Новини

09 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться онлайн брифінг

09 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться онлайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-12/

на сторінках в ФБ

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/photos/a.1617261131915362/2239628699678599

 

6 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться онлайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області

6 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться онлайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-11/

на сторінках в ФБ

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/photos/a.1617261131915362/2237446603230142

 

Роз’яснення щодо нових обмежувальних заходів на період карантину

Прийняті Постановою №211 нові норми обмежувальних заходів викликали в українців безліч запитань. Тому надаємо роз’яснення щодо найбільш поширених запитань.

 • Чому запровадили правило носити з собою документи, що посвідчують особу?

Наявність у людини документів дозволить перевірити, чи не мусить вона бути на самоізоляції, або в обсервації. А також це дасть можливість органам правопорядку застосовувати адміністративну відповідальність для порушників правил карантину.

 • Чи можна ходити по вулиці без маски?

В Постанові №211 сказано, що в усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

Громадське місце - частина будь-якої споруди, яка доступна або відкрита для населення, в тому числі за плату (під'їзди, підземні переходи, стадіони; парки, сквери, дитячі майданчики, стадіони, зупинки громадського транспорту, ліфти, державні установи, медичні установи та інше).

Але! Перелік громадських місць може бути розширений органами місцевої влади. Наприклад, у м. Києві до громадських місць відносяться також зупинки громадського транспорту та 50-метрова зона навколо них; церкви та 50-метрова зона навколо них; заклади торгівлі закритого і відкритого типів, зокрема торгові ряди та ринки; кінотеатри та прилегла до них територія; тощо.

Тому ми наполегливо рекомендуємо перебувати на вулиці в масці, оскільки у будь-який момент можете опинитись на території, яка підпадає під визначення «громадське місце».

 • Навіщо запроваджується обов’язковий масковий режим? 

Це потрібно заради безпеки всіх нас. Враховуючи темпи розповсюдженя коронавірусної хвороби всі люди розглядаються як потенційно інфіковані. Ви можете не знати, що є переносником вірусу, проте можете наражати на небезпеку інших. Маска запобігає можливому інфікуванню оточуючих. Коли маска на обличчі, тоді виділення біологічного матеріалу, який може містити збудник, зменшується.

 • Яка відповідальність за порушення правил карантину? Чи можуть мене оштрафувати за похід в парк чи відсутність маски?

Можуть. За порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн. А якщо ви порушуєте санітарні правила та норми щодо запобігання інфекційним захворюванням, може бути й кримінальна відповідальність.

 • Чи закривають церкви на період карантину?

Уряд не закриває церкви, проте масові та релігійні заходи заборонені. Ми закликаємо всіх українців залишатися вдома на період карантину. 

 • Хто контролюватиме дотримання заходів карантину? Чи буде поліція стояти на входах в парки?

Контроль за дотриманням правил карантину в публічних місцях буде здійснювати МВС та Нацгвардія.

 • Чи можна ходити по вулиці втрьох?

Вулицею можна пересуватися лише вдвох. Виняток – супроводження дітей незалежно від їх кількості.

 • В якому випадку людям старше 60 років можна тепер виходити на вулицю?

Люди старше 60 років поки що мають сидіти вдома. Вони відносяться до групи підвищеного ризику, відтак - потребують самоізоляції. Що це означає? По-перше, вони мають перебувати у визначеному ними місці самоізоляції. По-друге, утримуватися від контакту з іншими особами – крім тих, з якими вони спільно проживають. 

 • А якщо вони не мають близьких людей молодшого віку, які можуть про них піклуватися? 

Люди, що знаходяться на самоізоляції (крім хворих на COVID-19) та про яких немає кому подбати, дозволено відвідувати магазини та інші місця торгівлі, які розміщені на відстані не більше ніж 2 кілометри від місця самоізоляції. Ці люди мають дотримуватися масочного режиму.

Окрім того, Уряд доручив обласним державним адміністраціям вжити додаткових заходів до виявлення та обслуговування одиноких осіб та осіб, які одиноко проживають, серед громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, осіб, які перебувають на самоізоляції, та організувати належний соціальний супровід.

 • Чи можна буде гуляти навколо будинку?

Це не заборонено, але діють інші обмеження: не можна пересуватися групами більше двох осіб та ходити в парки/сквери, зони відпочинку тощо.

