ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ

  ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ     

БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Баришівщина – чудовий край. Мальовнича природа, багаті земельні ресурси, пам’ятки історії та культури, вигідне географічне розташування дозволяє запропонувати діловим партнерам цікаві форми співробітництва по переробці сільськогосподарської продукції, виробництву товарів народного споживання, розвитку сфери послуг.

Активізація інвестиційної діяльності створить умови для появи нових робочих місць, зростання вкладень в основний капітал, відновить роботу всіх галузей економіки, з метою ефективнішого використання історичного, виробничого, інтелектуального потенціалу та перспективного розвитку району.

Ми впевнені, що спільними зусиллями наш район стане таким, яким бачить його громада - привабливим та комфортним для проживання, з високим рівнем добробуту мешканців та активною громадою, що є запорукою благополуччя та процвітання.

Тож гостинно запрошуємо на Баришівський край. Познайомтесь з ним, полюбіть його так, як любимо його ми – баришівчани.

Голова Баришівської

райдержадміністрації Олег Анатолійович Левченко

 

Інвестиційний паспорт району є однією зі складових комплексу системних заходів направлених на реалізацію Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Баришівському районі на 2016-2018роки.

В інвестиційному паспорті зібрано інформацію станом на 01.01.2018, яка розкриває ресурсний, виробничий, людський потенціал району, потребу в додаткових інвестиційних ресурсах.

 

Історична довідка.

Баришівський район був утворений 7 березня 1923 року. Центр району - смт Баришівка.

Вперше Баришівка згадується в Троїцькому літописі в 1125 році як городище Баруч. Із джерел сімнадцятого століття ми дізнаємось про городище Баришовське.

Пращури баришівчан захищали свою незалежність в битвах із Золотою ордою, литовськими феодалами та польською шляхтою. Гучною хвилею прокотились по баришівській землі народні повстання під проводом Наливайка, Павлюка та Острянина.

Трагічними сторінками ввійшов в історію регіону початок двадцятого століття – громадянська війна, голодомор. Ще трагічнішими стали більш історично – близькі події середини цього віку - Велика Вітчизняна війна. За два роки окупації гітлерівці знищили тисячі громадян, спалили ряд сіл, вивезли народне добро до Німеччини.

Друга половини ХХ століття характерна будівництвом великих підприємств та інтенсифікацією виробництва с/г продукції.

Після Чорнобильської трагедії зазнав змін територіальний устрій району, було побудовано біля десятка нових поселень, район прийняв більше 9 тисяч жителів Поліського краю.

На сьогодні Баришівщина – потужний регіон столичної області, що має великі резерви для розвитку.

В районі налічується 39 населених пунктів. В населених пунктах діє одна селищна та 25 сільських рад.

Природно-географічний потенціал

Баришівський район має вигідне географічне та стратегічне положення відносно столиці України м. Києва.

Відстань від районного центру смт Баришівка до м. Києва - 67 км. Протяжність автомобільних доріг Київ - Харків та Київ – Суми територією району відповідно становить 30,4 км та 40,02 км.

Район перетинає Південно – Західна залізниця Київ – Харків.

Відстань від районного центру до аеропорту Бориспіль - 40 км.

Площа району становить958 квадратних кілометра /95 800 га/, що становить 3,4 від площі області.

Територія району розміщена на Придніпровській низовині. Поверхня рівнинна. Максимальна висота над рівнем моря – 134 метри.

Стратегічне розташування.

Район має кордони: на заході з Бориспільським та Броварським районами Київської області; на сході з Яготинським районом Київської області; на півночі зі Згурівським районом Київської області та Бобровицьким районом Чернігівської області; на півдні з Переяслав-Хмельницьким районом Київської області.

Баришівський район

                   

 Ресурсно – сировинний потенціал

 

Річки району – це ліві притоки Дніпра. Річка Трубіж з його притоками Недрою та Ільтою, Красилівкою та Сухоберезицею негустою сіткою розчленовують район.

Географічні координати: територія району розміщена на Придніпровській низовині. Поверхня рівнинна. Максимальна висота над рівнем моря – 134 метри.

Ґрунтовий покрив не відзначається різноманітністю. Переважають чорноземи – 53%, решта дерново-підзолисті, болотні, торф’яні та солончакові ґрунти.

 

Населення

Населення району станом на 01.01.2017 року становить 35,6 тис. осіб, в тому числі міське – 11,0 тис. осіб, при щільності 38осібна один квадратний кілометр.

Розподіл населення за віком:

·        Не репродуктивний вік (0-14 років) 10,3 %.

·        Репродуктивний вік (15-59 років) 56,1 %.

·        Після продуктивний вік 33,6 %.

Трудові ресурси

Кількість активних працівників складає 20,1 тис. осіб. В тому числі чоловіків –

9,6 тис., жінок – 10,5 тис.

Кількість зайнятого населення:

·        Бюджетні організації 30,0 %;

·        Приватний сектор 68,1 %.

Крім того середня кількість зайнятих в економіці:

·        сільськогосподарський сектор 2556 чол.

·        промисловість 587 чол.

·        інше 16957 чол.

Соціальна сфера

Освіта

Надання освітніх послуг в районі забезпечують 23 загальноосвітніх навчальних заклади з денною формою навчання, де здобувають освіту 3657 учні:

·        Навчально-виховний комплекс «Гімназія загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» – 1 од.;

·        навчально-виховний комплекс «спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – ясла-садок»- 1 од.

