Новини

Робоча зустріч з представниками Патрульної поліції м. Бориспіль

22.06.17 директор Баришівськогорайонного центру зайнятості провів робочу зустріч з представниками Патрульної поліції м. Бориспіль та безробітними віком від 20 до 35 років. Метою зустрічі  є значна потреба у наборі молодих кадрів для служби в поліції.  Представники роботодавця презентували переваги служби в поліції для молоді, підтвердили її значимість та суспільну користь. Учасникам зустрічі були роздані інформаційні матеріали із посиланням приєднатись до команди, яка готова віддано служити людям.

Детальну інформацію можна отримати на сайті patrol.police.gov.ua/jobsта за телефоном +38 044 390 65 00

 

Ременюк Світлана Юріївна провідний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку Баришівського районного центру зайнятості

Відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

На виконання телефонограми Київської обласної державної адміністрації від 15.06.2017 №291 «Про відзначення Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні, із метою вшанування загиблих під час Другої світової війни 1939-1945 років, увічнення безсмертного подвигу народу та у зв’язку з відзначенням пам’яті жертв війни в Україні у Лукашівському НВК проведено:

  • покладання квітів до меморіалу загиблих односельців;
  • проходить упорядкування меморіалу;
  • із ваихованцями пришкільного табору проведена бесіда про село у роки війни, доля односельців;
  • приспущено Державний Прапор України;
  • обмежено проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань;
  • на сайті НВК розміщено матеріали, пов’язані  із відзначенням Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.

 

Директор НВК   О.П.Руденко

 

Відзначення 22 червня 2017 року Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Страшне слово "війна" увірвалося в життя людей. Затамувавши подих, слухали вони урядове повідомлення про напад фашистської Німеччини. Важко передати, якою трагедією для них був перший день війни. Усіх охопило пронизливо-щемливе почуття тривоги за свою Вітчизну, за життя рідних і близьких, над якими нависла смертельна небезпека. Але і в ті червневі дні всі вірили, що ворог буде розбитий, а перемога буде за нами. І ця віра в перемогу тоді, стала яскравим прикладом героїзму сьогодні.

А ми, українці, маємо вірити в те, що війна на Сході України залишиться серцях мільйонів людей лише гірким спогадом.

З метою належного відзначення 22 червня 2017 року Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в нашій школі ( при шкільному таборі «Діамант» ) було проведено шкільну лінійку.  На неї було запрошено вчителя історії та правознавства Лепеху Т.П., котра поділилася з дітьми з маловідомими ще фактами щодо даних подій.

По закінченні лінійки учні зі скорботою в очах відправились до Братської могили, яка знаходиться на території села, щоб покласти квіти та хвилиною мовчання вшанувати полеглих односельчан.

Надуда Т.В., шкільний бібліотекар, організувала виставку - пам'ять "Як довго ця війна тривала…», на якій  представлено чимало цікавих матеріалів, книг, публіцистичних роздумів, фотоальбомів. Зокрема, такі видання як альманахи "Пам'ять серця", збірник матеріалів Всеукраїнської наукової конференції "Друга світова війна і доля народів України", книги "Україна у полум'ї війни. 1941-1945", "Герої визволення України", фотоальбоми "Вікопомний подвиг. Україна у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", "Миттєвості війни" та багато інших.

Сьогодні вже мало залишилося у живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну. З кожним роком їх невблаганно стає все менше і менше. Та всі, хто здобував Перемогу, навічно залишаться у вдячній пам'яті нащадків, а спомин про них передаватиметься з покоління в покоління. І ми-учнівський та педагогічний колективи - подбаємо про це.

 

Директор школи О.М.Шендрик

Заступник директора з  навчально-виховної  роботи Н.П.Гресько

Інформація про відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні Сезенківський НВК

22 червня 2017 року у Сезенківському НВК відзначали День скорботи і вшановували пам'ять жертв війни в Україні.

