ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ

 

  ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПАСПОРТ     

БАРИШІВСЬКОГО РАЙОНУ

Баришівщина – чудовий край. Мальовнича природа, багаті земельні ресурси, пам’ятки історії та культури, вигідне географічне розташування дозволяє запропонувати діловим партнерам цікаві форми співробітництва по переробці сільськогосподарської продукції, виробництву товарів народного споживання, розвитку сфери послуг.

Активізація інвестиційної діяльності створить умови для появи нових робочих місць, зростання вкладень в основний капітал, відновить роботу всіх галузей економіки, з метою ефективнішого використання історичного, виробничого, інтелектуального потенціалу та перспективного розвитку району.

Ми впевнені, що спільними зусиллями наш район стане таким, яким бачить його громада - привабливим та комфортним для проживання, з високим рівнем добробуту мешканців та активною громадою, що є запорукою благополуччя та процвітання.

Тож гостинно запрошуємо на Баришівський край. Познайомтесь з ним, полюбіть його так, як любимо його ми – баришівчани.

Голова Баришівської

райдержадміністрації Олег Анатолійович Левченко

 

Інвестиційний паспорт району є однією зі складових комплексу системних заходів направлених на реалізацію Програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Баришівському районі на 2016-2018роки.

В інвестиційному паспорті зібрано інформацію станом на 01.01.2018, яка розкриває ресурсний, виробничий, людський потенціал району, потребу в додаткових інвестиційних ресурсах.

 

Історична довідка.

Баришівський район був утворений 7 березня 1923 року. Центр району - смт Баришівка.

Вперше Баришівка згадується в Троїцькому літописі в 1125 році як городище Баруч. Із джерел сімнадцятого століття ми дізнаємось про городище Баришовське.

Пращури баришівчан захищали свою незалежність в битвах із Золотою ордою, литовськими феодалами та польською шляхтою. Гучною хвилею прокотились по баришівській землі народні повстання під проводом Наливайка, Павлюка та Острянина.

Трагічними сторінками ввійшов в історію регіону початок двадцятого століття – громадянська війна, голодомор. Ще трагічнішими стали більш історично – близькі події середини цього віку - Велика Вітчизняна війна. За два роки окупації гітлерівці знищили тисячі громадян, спалили ряд сіл, вивезли народне добро до Німеччини.

Друга половини ХХ століття характерна будівництвом великих підприємств та інтенсифікацією виробництва с/г продукції.

Після Чорнобильської трагедії зазнав змін територіальний устрій району, було побудовано біля десятка нових поселень, район прийняв більше 9 тисяч жителів Поліського краю.

На сьогодні Баришівщина – потужний регіон столичної області, що має великі резерви для розвитку.

В районі налічується 39 населених пунктів. В населених пунктах діє одна селищна та 25 сільських рад.

Природно-географічний потенціал

Баришівський район має вигідне географічне та стратегічне положення відносно столиці України м. Києва.

Відстань від районного центру смт Баришівка до м. Києва - 67 км. Протяжність автомобільних доріг Київ - Харків та Київ – Суми територією району відповідно становить 30,4 км та 40,02 км.

Район перетинає Південно – Західна залізниця Київ – Харків.

Відстань від районного центру до аеропорту Бориспіль - 40 км.

Площа району становить958 квадратних кілометра /95 800 га/, що становить 3,4 від площі області.

Територія району розміщена на Придніпровській низовині. Поверхня рівнинна. Максимальна висота над рівнем моря – 134 метри.

Стратегічне розташування.

Район має кордони: на заході з Бориспільським та Броварським районами Київської області; на сході з Яготинським районом Київської області; на півночі зі Згурівським районом Київської області та Бобровицьким районом Чернігівської області; на півдні з Переяслав-Хмельницьким районом Київської області.

Баришівський район

                   

 Ресурсно – сировинний потенціал

 

Річки району – це ліві притоки Дніпра. Річка Трубіж з його притоками Недрою та Ільтою, Красилівкою та Сухоберезицею негустою сіткою розчленовують район.

Географічні координати: територія району розміщена на Придніпровській низовині. Поверхня рівнинна. Максимальна висота над рівнем моря – 134 метри.

Ґрунтовий покрив не відзначається різноманітністю. Переважають чорноземи – 53%, решта дерново-підзолисті, болотні, торф’яні та солончакові ґрунти.

 

Населення

Населення району станом на 01.01.2018 року становить 35,1 тис. осіб, в тому числі міське – 10,8 тис. осіб, при щільності 38осібна один квадратний кілометр.

Розподіл населення за віком:

·        Не репродуктивний вік (0-14 років) 12,5 %.

·        Репродуктивний вік (15-59 років) 55,3 %.

·        Після продуктивний вік 32,2 %.

Трудові ресурси

Кількість активних працівників складає 19,4 тис. осіб. В тому числі чоловіків –

9,3 тис., жінок – 10,1 тис.

Кількість зайнятого населення:

·        Бюджетні організації 30,0 %;

·        Приватний сектор 68,1 %.

Крім того середня кількість зайнятих в економіці:

·        сільськогосподарський сектор 2556 чол.

·        промисловість 582 чол.

·        інше 16262 чол.