·        навчально-виховний комплекс“Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” – 7од.;

·        «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» - 6 од.

·        Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” – 8 од.

Позашкільну освіту надають 4 заклади:

·        цент позашкільної роботи (ЦПР) “Мрія”;

·        Баришівський міжрайонний навчально - виробничий комбінат (МНВК);

·        дитяча-юнацька спортивна школа;

·        Баришівська районна дитяча музична школа;

Кількість дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) – 8 од.

В районі діє 5 прийомних сімей : «Кодола»,  «Сипаткіних», «Молнар», «Стельмах», «Петренко».

Охорона здоров’я

 

Мережа закладів охорони здоров’я району включає Баришівську центральну районну лікарню та КЗ «Центр ПМСД», 10 лікарських мед амбулаторій,  13 ФАПів та 10 ФП, діяльність яких спрямована на збереження та покращення здоров’я населення, забезпечення потреб населення в лікарських засобах і медичному обслуговуванні.

 

 

Культура, спорт, туризм

В районі створені необхідні умови для проведення дозвілля як підростаючому поколінню, так і жителям старшого віку. Діють 31 клубних установ, 33 бібліотеки, 2 музеї.

На території Баришівського району, в лісовій зоні, знаходиться оздоровчий заклад - обласний дитячий санаторій “Поляна”, який має статус лікувально-санаторного центру радіаційного захисту дитячого населення.

Близькість розташування столиці України, міста Києва, відкриває нові можливості розвитку району – туристичної галузі. На території району розробляється 4 туристичних маршрути.

 

Мережа закладів спорту включає в себе 2 стадіони, 16 фізкультурно – оздоровчих приміщення,  20 спортивних зали, 10 спортивних майданчиків з 3 майданчиками що мають тренажерне обладнання, 14 футбольних поля. Справжньою кузнею спортивних кадрів стала дитяча – юнацька спортивна школа, у якій функціонують футбольна, волейбольна, легкоатлетична та інші секції.

 

 

 

Споживчий ринок

Споживчий ринок району характеризується високим рівнем насиченості основними продовольчими та непродовольчими товарами, стабільним постачанням та відсутністю товарного дефіциту.

Реалізація продовольчої та промислової продукції здійснюється в стаціонарних магазинах, на торгівельних майданчиках та у формі виносної торгівлі.

На території району функціонують 4 офіційно зареєстровані ринки змішаного асортименту. Станом на 01.01.2017 року в районі зареєстровано 339 стаціонарних підприємств торгівлі, працюють 78 об’єктів побутового обслуговування населення та 86 закладів  ресторанного господарства.

 

Нерухомість та житло

1. Кількість багатоповерхових будинків 166 од.

2. Кількість приватних будинків 10339 од.

3. Середня вартість оренди житла 1800,0 грн./міс.

4. Середня вартість квартири/будинку 330,7 дол. кв. м.

Виробництво.

 Агропромисловий комплекс

Головний сектор економіки району – аграрний. Валове виробництво сільськогосподарської продукції становить майже 85,0% від загального обсягу виробництва.

Виробничою діяльністю займається 2 акціонерних та 21 товариство з обмеженою відповідальністю, 3 приватно — орендних підприємства і понад 45 селянсько - фермерських господарств.

Основні напрямки розвитку сільського господарства:

- рослинництво (вирощування зернових та технічних культур);

- тваринництво (ВРХ та свині);

- птахівництво.

Природно - кліматичні умови району є найбільш сприятливими для вирощування зернових (озимих і ярих пшениці та ячменя, кукурудзи, проса, гречки), технічних (соняшника, ріпаку).

Наявність розвиненого сільського господарства дає змогу говорити про можливість інвестування установок по виробництву біогазу з сільськогосподарських, промислових, побутових та відходів, що забезпечить не тільки виробництво енергії, біодобрив, а також дозволить зробити довкілля більш чистим.

На території району діє 2 свинокомплекси сільськогосподарського підприємства ТОВ «Нива Переяславщини». Підприємство займається відгодівлею та вирощуванням свиней. Виробництво продукції складає  45 тис. голів свиней у рік.

 

Промисловість

Провідними бюджетоутворюючими галузями промисловості в районі є: харчова, хімічна та деревообробна.

Основу промислового потенціалу складають майже 32 підприємств, які дають 11,3% надходжень до Зведеного бюджету району. Найбільші з них: ТОВ «Баришівказернопродукт» (виробництво борошна), ПАТ «Молнія» (виробництво пластмасової застібки, ТОВ «Кондитерський дім «Шантіль» (виробництво кондитерських виробів), ТОВ «Укрполімерконструкція» (виготовлення полімерних труб) та інші.

У 2017 році підприємство ТОВ «РВ Транс» планує відновити діяльність ТОВ «Баришівський ветсанутильзавод» із встановленням новітнього обладнання. Задля модернізації підприємства впроваджуються окремі мікропроекти: для переробки продуктів тваринного походження (за розрахунками – 2000 тонн щомісяця). Інженери товариства – орендатора запатентували нові установки, в яких продукти піддаються обробітку за температури +250 градусів С, і вже на 8 секунді процесу вбиваються майже всі мікроби й прискорюється розщеплення кератину. Розроблено нові технології покращення якості кісткового борошна, яке вироблено з нульовою кислотністю. Вміст жирів зводитиметься до мінімуму – це практично буде чистий білок.У вересні  2016 року на підприємстві  відбувся пробний запуск лінії по переробці м'ясо-кісткового борошна у жир твердий тваринний, який планується експортувати до Чехії. На сьогоднішній день встановлене обладнання та проводиться його налагодження та технічний ремонт.

