Новини

Проведено відпрацювання Волошинівської сільської ради

З метою попередження виникнення пожеж, травмування та загибелі людей на них, 20 жовтня рятувальниками Баришівського району спільно з представниками депутатського корпусу, засобів масової інформації та представниками адміністрації проведено пожежно-профілактичне відпрацювання Волошинівської сільської ради.

Під час заходу фахівцями здійснювався подвірний обхід. Прискіпливу увагу рятувальники звертали на систему влаштування пічного опалення у приватних помешканнях. У будинках одиноких та малозабезпечених людей похилого віку перевірили справність печей, димарів, наявність тяги тощо.

Також вручили селянам листівки з інформацією профілактичного характеру та довели сумну статистику трагічних випадків при недбалому поводженні з відкритим вогнем, під час експлуатації пічного та газового обладнання.

У доступній формі до мешканців села було доведено правила безпечної поведінки у побуті, а також вручено листівки з інформацією щодо основних причин пожеж та правил поведінки в природних екосистемах.

Рятувальники постійно проводять профілактичну роботу серед населення, але кожен повинен, у першу чергу сам, більш відповідальніше ставитись до свого здоров’я та життя.

 

Баришівський РС

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Плану реалізації Стратегії розвитку Київської області на період 2018 – 2020 роки

З метою забезпечення реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 04.12.2014 № 856-44-VІ, обласною державною адміністрацією та Київською обласною радою розробляється План заходів на 2018 – 2020 роки з реалізації Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом його розробки є пропозиція з боку представників області (юридичних та фізичних осіб) ідей проектів, які дозволять сформувати План реалізації Стратегії. Ідеї проектів буде відібрано, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки Стратегії. За результатами цієї роботи буде сформовано Каталог проектів регіонального розвитку на період до 2020 року і визначено джерела їх фінансування.

 

Запрошуємо усіх осіб зацікавлених у розвитку свого регіону, органи місцевого самоврядування, місцеві органи державної влади, громадські організації, установи та організації усіх форм власності запропонувати ідею (ї) проекту (ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії (витяг із документу додається).Ідеї проектів обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1.     Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди.

2.     Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

3.     Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2018 - 2020 роки).

4.     Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 р., перелік яких додається(додаток 1).

5.     Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

6.     Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток 2).

7.     Проектну ідею має бути надісланоне пізніше 1 листопада 2017 року.

Оголошення, електронна форма пропозиції ідеї проекту, пріоритетні завдання Стратегії розвитку Київської області на період до 2020 року, приклади заповнення форм (додаток 3), а також інша необхідна інформація розміщено на сайті департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської обласної державної адміністрації:http://www.kyivregioneconomy.com/ та на сайтіКиївської обласної державної адміністрації http://koda.gov.ua/.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою «До плану реалізації Стратегії». Крім цього, обов’язково необхідно буде заповнити форму за посиланням https://goo.gl/forms/g9m2cl0pcCAD4sMJ2

За результатами відбору кращі проектні ідеї увійдуть до Плану реалізації Стратегії і будуть профінансовані в 2018-2020 роках за рахунок державного бюджету (кошти державного фонду регіонального розвитку), обласного бюджету (кошти, що виділяються на реалізацію обласних цільових програм), грантів міжнародної технічної допомоги або секторальної підтримки ЄС.

Контактні телефони для довідок:

(044)-286-87-49

(044)-286-81-23

 

Департамент економрозвитку

МЕДИЧНА РЕФОРМА. ЩО ЗМІНИТЬСЯ З 2018 РОКУ

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я – перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині. «Гроші йтимуть за пацієнтом» - людина звертається в медичний заклад, до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.

У 2018 році нова модель фінансування охорони здоров’я запроваджується на первинній ланці меддопомоги – за нею працюватимуть сімейні лікарі, терапевти, педіатри. На інших рівнях – вторинному (спеціалізованому) та третинному (високоспеціалізованому) вона буде запроваджена поступово до 2020 року. Жодних змін у медичному обслуговуванні людей на цих ланках - у лікарів-спеціалістів, в лікарнях, спеціалізованих медзакладах – з наступного року не відбудеться.

Як відбудеться перехід на нову систему фінансування меддопомоги, яку надають сімейні лікарі, терапевти, педіатри?

Буде створено Національну службу здоров’я (спеціальний орган виконавчої влади), яка перераховуватиме бюджетні кошти медичним закладам та лікарям-ФОПам за надання меддопомоги людям. НСЗУ укладе угоди з УСІМА медичними закладами і гарантує фінансування відповідно до кількості пацієнтів, яким в цих закладах надають меддопомогу. Фінансування буде проводитись на умовах попередньої оплати.