Соціальна сфера

Освіта

Надання освітніх послуг в районі забезпечують 22 загальноосвітніх навчальних заклади з денною формою навчання, де здобувають освіту 3790 учнів:

·        навчально-виховний комплекс «Гімназія ЗОШ  І-ІІІ ст.» – 1 од.;

·        навчально-виховний комплекс «Спеціалізована ЗОШ  І-ІІІ ст. – ясла-садок» - 1 од.;

·        навчально-виховний комплекс «ЗОШ І-ІІІ ст.  з поглибленим вивченням окремих предметів – ясла-садок  ім. Д. Поповича Баришівської районної ради – 1 од.;

·        опорний навчальний заклад Волошинівський навчально - виховний комплекс «ЗОШ І - ІІІ ст. ясла-садокім. Р.Лужевського– 1 од.;

·        навчально-виховний комплекс«ЗОШ  І-ІІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» – 5 од.;

·        навчально-виховний комплекс«ЗОШ І-ІІ ст. – дошкільний навчальний заклад» – 7 од.;

·        «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст.» - 6 од.

Позашкільну освіту надають 4 заклади:

·        цент позашкільної роботи (ЦПР) «Мрія»;

·        Баришівський міжрайонний навчально - виробничий комбінат (МНВК);

·        дитяча-юнацька спортивна школа;

·        Баришівська районна дитяча музична школа;

Кількість дошкільних навчальних закладів (ДНЗ) – 8 од.

В районі діє 4 прийомних сімей: «Кодола»,  «Сипаткіних»,  «Петренко», «Мельниченко».

Охорона здоров’я

 

Мережа закладів охорони здоров’я району включає Баришівську центральну районну лікарню та КЗ «Центр ПМСД», 10 лікарських мед амбулаторій, 13 ФАПів та 10 ФП, діяльність яких спрямована на збереження та покращення здоров’я населення, забезпечення потреб населення в лікарських засобах і медичному обслуговуванні.

 

 

Культура, спорт, туризм

В районі створені необхідні умови для проведення дозвілля як підростаючому поколінню, так і жителям старшого віку. Діють 31 клубних установ, 33 бібліотеки, 2 музеї.

На території Баришівського району, в лісовій зоні, знаходиться оздоровчий заклад - обласний дитячий санаторій «Поляна», який має статус лікувально-санаторного центру радіаційного захисту дитячого населення.

Близькість розташування столиці України, міста Києва, відкриває нові можливості розвитку району – туристичної галузі. На території району розробляється 4 туристичних маршрути.

 

Мережа закладів спорту включає в себе 2 стадіони, 1 спортивний зал та 9 приміщень для  фізкультурно – оздоровчих занять,  19 спортивних залів, 18 спортивних майданчиків з 3 майданчиками що мають тренажерне обладнання та 1 тенісний корт, 14 футбольних полів.10 закладів освіти, облаштовані гімнастичними майданчиками з тренажерним обладнанням.

В районі діють дві спортивні школи: ДЮСШ Баришівської районної ради, де займаються 396 вихованців та Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос», яка налічує 132 вихованця.

На базі ДЮСШ Баришівської районної ради працює відділення інваспорту, де займаються 25 спортсменів різних нозологій - з вадами опорно-рухового апарату, розумово-фізичного розладу, слуху та зору.

 

 

 

Споживчий ринок

Споживчий ринок району характеризується високим рівнем насиченості основними продовольчими та непродовольчими товарами, стабільним постачанням та відсутністю товарного дефіциту.

Реалізація продовольчої та промислової продукції здійснюється в стаціонарних магазинах, на торгівельних майданчиках та у формі виносної торгівлі.

На території району функціонують 4 офіційно зареєстровані ринки змішаного асортименту. Станом на 01.01.2018 року в районі зареєстровано 349 стаціонарних підприємств торгівлі, працюють 80 об’єктів побутового обслуговування населення та 86 закладів ресторанного господарства.

 

Нерухомість та житло

1. Кількість багатоповерхових будинків 165 од.

2. Кількість приватних будинків 19508 од.

3. Середня вартість оренди житла 2000,0 грн./міс.

4. Середня вартість квартири/будинку 312,2 дол. кв. м.

Виробництво.

 Агропромисловий комплекс

Головний сектор економіки району – аграрний. Валове виробництво сільськогосподарської продукції становить майже 89,0% від загального обсягу виробництва.

Виробничою діяльністю займається 2 акціонерних та 18 товариство з обмеженою відповідальністю, 3 приватно — орендних підприємства і понад 45 селянсько - фермерських господарств.

Основні напрямки розвитку сільського господарства:

- рослинництво (вирощування зернових та технічних культур);

- тваринництво (ВРХ та свині);

- птахівництво.

Природно - кліматичні умови району є найбільш сприятливими для вирощування зернових (озимих і ярих пшениці та ячменя, кукурудзи, проса, гречки), технічних (соняшника, ріпаку).

Наявність розвиненого сільського господарства дає змогу говорити про можливість інвестування установок по виробництву біогазу з сільськогосподарських, промислових, побутових та відходів, що забезпечить не тільки виробництво енергії, біодобрив, а також дозволить зробити довкілля більш чистим.

На території району діє 1 свинокомплекс сільськогосподарського підприємства ТОВ «Нива Переяславщини». Підприємство займається відгодівлею та вирощуванням свиней. Виробництво продукції складає  43,7 тис. голів свиней у рік. Також цим підприємством розпочато будівництво у с. Яблуневе свинокомплексу на 30 тис. голів свиней.