На ТОВ «Укрполімерконструкція» працює лабораторія по контролю за якістю продукції (полімерних труб), та цех по виробництву фітингу (трійники, коліна, перехідники для полімерних труб), а також труби для зрошування в сільському господарстві. В 2017 році  на підприємстві планується введення в експлуатацію нового цеху по виробництву побутових газових балончиків.

 

В районі працює підприємство ТОВ «Семкор» яке займається дубленням і оздобленням шкіри.

Одним з найбільш значних недоліків промислового комплексу району є відсутність повноцінної переробної промисловості за винятком виробництва ТОВ «Баришівказернопродукт». Майже вся сільськогосподарська продукція реалізовується за межі району в якості сировини. Це дає можливість говорити про залучення інвестицій на створення та розвиток підприємств з переробки зернових та технічних культур. Крім того, доцільним є інвестування харчової промисловості.

 

Транспортні комунікації

Залізничне сполучення, напрямки:

Напрямки

Оплата за проїзд, грн.

Повний

Студентський

Дитячий

Абонементні

Баришівка – Гребінка

Баришівка – Київ - Пасажирський

12,00

10,00

6,00

5,00

10,50

7,50

259,74

259,93

 

Міжнародний аеропорт Бориспіль знаходиться на відстані 40 км від районного центру смт Баришівка (0,5 години їзди на автомобілі).

Транспортні маршрути району обслуговують 5 перевізників:

·       ТОВ Троїцька артіль

·       ФОП «Лук’яненко О.П.»

·       ФОП «Солдатенко Н.О.»

·       ФОП «Ламазян В.Г.»

·       ФОП «Семеніст Я.Я.»

Технічна інфраструктура

За станом на 1 січня 2017 року по Баришівському району проведено 809,740км газових мереж. Газифіковано 39 населених пунктів, в т.ч. смт Баришівка.Послуги з газопостачання в районі надає ПАТ «Київоблгаз».

Водопостачання населених пунктів району здійснюють КП БРР «Райводоканал».

Загальна протяжність водопровідних мереж складає 135км, в тому числі загальна протяжність існуючих водопровідних мереж селища складає 23,7км.

Послуги з централізованого водопостачання  та водовідведення надаються жителям смт Баришівка, сіл: Садове, Недра, Борщів, Сезенків, Лук'янівка, Рудницьке, Лукаші – 1, Лукаші – 2, Бзів, Семенівка, Ярешки та Пасічна. 

Підприємство ЗАТ АС «Київобленерго»Баришівський районний підрозділнадає послуги по постачанню електроенергії.

Теплопостачання здійснює КПТМ «Баришівкатепломережа» на обслуговуванні в якої знаходиться 15 котелень. Тепло подається споживачам у смт Баришівка, у селахМорозівка, Волошинівка, Веселинівка, Гостролуччя, Лехнівка, Селище, Перемога,  Семенівка, Сезенків.

Протяжність теплових мереж становить 8,329 км.

Послуги електрозв’язку надає Київська обласна дирекція ВАТ «Укртелеком».

На території смт Баришівка знаходиться телекомунікаційні системи:

- «Vodafone»;

- «Київстар»;

-  «Лайф».

Фінансова система

12.1. Перелік банківських установ:

· Баришівське відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль»– начальник Пушня Наталія Олексіївна, тел. 5-10-81, 5-26-88, вул. Богдана Хмельницького, 20.

· Баришівське відділення філії  ПАТ «КРЕДі АГРІКОЛЬ БАНК»–начальник Тихий Олег Григорович, тел. 5-23-66, вул. Богдана Хмельницького, 14, кв.11.

· Печерська філія ЗАТ КБ «Приват – банк», начальник Антипенко Олена Володимирівна, тел. 5-14-55, 5-21-97, вул. Центральна, 31.

· Баришівська філія Бориспільського відділення ВАТ «Ощадбанк України» – керуючий  Бандурін Дмитро Євгенович, тел. 5-14-45, тел. 5-19-33, вул. Київський шлях, 25.

Страхові компанії:

Національна акціонерна страхова компанія «Оранта», Баришівське відділення – начальник Токар Микола Іванович, тел. 5-14-54, 5-24-92, вул. Центральна, 29.

Страхова компанія «Провідна», директор Ганжа Ірина Миколаївна, тел. 4-16-15, вул. Центральна, 55, кв. 2.

Баришівське відділення страхової компанії «Український страховий стандарт», директор Кириленко Юлія Володимирівна, тел. 098 8973727, вул. Польова, 4.

Баришівське представництво «Українська страхова група», директор Черниш Олег Михайлович, тел. 067 9459431, вул.  Київський шлях, 46а.

Структури підтримки бізнесу

За ініціативи Баришівської райдержадміністрації з метою залучення суб’єктів підприємницької діяльності до участі у формуванні державної політики у сфері підприємництва в районі діють  Координаційна Рада підприємців Баришівського району та Координаційна Рада підприємств, установ, організацій приватних підприємців смт Баришівка.

Центр надання адміністративних послуг

З метою спрощення процедур отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень; підвищення комфортності отримання заявниками адіністративних послуг; протидії корупції, підвищення поінформованості заявників про порядок, способи та умови отримання адміністративних послуг в районі діє центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Розпорядженням голови Баришівської РДА затверджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через ЦНАП.