Людині потрібно буде обрати свого сімейного лікаря, терапевта, педіатра та підписати з ним угоду на медичне обслуговування. Медичний заклад, лікар-ФОП повідомляє НСЗУ про кількість пацієнтів, з якими підписано угоди. НСЗУ перераховує їм кошти за обслуговування громадян згідно з встановленими тарифами.

Фінансування медичної допомоги через НСЗУ забезпечить головне - єдині стандарти надання меддопомоги та рівний доступ до медичних послуг для кожного громадянина, незалежно від прописки. Саме держава гарантуватиме, що кожному громадянину, який звернеться до сімейного лікаря, буде надано допомогу безкоштовно. А лікар гарантовано отримає гроші за свою роботу, згідно з встановленим тарифом, незалежно від того, де він працює – у великому місті чи сільській місцевості. Фінансування поліклініки, де працює лікар, амбулаторії чи лікаря-ФОПа буде відбуватись з державного бюджету і не залежатиме від фінансової спроможності місцевої громади чи прихильності місцевих чиновників. Воно залежатиме виключно від кількості громадян, яким в медзакладах надали допомогу.

У свою чергу, місцеві громади мають всі можливості для розвитку медичних закладів, адже вони залишаються їх власниками. Завдяки децентралізації місцеві бюджети мають достатньо коштів для того, щоб покращити медичну мережу, створити належні умови для роботи лікарів, відремонтувати дороги до амбулаторій, оплачувати додаткові медичні послуги для мешканців громади. 

Перехід на нову систему фінансування буде поступовим, на перехідний період частково буде збережено діючу систему фінансування медзакладів – через субвенцію місцевим бюджетам, як це відбувається зараз.

Що потрібно зробити з 2018 року кожному українцю?

З наступного року кожному українцю потрібно буде обрати свого сімейного лікаря, терапевта, педіатра і підписати з ним угоду на медичне обслуговування. Це може бути лікар, який працює в поліклініці, амбулаторії, приватній лікарні (якщо вона підписала договір з НСЗУ), або має власну практику.

Причому обрати лікаря людина може незалежно від місця своєї прописки. Якщо ви вже маєте лікаря, який вас влаштовує, ви можете підписати угоду з ним, якщо ні – запитайте рекомендацій у друзів, знайомих, або прийдіть до свого дільничного лікаря і поспілкуйтесь з ним, можливо, він вам сподобається. Лікар не має права відмовити вам у підписанні угоди, винятком є лише випадки, коли він вже має більше 2000 пацієнтів.

Ви можете підписати угоду з лікарем під час першого візиту до нього. Тривалість часу, впродовж якого потрібно укласти угоду з лікарем, не обмежена. Змінити свого лікаря ви можете в будь-який час, якщо знайшли кращого спеціаліста, або, наприклад, змінили місце проживання.

 

За що саме на 100% заплатить держава?

Допомога, яку надає сімейний лікар, терапевт, педіатр, повністю оплачується державою, для людини вона є безкоштовною. Якщо лікар вимагає гроші з пацієнта, він має право звернутись зі скаргою на нього до НСЗУ і піти до іншого лікаря. 

Допомога лікаря первинної ланки, що повністю оплачується державою, включає: консультації лікаря необмежену кількість разів, профілактичні огляди, базові аналізи, направлення до лікарів-спеціалістів, видачу довідок та листів непрацездатності. Окрім того, сімейний лікар призначає та виписує рецепти на доступні ліки, які можна отримати в аптеці безкоштовно або з незначною доплатою, їх перелік буде поступово збільшуватись.

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України

Впродовж двох годин горіли два автомобілі

18 жовтня  о 03:40  до оперативно-диспетчерської служби Баришівського району надійшло повідомлення про загорання мікроавтобусу Mersedes Sprinter в смт Баришівка на вул. Воздвиженській. На місце виклику було направлено перше відділення 24-ДПРЧ, смт Баришівка. Завдяки злагодженим діям рятувальників пожежу було локалізовано о 03:55 та повністю ліквідовано о 04:15 .

Вже о 05:45  надійшло ще одне повідомлення про загорання автомобіля. На автодорозі Баришівка - Власівка загорівся автомобіль Volkswagen Caddy. На місце виклику було направлено перше відділення 24-ДПРЧ смт Баришівка. Пожежу було локалізовано о 05:54 та ліквідовано о 06:00. 