 •  Чи дозволено виходити на вулицю з дітьми? Чи можна дітям молодше 14 років виходити самим на вулицю?

Діти до 14 років рекомендовано виходити на вулицю тільки у супроводі батьків чи опікунів. В постанові №211 вказано, що дітям не дозволено перебувати без супроводу тільки в громадських місцях. Але! Як сказано вище, навіть під’їзд та територія навколо вашого будинку можуть підпадати під визначення громадського місця. Тому рекомендуємо дітям не покидати домівку без супроводу дорослих.

 • Чи можна ходити в парк чи сквер? 

Ні, відтепер – не можна. Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон забороняється. Це дозволяється лише у випадку, якщо вам потрібно вигуляти домашню тварину, або через службову необхідність.

 • Як тепер вигулювати домашніх тварин? 

Як і раніше ви можете вигулювати домашніх тварин, проте не більше ніж вдвох. Вигул домашніх тварин в парках та скверах дозволяється лише однією людиною.

 •  Коли діти знову підуть у школу?

Заходи карантину наразі діють до 24 квітня, а тому всі освітні заклади переведені в онлайн. За ініціативи Президента починає працювати проект «Всеукраїнська школа онлайн». Старт трансляції – 6 квітня.  

 • Чи правда, що магазини, банки та аптеки мають забезпечувати відвідувачів масками або респіраторами?

Ні, це неправда. Установи та магазини, робота яких дозволена у період карантину, мають лише контролювати, щоб відвідувачі перебували у будівлях та на території закладів виключно в масках та респіраторах. Обов’язок забезпечення себе масками покладається на відвідувачів.

Дотримуйтесь рекомендацій та будьте здорові!

Особливість українців - об‘єднувати свої сили навколо загальної біди!

Ініціативу голови Баришівськоі РДА Валентини Зозулі підтримала Віта Трохимець, яка власноруч пошила 134 марлеві пов‘язки (50 м марлі для пошиття передала Кульга Н.Ю.(ветаптека ЕММА), 5 м. аптека «TAS».

Дякуємо майстрині за роботу, а аптекам за матеріал із якого було пошито маски для наших захисників.

Всі маски були передані працівникам поліції та членам громадських формувань «Собр» і «Патріот», котрі погодились підтримувать порядок, патрулювати вулиці Баришівки та сіл району. Дякуємо кожному із них за порядок та безпеку, яку вони підтримують в нашому районі!

Дякуємо Горі С. - директору ТОВ «Баришівська друкарня» за надання бейджиків для громадських формувань та їх дизайнерську розробку тижневику «Баришівський вісник», який системно висвітлює на сторінках видання району актуальну інформацію. 

Дякуємо Службі охорони «Гасар»,  яка провела інформаційне оповіщення про запобіжні заходи всіх жителів нашого району, а також Лимар В. «Укртелеком».

Разом із тим дякуємо представникам  Молнії (Драгану А., Гулі А.), які передали 50 масок Кутовому І.І. і його працівникам, 250 - Центру первинної медико-санітарної допомоги. Красному В. за доставку придбаного ФГ «Березняки», ПП «Сорт», ПП «Миколай-плюс», СТОВ «Пилипчанське» 100 упаковок хролованого розчину «Калушанка» для Баришівської центральної районної лікарні, центру первинної медико-санітарної допомоги та екстренної допомоги.

Дякуємо за небайдужість! 

Об‘єднаймося, щоб не допустити поширення епідемії в нашому районі!

Як заплатити за газ не виходячи із дому?

Під час карантину, щоб не ризикувати здоров’ям споживачі природного газу можуть передавати показники лічильника та сплачувати за газ віддалено онлайн або з мобільних пристроїв.

Існує декілька способів оплати за газ та передачі показань онлайн:

1)  Реєстрація в особистому кабінеті на сайті 104.ua через Ваш комп’ютер, ноутбук чи мобільний телефон. Детальна інструкція за посиланням: http://bit.ly/cabinet104

До того ж під час карантину розроблено швидку експрес-реєстрацію в онлайн сервісі 104.ua, які користуються смартфонами. Потрібно зателефонувати на номер: 044 46 36 104 і назвати свій особовий рахунок. Після цього Особистий кабінет буде створено автоматично. Повідомлення з паролем для входу надійде на мобільний телефон клієнта.  Логіном є номер мобільного телефону споживача. Достатньо перейти за посиланням, яке буде вказане в повідомленні, а на сайті ввести логін і пароль.

