання розвитку «зеленої» енергетики, сприяння реалізації спільних проектів, участь у різних публічних заходах.

«У ході візиту до Фінляндії разом з представниками МЗС Фінляндії та провідними фінськими компаніями ми обговоримо технічні рішення та економічні моделі виробництва тепла з альтернативних джерел, стимулюючі інструменти для розвитку ринку біомаси, механізми розвитку високоефективної когенерації в Україні», - зауважив Голова Агентства.

Загалом, у конференції понад 100 представників Урядів країн ЄС, провідних компаній-виробників енергії з відновлюваних джерел, міжнародних організацій та експертів розглянули поточну ситуацію на європейському ринку біоенергетики у 2017 році, її роль у реалізації політики Євросоюзу у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики, а також шляхи стимулювання країн до використання альтернативних видів палива.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

На Київській митниці ДФС знову затримано хабарника

Співробітниками управління внутрішньої безпеки ДФС у Київській області спільно з прокуратурою області затримано працівника митного посту «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці ДФС при отриманні частини грошових коштів, зокрема 10,5 тисяч гривень, від обумовленої суми неправомірної вигоди в розмірі 1100 євро за купівлю товарів в обхід митних платежів та нерозмитнення товару (посилок), який буде ввезений із-за кордону. Так, митником винесено з магазину безмитної торгівлі без сплати митних платежів елітний iPhoneіз 24 каратного золота вартістю 66 тисяч гривень.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

Наразі, вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманому працівнику митниці.

 

ГУ ДФС у Київській області

Спорт – це здоров’я

Той, хто любить спортмайданчик

І басейн, і стадіон-

Той ніколи не програє,

Буде справжній чемпіон!

27 березня 2017 року,  під час канікул, у приміщенні Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського були проведенні «Веселі старти» між учнями 2- 3 класів.

Одна година захоплюючої, емоційної боротьби принесли велике  задоволення всім учасникам змагань. На спортивному майданчику панувала приємна, дружня атмосфера. В цілому команди позмагались у семи естафетах, які включали різноманітні спортивні вправи. За підсумками всіх етапів змагань перше місце зайняли учні 3 класу.

 Захід вдався на славу, адже всі учасники та їх вболівальники провели час із задоволенням!

Зі слів організаторів змагань, якими виступили вчителі початкових класів даного закладу Нестеренко Н.І. та Нестеренко І. В., такі змагання проводяться з метою залучення шкільної молоді до здорового способу життя та занять спортом.

 

Степанюк Ірина, голова батьківського комітету

Спецоперація «Акциз – 2017»: перешкоджено діяльності двох нелегальних автозаправочних комплексів

Співробітники оперативного управління ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками Васильківського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури Київської області перешкодили діяльності двох нелегальних автозаправочних комплексів, які здійснювали незаконну реалізацію дизельного палива.

В рамках проведення спецоперації «Акциз – 2017» та досудового розслідування кримінального провадженняза ч.1 ст. 275 КК України за фактом порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд, 25 березня 2017 року на території Васильківського району здійснено ряд слідчо-оперативних заходів.

За словами начальника оперативного управлінняГУ ДФС у Київській областіРомана Потапова, з незаконного обігу вилучено товарно-матеріальні цінності,приблизна вартість яких складає 613 тис. 160 гривень. Зокрема, це паливо моторне (ДП) у кількості 7 тис. 800 літріворієнтовною вартістю 173 тис. 160 гривень, а також два автозаправочні комплекси орієнтовною вартістю 440 тис. гривень.

Вилучені товарно-матеріальні цінності передані на відповідальне зберігання.

Досудове розслідування триває.

 

ГУ ДФС у Київській області

Мандруємо книжковим містом

Книга – це один з головних засобів навчання, розвитку та душевної насолоди. Спілкування з книгою допомагає оволодіти певними знаннями, прилучає до культурних надбань і цінностей українського народу, його звичаїв і традицій. Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає  залучати  до читання книжок, пропагує книгу, розвиває художній  смак і самостійність суджень дітей. У зв’язку з цим бібліотека приділяє велику увагу пошуку активних форм пропаганди літератури, які забезпечують формування у школярів щоденної потреби в читанні книг, роботі з ними.