Особливості та конкурентні переваги району

·  вдале географічне розташування відносно обласного центру та основних ринків збуту продукції;

·  сприятливі кліматичні умови;

·  наявність кваліфікованої робочої сили;

· наявність вільних земельних ділянок;

· сприятлива для сільськогосподарського виробництва структура земельних ресурсів;

· технічне оснащення галузі сільського господарства;

· екологічно чистий район, не території якого розміщений дитячий санаторій;

· розвинена соціально-культурна сфера;

· туристична привабливість: безліч місць придатних для зеленого туризму, наявність лісових насаджень, пам'ятних та історичних місць.

Органи влади

до компетенції яких входить впровадження інвестиційних проектів

Голова Баришівської райдержадміністрації – Олег Анатолійович Левченко,

 тел. 4-14-46, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Голова Баришівської районної ради – Гуменюк Володимир Антонович, тел., 5-15-53, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Голова Баришівської селищної ради – Вареніченко Олександр Павлович, тел. 5-21-33, 5-23-47, вул. Центральна, 27, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі – Яценко Валентина Михайлівна, тел. 5-17-66, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник відділу містобудування та архітектури  – Сторчак Анатолій Іванович, 5-13-74.

Начальник управління Держземагентства в Баришівському районі – Івченко Євген Петрович, тел. – 5-19-96, вул. Центральна, 23, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління агропромислового розвитку – Василяка Галина Петрівна, тел. – 5-16-53, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління освіти, молоді та спорту – Коцюрбій Володимир Вікторович, тел. 5-15-48, пров. Банний, 3, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Досвід району в залученні інвестицій

Баришівський район з серпня 2011 року приймає участь у спільному проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

В результаті реалізації даного Проекту в закладах освіти сіл Селище, Семенівка, Лукаші, Яблуневе та Перемога замінено вікна на енергозберігаючі металопластикові. В дошкільному закладі села Коржі та медичному закладі села Селище проведено капітальні ремонти приміщення, фасаду, закуплено медичне обладнання та меблі, проведено опалення, встановлено 2 котли: газовий та альтернативний енергозберігаючий, проведено воду та каналізацію, замінено двері та вікна на металопластикові з енергозберігаючими склопакетами.

В селах Яблуневе та Селище проведеновуличне освітлення з використанням інноваційних енергоефективних заходів ВДЕ (енергії сонця)». В с. Коржі замінено панель управління та насос на  КНС-1.

При відділі економічного розвитку і торгівлі функціонує Баришівський районний ресурсний центр з розвитку громад.


Перелік інвестиційних проектів

№ п/п

Назва інвестиційного проекту

Інвестор

Сума проекту

Кількість створених робочих місць

Стадія впровадження (міс.)

Освоєння проекту,

%

1

2

 

3

4

5

7

1

Будівництво комплексу з переробки органічних відходів у біогаз у с. Бзів

СТОВ ім. Леся Сердюка

12000,0 тис. грн.

-

2015-

2017

95 %

2

Відновлення роботи Баришівського ветсанутильзаводу підприємством ТОВ «РВ Транс» із встановленням новітнього обладнання

ТОВ «РВ Транс»

5100,0 тис. грн.

-

2015-

2017

95 %

 

Перелік вільних незадіяних приміщень станом на 01.01.2017

№ п/п

Назва приміщення

Адреса приміщення

Вільна площа м2

Форма власності

П.І.Б. керівника, телефон

Баришівська селищна рада

1

Недобудовані приміщення хірургічного комплексу

смт Баришівка,

вул. Київський шлях

3871

Комунальна власність

Вареніченко Олександр Павлович

Голова селищної ради

тел. 5-21-33, 5-14-91

2

Недобудоване приміщення навчального корпусу Баришівської ЗОШ № 3

смт Баришівка,

вул. Софіївська

11049

Комунальна власність

Вареніченко Олександр Павлович

Голова селищної ради

тел. 5-21-33, 5-14-91

3

Виробничий комплекс ТОВ «Віта Україна»

 

смт Баришівка,

вул. Торф'яна,26 а

 5747,1

Приватна

власність

Міщенко Олександр Борисович

Заступник директора тел.067 505 23 72

4

Промисловий майданчик по виробництву металевих виробів

ТОВ «Бліц-Фарм»

смт Баришівка

вул. Центральна, 151

3900

Приватна власність

Ходзинський Денис Вікторович

Заступник директора

тел. 067 537 96 10

5

Виробничий комплекс ТОВ ВТК «Старпласт»

смт Баришівка

вул. Польова,1

13272

Приватна

власність

Божко Олександр Петрович

Головний енергетик

тел. 067 656 33 36

Бзівська сільська рада

6

Очисні споруди

с. Бзів

 

-

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

Голова Бзівської сільської ради

тел. 3-03-40

7

Котельня

с. Бзів

вул.. Свято-Миколаївська, 35а

261,1

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

Голова Бзівської сільської ради

тел. 3-03-40

8

Дитячий садок

с. Бзів

 

617

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

Голова Бзівської сільської ради

тел. 3-03-40

Веселинівська сільська рада

9

Магазин продтовари

(чорнобильський)

с. Веселинівка,

вул. Б. Хмельницького, 8 а

120

Приватна власність

Денисова Ніна Володимирівна

Голова правління районного споживчого товариства

тел.  5-14-47

10

Приймально-заготівельний пункт

с. Веселинівка,

вул. Б. Хмельницького

42

Приватна

власність

Денисова Ніна Володимирівна

Голова правління районного споживчого товариства

тел.  5-14-47

Волошинівська сільська рада

11

Колишній дитячий садок

с. Волошинівка,

вул. Гагаріна

336,4

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

12

Колишній гуртожиток

с. Волошинівка,

вул. Гагаріна, 14

520,4

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

Гостролуцька сільська рада

13

Приміщення бані

с. Гостролуччя, вул. Лісова,3а

98

Комунальна власність

Галушко Василь Андрійович

Голова Гостролуцької сільської ради

тел. 2-45-84; 2-45-10.