2)  Якщо у Вас мобільний Android, то для Вас розроблено мобільний додаток 104Mobile. Всі можливості додатку та як його завантажити за посиланням: http://bit.ly/104Android

3)  Якщо ви користуєтесь Viber, то для Вас розроблено чат-бот «7104ua». Він дозволяє передавати показання лічильника та оплачувати спожитий природний газ онлайн. Отримуйте доступ до даних особового рахунку - поточний стан розрахунків за газ, історія оплат і показань лічильників.Посилання на покрокову інструкцію: http://bit.ly/7104uaViber

4)  Для власників  iPhone розроблено мобільний додаток 104Mobile Light. З його допомогою можна швидко та зручно оплатити газ і передати показання лічильника.Як завантажити додаток за посиланням: http://bit.ly/104iPhone

Працівники служби «104» АТ «Київоблгаз» працюють у захисному спецодязі

Під час карантину та надзвичайної ситуації працівники газової служби «104» виїжджатимуть на виклики мешканців виключно у такому екіпіруванні. Безпека понад усе!

Компанія надала співробітникам все необхідне: захисні та ОЗК костюми, маски, респіратори, рукавиці та інші засобами гігієни. Постійно перевіряється стан здоров’я працівників, що виходять на зміну.

Щодоби 50 спецбригад газової служби «104» заступає на чергування –  200 фахівців та 50 одиниць автотехніки забезпечує безаварійне та безперебійне газопостачання області.

Інформування населення

Інформування населення у зв’язку із заходами з протидії поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 (відповідно до доручення Секретаріату Кабінету Міністрів України  від  27.03.2020,   № 13137/0/1-20).

Інформаційні матеріали:

1.      Відеоролики та матеріали для друку:

https://fex.net/ru/s/selm1yf;  

https://fex.net/ru/s/poypa3m.

2.      Посилання на інформаційні сторінки для розміщення на офіційних вебсайтах і соціальних мережах:

 https://covid19.com.ua/

 https://nszu.gov.ua/.

03 квітня 2020 року о 14:30 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна

03 квітня 2020 року о 14:30 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасового виконувача обов’язків голови Київської обласної державної адміністрації щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-9/

на сторінках в ФБ

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/photos/a.1617261131915362/2235560966752039

 

Он-лайн брифінг Василя Володіна

01 квітня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасового виконувача обов’язків голови Київської обласної державної адміністрації щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-8/

на сторінках в ФБ

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/photos/a.1617261131915362/2234064403568362

Мій досвід - моя перевага

Історії ветеранів Андрія Мельника, Віктора Шинкарука, Дениса Дьоміна, Євгена Михайлюка та Майї Москвич розказують про риси характеру, які вони виховали в собі під час перебування в зоні бойових дій, та демонструють, яке застосування цих рис вони вже знайшли у цивільному житті.

27 березня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасового виконувача обов’язків голови Київської обласної державної адміністрації

27 березня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасового виконувача обов’язків голови Київської обласної державної адміністрації.

на сайт:

http://koda.gov.ua/news/do-uvagi-predstavnikiv-zmi-5/

на сторінках в ФБ

https://www.facebook.com/koda.gov.ua/photos/a.1561854807455995/2230996950541774

 

10 правил безпеки

Забезпечити безпеку дітей – обов`язок кожного дорослого!

На жаль ми не завжди буваємо поруч з нашими дітьми. А отже їм потрібно постійно розповідати про життєві ситуації, які можуть приховувати в собі небезпеку, бо краще поступити.

Пригадаймо їх: "Увага, небезпека!"; "Підкуп". Умій голосно говорити "Ні"; "Загроза!"; "Захист своїх речей"; "Захист"; "Увага! Небезпечні речі"; "Ні пари з уст"; "Ні насильству!"; "Правила дорожнього руху"; "Сам вдома".

Більш детально про ці правила дивіться на відео!

https://youtu.be/wj3ujpVQbeQ

 

Шановні колеги!

Просимо максимально забезпечити трансляцію даного он-лайн брифінгу на своїх ресурсах.

