Основні районні заходи

Основні заходи

у Баришівському районі нажовтень 2017 року

Назва заходу

Рівень заходу (міський, районний, обласний)

Дата (термін проведення)

Місце проведення

Категорія та кількість учасників

Примітка

1.

Урочиста церемонія нагородження переможців районних, обласних, Всеукраїнських, Міжнародних конкурсів та фестивалів в рамках районного свята, присвяченого Міжнародному дню музики «Гордість району 2017» в галузі культура.

01.10.2017

Баришівський р-н,

районний будинок культури, вул. Київський шлях, 33.

Обдарована молодь, діти учасники та переможці конкурсів і фестивалів різних рівнів,

400 чол.

2.

Святкові заходи, присвячені Міжнародному дню людей поважного віку «Серце забуте обігрійте добром».

01-06.10.2017

Баришівський р-н, бібліотечні та клубні заклади сіл Баришівського району.

Різні категорії населення.

3.

Святковий концерт та конкурсно-розважальна програма, присвячена відзначенню Дня села Поділля і Селища«Моє село – частинка моєї Батьківщини».

Сільський

07.10.2017

с. Поділля,

с. Селище

Представники сільської та районної влади, жителі і гості села, молодь,              800 чол.

4.

Святковий концерт та конкурсно-розважальна програма, присвячена відзначенню Дня села Гостролуччя,Дню захисника України та Дню українського козацтва «Козацтво – слава України!».

Сільський

Баришівський р-н,           с. Гостролуччя

Різні категорії населення,

350 чол.

5.

Святкові заходи, присвячені Дню захисника України та Дню українського козацтва «На захист рідної землі».

14.10.2017

Баришівський р-н,

районний будинок культури, вул. Київський шлях, 33, бібліотечні та клубні заклади сіл Баришівського району.

Різні категорії населення.

6.

Проведення заходів до Міжнародного дня людей похилого віку

01.10.2017

Стаціонарне відділення територіального центру соціального обслуговування с. Перемога

Підопічні стаціонарного відділення, учнів.колектив Перемозької НВК

7.

Виїзний мобільний соціальний офіс»

24.10.2017

Сільська рада

с Яблуневе

Сільська рада

с. Ярешки

Працівники УСЗН, громадяни

даних населених пунктів

8.

Проведення  районного фізкультурно-патріотичного заходу серед школярів ЗНЗ «Козацькі розваги», присвячений Дню захисника України.

СК «Прогрес»

Діти,

200 учасників

9.

Районна конференція Баришівського територіального відділення Малої академії наук

25.10.2017

ЦПР «Мрія»

Учні ЗНЗ району

10.

Семінар – тренінг «Проведення рекламно – інформаційної кампанії щодо створення та функціонування патронатних сімей».

Обласний

17-18.10. 2017

ЦПР «Мрія»

Директори та спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

11.

Навчання «Особливості виявлення фактів жорстокого поводження щодо дітей. Планування роботи з даною категорією сімей».

20.10.2017

БРЦСССДМ