 

Промисловість

Провідними бюджетоутворюючими галузями промисловості в районі є: харчова, хімічна та деревообробна.

Основу промислового потенціалу складають майже 32 підприємств, які дають 14,1 % надходжень до Зведеного бюджету району. Найбільші з них: ТОВ «Баришівказернопродукт» (виробництво борошна), ПАТ «Молнія» (виробництво пластмасової застібки, ТОВ «Кондитерський дім «Шантіль» (виробництво кондитерських виробів), ТОВ «Укрполімерконструкція» (виготовлення полімерних труб) та інші.

На ТОВ «Укрполімерконструкція» працює лабораторія по контролю за якістю продукції (полімерних труб), та цех по виробництву фітингу (трійники, коліна, перехідники для полімерних труб), а також труби для зрошування в сільському господарстві. В 2017 році на підприємстві введено в експлуатацію новий цех по виробництву побутових газових балончиків.

 

В районі успішно розвивається підприємство ТОВ «ХЕЧ ТЕК УКРАЇНА», яке є представником виробника зі світовим ім’ям HatchTech. Дане підприємство вже третій рік успішно працює в сфері виготовлення складових для промислових інкубаторів. За час свого існування підприємство розширило виробництво, розробило нові продукти, створило нові робочі місця.

У лютому 2017 року в смт Баришівка було зареєстровано підприємство з іноземними інвестиціями ТОВ «Т. МЕТЕР УКРАЇНА», яке займається управлінням нерухомим майном, комплексним обслуговуванням об’єктів, наданням в оренду власного нерухомого майна. За рік діяльності в район було залучено 20,5 млн. грн. іноземних інвестицій.

 

В районі працює підприємство ТОВ «Ультра Лезер», яке займається другим етапом оброблення шкіри, нешкідливим для екології. На даний час компанія встановлює додаткову систему очистки стічних вод. 

В 2018 році планується введення в експлуатацію заводу по виробництву металоконструкцій для електромереж ТОВ «Металогальва Україна» в с. Коржі Баришівського району.

Одним з найбільш значних недоліків промислового комплексу району є відсутність повноцінної переробної промисловості за винятком виробництва ТОВ «Баришівказернопродукт». Майже вся сільськогосподарська продукція реалізовується за межі району в якості сировини. Це дає можливість говорити про залучення інвестицій на створення та розвиток підприємств з переробки зернових та технічних культур. Крім того, доцільним є інвестування харчової промисловості.

 

Транспортні комунікації

Залізничне сполучення, напрямки:

Напрямки

Оплата за проїзд, грн.

Повний

Студентський

Дитячий

Абонементні

Баришівка – Гребінка

Баришівка – Київ - Пасажирський

12,00

10,00

6,00

5,00

10,50

7,50

259,74

259,93

 

Міжнародний аеропорт Бориспіль знаходиться на відстані 40 км від районного центру смт Баришівка (0,5 години їзди на автомобілі).

Транспортні маршрути району обслуговують 5 перевізників:

·       ТОВ Троїцька артіль

·       ФОП «Лук’яненко О.П.»

·       ФОП «Солдатенко Н.О.»

·       ФОП «Ламазян В.Г.»

·       ФОП «Семеніст Я.Я.»

Технічна інфраструктура

Станом на 1 січня 2018 року по Баришівському району проведено 809,740км газових мереж. Газифіковано 39 населених пунктів, в т.ч. смт Баришівка.Послуги з газопостачання в районі надає ТОВ «Київоблгаз збут».

Водопостачання населених пунктів району здійснюють 6 підприємств з них найбільше КП БРР «Райводоканал».

Загальна протяжність водопровідних мереж складає 170,4 км, в тому числі загальна протяжність існуючих водопровідних мереж селища складає 23,7км.

Послуги з централізованого водопостачання та водовідведення надаються жителям смт Баришівка, сіл: Садове, Недра, Борщів, Сезенків, Лук'янівка, Рудницьке, Лукаші – 1, Лукаші – 2, Бзів, Семенівка, Ярешки, Пасічна, Волошинівка. 

Підприємство ЗАТ АС «Київобленерго»Баришівський районний підрозділнадає послуги по постачанню електроенергії.

Теплопостачання здійснює КПТМ «Баришівкатепломережа»на обслуговуванні в якої знаходиться 15 котелень, з них 3 надають послуги населенню з централізованого теплопостачання в смт Баришівка, також тепло подається бюджетним установам у селах:Морозівка, Волошинівка, Веселинівка, Гостролуччя, Лехнівка, Селище, Перемога, Семенівка, Сезенків.

Протяжність теплових мереж становить 8,329 км.

Послуги електрозв’язку надає Київська обласна дирекція ПАТ «Укртелеком».

На території смт Баришівка знаходиться телекомунікаційні системи:

- «Vodafone»;

- «Київстар»;

-  «Лайф».

Фінансова система

12.1. Перелік банківських установ:

·Баришівське відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль»– начальник Пушня Наталія Олексіївна, тел. 5-10-81, 5-26-88, вул. Богдана Хмельницького, 20.

·Баришівське відділення філії ПАТ «КРЕДі АГРІКОЛЬ БАНК»–начальник Тихий Олег Григорович, тел. 5-23-66, вул. Богдана Хмельницького, 14, кв. 11.