19 березня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг Василя Володіна, тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації та Максима Іонова, директора департаменту охорони здоров’я КОДА з приводу поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.https://www.facebook.com/koda.gov.ua/photos/a.1617261131915362/2224563317851804

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у фейсбуці: https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Дякуємо за співпрацю та розуміння!

В умовах сьогодення та введенням карантину на всій території країни

В умовах сьогодення та введенням карантину на всій території країни, велика кількість підприємств тимчасово припиняють свою діяльність. Однак, Управління поліції охорони завжди стоїть на варті Вашого захисту, та пропонує свої послуги для цілодобової охорони різних форм власності.

За додатковою інформацією просимо звертатись за телефоном Управління поліції охорони в Київській області - 050 388 56 40

Дякуємо за Вашу довіру!

Сервісні центри МВС на період карантину переходять в онлайн режим

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», запроваджено карантин на всій території України.

Так згідно з постановою та з рішеннями   районних, міських, селищних і сільських рад та міських, селищних і сільських голів з 19 березня по 3 квітня 2020 року сервісні центри МВС призупиняють прийом громадян і працюють за окремим графіком, переважно у режимі онлайн.

Прийом громадян буде відбуватися виключно для надання невідкладних послуг, зокрема:

·       реєстрація/перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів тільки для медичних і дипломатичних установ;

·       перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із втратою або викраденням свідоцтва про реєстрацію авто;

·       відновлення посвідчення водія в разі його втрати або викрадення.

Ці послуги будуть надаватися за попереднім записом черговими сервісними центрами МВС. Їх адреси та номери телефонів можете переглянути нижче.

Жителі Київської області можуть звернутись за терміновим отриманням перелічених послуг у ТСЦ МВС в місті Буча, вул. Депутатська, 1В. Тел. для довідок: (04597) 4-00-30.

Також нагадуємо, що через Електронний кабінет водія ви можете замовити онлайн:

·       верифікацію даних посвідчення водія та свідоцтва про державну реєстрацію транспортного засобу;

·       призначення належного користувача;

·       перевірку наявності та оплата адміністративних правопорушень;

·       перевірку транспортного засобу за VIN-кодом;

·       відновлення та обмін посвідчення водія — їх видача буде відбуватися вже після офіційного закінчення карантину.

Також дистанційно можливо замовити та отримати в електронному вигляді довідку про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень.

У свою чергу, ми закликаємо не звертатись до сервісних центрів МВС без нагальної потреби та залишатися вдома на весь період карантину.

Разом з цим наголошуємо, що прийом громадян з явними ознаками ГРВІ проводитись не буде.

Регіон

ТСЦ МВС

Адреса

Телефон

Автономна Республіка

Крим

№ 6546

Автомобільна дорога Херсон-Красноперекопск-

Сімферополь, 83 км, Каланчацький р-н

(05530) 31386

Вінницька область

№ 0541

м. Вінниця, вул. Ботанічна, 24

(0432) 66-16-92

Волинська область

№ 0741

с. Срумівка, вул. Рівненська,74

(0332) 74-91-19

Дніпропетровська область

№ 1242

м. Дніпро, пр. Праці, 16

(056) 720-97-52

Донецька область

№ 1441

м. Маріуполь, Запорізьке шосе, 2

(0629) 41-92-20

Житомирська область

№ 1841

с. Довжик, вул. Богунська, 1А

(0412) 43-20-05

Закарпатська область

№ 2141

м. Ужгород, вул. Кошового, 4

(03122) 2-48-37

Запорізька область

№ 2341

м. Запоріжжя, вул. Парковий бульвар, б.12

(061) 239-60-44

Івано-Франківська область

№ 2641

м. Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 433

(0342) 75-91-54

Київська область

№ 3247

м. Буча, вул. Депутатська, 1 В

(04597) 400-30

м. Київ

№ 8041,

№ 8042

м. Київ, вул. Туполєва, 19

(044) 374-80-41,

(044) 374-80-42

Кіровоградська область

№ 3545

м. Благовіщенське, вул. Гуменюка, 9

(05259) 2-16-92

Луганська область

№ 4442

м. Сєвєродонецьк, вул. Маяковського, 2А

(06452) 4-50-53

Львівська область

№ 4641

м. Львів, вул. Д. Апостола 11

(032) 262-53-48

Миколаївська область

№ 4841

м. Миколаїв, пров. Транспортний 1а/1

(0512) 37-40 92

Одеська область

№ 5141

м. Одеса, вул. Ак. Корольова, 5

(048)753-11-50

Полтавська область

№ 5341

с. Розсошенці, вул. Кременчуцька, 2В

(099) 293-43-55

Рівненська область

№ 5641

м. Рівне, вул. Макарова, 21, ТЦ «Метро»