 

Баришівський РС

Новини за 19.10.2017 від ГУ ДФС у Київській області

Майже 3 тисячі договорів укладено Броварською ОДПІ з платниками на подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку.

Інструкцією з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, визначено текст примірного договору про визнання електронних документів.

Згідно з розділом 6 договору зазначений договір діє до закінчення строку чинності посилених сертифікатів відкритих ключів. Якщо платник податків подає до контролюючого органу нові посилені сертифікати електронних цифрових підписів (далі – ЕЦП), цей договір вважається пролонгованим до закінчення терміну чинності нових посилених сертифікатів ключів.

Відповідно до ст. 181 Господарського кодексу України від 16 січня 2003 року № 436-IV зі змінами та доповненнями (далі – Кодекс) господарський договір за загальним правилом викладається у формі єдиного документа, підписаного сторонами. Сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформляє договір відповідно до вимог частини першої ст. 181 Кодексу і повертає один примірник договору другій стороні у двадцятиденний строк після одержання договору.

 За наявності заперечень щодо окремих умов договору сторона, яка одержала проект договору, складає протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надсилає другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договоромабо надає  вмотивованувідмовув укладанні такого договору.

 Для прискорення укладання договору про визнання електронних документів для платників податків реалізована можливість укладання електронного договору, без відвідуванняОДПІ. У такому випадку договір «Про визнання електронних документів» засобами телекомунікаційного зв’язку необхідно надіслати  на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., при цьому строк його укладення не перевищує 5-ти робочих днів.

 

Використання РРО роздрібними продавцями алкогольної  продукції

Пунктом 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями передбачено,  що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахунковіоперації в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків,  жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО).

Місце торгівлі визначено ст. 1 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» як місце реалізації товарів, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів та пива – без обмеження площі, для алкогольних напоїв, крім пива, – торговельною площею не менше 20 кв. метрів, має бути обладнане реєстраторами розрахункових операцій (незалежно від їх кількості) або книгами  обліку розрахункових операцій (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів.

Згідно зі ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» зі змінами та доповненнями у додатку до ліцензії на роздрібну торгівлю алкогольними напоями суб’єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.

У випадку заміни електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій) суб’єкт господарювання разом із заявою про внесення змін та довідкою про реєстрацію нових (або виключення діючих) електронних контрольно-касових апаратів (книг обліку розрахункових операцій) подає органу ліцензування додаток до діючої ліцензії, в який потрібно внести зміни.

 

Щодо системи оподаткування новостворених суб’єктів господарювання

Броварська ОДПІ нагадує новоствореним суб’єктам господарювання, що згідно з п.1.3 розділу І Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 №1588, у редакції наказу Міністерства фінансів України від 22.04.2014 №462 (далі - Порядок), взяттю на облік або реєстрації у контролюючих органах підлягають усі платники податків.

Взяття на облік у контролюючих органах юридичних осіб, їх відокремлених підрозділів, а також самозайнятих осіб здійснюється незалежно від наявності обов’язку щодо сплати того чи іншого податку та збору.

Відповідно до п.3.9 розділу ІІІ зазначеного Порядку, з моменту взяття на облік платник податків вважається таким, що перебуває на загальній системі оподаткування, якщо ним не обрано інший спосіб оподаткування відповідно до законодавства.

 

Броварська ОДПІ

 

 

Участь у дводенному тренінгу "Послуга сімейного патронату:пошук та первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі"

За організації Київськогообласногоцентру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та МБО Партнерство "Кожній дитині" 17 та 18 жовтня 2017 року у приміщенні ЦПР «Мрія» смт Баришівка відбувся дводенний тренінг на тему: "Послуга сімейного патронату:пошук та первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі", в якому взяла участь Безпалюк Т.С. – директор Баришівського районного Центру опіки дитини.

В заході приймали участь більше 20-ти осіб: представники ЦСССДМ, служб у справах дітей та сім'ї, представники освіти, культури, депутат селищної ради, громадські організації Баришівського, Яготинського, Переяслав-Хмельницького району Броварського, Бориспільського, Згурівського районів, м. Березань та м. Переяслав-Хмельницький.

Присутні ознайомилися з послугою патронату, мали нагоду визначити критерії та ознаки на які спеціалістам слід звернути увагу в ході роботи з кандидатами, етапи проведення первинного відбору кандидатів у патронатні вихователі, дізналися про завдання та мету інформаційно-просвітницької роботи та які комунікаційні інструменти можна використовувати для пошуку кадидатів у патронатні вихователі.