Із метою вшанування загиблих під час Другої світової війни 1939-1945 років, увічнення безсмертного подвигу народу у НВК відбулися такі заходи:

- лінійка пам'яті «Ніхто не забутий, ніщо не забуте»;

- покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам;

- приспущення Державного Прапора України;

- екскурсія до краєзнавчої кімнати НВК.

 

Директор НВК  Л.М. Постолюк

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар Перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути. І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинні завжди зберігати пам'ять про ту страшну війну.

22 червня 2017 року в День скорботи і вшанування загиблих під час Другої світової війни 1039 – 1945 рр. увічнення безсмертного подвигу народу для вихованців пришкільного табору «Веселка» цей день став «Днем патріотизму». Діти поклали квіти до Братської могили та здійснили прибирання навколишньої території.

Також учні підготували розповіді про своїх прадідів та подвиги під час війни, принесли їх фотографії та нагороди.

Вихованці взяли участь у вікторині «Що ти знаєш про свою державу» в ході якої показали свої знання з історії України.

Закінчився «День патріотизму» відвіданням шкільної музейної кімнати, де учні познайомилися з матеріалами, що розповідають про участь односельчан у Другій світовій війні.

 

Директор школи   Л. Ф. Прокопець

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте!

Ніхто не забутий! Ніщо не забуте! Так ми говоримо своїм дітям. Ми стали передавати це з покоління в покоління. Ми закріпили цю пам’ятну дату в наших серцях. Вона є в наших національних календарях, 22-е червня відзначається  як «День всенародної пам’яті жертв Великої Вітчизняної війни». Щороку український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

З  метою вшанування загиблих під час Другої світової війни 1939-1945 років, увічнення безсмертного подвигу народу та у зв’язку з відзначенням пам’яті жертв війни в Україні вихованці пришкільного табору «Веселка»,разом з вихователями вшанували загиблих односельців, поклали квіти до пам’ятника загиблим у Другій світовій війні.

Вихователі розповіли вихованцям про  події, які відбувалися в Україні у 1941-1944 роках.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

 

Оксана Чихман

Вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

22 червня 2017року у с. Борщів Баришівського району біля пам’ятника «Атакуючому солдату» відбувся мітинг-реквієм приурочений Дню  скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні.

На мітингу-реквієму були присутні виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, заступник голови районної ради С.І. Богдан, заступник голови райдержадміністрації Ф.В. Маренич, керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керуюча справами апарату районної ради О.М. Нестерова, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники установ і організацій району, представники громадських організацій, представники ЗМІ.

Хвилиною мовчання було вшановано тих, хто пожертвував власним життям заради мирного майбутнього і поклали квіти до пам’ятника «Атакуючому солдату».

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Фото О. Надоленка

Інформація щодо відзначення 22 червня 2017 року Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

У пришкільному таборі з денним перебуванням «Сонечко» при Рудницькому НВК проведено інформаційну годину «Пам’ятаємо тих, хто пройшов крізь вогонь». Вихователі розповіли учням, що 22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшов у життя мільйонів українців, коли німецька армія вторглася на територію СРСР/УРСР,став в Україні історичним днем глибокої скорботи.

Нині наш обов’язок — оберігати спокій і злагоду в нашій суверенній незалежній Україні задля майбутнього народу, задля світлої пам’яті тих, хто ціною свого життя боровся і нині бореться за рідну землю.

Вихованці пришкільного табору вшанували загиблих, поклавши квіти до місцевого пам’ятника загиблим у Великій Вітчизняній війні та до меморіальної дошки пам’яті В.Бондаря.

 

Заступник директора з НВР  Т.О. Прокопенко

Pizza Party

Кожен з нас хоча б раз у житті пробував піцу. Для когось така страва стала справжнім задоволенням, для когось - можливістю перекусити, а хтось любить перетворювати приготування піци в справжнє мистецтво. Не дивно, адже насправді існує більше 200 рецептів цієї, здавалося б, нехитрої страви.

Учасники мовного загону «Butterfly» пришкільного табору «Ромашка», що працює при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського, сьогодні перетворилися у справжніх піцайоло - кухарів, що готують піцу.