14

Приміщення дитячого садка

с. Гостролуччя,

вул. Якова Богдана, 5

264

Комунальна власність

Галушко Василь Андрійович

Голова Гостролуцької сільської ради

тел. 2-45-84

Коржівська сільська рада

15

Приміщення громадського центру

с. Коржі,

 пл. Незалежності, 1

150

Комунальна власність

Науменко Віктор Іванович

Голова Коржівської сільської ради

тел. 2-22-90; 2-22-02.

16

Приміщення котельні

с. Коржі,

вул. Промислова, 40/10

150

Комунальна власність

Науменко Віктор Іванович

Голова Коржівської сільської ради

тел. 2-22-90; 2-22-02.

Корніївська сільська рада

17

магазин

с.Корніївка,

 вул. Л.Українки, 265

121

Комунальна

власність

Семененко Андрій Вікторович

Голова Корніївської сільської ради

тел. 3-22-99

Лехнівська сільська рада

18

Готель – їдальня

(частина)

с. Лехнівка,

бульвар Центральний, 14 в

388

Комунальна власність

Христофорова Галина Миколаївна

Голова Лехнівської сільської ради

тел. 3-53-93

19

Медамбулаторія

с. Лехнівка,

 вул. Роговиця, 8

700

Державна

Христофорова Галина Миколаївна

Голова Лехнівської сільської ради

тел. 3-53-93

Лук’янівська сільська рада

20

Магазин

с. Лук’янівка,

вул. Суворова, 1

30

Приватна власність

Денисова Ніна Володимирівна

Голова правління районного споживчого товариства

тел. 5-14-47; 5-22-77.

21

Магазин

с. Лук’янівка,

вул. Гагаріна,10 а

30

Приватна власність

Костенко Ірина Юріївна

тел. 097 915 98 04

22

Котельня

вул. Кирпоноса, 4а

-

Приватна власність

Зуб Євген Миколайович

тел. 097 324 59 88

Лукашівська сільська рада

23

Комплекс будівель недіючої школи

с. Лукаші,

вул. Чича, 5

868

Комунальна

власність

Рошко Василь Михайлович

Голова Лукашівської сільської ради

тел. 3-82-74

24

Котельня

с. Лукаші,

вул. Єдності, 2а

50

Комунальна

власність

Рошко Василь Михайлович

Голова Лукашівської сільської ради

тел. 3-82-74

Масківецька сільська рада

25

Телятник-родилка

с. Масківці

вул. Центральна

500

Приватна

власність

Король Іван Андрійович

с. Масківці

26

Приміщення їдальні

с. Масківці

вул. Шевченка, 5а

100

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

27

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Шевченко, 1а

8,2

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.:045-76-2-33-95

28

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Шевченко,3а

192,3

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

29

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Шевченко,7а

424

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

30

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Центральна, 15м

80,5

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

31

Корівник

с. Масківці

вул. Центральна

1200

Приватна

власність

ТОВ “РУБІ РОЗ Ко., ЛТД”

Недрянська сільська рада

32

Їдальня

с. Недра

вул. Чорнобильська, 47 г

150

Приватна

власність

Скорик Роман Борисович

Голова СФГ «Роман»

тел.3-53-13

33

Лабораторія по вирощуванню картоплі

с. Недра

вул. Шевченка, 16 в

300

Приватна

власність

Скорик Роман Борисович

Голова СФГ “Роман”

тел. 3-53-13

34

КПП

с. Недра

вул. Чорнобильська, 47

80

Приватна

власність

Бондарчук Микола Логвинович

Голова СФГ «Бондарчук»

Перемозька сільська рада

35

Дитячий садок

с. Перемога,

пров. Каштановий, 2а

800

Комунальна власність

Рихлик Тетяна Миколаївна

Голова Перемозької сільської ради

тел. 34-3-42

36

Баня

с. Перемога,

вул. Братів Ковалів, 3

300

Комунальна власність

Рихлик Тетяна Миколаївна

Голова Перемозької сільської ради

тел. 34-3-42

Паришківська сільська рада

37

Стара школа

с. Паришків,

вул. Шкільна, 2

755,2

Комунальна

Голова Паришківської сільської ради

тел.: 3-23-36

Пилипчанська сільська рада

38

Дитячий садок

с. Пилипче

пров. Молодіжний

2800

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

39

Котельня

с. Пилипче

пров. Клубний

195

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

40

Баня

 

с. Пилипче

вул. Берегова

200

Приватна власність

СТОВ «Пилипчанське»

Костюк Анатолій Володимирович

тел. 3-11-19

41

Стара контора

 

с. Пилипче

      вул. Шевченка

282

Приватна власність

СТОВ «Пилипчанське»

Костюк Анатолій Володимирович

тел.3-11-19

42

Стара школа

 