Навчання відбувалося у формі творчої гри, що не давало нудьгувати, але разом з цим отримувати необхідні знання.

 

Безпалюк Т.С., директор Баришівського районного Центру опіки дитини

Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей

Верховна Рада України,

прагнучи до відновлення територіальної цілісності України,

підкреслюючи, що суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах міжнародно визнаного кордону є цілісною і недоторканною,

залишаючись відданою мирному врегулюванню ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН,

прагнучи створити необхідні умови для продовження процесу мирного врегулювання,

маючи на меті сприяння якнайшвидшому відновленню правопорядку та нормальної життєдіяльності в населених пунктах у Донецькій та Луганській областях, поверненню громадян до місць їх постійного проживання,

керуючись прагненням відновити конституційні права і свободи громадян, а також права і законні інтереси юридичних осіб,

піклуючись про збереження життів мирного населення та українських захисників,

високо цінуючи міжнародні зусилля, спрямовані на повне забезпечення територіальної цілісності та суверенітету України в межах міжнародно визнаного кордону,

прагнучи до подальшої консолідації міжнародної підтримки України у процесі мирного врегулювання,

створюючи необхідні умови для розгортання в окремих районах Донецької та Луганської областей миротворчої операції ООН, зокрема з урахуванням Постанови Верховної Ради України від 17 березня 2015 року № 253-VIII "Про схвалення звернень від імені України до Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй та Ради Європейського Союзу стосовно розгортання на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки",

постановляє:

1.    Статтю 1 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" (Відомості Верховної Ради України, 2014 р., № 45, ст. 2043) викласти в такій редакції:

"Стаття 1. Згідно з цим Законом тимчасово, на строк, що закінчується через один рік з дня набрання чинності Законом України "Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей", запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначаються рішенням Верховної Ради України (далі - окремі райони Донецької та Луганської областей)".

2.    Встановити, що відповідно до статті 10 Закону України "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей набирає чинності виключно після виконання всіх умов, викладених у статті 10 зазначеного Закону, зокрема у частині, що стосується виведення усіх незаконних збройних формувань, їх військової техніки, а також бойовиків та найманців з території України.

3.    Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

 

 Президент України П.ПОРОШЕНКО

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації

19 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Баришівській райдержадміністрації під головуванням голови комісії - заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, за участю  виконуючого обов’язки голови Баришівської райдержадміністрації В.М. Гордієнко, в.о. начальника Баришівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області А.М. Горбатка, секретаря ДНПК О.В. Широкого, членів ДНПК, керівників та зооветспеціалістів МТФ та свиногосподарств, директорів агропродовольчих ринків Баришівського району, спеціалістів Держпродспоживслужби Баришівського району, завідувачів державних ЛВСЕ на ринках.

Під час засідання розглянули питання:

1.«Про заходи  з профілактики  та  недопущення занесення  африканської чуми свиней на територію Баришівського району»

Представникам  свиногосподарств надати інформацію з підписом керівника та завірену  печаткою  щодо роботи господарства в режимі роботи підприємства «закритого» типу, тобто: працюють дезбар´єри, дезкилимки, є в наявності:  санпропускник, спецодяг,  деззасоби, доступ на територію стороннім особам та автотранспорту заборонений.

2.«Про  стан  профілактики  тваринництва від туберкульозу  та  лейкозу  ВРХ в громадських та приватних господарствах  Баришівського району ».

За результатами засідання комісії прийняті рішення та надані відповідні рекомендації керівникам.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату адміністрації

Підроблення ідентифікаційного номера двигуна

Працівниками РСЦ МВС в Київській області в черговий раз був встановлений факт підроблення номера двигуна.

Так, 13 жовтня 2017 року до територіального сервісного центру № 3242, що на Київщині, звернувся житель с. Холодівка, Тульчинського району, Вінницької області, для перереєстрації на нового власника автомобіля марки AUDIA8. Натомість в даній операції йому було відмовлено.

При перевірці наданих документів та звірці ідентифікаційних номерів агрегатів із записами в реєстраційних документах працівниками сервісного центру, спільно з фахівцем експертної служби МВС було виявлено, що ідентифікаційний номер двигуна нанесений не в заводських умовах, який підтверджується висновком експертного дослідження.

За виявленим фактом було проінформовано працівників Білоцерківського відділу поліції ГУНП в Київській області, для прийняття рішення згідно чинного законодавства.