(0362) 67-97-52

Сумська область

№ 5946

м. Суми, вул. Білопільський шлях, 18/1

(0542) 66-88-29

Тернопільська область

№ 6141

с. Підгородне, вул. Стрийська 5

(0352) 51-91-23

Харківська область

№ 6341

м. Харків, вул. Шевченка, 26

(057) 700-26-54

Херсонська область

№ 6541

м. Херсон, вул. Миколаївське шосе, 5 км

(0552) 33-75-75

Хмельницька область

№ 6841

м. Хмельницький, вул. Західно-Окружна, 11/1

(0382) 71-62-54,

Черкаська область

№ 7141

м. Черкаси, вул. Лесі Українки, 21

(0472) 66-47-97

Чернігівська область

№ 7441

м. Чернігів, вул. Шевченко, 162 а

(0462) 23 13 24

Чернівецька область

№ 7341

м. Чернівці, вул. Руська, 248 М

(0372) 57-59-18

 

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за телефоном (044) 290-19-88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Дізнатися новини сервісних центрів MBC – на сайті hsc.gov.ua.

Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Баришівського району

18 березня в Баришівській районній державній адміністрації під керівництвом голови РДА Валентини Зозулі відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В порядку денному розглядалося одне питання — «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Баришівського району».

Згідно протоколу позачергового засідання Київської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 18.03.2020 № 5 «Про визначення рівня надзвичайної ситуації на території Київської області» члени комісії прийняли рішення тимчасово ввести на території Баришівського району Київської області режим надзвичайної ситуації.

Ввести в дію план реагування на медико-біологічні захворювання.

Відповідно до ст. 75 Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації місцевого рівня призначено керівником робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру місцевого рівня – керівника апарату Баришівської районної державної адміністрації Тетяну Брилюк.

Відповідно вимог наказу МВС від 26.12.2014 № 1406 «Про затвердження Положення про штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» та Видів оперативно-технічної і звітної документації штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації» керівником штабу з ліквідації наслідків НС (далі – Штаб) – в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту Баришівської районної державної адміністрації  Світлану Гапич.

Поставлено завдання: визначити структуру та персональний склад Штабу, розробити та затвердити план заходів з ліквідації наслідків НС.

Визначено місце роботи та розгортання Штабу - Баришівська районна державна адміністрація (мала зала).

Баришівський РС ГУ ДСНС України у Київській області відпрацювати необхідні документи відповідно до вищевикладеного наказу МВС від 26.12.2014 № 1406.

Створено робочу групу для проведення рейдів щодо вивчення роботи закладів торгівлі та ринків у складі:

- Баришівського селищного голови,

- заступника Баришівського селищного голови,

- представника держпродспоживслужби,

- представника Баришівського відділення Переяслав-Хмельницького відділу ГУ НП у Київській області,

- сільського голови (в.о. старости) населеного пункту, де відбувається перевірка.

Голові селищної, сільських рад, в.о. старост обмежити кількість одночасного перебування в торгових приміщення відвідувачів.

До покращення епідемічної ситуації відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.06.2015 № 409 «Про затвердження Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій» та Положення про Постійну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської районної державної адміністрації Київської області, рішення Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Баришівської райдержадміністрації, прийняті у межах її повноважень, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, розташованих на території Баришівського району.

Шановні відвідувачі клубу та жителі Баришівки!

Просимо взяти до уваги, що зустріч, яка була запланована на п’ятницю, 20 березня 2020 року, в приміщенні Баришівського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України  з керівництвом Регіонального сервісного центру МВС в Київській області та  працівниками клубу, викладачами і слухачами курсу водіїв та представниками селищної громади скасовується, на виконання ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ВІД 11 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ №211 «ПРО ЗАПОБІГАННЯ ПОШИРЕННЮ НА ТЕРИТОРІЇ УКРАЇНИ КОРОНОВІРУСУ»

 

 

ТСЦ№3241