Саме з цією метою 27 березня 2017 року в  бібліотеці Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського було організовано  пізнавально-оглядову екскурсію під назвою «Мандруємо книжковим містом».

Маленькі читачі  вперше завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг, газет та журналів.  Новенькими палітурками  книги  «посміхнулися»до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Знайомство дітей з бібліотекою виявилося новим, невідомим: стелажі з книгами, різноманітні дитячі енциклопедії, безліч казок, журналів та іграшок. Дуже зацікавили дітей книжкові виставки "На казковій галявині", "Карусель улюбленних   книжок", "Запрошуємо у казку", "Книги про тварин".

Учніпознайомилися з правилами користування бібліотекою та книгою.Взяли участь в літературних іграх та переглянули мультфільм«Грицеві книжки». Весело та радісно було в цей день в бібліотеці. Діти, які побували на екскурсії, мали змогу записатися до бібліотеки і стати  читачами.А ще, першокласники, долучилися до акції «Подаруй книгу» та подарували 12 примірників художньої літератури для дітей.

По завершенні свята юні читачі отримали море позитивних емоційта хороший настрій.

 

Затварська Наталія Петрівна, бібліотекар Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Броварська ОДПІ запрошує громадян задекларувати доходи отримані протягом 2016 року

Фахівці Броварської ОДПІ ГУ ДФС у Київській нагадують,  що за підсумками 2016 року сума отриманого доходу оподатковується податком на доходи за ставкою 18%. Військовий збір розраховується фізичними особами самостійно за ставкою 1,5% об’єкта оподаткування. Сума податку на доходи та військового збору, зазначена у податковій декларації за 2016 рік, сплачується громадянами самостійно до 1 серпня   2017 року. Платник податку має право звернутися до відповідного контролюючого органу з проханням надати консультативну допомогу з питань щодо заповнення його річної податкової декларації, а контролюючий орган зобов’язаний надати безоплатні послуги за таким зверненням. Бланки податкових декларацій надаються громадянам безкоштовно(надаємо зразок заповненої декларації).

Перелік основних видів доходів, при отриманні яких виникає обов’язок з подання податкової декларації:

 

доходи, отримані від особи, яка не є податковим агентом, крім випадків прямо передбачених Кодексом

іноземні доходи

окремі види оподатковуваних доходів (прибутків), що не підлягають оподаткуванню під час їх нарахування чи виплати податковими агентами, але не є звільненими від оподаткування

операції з цінними паперами, деривативами та корпоративними правами, випущеними в інших, ніж цінні папери, формах, крім доходу від операцій, зазначених у підпунктах 165.1.2, 165.1.40 і 165.1.52 пункту 165.1 статті 165 Кодексу

доходи фізичних осіб – підприємців (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування), отримані протягом календарного року від провадження господарської діяльності

доходи, отримані протягом календарного року від провадження незалежної професійної діяльності

доходи від здавання в оренду нерухомого майна, якщо орендар є фізичною особою, яка не є суб'єктом господарювання, крім доходів від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю

сума заборгованості платника податку за укладеним ним цивільно-правовим договором, за якою минув строк позовної давності та яка перевищує суму, що становить 50 відсотків місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, крім сум податкової заборгованості, за якими минув строк позовної давності

основна сума боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов'язаним з процедурою банкрутства, до закінчення строку позовної давності, у разі якщо його сума перевищує  50 відсотків однієї мінімальної заробітної плати (у розрахунку на рік), встановленої на 1 січня звітного податкового року. При цьому кредитор повідомив платника податку - боржника шляхом направлення рекомендованого листа з повідомленням про вручення або шляхом укладення відповідного договору, або надання повідомлення боржнику під підпис особисто про прощення (анулювання) боргу

доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва), що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, що перевищує 2 гектари при умові отримання таких доходів від інших фізичних осіб, які не зареєстровані як самозайняті особи

при продажу власної продукції тваринництва груп 1 - 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, якщо їх сума сукупно за рік перевищує 100 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року

цільова благодійна допомога у вигляді коштів не використана протягом строку, встановленого умовами такої допомоги, але не більше 12 календарних місяців, наступних за місяцем отримання такої допомоги, за винятком отримання благодійної допомоги у вигляді ендавменту

сума отриманої благодійної допомоги платників податку, визначених підпунктом 165.1.54 пункту 165.1 статті 165 Кодексу, у сумі, що сукупно протягом звітного (податкового) року перевищує 1000 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року

отримання нецільової благодійної допомоги від благодійника - фізичної чи юридичної особи, якщо загальна сума отриманої нецільової благодійної допомоги протягом звітного податкового року перевищує її граничний розмір, установлений абзацом першим підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 Кодексу

доходи від операцій з продажу (обміну) майна, дарування, при нотаріальному посвідченні договорів, за якими не був сплачений податок, у разі, якщо такі доходи підлягають оподаткуванню

при операціях з продажу (обміну) резидентами об'єктів рухомого майна у разі, якщо таким платником податків не сплачено податок до нотаріального вчинення дії або дія вчинена безпосередньо в сервісних центрах МВС та при умові, що такі доходи підлягають оподаткуванню

при успадкуванні (даруванні) резидентами майна від осіб, що не є членами сім’ї спадкодавця-резидента першого ступеня споріднення у разі, якщо таким платником податків не сплачено податок до нотаріального вчинення дії

при успадкуванні (даруванні) резидентами майна від спадкодавця-нерезидента

отримання у власність майна за рішенням суду про зміну власника та перехід права власності на таке майно.

 

Броварська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

Засідання комісії в райдержадміністрації 28.03.2017

28 березня 2017 року у кабінеті виконуючого обов’язки голови адміністрації відбулося засідання комісії щодо забезпечення житлом деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації, В.М.Гордієнка, за участю членів комісії.

На засіданні розглянули питання щодо перерахунку грошової компенсації на придбання житла сім’ї загиблого військовослужбовця в зоні АТО Шостак Ларисі Аміяківні та розглянули заяву жителя села Коржі Сальникова Сергія В’ячеславовича, 1983 року народження, інваліда війни 11 групи з числа військовослужбовців, які брали участь в зоні антитерористичної операції, щодо надання грошової компенсації для придбання житла.

На кінець засідання заслухали рішення комісії.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Я була малою горда

 «Я була малою горда

Щоб не плакать, я сміялась»

Саме під таким девізом у ДНЗ ясла-садок «Промінь» комбінованого типу  було проведено зустріч у літературній студії вихованців старших вікових груп для ознайомлення з творчістю видатної української письменниці Лесі Українки. Зустріч дітей співпала з відзначенням 21 березня Всесвітнього Дня поезії.

Вихователь Волкова Т.В., до речі за основною спеціальністю викладач мови та літератури, зуміла заворожити присутніх прекрасним декламуванням віршів Лесі Українки, а вдало підібраний музичний супровід, налаштовував дітей на патріотичну ноту. Вихованці групи «Калинка» розповідали ліричні твори, колисанки, патріотичні вірші поетеси.

Головну думку заходу:лише праця, цілеспрямованість дасть бажаний результат, вихователь змогла довести через інсценування твору «Біда навчить».

Доповненням до розповіді вихователя слугувала виставка книжок про Лесю Українку в якій  Тетяна Василівна зібрала копії репродукцій , малюнки дітей до літературних творів поетеси, ілюстрації із зображенням портретів Лесі Українки та пам’ятників, які споруджені в її честь.

Виступили дітей супроводжував підсилений настрій задоволення, дітлахи збагатили свій досвід, а запрошені мами змогу ознайомитися із дитячими книжками та літературними творами видатної української діячки.

 

Завідуюча ДНЗ Л.М.Білоус

Правова година «Я маю право»

24 березня 2017 року в читальній  залі  Баришівської районної бібліотеки для дорослих  відбулася правова година «Я маю право» в межах запровадженого Міністерством юстиції України всеукраїнського проекту «Я маю право». На зустріч з читачами бібліотеки  завітав начальник  Баришівського районного відділу державної виконавчої служби головного територіального управління юстиції в Київській області М.І.Старенький. В своєму виступі Микола Іванович зупинився на популяризації реформ, які проводяться Міністерством юстиції України, на питаннях відновлення порушення прав людини, запобігання торгівлі людьми.

Присутні познайомилися з презентацією книжкової виставки «Права людини понад усе»,яку провела завідуюча відділом обслуговування районної бібліотеки для дорослих Г.О.Шапоренко.

 

Завідуюча методично-бібліографічним відділом Баришівської ЦБС Лавріненко Н.І.

Профорієнтаційна година «На світі тисячі професій, одна із них твоя»

23 березня 2017 року у читальному залі Баришівської районної бібліотеки для дорослих зав.відділом обслуговування Шапоренко Г.О. і провідний  бібліотекар Захарченко С.П. провели  інформаційну годину «Ярмарка професій» для учнів 9 «Б» класу Баришівського НВК гімназія-загальноосвітня школа  I-IIIступенів (класний керівник Кириленко Н.І.)

Сьогодні у світі існує понад 40 тисяч професій. Дійсно ціле море можливостей  і варіантів. Важко орієнтуватися в сучасному світі професій, але ми все-таки спробували.

На інформаційну годину була запрошена провідний фахівець Баришівського районного центру зайнятості Поготовка І.М,яка познайомила присутніх з професіями, що потрібні у нашому районі: агроном, інженер, водій, сантехнік. Вона запросила  присутніх  виявити свої здібності до тієї чи іншої професії за допомогою певних тестів,завітавши до центру зайнятості.

Бібліотечні працівники  цікаво розповіли про професії:вчителя, лікаря, юриста,бібліотекаря, програміста, менеджера, автослюсаря, кухаря, секретаря –діловода  та інші.

Присутні познайомились з презентацією книжкової виставки «Подорож у світ професій», яка їм допоможе  зорієнтуватися у виборі своєї майбутньої професії, познайомить з професіями, які зараз мають попит на ринку праці і

прийняли активну участь у грі  «Відгадай професію».

 

Зав. методичним відділом Лавріненко Н.І.

Зустріч з поетом-земляком Вадимом Косьміним відбулася в с. Коржі Баришівського району

24 березня 2017 року в шкільній бібліотеці села Коржі відбулась зустріч з Поезією – молодим поетом Косьміним Вадимом Олександровичем. Співпраця сільської бібліотеки, школи і Будинку культури дали можливість любителям поезії, талановитим дітям села Коржі познайомитися з автором, з його творчістю, задати запитання та показати свої талановиті роботи. 

Косьмін Вадим Олександрович - народився 09.04.1986 року в смт. Баришівка. Навчався із 1993 по 1996 рік в Баришівській середній школі №1, а з 1996 по 2003 рік в Коржівській ЗОШ. Проживав в селі Коржі . Після закінчення школи навчався в Березанській філії МАУП і одержав диплом юриста. Із 2000 року пише вірші, друкується в місцевих газетах: «Баришівські вісті»,

«Березанські відомості», «Коржівський вісник», а також у виданнях «Журавлик» (м. Харків), « Сімейна газета. ТВ.» (м. Тернопіль). У 2010 році вийшла перша збірка віршів « Коли скінчиться дощ». Тепер друкується у таких виданнях, як: «Баришівський вісник», «Березанська громада», альманах «Сонцецвіт Березані» №1, альманах «Сонцецвіт Березані» №2 (2013), альманах « Герань для мами» (2015). Тепер В. Косьмін не лише пише вірші, але і редагує твори. Сьогодні В. Косьмін проживає в м. Березань, але є частим гостем в селі Коржі, де проживають його рідні та гостем в сільській бібліотеці, куди приносить свої творіння. Зустріч була позитивною та й шкільна бібліотека поповнилася ще однією книгою – збірка «Коли скінчиться дощ» з автографом автора зайняла почесне місце на полиці бібліотеки.

 

Завідуюча бібліотеки-філіалу №12, с. Коржі, Лапа Т.І.

Сергій Савчук: Український ринок проектів з відновлюваної енергетики цікавий для інвесторів з Туреччини

23 березня Голова Держенергоефективності Сергій Савчук провів зустріч з представниками великих турецьких компаній: Global Investment Holdings – потужною інвестиційною компанією, серед основних напрямів роботи чимале місце займає відновлювана енергетика, а також Tres Energy, що інвестує та реалізує проекти з когенерації та тригенерації.

"Ми тісно співпрацюємо з місцевою владою і минулого року відібрали понад 70 інвестиційно-привабливих розроблених проектів з відновлюваної енергетики. Половина з них – це виробництво біогазу з побутових відходів, решта – когенерація з альтернативних джерел енергії, сонячна та вітроенергетика», - у ході перемовин розповів Голова Агентства та запевнив турецьку сторону, що кожен регіон України має значний обсяг ресурсів для виробництва чистої енергії. Якщо говорити про встановлення когенераційних установок, то в деяких регіонах агрокомпанії запевняють у готовності забезпечити стале постачання необхідного обсягу біомаси.

С.Савчук підкреслив, що особливо цікавими для фінансування можуть бути проекти із встановлення когенераційних установок на біомасі. За фінансовою моделлю, яку розробило Агентство, окупність установки 5 МВт електричної потужності та 13 МВт теплової потужності складе близько 3,5 роки, адже інвестор зможе продавати вироблену електроенергію за одним з найбільших у Європі "зеленим" тарифом у 12,4 євроценти/кВт*год, а тепло подавати у мережу міста. 

Під час зустрічі Голова Агентства також ознайомив турецьку сторону із станом розвитку відновлюваної енергетики в Україні, розповів про амбітні цілі у цій сфері та  акцентував увагу на створених у 2015 році сприятливих умовах на електрогенерації з чистих джерел, особливо біомаси. Сергій Савчук підкреслив, що Агентство продовжує активно займатися законодавчою роботою і вже цього тижня прийнято Парламентом розроблений спільно з Держенергоефективності закон, який дає інвесторам чітко визначений на законодавчому рівні тариф на виробництво тепла з альтернативних джерел. Для інвесторів – це додаткова гарантія повернення вкладених у проекти коштів.

У ході розмови турецька сторона зацікавилася особливістю впровадження «зелених» проектів в регіонах країни та наявністю необхідних для цього ресурсів.

Також, сторони обговорили законопроект про ринок електроенергії, який передбачає встановлення «зеленого» тарифу на спалювання побутових відходів. Днями законопроект схвалено Комітетом ВРУ з питань ПЕК та вирішено рекомендувати Парламенту прийняти його у другому читанні та в цілому. Якщо його буде прийнято Парламентом, то в країні відкриється новий ринок виробництва електроенергії з побутових відходів.

Загалом, сторони домовилися обмінюватися актуальною інформацією щодо ринку відновлюваної енергетики як в Україні, так і в Туреччині. У свою чергу, турецька сторона ознайомиться із низкою розроблених в Україні проектів, в які можна залучати інвестиції.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Апаратна нарада в райдержадміністрації 27.03.2017

27 березня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулася апаратна нарада райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М.Гордієнка, за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівника апарату райдержадміністрації Т.О.Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району, представників ЗМІ.