Вкотре звертаємося до всіх автовласників: купуючи собі транспортний засіб – не гайте часу, для того, щоб з’ясувати чи немає на ньому «гріхів». Перед придбанням автівки, звертайтеся до працівників сервісних центрів МВС та фахівців експертної служби МВС для його огляду або експертного дослідження, з метою звірення ідентифікаційних номерів їх складових частин з номерами, зазначеними в реєстраційних документах, установлення відповідності конструкції, перевірки за Єдиним державним реєстром МВС та автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби.

Запам’ятайте, що особа, яка продає вам транспортний засіб і завідомо знає про зміну ідентифікаційних номерів, ніколи не погодиться надати його на експертизу, щоб не бути викритим в правопорушенні.

 

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області

Перші електронні майданчики публічних закупівель адаптовано для ЕСКО-тендерів

Перші декілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель вже можуть проводити електронні аукціони із закупівлі енергосервісу для проведення заходів з енергоефективності у бюджетних установах.

Для цього Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО»(https://prozorro.gov.ua), міжнароднимиконсультантамиза активної участі Держенергоефективності створено окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, головним чином через відбір переможця тендеру не за найменшою ціною, як при стандартних закупівлях товарів, робіт чи послуг, а за найвищим показником ефективності енергосервісного договору. Цей показник є інвестиційною оцінкою привабливості проекту для замовника – бюджетної установи.

Найближчим часом інші авторизовані електронні майданчики також зможуть долучитися до проведення електронних закупівель енергосервісу. Майданчики готові надавати технічну підтримку для учасників та замовників тендеру. На кожному сайті буде окрема інструкція.

Очікується, що перші електронні ЕСКО-тендери буде проведено вже цього року.

«Запровадження спеціального модулю для електронних закупівель енергосервісу – довгоочікуваний крок для повноцінного запуску ЕСКО-механізму в Україні. Таким чином, відкрито шлях для роботи як замовників, так і потенційних виконавців ЕСКО-послуг», - прокоментував Голова Держенергоефективності С.Савчук.

Голова Агентства відзначив, що у тісній співпраці з місцевими органами влади Держенергоефективності сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об’єктів: http://saee.gov.ua/uk/content/energoservis_1. Наразі вона налічує понад 11 тис. бюджетних установ, що потребують термомодернізації і можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування.

База таких ЕСКО-об’єктів продовжуватиме розширюватися. Влада на місцях проявляє все більше активності у цьому питанні. Для порівняння якщо у 2016 році до бази внесено 2120 ЕСКО-об’єктів, то цьогоріч – понад 11 тисяч.

Безпосередню роль у цьому процесі відіграла і широко роз’яснювальна кампанія Держенергоефективності. Так, у 2016-2017 роках проведено 20 регіональних роз’яснювальних семінарів для майже 4 тисяч учасників ринку ЕСКО.

 

Управління комунікації та зв’язків з громадськістю

Знову в Україні буде проведено конкурс для молодих підприємців віком 15-18 років Diamond Challenge for High School Entrepreneurs. Благодійний Фонд ICEPP виступить організатором відбіркового етапу даного конкурсу

У 2012 році Університет штату Делавер, США (University of Delaware), враховуючі значні досягнення у науковій сфері та методології навчання підприємництву започаткував конкурсний проект для підтримки та розвитку молодіжного підприємництва Diamond Challenge

Проект стрімко розширився між зацікавленими країнами-учасницями, оскільки DiamondChallenge надає унікальну можливість для підлітків у віці 15-18 років зрозуміти сутність підприємницької діяльності реалізуючи власні ідеї у життя.

Сьогодні у світі представлена достатня кількість програм, що зосереджені на принципах управління малого бізнесу.

Мета DiamondChallenge – надати можливість молодим талантам розвивати свій підприємницький хист, сформувати комплексне розуміння фінансової діяльності та цінності грошових коштів, а також сприяти цілеспрямованій молодіжній підприємницькій діяльності.

З правилами та вимогами участі у конкурсі можна ознайомитись за посиланням:https://icepp.org.ua/proekti-icepp/item/95-diamondchallengeukraineforhighschoolentrepreneurs.html

 

УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЇ КИЇВСЬКОЇ ОДА

Про проведення заходу

Вибір майбутнього напрямку діяльності одне із непростих завдань, що постає перед багатьма випускниками та абітурієнтами. Старшокурсників турбує обрання майбутнього фаху, навчального закладу, оцінка власних можливостей та здібностей.