·Печерська філія ЗАТ КБ «Приват – банк», начальник Антипенко Олена Володимирівна, тел. 5-14-55, 5-21-97, вул. Центральна, 31.

·Баришівська філія Бориспільського відділення ВАТ «Ощадбанк України» – керуючий Бандурін Дмитро Євгенович, тел. 5-14-45, тел. 5-19-33, вул. Київський шлях, 25.

 

Страхові компанії:

Національна акціонерна страхова компанія «Оранта», Баришівське відділення – начальник Токар Микола Іванович, тел. 5-14-54, 5-24-92, вул. Центральна, 29.

Страхова компанія «Провідна», директор Ганжа Ірина Миколаївна, тел. 4-16-15, вул. Центральна, 55, кв. 2.

Баришівське відділення страхової компанії «Український страховий стандарт», директор Кириленко Юлія Володимирівна, тел. 098 8973727, вул. Польова, 4.

Баришівське представництво «Українська страхова група», директор Черниш Олег Михайлович, тел. 067 9459431, вул.  Київський шлях, 46а.

Структури підтримки бізнесу

За ініціативи Баришівської райдержадміністрації з метою залучення суб’єктів підприємницької діяльності до участі у формуванні державної політики у сфері підприємництва в районі діють  Координаційна Рада підприємців Баришівського району та Координаційна Рада підприємств, установ, організацій приватних підприємців смт Баришівка.

Центр надання адміністративних послуг

З метою спрощення процедур отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання;організації надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб'єктів звернень; підвищення комфортності отримання заявниками адіністративних послуг; протидії корупції, підвищення поінформованості заявників про порядок, способи та умови отримання адміністративних послуг в районі діє центр надання адміністративних послуг (ЦНАП). Розпорядженням голови Баришівської РДА затверджено перелік адміністративних послуг, що надаватимуться через ЦНАП.

Особливості та конкурентні переваги району

·  вдале географічне розташування відносно обласного центру та основних ринків збуту продукції;

·  сприятливі кліматичні умови;

·  наявність кваліфікованої робочої сили;

· наявність вільних земельних ділянок;

· сприятлива для сільськогосподарського виробництва структура земельних ресурсів;

· технічне оснащення галузі сільського господарства;

· екологічно чистий район, не території якого розміщений дитячий санаторій;

· розвинена соціально-культурна сфера;

· туристична привабливість: безліч місць придатних для зеленого туризму, наявність лісових насаджень, пам'ятних та історичних місць.

Органи влади

до компетенції яких входить впровадження інвестиційних проектів

Голова Баришівської райдержадміністрації – Олег Анатолійович Левченко, тел. 4-14-46, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Голова Баришівської районної ради – Гуменюк Володимир Антонович, тел., 5-15-53, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Голова Баришівської селищної ради – Вареніченко Олександр Павлович, тел. 5-21-33, 5-23-47, вул. Центральна, 27, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник відділу економічного розвитку і торгівлі – Яценко Валентина Михайлівна, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник відділу містобудування та архітектури  – Сторчак Анатолій Іванович, 5-13-74.

Начальник відділу в Баришівському районі Головного Управління Держгеокадастру в Київській області – Івченко Євген Петрович, тел. – 5-19-96, вул. Центральна, 23, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління агропромислового розвитку – Василяка Галина Петрівна, тел. – 5-16-53, площа Миру, 1, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Начальник управління освіти, молоді та спорту – Коцюрбій Володимир Вікторович, тел. 5-15-48, пров. Банний, 3, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Партнерство Баришівщини

 

Баришівський район з 1990 року, після підписання двостороннього договору про побратимство, підтримує тісні стосунки з Німецьким містом Пуллахом.

В результаті тісної співпраці між містами-побратимами район постійно отримує допомогу як адресну так і цільову.

Велику допомогу надають баварські побратими на медичну галузь, Службу надзвичайних ситуацій та Територіальний центр соціального обслуговування населення Баришівського району. Так з 1991 року по теперішній час було надіслано допомогу у вигляді: дороговартісного медичного устаткування, обладнання, меблів, стоматологічного обладнання, велосипедів. Також було придбано автомобілі швидкої допомоги «Мерседес», «Фольксваген», «Опель», апарати ультразвукової діагностики, фіброгастроскоп, сучасні рентгенапарати. Баришівська пожежна частина отримала пожежний автомобіль MAGIRUS DEUTZ, оснащений не тільки звичними засобами пожежогасіння та висувною драбиною, а ще й автономною системою збору води з гідрантів або відкритих водойм. В Територіальний центр соціального обслуговування  було придбано авто ЗАЗ-ТF 5540 «Ланос» вартістю 80,0 тис. грн. для розвезення гарячих обідів 32-ом підопічним відділення соціальної допомоги, жителям населених пунктів: Перемога, Гостролуччя, Селище, Рудницьке, Лук’янівка - соціальний проект «Їжа на колесах».

У 2016 році Баришівщина отримала допомогу від громади Пуллаха – пральну машину та реанімаційний автомобіль «Форд», обладнаний сучасною апаратурою. Також, цього року німецькі друзі подарували три комп’ютери, пересувний палатний рентгенапарат, дефібрилятор та електрокардіограф.