с. Пилипче

      вул. Щаслива

200

Комунальна власність

Мірошниченко Анатолій Васильович

Голова Пилипчанської сільської ради

тел. 3-11-85

Подільська сільська рада

43

Пожежне Депо

с. Поділля,

вул. Покровська, 44

88

Комунальна власність

Бойко Павло Михайлович

Голова Подільської сільської ради

тел. 2-33-80

44

Молокоприймальний пункт

с. Поділля,

вул. Покровська

50

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович Директор СТОВ «Деренківець»

тел. 2-33-43

45

Будинок престарілих

с. Поділля,

вул. Покровська

100

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович Директор  СТОВ «Деренківець»

тел. 2-33-43

46

Їдальня

с. Поділля,

вул. Покровська

100

Комунальна власність

Бойко Павло Михайлович

Голова Подільської сільської ради

тел. 2-33-80

47

Баня

с. Поділля

вул. Шкільна

200

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович Директор  СТОВ «Деренківець»

тел. 2-33-43

48

Будинок побуту

с. Поділля,

вул. Покровська

50

Приватна власність

Денисова Ніна Володимирівна

Голова правління районного споживчого товариства

тел. 5-14-47

Рудницька сільська рада

49

Торговий комплекс

с. Рудницьке

вул. Шевченка, 4а

5400

Приватна власність

СТзОВ «Рудницьке»

вул. Гагаріна,1

тел. 3-92-99

50

Дитячий садок

с. Рудницьке

вул. Шевченка

1100

Комунальна

власність

Чорна Марія Іванівна

Голова Рудницької сільської ради

тел. 3-92-67

51

Школа

с. Рудницьке

вул. Шевченка, 4а

19516

Комунальна

власність

Чорна Марія Іванівна

Голова Рудницької сільської ради

тел. 3-92-67

52

Баня

с. Рудницьке

вул. Київська, 4

400

Приватна власність

СТзОВ «Рудницьке»

вул. Гагаріна,1

тел. 3-92-99

53

Клуб

с. Рудницьке

вул. Шевченка, 2а

4600

Комунальна

власність

Чорна Марія Іванівна

Голова Рудницької сільської ради

тел. 3-92-67

54

ФАП

с. Рудницьке

вул. Київська, 4

1400

Комунальна

власність

Чорна Марія Іванівна

Голова Рудницької сільської ради

тел. 3-92-67

Селищанська сільська рада

55

Дитячий садок

с. Селище, вул. Паризької Комуни, 46

273

Комунальна власність

Голова Селищанської

сільської ради

тел. 2-82-88

56

Дитячий садок недобудований

с. Селище, вул. Лесі Українки, 23

1105,8

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

57

Баня

с. Селище,

вул. Ватутіна, 28

239,4

Комунальна власність

Голова Селищанської

сільської ради

тел. 2-82-88

Семенівська сільська рада

58

Їдальня-пекарня

с. Семенівка

вул. Шевченка 6а

255

Приватна власність

Шендрик Сергій Вікторович

тел.066-749-79-08

59

Баня-крупорушка

с. Семенівка

вул. Шевченка 31а

193,1

Приватна власність

Сошка Галина Василівна

тел.067-595-98-50

Яблунівська сільська рада

60

Спортивна кімната

с. Яблуневе,

вул. Шевченка, 1/2

216

Комунальна власність

Холявко Микола Петрович

Голова Яблунівської сільської ради

тел. 2-62-44

61

Контора КСП

«Хмельовик»

с. Яблуневе,

вул. Шевченка, 1

600

Державна власність

Фонд держмайна в Київські області

62

Плотня з будівлями і спорудами

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 7

 

8000

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

63

Майстерня з будівлями і спорудами

с. Яблуневе,

вул. Шевченка, 3а

14000

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

64

Автопарк

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 5

18000

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

65

Критий тік

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 4а

12500

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

66

Їдальня з погребом

с. Яблуневе,

вул. Зоряна, 2а

6000

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

67

Матеріальний склад

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 6а

8500

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

68

Слад ядохімікатів

с. Яблуневе -2,

вул. Промислова

10000

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

69

Ферма с. Хмельовик

с. Яблуневе -2,

 

140000

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

70

Ферма

с. Ябуневе-2

с. Яблуневе -2,

 

184000

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

Ярешківська сільська рада

71

Дитячий садок «Весняночка»

с. Ярешки,

вул. Дружби, 23

420

Комунальна власність

Дика Тетяна Григорівна

Голова Ярешківської сільської ради

тел. 3-33-01

72

Котельня

с. Ярешки,

вул. Польова, 7

172,29

Комунальна власність

Дика Тетяна Григорівна

Голова Ярешківської сільської ради

тел. 3-33-01

 

Перелік вільних незадіяних  земельних  ділянок станом на 01.01.2017

№ п/п

Земельна ділянка

Площа

Характеристика

1

 

 

 

 

 

 

 

смт Баришівка

 

 

 

 

40,0 га

 

 

 

Водопостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Каналізація: відстань до джерела підключення - 500 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 200 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 100 м

Відстань до залізничної колії - 700 м

Відстань до автомагістралі - виїзд на дорогу "Київ - Харків"

Відстань до м. Києва - 55 км

2

 

 

 

 

8,1

 

 

 

 

Водопостачання: відстань до джерела підключення - 100 м

Каналізація: відстань до джерела підключення - 100 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 50 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 50 м

Відстань до залізничної колії - 1000 м

Відстань до автомагістралі – 10 км

Відстань до м. Києва - 55 км

 

 

3

 

 

 

 

 

 

с. Масківці

 

 

 

 

 

 

1,6 га

 

 

 

 

Водопостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення - відсутнє

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 10м

Відстань до залізничної колії - відсутнє

Відстань до автомагістралі Київ-Харків - 8 км.