Яку професію обрати старшокласникам зазвичай радять батьки, друзі, вчителі. Часто такі поради є суб’єктивними. Щоб не помилитися із цим нелегким завданням, нині існує чимало профорієнтаційних заходів, які допомагають випускнику визначитися з майбутньою професією, зважаючи в першу чергу на його розумові здібності та таланти.

Тому 17 жовтня 2017 року фахівці Баришівського районного центру зайнятості  спільно із Управлінням освіти, молоді та спорту при Баришівській РДА    колективами загальноосвітніх шкіл провели масовий профорієнтаційний захід – «Ярмарок професій»  для випускників загальноосвітніх шкіл району, в якому взяли участь  12 навчальних закладів м. Києва та області, а саме :

1.     Європейський університет;

2.     Національний університет харчових технологій;

3.     Чорнобильський медичний коледж;

4.     Київський індустріальний коледж КНУБА;

5.     Міжрегіональна академія управління персоналом;

6.     Національний університет біоресурсів і природокористування України;

7.     Березанський професійний аграрний ліцей;

8.     Київський коледж міського господарства;

9.     Київський механіко-технологічний коледж;

10.   ДВНЗ «Київський національний економічний університет   ім. В. Гетьмана

11.    Інститут спеціального зв’язку і захисту інформації НТУУ «КПІ» ім.  Сікорського.

12.    Київський коледж легкої промисловості

В заході  взяли участь 130 учнів 9-11 класів Баришівського НВК та Баришівської загально-освітньої школи ім. Зерова.

З вітальним словом до присутніх звернувся  директор центру зайнятості  Балан В.В. Представники навчальних закладів надали інформацію про умови навчання та спеціальності, ознайомили майбутніх абітурієнтів з особливостями підготовки до вступу, стан матеріально-технічної бази, проведення виробничих занять, організації дозвілля також були представлені презентації та фільми про життя та відпочинок студентів.

Сподіваємося, що в результаті проведення таких заходів кожен  учень визначиться з надзвичайно важливим життєвим вибором, обере ту професію,  яка даруватиме радість, натхнення та творчість у повсякденному житті.

 


Директор-голова комісії  з припинення юридичної особи  В.В. Балан

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО МЕДИЧНУ РЕФОРМУ

Верховна Рада поточного тижня розглядатиме урядовий законопроект щодо медичної реформи. Його ухвалення призведе до системних змін в охороні здоров’я та забезпечить надання кожному громадянину країни якісних медичних послуг. Вже наступного року розпочнеться перший етап реформи з первинної ланки медичної допомоги – сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. На інших рівнях реформу буде впроваджено до 2020 року.

«Гроші йдуть за пацієнтом». Медична реформа передбачає змінуфінансування системи охорони здоров’я. Бюджетні кошти будуть спрямовуватись не на фінансування медичних закладів згідно кошторису, як зараз, а на оплату надання медичної послуги конкретній людині.  «Гроші йтимуть за пацієнтом» – в поліклініку, в лікарню, до сімейного лікаря, куди прийшла людина за медичною допомогою. Незалежно від місця знаходження і форми власності медзакладу. Пацієнт самостійно вибиратиме лікаря чи медзаклад, до якого звернутись, держава – оплачуватиме його лікування.

Буде створено Національну службу здоров’я (орган виконавчої влади зі спеціальним статусом), яка виконуватиме функції страховика і єдиного замовника з централізованої закупівлі медичних послуг, а також контролю за дотриманням умов договорів про медичне обслуговування населення. Між медзакладом та Національною службою здоров’я укладається рамковий договір, в якому щорічно встановлюється обсяг послуг, які планується надати пацієнтам. На першому етапі реформи договори НСЗУ будуть укладені з УСІМА лікарнями, щоб ніхто не залишився без медичної допомоги. Медзаклади фінансуватимуться на умовах попередньої оплати згідно з запланованим обсягом наданих громадянам послуг. НСЗУ не володітиме коштами, всі кошти акумулюються в держбюджеті на казначейських рахунках, а НСЗУ виконуватиме лише функцію оператора – перераховуватиме бюджетні кошти медичним закладам згідно укладених з ними угодами.

Ефективне використання бюджетних коштів, спрямованих на медицину. У 2017 році розмір медичної субвенції з держбюджету складає 55,5 млрд.грн., або 2,1% ВВП. Третина цих коштів фактично втрачається - через утримання непотрібних приміщень, неефективне використання, корупцію. Зараз замість того, аби оплачувати медичні послуги для людей, держава «спалює» ці гроші, утримуючи площі медзакладів, сплановані за нормативами 1970-х років.