Надзвичайно важливим для жителів Баришівського району є придбання в 2017 році за рахунок громади м. Пуллаха фіброгастродуоденоскопа, вартістю 13,0 тис. євро. Завдяки придбанню приладу в Баришівській центральній районній лікарні відбулося відкриття кабінету гастрофібродуоденоскопії для обстеження слизової оболонки шлунка і дванадцятипалої кишки та діагностики гастроентерологічних захворювань.


Перелік інвестиційних проектів

№ п/п

Назва інвестиційного проекту

Інвестор

Сума проекту

Кількість створених робочих місць

Стадія впровадження

Освоєння проекту,

%

1

2

 

3

4

5

7

1

Будівництво комплексу з переробки органічних відходів у біогаз у с. Бзів

СТОВ ім. Леся Сердюка

58000,0 тис. грн.

-

2015-

2017

95 %

2

Будівництво свинокомплексу на 30 тис. голів свиней у с. Яблуневе

СП ТОВ «Нива Переяславщини»

280000,0

тис. грн.

-

2018-

2019

25 %

 

Перелік вільних незадіяних приміщень станом на 01.01.2018

 

№ п/п

Назва приміщення

Адреса приміщення

Вільна площа м2

Форма власності

П.І.Б. керівника, телефон

Баришівська селищна рада

1

Недобудовані приміщення хірургічного комплексу

смт Баришівка,

вул. Київський шлях

3871,0

Комунальна власність

Вареніченко Олександр Павлович

Голова селищної ради

тел. 5-21-33, 5-14-91

2

Недобудоване приміщення навчального корпусу Баришівської ЗОШ № 3

смт Баришівка,

вул. Софіївська

11049,0

Комунальна власність

Вареніченко Олександр Павлович

Голова селищної ради

тел. 5-21-33, 5-14-91

3

Виробничий комплекс ТОВ «Віта Україна»

 

смт Баришівка,

вул. Торф'яна,26 а

 5747,1

Приватна

власність

Міщенко Олександр Борисович

Заступник директора тел.067 505 23 72

4

Виробничий комплекс ТОВ ВТК «Старпласт»

смт Баришівка

вул. Польова,1

13272,0

Приватна

власність

Божко Олександр Петрович

Головний енергетик

тел. 067 656 33 36

Бзівська сільська рада

5

Очисні споруди

с. Бзів

 

-

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

Голова Бзівської сільської ради

тел. 3-03-40

6

Котельня

с. Бзів

вул. Свято-Миколаївська, 35а

261,1

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

Голова Бзівської сільської ради

тел. 3-03-40

7

Дитячий садок

с. Бзів

 

617,0

Комунальна

власність

Казімірова

Людмила Іллівна

Голова Бзівської сільської ради

тел. 3-03-40

Веселинівська сільська рада

8

Приймально-заготівельний пункт

с. Веселинівка,

вул. Б. Хмельницького

42,0

Кооперативна

власність

Денисова Ніна Володимирівна

Голова правління районного споживчого товариства

тел.  5-14-47

Волошинівська сільська рада

9

Склади

с. Волошинівка,

вул. Миру, 23

30,0

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

10

Колишній гуртожиток

с. Волошинівка,

вул. Миру, 23

400,0

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

11

Газонаповнювальна компресорна станція (АГНКС, АЗС)

с. Волошинівка,

вул. Миру, 23

94,7

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

Гостролуцька сільська рада

12

Приміщення бані

с. Гостролуччя, вул. Лісова,3а

98,0

Комунальна власність

Галушко Василь Андрійович

Голова Гостролуцької сільської ради

тел. 2-45-84; 2-45-10.

13

Приміщення дитячого садка

с. Гостролуччя,

вул. Якова Богдана, 5

264,0

Комунальна власність

Галушко Василь Андрійович

Голова Гостролуцької сільської ради

тел. 2-45-84

Коржівська сільська рада

14

Приміщення громадського центру

с. Коржі,

 пл. Незалежності, 1

150,0

Комунальна власність

Науменко Віктор Іванович

Голова Коржівської сільської ради

тел. 2-22-90; 2-22-02.

15

Приміщення котельні

с. Коржі,

вул. Промислова, 40/10

350,0

Комунальна власність

Науменко Віктор Іванович

Голова Коржівської сільської ради

тел. 2-22-90; 2-22-02.

Лехнівська сільська рада

16

Готель – їдальня

(частина)

с. Лехнівка,

бульвар Центральний, 14 в

388,0

Комунальна власність

Христофорова Галина Миколаївна

Голова Лехнівської сільської ради

тел. 3-53-93

17

Медамбулаторія

с. Лехнівка,

 вул. Роговиця, 8

700,0

Комунальна власність

Христофорова Галина Миколаївна

Голова Лехнівської сільської ради

тел. 3-53-93

Лукашівська сільська рада

18

Комплекс будівель недіючої школи

с. Лукаші,

вул. Чича, 5

868,0

Комунальна

власність

Рошко Василь Михайлович

Голова Лукашівської сільської ради

тел. 3-82-74

19

Котельня

с. Лукаші,

вул. Єдності, 2а

50,0

Комунальна

власність

Рошко Василь Михайлович

Голова Лукашівської сільської ради

тел. 3-82-74

Масківецька сільська рада

20

Телятник-родилка

с. Масківці

вул. Центральна

500

Приватна

власність

Король Іван Андрійович

с. Масківці

21

Приміщення їдальні

с. Масківці

вул. Шевченка, 5а

100

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

22

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Шевченко, 1а

8,2

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.:045-76-2-33-95

23

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Шевченко,3а

192,3

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

24

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Шевченко,7а

424,0

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

25

Нежитлова будівля

с. Масківці

вул. Центральна, 15м

80,5

Комунальна

власність

Шостак Василь Михайлович

Голова Масківецької сільської ради

тел.: 045-76-2-33-95

26

Корівник

с. Масківці

вул. Центральна

1200,0

Приватна

власність

ТОВ “РУБІ РОЗ Ко., ЛТД”

