Основні районні заходи

Місце проведення (адреса)

Категорія учасників

Баришівський

Урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті і примирення та 73-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні «Все пам’ятає батьківська земля і грім гармат,  і визволення день». Мітинги-реквієми та покладання квітів, святкові концерти, інформаційні та виховні години, виставки літератури тощо.

08-09.05.2018

Баришівський р-н,

клубні та бібліотечні заклади культури сіл Баришівського району.

Різні категорії населення.

Театралізований мітинг-концерт, присвячений Дню пам’яті і примирення та 73-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні «Довіку у серцях героїв, навіки в пам’яті людській!».

Баришівський р-н,

смт Баришівка, Меморіал Слави.

Представники місцевої влади, депутати, учасники бойових дій в АТО, Афганістані, Другій Світовій війні, учнівстька молодь, жителі селища.

Марш-реквієм, присвячений Дню пам’яті і примирення та 73-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні «Ми пам’ятаємо!».

Баришівський р-н,

с. Коржі, Меморіал Слави.

Представники місцевої влади, депутати, учасники бойових дій в АТО, Афганістані, Другій Світовій війні, учші школи, молодь, жителі села.

Урочистий мітинг та покладання квітів,  присвячений Дню пам’яті і примирення та 73-й річниці Перемоги у Другій Світовій війні.

Музичні композиції воєнних років у виканні духового оркестру «Консонанс» - «Музика воєнних років». Виставка дитячих малюнків, тематична фото-виставка «Війні немає забуття». Солдатська каша, караоке, футбольний турнір ветеранів. Святковий вечір відпочинку.

Баришівський р-н,

с. Коржі, Меморіал Слави.

Представники місцевої влади, депутати, учасники бойових дій в АТО, Афганістані, Другій Світовій війні, учші школи, молодь, спортсмени, жителі села.

Святкові концерти, присвячені Дню матері «Матінко моя єдина, ти для мене – цілий світ!».

10-13.05.2018

Баришівський р-н,

клубні та бібліотечні заклади культури сіл Баришівського району.

Різні категорії населення.

Цикл заходів, присвячений Дню Європи в Україні «Вивчаємо Європу разом».

15-19.05.2018

Бібліотеки системи Баришівської ЦБС.

Різні категорії населення.

Заходи, присвячені роковинам Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 років» «Великий терор: сторінки історії».

22-23.05.2018

Бібліотеки системи Баришівської ЦБС.

Різні категорії населення.

Урочистий звітний концерт, присвячений 40-річному ювілею народного аматорського оркестру духових інструментів КЗ БРР «БРБК» - «Віват, музико!».

Друга половина місяця

Баришівський р-н, смт Баришівка, Баришівський районний будинок культури, вул. Київський шлях, 33.

Різні категорії населення.

Проведення заходів до Дня  пам»яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в стаціонарному відділенні  територіального центру соціального обслуговування в с. Перемога

09.05.2018

Стаціонарне відділення  територіального центру соціального обслуговування в с. Перемога

Керівники територіального центру соціального обслуговування, підопічні  стаціонарного відділення, учні Перемозької ЗОШ

Виїзний «мобільний соціальний офіс»

11.05.2018,

Сільська рада

с. Садове

Сільська рада

с. Селичівка

Працівники УСЗН, громадяни с. Садове, Селичівка

«Талант року-2018». Церемонія нагородження переможців та призерів Всеукраїнських, обласних інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів та змагань.

31.05.2018

ЦПР «Мрія»

смт Баришівка,

вул. Богдана Хмельницького, 21

Учні-призери ЗНЗ району

Проведення ІІ (районного) туру Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт – 2018».

СК «Прогрес»

смт Баришівка

Учні ЗНЗ району

Проведення турніру з футболу серед спортсменів ветеранів пам'яті І. Лисенка.

19.05.2018

с. Власівка Баришівського

р-н

Дорослі

Проведення ІІ (районного) етапу спортивно-масового заходу «Олімпійський день».

СК «Прогрес»

смт Баришівка

Учні ЗНЗ району

Проведення тематичних виховних та класних години,  уроків-реквіємів, уроків-обговорення, уроків-презентацій, круглих столів, семінарів (для учнів старших класів), відео-уроків з обговоренням, зустрічей двох поколінь: воїни Другої світової війни та АТО в Україні; зустрічей з ветеранами Великої Вітчизняної війни, з   воїнами АТО; організація тематичних книжкових виставок, присвячених 73-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 73-й річниці завершення Другої світової війни; упорядкування територій біля пам’ятників, пам’ятних знаків, що знаходяться на території селищної ради та сільських рад; активізація роботи волонтерських загонів щодо посильної допомоги ветеранам  Другої світової війни.

01.05-09.05.2018

ЗЗСО району

Учні ЗЗСО району

Творчий звіт зразкового ансамблю сучасного танцю «Карнавал».

04.05.2018

ЦПР «Мрія»,

смт Баришівка,

вул.                                        Б. Хмельницького, 21

Вихованці ансамблю, діти, учнівська молодь, батьки

Районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

18-19.05.2018

Баришівський р-н, урочище «Хлопків»

Учні 5-10 класів, вихованці гуртків військово-патріотичного напряму

Районний захід «Від усієї душі» для опікунів та піклувальників

Травень 2018 року

Баришівська РДАсмт Баришівка, площа Миру, 1

Опікуни та піклувальники

Обласний захід «Година-тренінг для вихованців КОЦСПРД «Сезенків» «Рівні права – рівні можливості».

Травень 2018 року

КОЦСПРД «Сезенків»

с. Сезенків Баришівський район

Вихованці КОЦСПРД «Сезенків» та державних закладів Київської області