Спочатку діти повторили назви основних інгредієнтів, що входять до складу страви, розв’язали кросворди «Кухня», дівчатка поділилися сімейними рецептами піци.

Хлопці ознайомили із  підібраною інформацією про історію виникнення  страви. Про те, що піца — одна серед найпопулярніших страв у світі. Найвищий рівень її споживання зафіксовано у США. Дізналися, що у Неаполі працює спеціалізований Університет піци. Сотні студентів із усього світу з'їжджаються сюди, аби потрапити на двомісячні курси мистецтва виготовлення піци.

А потім юні кулінари власноруч приготували смачнющу піцу, якою пригостили всіх.

 

Тренер мовної групи «Butterfly» пришкільного табору «Ромашка» Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського Полуцька Віта Володимирівна

Розваги під час канікул «Проведи літо з радістю»

Нарешті настали довгоочікувані літні канікули. Закінчився складний рік навчання та продзвонив останній дзвінок. За чарівною весною прийшло тепле та лагідне літо. Наступила пора відпочити і провести час з друзями та родиною. Діти Бзівського НВК з радістю відвідують шкільний дитячий  табір.

Робота будинку культури також введеться на радість дітям, для їх активного та веселого відпочинку. Працюють тенісна та шахматна секції. Продовжують свою роботу гурток «Умілі рученята» та любительське об’єднання «Люби книгу». Учасники хореографічного колективу «Веселка» проводять репетиції у підготовці до свята Івана Купала.

Працює для дітей відео зал, до уваги глядачів кінофільми та цікаві мультфільми. Колектив будинку культури та бібліотеки бажає всім дітям цікавого та активного відпочинку.

 

Директор БК с. Бзів, Соколан І.О.

День поля

16 червня 2017 року колектив управління агропромислового розвитку Баришівської РДА  взяв участь у  Дні поля «Сучасні сорти зернових культур Миронівської селекції та особливості технології їх вирощування», що відбувся у Миронівському інституті імені В.М.Ремесла (с. Центральне, Миронівський район).

Відбулося  ознайомлення з виставкою с/г техніки, експозиціями  вітчизняних та зарубіжних компаній (насіння, ЗЗР, стимулятори росту, тощо);

 

Управління агропромислового розвитку Баришівської РДА

Хто багато читає, той багато знає

« Хто багато читає, той багато знає» - під таким гаслом 21 червня пройшов день  у таборі відпочинку при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського.

Діти із загонів « Сонечко» та « Козачата» відвідали сільську бібліотеку, якою багато років завідує Марченко Марія Григорівна. Стараннями   бібліотекаря, зібрана та збережена цікава інформація та література.

Вона познайомила дітей із історією села Волошинівки.

Документи свідчать, що Волошинівка була козацьким селом. За переписом 1742 року, поселення складалося із 12 хат.

Село прославили односельці в роки ІІ Світової війни. Згадали героїв  – учасників АТО, які віддали своє життя за Україну. 

 І в мирний час волошинівчани  на полях і фермах прославляли своєю працею свій рідний край.

Наприкінці зустрічі була проведена цікава вікторина. Активні учасники вікторини отримали книжки в подарунок.

Діти дякували Марченко Марію Григорівну за змістовну і цікаву зустріч.

Із великим задоволенням діти продовжили   працювати в  гуртку  «Умілі ручки».

На занятті  дітлахи  проявляли  творчість, фантазію, працюючи з папером.

Аплікація «Чарівний птах» - творча робота вихованців табору.

 

Шостак Л. О., вихователь табору «Ромашка»  при Волошинівському НВК ім.. Р. Лужевського

Відбулася перевірка за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади

21 червня 2017 року представники відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації здійснили перевірку за здійсненням органами місцевого самоврядування Баришівського району делегованих повноважень органів виконавчої влади.

Відповідно до графіку виїздів проведено перевірку роботи виконавчих комітетів Садівської, Лехнівської, Ярешківської, Пилипчанської сільських рад.

В ході перевірки було вивчено ряд питань та надано методичні рекомендації.