Недрянська сільська рада

27

Їдальня

с. Недра

вул. Чорнобильська, 47 г

150,0

Приватна

власність

Скорик Роман Борисович

Голова СФГ «Роман»

тел.3-53-13

28

Лабораторія по вирощуванню картоплі

с. Недра

вул. Шевченка, 16 в

300,0

Приватна

власність

Скорик Роман Борисович

Голова СФГ “Роман”

тел. 3-53-13

29

КПП

с. Недра

вул. Чорнобильська, 47

80,0

Приватна

власність

Бондарчук Микола Логвинович

Голова СФГ «Бондарчук»

30

Контора

с. Недра

вул. Чорнобильська, 47а

700,0

Комунальна

Деркач Михайло Васильович

Голова Недрянської сільської ради

тел.: 045-76-3-53-94

Перемозька сільська рада

31

Дитячий садок

с. Перемога,

пров. Каштановий, 2а

800,0

Комунальна власність

Рихлик Тетяна Миколаївна

Голова Перемозької сільської ради

тел. 34-3-42

32

Баня

с. Перемога,

вул. Братів Ковалів, 3

300,0

Комунальна власність

Рихлик Тетяна Миколаївна

Голова Перемозької сільської ради

тел. 34-3-42

Паришківська сільська рада

33

Стара школа

с. Паришків,

вул. Шкільна, 2

755,2

Комунальна

Секретар Паришківської сільської ради

Щербина Олена Федорівна

тел.: 3-23-36

Пилипчанська сільська рада

34

Дитячий садок

с. Пилипче

пров. Молодіжний

2800,0

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

35

Котельня

с. Пилипче

пров. Клубний

195,0

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

36

Баня

 

с. Пилипче

вул. Берегова

200,0

Приватна власність

СТОВ «Пилипчанське»

Костюк Анатолій Володимирович

тел. 3-11-19

37

Стара контора

 

с. Пилипче

вул. Шевченка

282,0

Приватна власність

СТОВ «Пилипчанське»

Костюк Анатолій Володимирович

тел.3-11-19

38

Стара школа

 

с. Пилипче

вул. Щаслива

200,0

Комунальна власність

Мірошниченко Анатолій Васильович

Голова Пилипчанської сільської ради

тел. 3-11-85

Подільська сільська рада

39

Пожежне Депо

с. Поділля,

вул. Покровська, 44

88,0

Комунальна власність

Бойко Павло Михайлович

Голова Подільської сільської ради

тел. 2-33-80

40

Молокоприймальний пункт

с. Поділля,

вул. Покровська

50,0

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович Директор СТОВ «Деренківець»

тел. 2-33-43

41

Будинок престарілих

с. Поділля,

вул. Покровська

100,0

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович Директор  СТОВ «Деренківець»

тел. 2-33-43

42

Їдальня

с. Поділля,

вул. Покровська

100,0

Комунальна власність

Бойко Павло Михайлович

Голова Подільської сільської ради

тел. 2-33-80

43

Баня

с. Поділля

вул. Шкільна

200,0

Приватна власність

Бондаренко Анатолій Тимофійович Директор СТОВ «Деренківець»

тел. 2-33-43

44

Будинок побуту

с. Поділля,

вул. Покровська

50,0

Приватна власність

Денисова Ніна Володимирівна

Голова правління районного споживчого товариства

тел. 5-14-47

Рудницька сільська рада

45

Торговий комплекс

с. Рудницьке

вул. Шевченка, 4а

5400,0

Приватна власність

СТзОВ «Рудницьке»

вул. Гагаріна,1

тел. 3-92-99

46

Дитячий садок

с. Рудницьке

вул. Шевченка

1100,0

Комунальна

власність

Чорна Марія Іванівна

Голова Рудницької сільської ради

тел. 3-92-67

47

Баня

с. Рудницьке

вул. Київська, 4

400,0

Приватна власність

СТзОВ «Рудницьке»

вул. Гагаріна,1

тел. 3-92-99

Селищанська сільська рада

48

Дитячий садок

с. Селище, вул. Паризької Комуни, 46

273,0

Комунальна власність

Секретар Селищанської

сільської ради

Прядко Ольга Миколаївна

тел. 2-82-88

49

Дитячий садок недобудований

с. Селище, вул. Лесі Українки, 23

1105,8

Державна власність

Фонд держмайна в Київській області

50

Баня

с. Селище,

вул. Ватутіна, 28

239,4

Комунальна власність

Секретар Селищанської

сільської ради

Прядко Ольга Миколаївна

тел. 2-82-88

Семенівська сільська рада

51

Баня-крупорушка

с. Семенівка

вул. Шевченка 31а

193,1

Приватна власність

Сошка Галина Василівна

тел.067-595-98-50

Яблунівська сільська рада

52

Спортивна кімната

с. Яблуневе,

вул. Шевченка, 1/2

216,0

Комунальна власність

Холявко Микола Петрович

Голова Яблунівської сільської ради

тел. 2-62-44

53

Плотня з будівлями і спорудами

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 7

 