Відстань до м. Києва - 68 км.

 

 

4

 

 

 

 

 

 

с. Яблуневе

 

 

 

 

 

 

1,7 га

 

 

 

 

Водопостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення – 300 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Відстань до залізничної колії - відсутнє

Відстань до автомагістралі - 12 км

Відстань до м. Києва - 80 км

5

0,68 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 30 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – 30 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 50 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 50 м

Відстань до залізничної колії - 4000

Відстань до автомагістралі - 12 км (Київ-Харків)

Відстань до м. Києва - 80 км

6

 

с. Борщів

 

0,9474 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 500 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – відсутнє

Газопостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Електропостачання: відстань до джерела підключення – 500м

Відстань до залізничної колії – 8 км.

Відстань до автомагістралі – поряд автомагістраль Київ-Харків

Відстань до м. Києва - 70 км

7

с. Коніївка

15 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення – відсутнє

Газопостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Електропостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Відстань до залізничної колії – відсутнє

Відстань до автомагістралі – 30 км.

Відстань до м. Києва - 120 км

 

Перелік інвестиційних пропозицій

Інвестиційна пропозиція 1

Найменування інвестиційної пропозиції

Виробничий комплекс

Ініціатор проекту, координати ініціатора проекту

Міщенко Олександр Борисович

Заступник директора

ТОВ «Віта Україна»

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

(067) 5052372

Форма власності

 

приватна

Кількість нових робочих місць

-

Контактна особа по інвестиційному проекту

 

Міщенко Олександр Борисович

заступник директора

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

067 5052372

Галузь (сфера бізнесу, продукція)

харчове виробництво

Місце реалізації проекту

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

Бізнес-ідея, суть проекту

оренда, викуп

Продукт і технології

складське приміщення

Рівень готовності проекту

95

Загальний обсяг інвестицій

вартість проекту

власні кошти

потрібні інвестиції

власні кошти підприємства

На що саме будуть використані кошти

на розвиток виробництва

Умови для інвестора

-

Термін окупності проекту, (роки)

-

Сильні та слабкі місця, ризики

-

 

Інвестиційна пропозиція 2

Найменування інвестиційної пропозиції

Виробничий корпус

Ініціатор проекту, координати ініціатора проекту

Божко Олександр

головний енергетик

ТОВ «ВТК «Старпласт»

смт Баришівка, вул. Польова, 1

067 6563336

Форма власності

 

приватна

Кількість нових робочих місць

-

Контактна особа по інвестиційному проекту

 

Божко Олександр

головний енергетик

смт Баришівка, вул. Польова, 1

067 6563336

Галузь (сфера бізнесу, продукція)

виробництво пластикових пляшок

Місце реалізації проекту

смт Баришівка, вул. Польова, 1

Бізнес-ідея, суть проекту

оренда, викуп

Продукт і технології

виробниче приміщення

Рівень готовності проекту

85

Загальний обсяг інвестицій

вартість проекту

власні кошти

потрібні інвестиції

власні кошти підприємства

На що саме будуть використані кошти

на розвиток виробництва

Умови для інвестора

-

Термін окупності проекту, (роки)

-

Сильні та слабкі місця, ризики

-

 

Інвестиційна пропозиція 3

Найменування інвестиційної пропозиції

Комплекс будівель і споруд

Ініціатор проекту, координати ініціатора проекту

Ходзицький Денис

адвокат

ТОВ «БЛІЦ-ФАРТ»

смт Баришівка, вул. Богдана Хмельницького, 21

067 5379610

Форма власності

 

приватна

Кількість нових робочих місць

-

Контактна особа по інвестиційному проекту

 

Ходзицький Денис

адвокат

смт Баришівка, вул. Центральна,151

067 5379610

Галузь (сфера бізнесу, продукція)

промисловий майданчик по виробництву металевих виробів

Місце реалізації проекту

смт Баришівка, вул. Центральна,151

 

Бізнес-ідея, суть проекту

викуп

Продукт і технології

виробниче приміщення

Рівень готовності проекту

85

Загальний обсяг інвестицій

вартість проекту

власні кошти

потрібні інвестиції

власні кошти підприємства

На що саме будуть використані кошти

на розвиток виробництва

Умови для інвестора

-

Термін окупності проекту, (роки)

-

Сильні та слабкі місця, ризики

-

 

Земельна ділянка № 1

Заявник

Баришівська селищна рада

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка,

 вул. Центральна, 27

Сфера діяльності

Промислова

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Населений пункт

смт Баришівка

Власник земельної ділянки

Баришівська селищна рада

Площа ділянки, га

40

Кадастрове цільове призначення

Особливо цінні землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

Промислове призначення

Права користування

Землі запасу

Ціна за 1 га грн.