Метою проведення таких перевірок є підвищення рівня дієвості роботи виконавчих органів місцевого самоврядування.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Виїзна робоча зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі

21 червня 2017 року виконуючий обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнко, за участю старшого дільничого офіцера поліції Баришівського відділення Переяслав – Хмельницького відділу поліції ГУ Національної поліції в Київській області В.В. Хлоя, виконуючої обов’язки начальника відділу юридичного забезпечення та звернень громадян апарату Баришівської райдержадміністрації М.В. Вірич провів виїзну робочу зустріч з профілактики та протидії правопорушень у Баришівському районі.

Відповідно до графіку виїздів роботу проведено у виконавчих комітетах Лехнівської, Ярешківської, Пилипчанської сільських рад.

На зустрічі були присутні голови виконавчих комітетів вказаних сільських рад, члени виконкомів, директори шкіл, депутати сільських рад, члени адмінкомісій та жителі населених пунктів.

Під час зустрічі заслухали звіт дільничного офіцера поліції, розглянули актуальні проблеми у відповідних населених пунктах.

За результатами розгляду питань було надано обґрунтовані роз’яснення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Весела країна іменин

Кожен відзначає свій День народження. Приємно, коли нас вітають  рідні, близькі друзі, знайомі. Це день, коли кожен почуває себе радісним, очікує сюрпризів і несподіванок.

У таборі «Ромашка» традиційно щороку  відзначають  День іменинника.  Так і сьогодні, 19 червня, у програмі - «Весела країна іменин», вітали наших іменинників: Тоцького Юрія, Голікову Мирославу, Дмитренка Артема, Рахубу Кирила. Веселі конкурси та розваги  готували діти із загонів «Козачата» та «Посмішка» .
Лунали  найкращі побажання, вірші та пісні винуватцям свята. Всі вихованці  взяли активну участь у веселих конкурсах і розвагах. На завершення  свята на дітлахів чекав традиційний солодкий стіл.

 

Нестеренко І. В., начальник  табору «Ромашка» Волошинівського НВК ім. Р. Лужевського

Екскурсія до пожежної частини

Знає хай дитина кожна:

Жартувать з вогнем не можна

Як побачиш – десь горить

Мусиш ти в ту саму мить

До пожежників дзвонити,

Про пожежу сповістити

Вивчіть правила пожежні

Будьте завжди обережні!

Професія рятувальника– це одна із найблагородніших професій. Адже рятувальники щомиті готові вступити у двобій з небезпекою. Люди цієї мужньої професії часто ризикують власним життям заради того, щоб захистити найбільшу цінність нашої держави – людей, а значить саму державу – Україну, яка у кожного з нас у душі, і якій кожен із нас повинен допомогти в її становленні.

20 червня діти загонів «Козачата», «Посмішка» та «Сонечко» літнього табору «Ромашка»  при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського відвідали Баришівський РВГУДСНС України  смт. Баришівки. Де познайомилися з бійцями загону рятівників. Від начальника караулу Зеленського Антона та провідного інспектора Черненка Олега почули цікаві розповіді про надзвичайно важливу службу. Адже на сьогодні рятівник – це відважна і самовідданна людина, чий високий професіоналізм забезпечує кожній українській родині надійний захист від природних та техногенних лих.

Дітлахи побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль та захисне спорядження пожежників, бойовий одяг, обладнання для гасіння та рятування людей від пожеж.

Дітвора табору подякувала працівникам пожежної частини за те, що завжди готові прийти на допомогу у незвичайних ситуаціях.

На пам’ять про цікаву та пізнавальну екскурсію діти сфотографувалися із начальником караулу Зеленським  Антонон та провідним  інспектором Черненком  Олегом.

 

Батечко О.В., вихователь табору «Ромашка»  при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського

Україна – країна щастя і добра

Сьогоднішній день у мовному загоні  «Butterfly» табору відпочинку «Ромашка» при Волошинівському НВК ім. Р. Лужевського  проходив під гаслом «ArtandCraft. Creative station. We are Ukrainians». Спочатку діти вирушили у віртуальну подорож визначними місцями Києва: побували біля Золотих Воріт, пройшлися бруківкою Андріївського узвозу, прогулялися Михайлівською та Софіївською площами, помилувалися архітектурними ансамблями Софіївського собору та Києво –Печерської Лаври, заглянули у її таємничі печери.