8000,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

54

Майстерня з будівлями і спорудами

с. Яблуневе,

вул. Шевченка, 3а

14000,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

55

Автопарк

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 5

18000,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

56

Критий тік

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 4а

12500,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

57

Їдальня з погребом

с. Яблуневе,

вул. Зоряна, 2а

6000,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

58

Матеріальний склад

с. Яблуневе,

вул. Промислова, 6а

8500,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

59

Слад ядохімікатів

с. Яблуневе -2,

вул. Промислова

10000,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

60

Ферма с. Хмельовик

с. Яблуневе -2,

 

14000,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

61

Ферма

с. Ябуневе-2

с. Яблуневе -2,

 

184000,0

Приватна

власність

ТОВ «Яготинська птахофабрика»

Ярешківська сільська рада

62

Дитячий садок «Весняночка»

с. Ярешки,

вул. Дружби, 23

434,0

Комунальна власність

Дика Тетяна Григорівна

Голова Ярешківської сільської ради

тел. 3-33-01

63

Котельня

с. Ярешки,

вул. Польова, 7

172,3

Комунальна власність

Дика Тетяна Григорівна

Голова Ярешківської сільської ради

тел. 3-33-01

 
 

Перелік вільних незадіяних земельних ділянок станом на 01.01.2018

 

№ п/п

Земельна ділянка

Площа

Характеристика

1

 

смт Баришівка

29,0 га

 

Водопостачання: відстань до джерела підключення - 700 м

Каналізація: відстань до джерела підключення - 500 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 100 м

Відстань до залізничної колії - 700 м

Відстань до автомагістралі - 7 км

Відстань до м. Києва - 55 км

2

с. Масківці

1,6 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення - відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення - відсутнє

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 10м

Відстань до залізничної колії – 25 км

Відстань до автомагістралі  - 16 км.

Відстань до м. Києва - 68 км.

3

с. Яблуневе

 

1,7 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 100 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – 500 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення - 550 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення - 500 м

Відстань до залізничної колії – 5 км

Відстань до автомагістралі - 12 км

Відстань до м. Києва - 80 км

4

с. Шовкове

10,2 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 40 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – 500 м

Газопостачання: відстань до джерела підключення – 40 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення – 500м

Відстань до залізничної колії – 4 км.

Відстань до автомагістралі – 50 м

Відстань до м. Києва - 66 км

5

с. Коніївка

15,0 га

Водопостачання: відстань до джерела підключення – 500 м

Каналізація: відстань до джерела підключення – відсутнє

Газопостачання: відстань до джерела підключення – 500 м

Електропостачання: відстань до джерела підключення – 300 м

Відстань до залізничної колії – 17 км

Відстань до автомагістралі – 35 км

Відстань до м. Києва - 120 км

 
 

Перелік інвестиційних пропозицій

Інвестиційна пропозиція 1

Найменування інвестиційної пропозиції

Виробничий комплекс

Ініціатор проекту, координати ініціатора проекту

Міщенко Олександр Борисович

Заступник директора

ТОВ «Віта Україна»

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

(067) 5052372

Форма власності

приватна

Кількість нових робочих місць

-

Контактна особа по інвестиційному проекту

 

Міщенко Олександр Борисович

заступник директора

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

067 5052372

Галузь (сфера бізнесу, продукція)

харчове виробництво

Місце реалізації проекту

смт Баришівка, вул. Торф’яна, 26 а

Бізнес-ідея, суть проекту

оренда, викуп

Продукт і технології

складське приміщення

Рівень готовності проекту

95

Загальний обсяг інвестицій

вартість проекту

власні кошти

потрібні інвестиції

власні кошти підприємства

На що саме будуть використані кошти

на розвиток виробництва

Умови для інвестора

-

Термін окупності проекту, (роки)

-

Сильні та слабкі місця, ризики

-

 
 

Інвестиційна пропозиція 2

Найменування інвестиційної пропозиції

Виробничий корпус

Ініціатор проекту, координати ініціатора проекту

Божко Олександр

головний енергетик

ТОВ «ВТК «Старпласт»

смт Баришівка, вул. Польова, 1

067 6563336

Форма власності

 

приватна

Кількість нових робочих місць

-

Контактна особа по інвестиційному проекту

 

Божко Олександр

головний енергетик

смт Баришівка, вул. Польова, 1, тел. 067 6563336

Галузь (сфера бізнесу, продукція)

виробництво пластикових пляшок

Місце реалізації проекту

смт Баришівка, вул. Польова, 1

Бізнес-ідея, суть проекту

оренда, викуп

Продукт і технології

виробниче приміщення

Рівень готовності проекту

85

Загальний обсяг інвестицій

власні кошти підприємства

На що саме будуть використані кошти

на розвиток виробництва

Умови для інвестора

-

Термін окупності проекту, (роки)

-

Сильні та слабкі місця, ризики

-

 
 
 

Земельна ділянка № 1

Заявник

Баришівська селищна рада

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка,

 вул. Центральна, 27

Сфера діяльності

промислова

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Населений пункт

смт Баришівка

Власник земельної ділянки

Баришівська селищна рада

Площа ділянки, га

29

Кадастрове цільове призначення

землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

10797,79 грн.

