ЗАПРОШЕНЯ ДО СПІВПРАЦІ ВОЛОНТЕРІВ!

Баришівський міськрайонний відділ з питань пробації – запрошує до співпраці наполегливих, відповідальних, толерантних, ініціативних та оптимістичних особистостей для здійснення волонтерської діяльності.

Взаємодіючи із органами пробації, Ви допомагатимете особам (суб’єктам пробації), які в силу обставин, важких умов життя, умисно або із необережності вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань альтернативних позбавленню волі, або ситуація, коли на етапі підготовки досудової доповіді вирішується питання щодо міри їх відповідальності. Тобто, поміж відбуттям певного виду покарання, - ця особа з метою попередження скоєнню нею нового правопорушення отримуватиме комплекс заходів спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен небайдужий та ініціативний, разом із нашим сектором зможе прийняти в цьому участь шляхом: допомоги в зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим, та багато іншого.

Діяльність волонтерів пробації здійснюється відповідно до ЗУ «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, ЗУ «Про захист персональних даних», ЗУ «Про пробацію», Положенням «Про організацію діяльності волонтерів пробації» та іншими нормативно-правовими актами.

За доцільне вважаю визначитись із деякою термінологією, тому - Пробація це:

1) забезпечення безпеки суспільства (громади) шляхом запобігання вчиненню правопорушень;

2) надання суду інформації, що характеризує обвинувачену особу для прийняття справедливого рішення (складення досудової доповіді);

3) організація виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі;

4) пробаційний нагляд: контроль за особою, яка вчинила правопорушення, а також допомога, спрямована на підтримку такої особи в суспільстві (консультації, мотивування до змін, сприяння у вирішенні проблемних питань);

5) допомога особі, яка готується  до звільнення з місць позбавлення волі, в адаптації до життя в суспільстві.

Суб’єкти пробації- засуджені, щодо яких за рішенням суду та відповідно до закону застосовуються наглядові, соціально-виховні заходи, та обвинувачені, щодо яких органом пробації готується досудова доповідь.

Досудова доповідь - письмова інформація для суду, що характеризує обвинуваченого;

Волонтер пробації- фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Ми Вас чекаємо за адресою: 07500, Київська область, смт Баришівка, вул. Київський шлях 48 каб. № 305, Тел.: (04576) 4-14-77. Електронна скринька: kv13_probation@ukr.net

Начальник Баришівського міськрайонного відділу з питань пробації  В.О.Панталій

16 липня 2018 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації В.М. Гордієнка, за участю директора Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) І.І. Кутового, членів комісії відбулося засідання комісії з особливих питань поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Під час засідання розглянули заяви жителів району про постійне поселення у відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

За результатами засідання прийнято відповідні рішення.

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відеоматеріал заходів за участю Президента України

Ніхто не зможе заблокувати процес вступу України до НАТО. Це позиція лідерів 19 країн-членів Альянсу. Такий результат переговорів на саміті Україна-НАТО озвучив Президент. Петро Порошенко повернувся з Брюсселя з гарними новинами і закликав українців разом йти до спільної мети.

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОДА

День Хрещення Київської Русі - України