На апаратній нараді обговорені питання про хід проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району ( доповідач Р.Ю. Лисенко, начальник відділу цивільного захисту та житлово-комунального господарства адміністрації); про організацію виїзду керівництва Київської облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та міських голів  (міст обласного значення) до зони проведення антитерористичної операції з метою передачі матеріально-технічних засобів військовослужбовцям Збройних Сил України(доповідач В.М.Гордієнко, в.о.голови райдержадміністрації);

Керівники відділів, управлінь та структурних підрозділів адміністрації доповіли про роботу очолюваних ними служб.

Під час апаратної наради начальникам управлінь, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам установ та організацій району були надані відповідні доручення до виконання.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Проведення благоустрою

Відповідно до розпорядження виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації «Про проведення двомісячника благоустрою в населених пунктах Баришівського району» від 13.03.2017 № 94, повідомляємо про розподіл по секторам та під секторам відповідальності за проходженням двомісячника благоустрою населених пунктів Баришівського району:

Розподіл

Баришівського району по секторам  та підсекторам відповідальності

за проходження двомісячника благоустрою населених пунктів

 

Сектор

 

Відповідальний

 

Місцеві ради

 

Під-сектор

 

Населені пункти

 

Відповідальний

 

 

 

 

I.

Маренич Федір Васильович, заступник голови адміністрації

Баришівська

1

смт. Баришівка,

с. Пасічна, с. Швачиха

Вареніченко Олександр Павлович, голова Баришівської селищної ради

Сезенківська

2

с. Сезенків,

с. Власівка

Бойчук Валентина Петрівна, голова Сезенківської сільської ради

Морозівська

3

с. Морозівка

Лопата Ганна Володимирівна,  в.о. голови Морозівської сільської ради

Бзівська

4

с. Бзів

Казімірова Людмила Іллівна, голова Бзівської  сільської ради

Селичівська

5

с. Селичівка

Кубрак Неоніла Петрівна,  голова Селичівської сільської ради

 

 

 

II.

Маценко Людмила Володимирівна, начальник управління соціального захисту населення адміністрації

Веселинівська

6

с. Веселинівка

Павлуш Юрій Петрович, голова Веселинівської сільської ради

Подільська

7

с. Поділля,

с. Мала Тарасівка

Бойко Павло Михайлович, голова Подільської сільської ради

Масківецька

8

с. Масківці

Шостак Василь Михайлович,  голова Масківецької сільської ради

Волошинівська

9

с. Волошинівка, с. Борщів, с. Шовкове, с. Устинова Гребля

Макаренко Лариса Вікторівна, голова Волошинівської сільської ради

 

 

 

 

ІІІ.

 

 

 

Богдан Сергій Іванович, заступник голови районної ради 

Гостролуцька

10

с. Гостролуччя

Галушко Василь Андрійович,  голова Гостролуцької сільської ради

Селищанська

11

с. Селище

Лазько Олексій Вікторович,  голова Селищанської сільської ради

Рудницька

12

с. Рудницьке

Чорна Марія Іванівна,  голова Рудницької  сільської ради

Перемозька

13

 

с. Перемога

Рихлик Тетяна Миколаївна,  голова Перемозької  сільської ради

Лук’янівська

14

с. Лук’янівка

Бондар Володимир Іванович,  голова Лук’янівської сільської ради

 

 

 

 

IV.

 

Лисенко

Роман Юрійович,

начальник відділу цивільного захисту та житлово-комунального господарства адміністрації

Корніївська

15

с. Корніївка

Семененко Андрій Вікторович,  голова Корніївської сільської ради

Лукашівська

16

с. Лукаші

Рошко Василь  Михайлович,  голова Лукашівської сільської ради

Паришківська

17

с. Паришків,

с. Бакумівка

Щур Олександр Михайлович,  голова Паришківської сільської ради

Дернівська

18

с. Дернівка, с. Хлопків

Ромась Віталій Миколайович,  голова Дернівської сільської ради

Коржівська

19

с. Коржі

Науменко Віктор Іванович,  голова Коржівської сільської ради

 

 

 

 

V.

Гуменюк Володимир Антонович, голова районної ради

Лехнівська

20

с. Лехнівка

Христофорова Галина Миколаївна,  голова Лехнівської сільської ради

Недрянська

21

с. Недра

Деркач Михайло Васильович,  голова Недрянської сільської ради

Пилипчанська

22

с. Пилипче

Мірошниченко Анатолій Васильович,  голова Пилипчанської сільської ради

Садівська

23

с. Садове

Ключка Василь Миколайович,  голова Садівської сільської ради

Ярешківська

24

с. Ярешки

Дика Тетяна Григорівна,  голова Ярешківської  сільської ради

 

 

VI.

Брилюк Тетяна Олексіївна, керівник апарату адміністрації

Семенівська

25

с. Семенівка,

с. Леляки

Кочерга Микола Миколайович,  голова Семенівської  сільської ради

Яблунівська

26

с. Яблуневе,

с. Григорівка,

с. Дубове,

с. Хмельовик

Холявко Микола Петрович,  голова Яблунівської  сільської ради

 

Керівник апарату адміністраціїТ.О. Брилюк

Новини за 27.03.2017 від ГУ ДФС у Київській області

До уваги платників податків! Внесені змін до форми Податкової декларації з плати за землю

21.03.2017 набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 23.01.2017  № 9 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)», зареєстрований в Міністерстві юстиції України 16.02.2017 за № 225/30093 (далі – Наказ № 9), який вніс зміни до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) (далі – декларація), затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 16.06.2015 № 560, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 03.07.2015 за № 783/27228 (далі – Наказ № 560).

Зокрема, Наказом № 9 передбачено відображення в декларації:

- не лише місяця і року, а також і дати державної реєстрації прав на земельну ділянку, а також дати документу, що засвідчує/підтверджує право оренди землі;

- площі земельної ділянки не лише в га, а також і в кв. м.;

- нормативної грошової оцінки одиниці площі земельної ділянки.

Крім того, при уточненні податкових зобов’язань більше не потрібно буде розмежовувати суми збільшення/зменшення податкових зобов’язань на ті, за якими ще не настав строк сплати, і на ті, за якими строк сплати вже минув.

Одночасно звертаємо увагу, що згідно з пунктом 46.6 статті 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (зі змінами та доповненнями) до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

З оновленим текстом Наказу № 560 Ви можете ознайомитись
скориставшись розділом «Нормативні та інформаційні документи» Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (http://zir.sfs.gov.ua).

Довідково: Наказ № 9 опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 21.03.2017 № 23.

 

Броварська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області

 

Київська митниця перешкодила ввезенню більше 5 кг канабісу на територію України

Вітчизняним підприємством, що здійснює декларування товарів в зоні діяльності митного поста «Святошин», з Європейського союзу було ввезено на митну територію України насіння коноплі (HEMP SEEDS), листя коноплі (HEMP LEAF) та бутони/квіти конопель (HEMP ORGANIC FARMING BUDS/FLOWERS), загальною вагою 5,32 кг.

На маркуванні ввезених товарів зазначалося, що вони не містять тетрагідроканабіол.

Однак, з метою забезпечення дотримання заходів перевірки були відібрані зразки товарів для дослідження. В результаті проведеної експертизи, проведеної спеціалізованою лабораторією, ввезені товари, а саме листя коноплі (HEMP LEAF) та бутони/квіти конопель (HEMP ORGANIC FARMING BUDS/FLOWERS) містять тетрагідроканабіол.

Тобто, ввезені на митну територію Україну речовини рослинного походження є особливо небезпечним наркотичним засобом, обіг якого заборонено – канабісом.

За вказаним фактом ГУ Національної поліції у м. Києві внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення.  Ведеться досудове  розслідування.

 

ГУ ДФС у Київській області