Ціна за 1 га  при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

200

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

100

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ-Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55 км

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

відстань до залізничної колії – 700 м

 
 

Земельна ділянка № 2

Заявник

Масківецька сілька рада

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Масківці

Сфера діяльності

промислова

Контактна особа

Шостак Василь Михайлович

Контактний телефон

04576-2-33-95

Населений пункт

с. Маківці

Власник земельної ділянки

Масківецька сільська рада

Площа ділянки, га

1,6

Кадастрове цільове призначення

землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

відсутня

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

100

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ-Харків 17

Відстань до м. Києва, км

68

Інші відомості (якщо є)

-

 
 

Земельна ділянка № 3

Заявник

Яблунівської сільської ради

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Яблуневе

Сфера діяльності

промислова

Контактна особа

Холявко Микола Петрович

Контактний телефон

04576-2-62-44

Населений пункт

с. Яблуневе

Власник земельної ділянки

Яблунівська сільська рада

Площа ділянки, га

1,7

Кадастрове цільове призначення

землі сільськогосподарського призначення

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

землі запасу

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ-Харків - 12

Відстань до м. Києва, км

80

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль – 53 км

 

Земельна ділянка №4

Заявник

Волошинівська сільська рада

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Шовкове

Сфера діяльності

землі с/г призначення

Контактна особа

Макаренко Лариса Вікторівна

Контактний телефон

04576 36344

Населений пункт

с. Шовкове

Власник земельної ділянки

Волошинівська сільська рада

Площа ділянки, га

10, 2

Кадастрове цільове призначення

комерційна діяльність

Пропоноване цільове призначення

для ведення підсобного сільського господарства

Права користування

оренда

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

500

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

2000

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Відстань до автомагістралі, км

1

Відстань до м. Києва, км

70

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль – 40 км

 
 

Земельна ділянка № 5

Заявник

Корніївська сільська рада

Адреса заявника

Київська область, Баришівкий район, с. Корніївка

Сфера діяльності

землі с/г призначення

Контактна особа

Семененко Андрій Вікторович

Контактний телефон

04576 32299, (095) 0139181

Населений пункт

с. Корніївка

Власник земельної ділянки

Корніївська сільська рада

Площа ділянки, га

15,0

Кадастрове цільове призначення

-

Пропоноване цільове призначення

промислове призначення

Права користування

продаж, оренда

Ціна за 1 га грн.

-

Ціна за 1 га при оренді, грн.

-

Наявність проекту будівництва

відсутній

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

-

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

500

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

300

Відстань до автомагістралі, км

30

Відстань до м. Києва, км

120

Інші відомості (якщо є)

-

 
 
 

Об’єкти будівництва № 1

Найменування об’єкту будівництва

Хірургічний комплекс

Місцезнаходження об’єкту будівництва

смт Баришівка, вул. Київський шлях

Заявник

Баришівська селищна рада

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка, вул. Центральна, 27

Форма власності

комунальна

Частка державної власності

-

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Власник об’єкту

Баришівська селищна рада

Умови використання

-

Вартість (при продажу)

договірна

Ціна за 1 кв. м при оренді, грн.

договірна

Стан об’єкту

незадовільний

Наявність проекту

відсутній

Розмір земельної ділянки, га

0,8

Площа виробничих приміщень, кв. м

-

Матеріал стін та перекриття, даху

приміщення цегляне

Кількість поверхів

3

Наявність виробничого обладнання

відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

20

Водопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ – Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

 
 

Об’єкти будівництва № 2

Найменування об’єкту будівництва

Навчальний корпус Баришівської ЗОШ № 3

Місцезнаходження об’єкту будівництва

смт Баришівка, вул. Софіївська

Заявник

Баришівська селищна рада

Адреса заявника

Київська область, смт Баришівка,

вул. Центральна, 27

Форма власності

комунальна

Частка державної власності

-

Контактна особа

Вареніченко Олександр Павлович

Контактний телефон

04576-5-21-33, 04576-5-14-91

Власник об’єкту

Баришівська селищна рада

Умови використання

-

Вартість (при продажу)

договірна

Ціна за 1 кв. м при оренді, грн.

договірна

Стан об’єкту

незадовільний

Наявність проекту

відсутній

Розмір земельної ділянки, га

1,0

Площа виробничих приміщень, кв. м

-

Матеріал стін та перекриття, даху

приміщення цегляне

Кількість поверхів

3

Наявність виробничого обладнання

відсутнє

Каналізація: відстань до джерела підключення, м

20

Водопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Газопостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Електропостачання: відстань до джерела підключення, м

20

Відстань до автомагістралі, км

виїзд на дорогу Київ – Харків - 5

Відстань до м. Києва, км

55

Інші відомості (якщо є)

аеропорт Бориспіль - 40 км

 
 

Назва населеного пункту: Баришівський район, смт Баришівка

Адреса державного органу: 07500, площа Миру, 1, смт Баришівка, Баришівський район, Київська область

Назва економічного підрозділу: відділ економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації

Контактна особа: начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Баришівської райдержадміністрації – Яценко Валентина Михайлівна

www.baryshivka.com.ua

e – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.