Впровадження реформи передбачає, що держава припинить виділяти гроші лікарням тільки за те, що вони існують. Кошти платників податків будуть надаватись за лікування людей, які до цих лікарень звертаються. В проекті бюджету-2018 уряд заклав рекордну суму на фінансування сфери охорони здоров’я - 113,9 млрд.грн. і проведення реформи дозволить використовувати бюджетні кошти максимально ефективно.

Чіткий перелік медпослуг, які оплачує держава. Запроваджується програма медичних гарантій, буде визначено перелік медичних послуг, які на 100% оплачує держава. Перелік щороку визначатиметься Кабінетом Міністрів. Ці послуги та ліки громадяни дійсно отримають безкоштовно. Гарантовано безкоштовною буде:

-          екстрена допомога (невідкладна допомога - термінові операції, в тому числі гострий серцевий напад, інсульт, апендицит, переломи);

-          первинна допомога (допомога лікарів первинної ланки – педіатрів, терапевтів, сімейних лікарів, що працюють в поліклініках, амбулаторіях, мають приватну практику)

-          паліативна допомога (допомога пацієнтам, що мають смертельні захворювання, щоб полегшити їх страждання, перш за все надання адекватного знеболювання)

-          медична допомога дітям до 16 років

-          медична допомога у зв’язку з вагітністю та пологами

Обсяг коштів на програму медичних гарантій буде закладатись в розмірі не менше 5% ВВП.

До гарантованого пакету послуг не входять естетична медицина, ліки недоведеної ефективності. Також необхідно буде повністю оплачувати вартість звернень до лікарень без направлення лікаря, крім екстреної допомоги.

Лікарі отримуватимуть гідну оплату, людина – якісні медичні послуги. Впровадження принципу «гроші ходять за пацієнтом» означає, що оплата роботи лікаря буде залежати від кількості пацієнтів та якості послуг, які він їм надає. Людина обирає лікаря, медичний заклад, до якого звернутись за допомогою. І саме до цього лікаря й медичного закладу прийдуть бюджетні гроші за надання медичної допомоги саме цій людині згідно встановленого тарифу.

За такої системи лікар буде зацікавлений якісно лікувати, оскільки до поганого спеціаліста ніхто не прийде. Хороший лікар матиме більше пацієнтів і відповідно більшу зарплату. Лікарі та лікарні конкуруватимуть за пацієнтів і будуть зацікавлені підвищувати якість своїх послуг.

Реформа стартує з первинної ланки медичної допомоги. З наступного року за новою системою фінансування розпочнуть працювати лікарі первинної ланки – сімейні лікарі, терапевти, педіатри. Українцям потрібно буде обрати сімейного лікаря (терапевта, педіатра) і підписати з ним угоду на медичне обслуговування. Лікаря можна обрати незалежно від свого місця проживання, незалежно від того, де він працює – в поліклініці, приватній клініці чи має власну практику.

Допомога, яку надає сімейний лікар, терапевт, педіатр, буде повністю оплачуватись державою. Для людини вона є безкоштовною. Ця допомога включає: консультації лікаря необмежену кількість разів, профілактичні огляди, базові аналізи, рецепти на доступні ліки, які можна отримати в аптеці безкоштовно або з незначною доплатою, направлення до лікарів-спеціалістів, видачу довідок та листів непрацездатності.

 

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету міністрів України

Відбулося відкриття пам’ятника загиблому учаснику бойових дій — учаснику АТО

14 жовтня 2017 року  в с. Масківці Баришівського району відбулася церемонія відкриття пам’ятника загиблому учаснику бойових дій — учаснику АТО, нашому герою-захиснику Віталію Шостаку, який загинув майже рік тому під час обстрілу в зоні АТО, захищаючи нашу землю.

Відкриття пройшло за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, заступника голови районної ради С.І.Богдана, керівника апарату адміністрації Т.О. Брилюк, рідних, близьких, односельчан, бойових побратимів, та інших громадян, які прийшли вшанувати світлу пам’ять захисника Української держави.

