Основні районні заходи

Основні заходи

у Баришівському районі на червень 2017 року

Назва заходу

Рівень заходу (міський, районний, обласний)

Дата (термін проведення)

Місце проведення

Категорія та кількість учасників

Примітка

1.

Святкові концерти та конкурсно-розважальні програми для дітей, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей «Кожна дитина – цілий світ, неповторний і своєрідний…».

- Конкурси дитячих малюнків, присвячені Міжнародному Дню захисту дітей «Ми діти твої, Україно!», «Моя родина».

- Виставки дитячих виробів «Святить сонечко для всіх».

01.06.2017

Баришівський р-н, смт Баришівка, площа біля Баришівського районного будинку культури,

вул. Київський шлях, 33.

Різні категорії населення.

2.

Святковий концерт та урочисте нагородження переможців районних, обласних, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів в номінації «Гордість району-2017», присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

02.06.

Баришівський р-н,

районний будинок культури,

вул. Київський шлях, 33.

Творча активна молодь району, учасники та переможці  районних, обласних, Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів і фестивалів, представники влади району, 500 чол.

3.

Святковий концерт, присвячений Дню медичного працівника «Люди в білих халатах».

16.06.

Баришівський р-н,

районний будинок культури, вул. Київський шлях, 33.

Представники влади, лікарі Баришівської ЦРЛ, лікарі із сіл району, молодь, жителі селища, 450 чол.

4.

Мітинг-реквієм та покладання квітів, приурочений Дню Скорботи і вшануванню пам’яті жертв війни в Україні та з нагоди вшанування загиблих воїнів захисників м. Києва в період Другої світової війни 1941 року «Тихі зорі вічної пам’яті».

22.06.

с. Борщів, Монумент захисникам м. Києва «Атакуючий солдат».

Представники влади, ветерани Другої світової війни, школярі, молодь, жителі району, 500 чол.

5.

- Святкові заходи, присвячені Дню Молоді та Дню Конституції України «Живи та міцній наша державо!».

28.06.

Баришівський р-н, районний будинок культури, вул. Київський шлях, 33.

Різні категорії населення.

6.

Виїзний мобільний соціальний офіс»

22.05.2017

Сільська рада

с Коржі

Сільська рада

с. Волошинівка

Працівники УСЗН, громадяни

даних населених пунктів

7.

«Талант року-2017». Церемонія нагородження переможців та призерів Всеукраїнських, обласних інтелектуальних, творчих та спортивних конкурсів та змагань.

01.06.2017

смт Баришівка, вул. Б.Хмельницького, 21.

ЦПР «Мрія»

250 учасників

8.

Проведення  спортивно-масових заходів до Дня Конституції України та Дня молоді (футбол, настільний теніс, шахи)

24.06.2017

СК Прогрес

смт Баришівка

50 учасників (дорослі та студенська молодь).

9.

Відкриття та проведення пришкільних таборів із денним перебуванням у ЗНЗ Баришівського району.

06.06.-23.06.2017

ЗНЗ району

Учні ЗНЗ району

10.