10797,79 грн

Ціна за 1 га  при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

200

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

100

Відстань до автомагістралі, км

Виїзд на дорогу Київ-Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55 км

Інші відомості (якщо є)

Аеропорт Бориспіль - 40 км

Відстань до залізничної колії – 700 м

 
 

Земельна ділянка № 2

Заявник

Масківецька сілька рада

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Масківці

Сфера діяльності

Товарне промислове виробництво

Контактна особа

Шостак Василь Михайлович

Контактний телефон

04576-2-33-95

Населений пункт

с. Маківці

Власник земельної ділянки

Масківецька сільська рада

Площа ділянки, га

1,6

Кадастрове цільове призначення

Землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

Землі запасу

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

відсутня

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

100

Відстань до автомагістралі, км

Виїзд на дорогу Київ-Харків 17

Відстань до м. Києва, км

68

Інші відомості (якщо є)

-

 

Земельна ділянка № 3

Заявник

Яблунівської сільської ради

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Яблуневе

Сфера діяльності

Товарне промислове виробництво

Контактна особа

Холявко Микола Петрович

Контактний телефон

04576-2-62-44

Населений пункт

с. Яблуневе

Власник земельної ділянки

Яблунівська сільська рада

Площа ділянки, га

1,7

Кадастрове цільове призначення

землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ-Харків - 12

Відстань до м. Києва, км

80

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль – 53 км

 

Земельна ділянка №4

Заявник

Яблунівської сільської ради

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Яблуневе

Сфера діяльності

об’єкт соціальної сфери

Контактна особа

Холявко Микола Петрович

Контактний телефон

04576-2-62-44

Населений пункт

с. Яблуневе

Власник земельної ділянки

Яблунівська сільська рада

Площа ділянки, га

0,68

Кадастрове цільове призначення

об’єкт соціальної сфери

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

30

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

50

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

50

Відстань до автомагістралі, км

Виїзд на дорогу Київ-Харків - 12

Відстань до м. Києва, км

80

Інші відомості (якщо є)

Аеропорт Бориспіль – 53 км

 

Земельна ділянка № 5

Заявник

Волошинівська сільська рада

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Борщів

Сфера діяльності

газонаповнювальна компресорна станція

Контактна особа

Макаренко Лариса Вікторівна

Контактний телефон

097 4091909

Населений пункт

с. Борщів

Власник земельної ділянки

Волошинівська сільська рада

Площа ділянки, га

0,9474

Кадастрове цільове призначення

комерційна діяльність

Пропоноване цільове призначення

під будівництво АЗС

Права користування

оренда

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

-

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

-

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Відстань до автомагістралі, км

1

Відстань до м. Києва, км

70

Інші відомості (якщо є)

Аеропорт Бориспіль – 40 км

 

Земельна ділянка № 6

Заявник

Корніївська сільська рада

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Корніївка

Сфера діяльності

сільське господарство

Контактна особа

Семененко Андрій Вікторович

Контактний телефон

04576 32299, (095) 0139181

Населений пункт

с. Корніївка

Власник земельної ділянки

Корніївська сільська рада

Площа ділянки, га

15

Кадастрове цільове призначення

-

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

оренда

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

-

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

300

Відстань до автомагістралі, км

30

Відстань до м. Києва, км

120

Інші відомості (якщо є)

-

 

Земельна ділянка № 7

Заявник

Баришівська селищна рада

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка, вул. Центральна, 27

Сфера діяльності

Соціальна

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Населений пункт

смт Баришівка

Власник земельної ділянки

Баришівська селищна рада

Площа ділянки, га

8,1

Кадастрове цільове призначення

Паркова зона

Пропоноване цільове призначення

Паркова зона

Права користування

Оренда

Ціна за 1 кв. м при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

Відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

100

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

50

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

50

Відстань до автомагістралі, км

Виїзд на дорогу Київ-Харків - 10

Відстань до м. Києва, км

55

Інші відомості (якщо є)

Аеропорт Бориспіль - 40 км

Відстань до залізничної колії – 1000 м

 
 

Об’єкти будівництва № 1

Найменування об’єкту будівництва

Хірургічний комплекс

Місцезнаходження об’єкту будівництва

смт Баришівка, вул. Київський шлях

Заявник

Баришівська селищна рада

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка, вул. Центральна, 27

Форма власності

комунальна

Частка державної власності

-

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Власник об’єкту

Баришівська селищна рада

Умови використання

-

Вартість (при продажу)

договірна

Ціна за 1 кв. м при оренді, грн.

договірна

Стан об’єкту

незадовільний

Наявність проекту

відсутній

Розмір земельної ділянки, га

0,8

Площа виробничих приміщень, кв. м

-

Матеріал стін та перекриття, даху

приміщення цегляне

Кількість поверхів

3

Наявність виробничого обладнання

відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

20

Водопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ – Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

 

Об’єкти будівництва № 2

Найменування об’єкту будівництва

Навчальний корпус Баришівської ЗОШ № 3

Місцезнаходження об’єкту будівництва

смт Баришівка, вул. Софіївська

Заявник

Баришівська селищна рада

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка,

 вул. Центральна, 27

Форма власності

комунальна

Частка державної власності

-

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Власник об’єкту

Баришівська селищна рада

Умови використання

-

Вартість (при продажу)

договірна

Ціна за 1 кв. м при оренді, грн.

договірна

Стан об’єкту

незадовільний

Наявність проекту

відсутній

Розмір земельної ділянки, га

1,0

Площа виробничих приміщень, кв. м

-

Матеріал стін та перекриття, даху

приміщення цегляне

Кількість поверхів

3

Наявність виробничого обладнання

відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

20

Водопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ – Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

 
 

Назва міста, району: Баришівський район, смт Баришівка

Адреса державного органу:  07500 площа Миру, 1, смт Баришівка Київської області

Назва економічного підрозділу: відділ економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації

Контактна особа:  начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації – Яценко Валентина Михайлівна

Тел./факс: 04576-5-17-66

www.baryshivka.com.ua

e – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.