 

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва в Баришівському районі

З нагоди відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва 14 жовтня 2017 року на Меморіалі Слави за участю виконуючого обов’язки голови Баришівської районної державної адміністрації В.М. Гордієнка, голови Баришівської районної ради В.А. Гуменюка, заступника голови районної ради С.І.Богдана, селищного голови О.П.Вареніченка, заступника голови райдержадміністрації Ф.В.Маренича, керівників структурних підрозділів, відділів, управлінь райдержадміністрації, керівників організацій і установ району, військовослужбовців, які брали участь в АТО, ветеранів війни, воїнів-інтернаціоналістів, голів виконавчих комітетів сільських рад району відбувся мітинг і молебень за загиблими.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять військовослужбовців, які загинули, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність країни та поклали квіти на знак вшанування полеглих у Другій світовій війні, воїнів-інтернаціоналістів та захисників-учасників бойових дій на Сході України.

Офіційна частина свята та патріотичний концерт « За Честь… За Славу… За Народ!!!» відбулися в районному будинку культури.
Під час заходу керівництво району привітали ветеранів війни і праці, ветеранів Афганістану, учасників антитерористичної операції, інвалідів війни з числа учасників бойових дій в зоні антитерористичної операції, волонтерів.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Засідання організаційного комітету щодо проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі

13 жовтня 2017 року у малій залі райдержадміністрації за участю голови районної ради В.А.Гуменюка, керівника апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, керівників відділів, управлінь та структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району,  представників Баришівського районного військового комісаріату відбулося засідання організаційного комітету щодо організації та проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисника України в Баришівському районі.

Під час засідання оргкомітету обговорено актуальні питання належного рівня проведення даного заходу, який відбудеться 14 жовтня 2017 року на Меморіалі слави (мітинг та покладання квітів), продовження урочистостей в приміщенні районного будинку культури.

Керівникам відповідних служб, відповідальних за проведення районного заходу дано доручення щодо належного виконання заходів з підготовки та відзначення Дня захисника України.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Міжнародний форум «Всебічне формування системи миротвореняя через активізацію розвитку особистості, суспільства і держави»

12 жовтня 2017 року в приміщенні Баришівського районного будинку культури з 09-00 до 18.00 години відбувся Міжнародний форум на тему: «Всебічне формування системи миротворення через активізацію розвитку особистості, суспільства і держави».

У засіданні Форуму взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Т.О. Брилюк, заступник голови районної ради С.І. Богдан, представник управління молодіжної політики патріотичного виховання Київської облдержадміністрації А.П. Рибалко, голова Громадської ради при Державній службі статистики України, голова Всеукраїнської громадської організації «Інтелектуальна Україна» Т.М. Струбчевська, в.о. голови громадської ради при Баришівській райдержадміністрації Ю.В. Лагутін, головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації І.Г.Ладан, члени громадської ради при Баришівській райдержадміністрації, представники громадських організацій району та області, представники районних адміністрацій області та міських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники культури, священнослужителі району, почесні громадяни, представники інтелігенції району.

Метою даного заходу є активізація розвитку системи миротворення в Україні як основи національної безпеки та колективної безпеки Європейського континенту.

 

Відділ організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Ллітературно-історичний турнір «Слава козацька вічно жива»

12 жовтня 2017 року до  Баришівської районної  бібліотеки  для дітей завітали учні  9-В класу Баришівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М. Зерова  зі своїм класним керівником Лесею Миколаївною Мареніченко на розширене засідання інтелектуального клубу «ІнтеК», на якому було проведено літературно-історичний турнір «Мужність козацька, вдача козацька, слава козацька жива!»,  приурочене  Дню українського козацтва та Дню захисника  Вітчизни.

Завідуюча бібліотекою Ольга Іванівна Биба розпочала засідання з короткої розповіді про життя і побут українського козацтва та перегляду відеоролика «Історія України - Запорізька Січ».

А далі був турнір, в якому приймали участь козацький кіш «Хортиця» - Бондарєв О., Лисенко Д., Март’янов В., Братина А. та козацький кіш «Чайка» - Козловський Д., Матяш А., Седзяло В., Меденко М. Під час турніру учасники виявили свої знання історії доби українського козацтва в таких турах як: «Люби і знай свій рідний край», «Козацька абетка», «Козацькому роду нема переводу», «Чарівні слова», «Чи вміють козаки мовчати», «Сірниковий» та «Сучасний козак». В нелегкому змаганні перемогу здобув козацькій кіш «Хортиця».

Доповненням до заходу стала книжкова презентація «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра».

На закінчення звучав гімн «Збройних сил України і українського козацтва».

 

Ю. Гранько, провідний бібліотекар райбібліотеки для дітей

Афіша на 14 жовтня

 

Відділ культури Баришівської райдержадміністрації