Потім відвідали типове сучасне українське село, відмітили переваги «зеленого туризму», запропонували туристичні маршрути рідною Волошинівкою. Шукали спільне та відмінне у житті сільського та міського населення України. Англійською мовою трохи незвично було слухати, як гід проводить екскурсію звичайною сільською садибою, так схожою на ту, в якій проживає більшість дітей.

Звичайно, не змогли не звернути своєї уваги і на події, що відбуваються у зоні АТО на Сході нашої країни. Ця спільна біда об’єднала весь народ. Діти запропонували виготовити листівки нашим мужнім Героям-захисникам, адже нині, як ніколи, солдатам потрібна наша підтримка, ми всі повинні об’єднатися заради перемоги.

 

Тренер мовного загону «Butterfly» Полуцька Віта Володимирівна

День гумору

Сьогодні в Паришківському пришкільному таборі « Вітрила» день Гумору -  день жартів та розіграшів.

Два загони змагались між собою в різних конкурсах та вікторинах  для підвищення усмішок та радості. Та в таких конкурсах не може бути переможених об'єднала всіх смачна, запашна КАША, смажена картопелька.

А наші щасливі дня в пришкільному таборі продовжуються…

 

Головний спеціаліст управління освіти,  молоді та спорту Баришівської РДА О.Л.Нитченко

Захисти права дитини

20 червня 2017 року Баришівським  районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді спільно з  Баришівською районною радою та службою у справах дітей  та сім»ї за сприяння МБО «Партнерство «Кожній дитині» проведено семінар  з проблеми «Послуга патронату в системі захисту дітей та підтримки сімей з дітьми в громаді».  В заході  взяли  участь в.о. голови Баришівської РДА Гордієнко В.М.,  сільські голови, секретарі селищної, сільських рад, працівники центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді, служби в справах дітей, та сім»ї, начальник управління соціального захисту населення, представники управління освіти, медицини,  директор  Центру зайнятості, представники   районної газети «Баришівський вісник» та  голова громадської ради, громадськості.

Відкрила  семінар - навчання керуюча справами Баришівської районної ради Нестерова Ольга Михайлівна, яка акцентувала увагу на актуальності заходу, державній підтримці послуги та розвитку патронату над дітьми в громадах району. Стрига Лариса Іванівна, менеджер проектів МБО «Партнерство «Кожній дитині» розкрила суть та завдання послуги патронату як складової системи захисту дітей та підтримки вразливих сімей з дітьми, розглянула  законодавче та нормативно правове підґрунтя даної послуги, представила обсяг повноважень патронатного вихователя, його права, обов»язки, обговорила алгоритм надання послуги влаштованим під патронат дітям. Під час семінару учасники та організатори узгодили готовність Баришівського району до запровадження послуги патронату та роль громади в цьому процесі.      

Учасники семінару усвідомили, що  питання запровадження послуги патронату в Баришівському районі є актуальним та необхідним. Тому, що як у свій час говорила Мати Тереза: «Те, що ми робимо, це тільки краплинка води в океані бідності, але ця краплинка води має величезну силу-вона змінює океан».

 

Баришівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота»

20 червня 2017 року за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації В.М.Гордієнка, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Л.В.Маценко, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ і організацій району відбулося засідання комісії з питань виділення одноразової грошової допомоги відповідно до заходів районної програми «Турбота».

Під час засідання розглянули питання:

1. Розгляд заяв жителів Баришівського району з питань виділення одноразової грошової допомоги для вирішення соціально-побутових питань та на лікування відповідно до затвердженого «Плану фінансового забезпечення виконання районної Програми «Турбота» на 2017 рік п.4.2.1.

Розглянувши подані заяви члени комісії прийняли відповідні рішення.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації