Звіт роботи молодіжної громадської ради за 2014 рік

1. Утвердження патріотизму, духовності, моральності та формування загальнолюдських цінностей

З 14 серпня по 14 вересня 2014 року молодіжна громадська рада провела акцію «Розфарбуй своє місто!», перефарбувавши 4 автобусні зупинки в смт Баришівка в патріотичні кольори. Спільно з Баришівською селищною радою оновили та перефарбували дитячий майданчик в Центральному сквері смт Баришівка.

15 жовтня 2014 року на галявині біля ЦПР «Мрія» відбувся еко-патріотичний захід «Без калини нема України», присвячений Дню українського козацтва, з висадженням кущів калини, змаганнями між старшокласниками за програмою патріотичної гри «Джура».

2. Створення умов для інтелектуального самовдосконалення молоді, творчого розвитку особистості. Пропаганда та формування здорового способу життя

8 квітня 2014 року з ініціативи Баришівської селищної ради та членів МГР відбувся загальноміський суботник з прибирання центрального парку відпочинку «Баришівська Толока». Тут же активістами та добровольцями з числа молоді була посаджена липова алея на честь Героїв Небесної Сотні.

12 квітня 2014 року актив молоді з числа членів МГР прийняв участь в  загальнонаціональному суботнику «Зробимо Україну чистою!». Організатори акції надали учасникам акції робочі рукавички та мішки для сміття, активістами було зібрано 60 мішків сміття в парку смт Баришівка, в селах Паришків, Селище, Корніївка.

Щосуботи влітку 2014 року в Центральному сквері смт Баришівка члени молодіжної громадської ради організовували перегляди фільмів під відкритим небом «КіноГалявина-2014».

4 жовтня 2014 року – інформаційна акція «Хто володіє інформацією, той володіє світом». Встановлення членами МГР 10 дошок оголошень на території Баришівської селищної ради

11 жовтня 2014 року відбувся велопробіг «Баришівка-Морозівка» за участю членів МГР та любителів велоспорту.

3. Робота молодіжної громадської ради по збору коштів для допомоги військовослужбовцям АТО

1.Благодійний музичний концерт на підтримку військовослужбовців в зоні АТО для глядачів і слухачів дійства, котрі зібралися у зоні відпочинку поблизу кафе «Сова»,  виступили гурти «Dionis», «Сьогодні», «Крик ветра», «R.O.O.M.», «Вихід Є», «Pleroma», «Вікно на вулицю», «Біла Вежа», «Хутор Рок», а також акапельні гурти «Vocout» та «Acapelix».

Проте справжньою окрасою заходу стали номери у виконанні заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України, полковник Дмитро Антонюк).

Зібрали: 6000 грн.

  2. Вiдвiдали навчальний центр, де готуюють до вiдправки в зону АТО добровольчий батальйон "Золотi ворота". Хлопцi були приемно здивованi небайдужiстю невiдомих людей. А ми були найбiльше враженi тим фактом, що командир взводу кремезних чоловiкiв - тендiтна дiвчина! I головне, що ii бiйцi поважають i слухаються.

Отже, всього було зiбрано за 1 добу коштів у сумі 1550 грн.  підприємець із смт Баришівки  1200 грн. та молодiжна громадська рада  350 грн. за які  було придбано  25 реч. мiшкiв (800 грн), 6 кобур та 1 пояс для мiнометчика (750 грн). Окрiм того, жителi Новоi Пасiчни зiбрали цiлий бус продуктiв харчування: закрутки, картопля, овочi, фрукти, сало, тушонка, чай, кава, цукор, крупи. Приватний пiдприемець Головач Iгор (магазин "Пiдкова") не тiльки надав продукти, але ще й допомiг все це перевезти.  

 3. Учні Баришівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 зібрали 2100 грн. та  передали кошти членам молодіжної ради, щоб разом закупити термобілизну нашим баришівським, котрі  захищають кожного з нас у зоні АТО!

4. Під час відзначення Дня Баришівського району члени молодіжної громадської ради проведи акцію зі збору коштів на теплі речі для військовослужбовців АТО «Подаруй тепло солдату», долучившись таким чином до міжнародної акції IceBucketChallenge.

Зі скриньки, в яку збирали кошти під час проведення патріотичного заходу з нагоди 91-ої річниці утворення Баришівського району та благодійної акції з обливання крижаною водою «Подаруй тепло солдату», вилучили 8575 грн. і закупили 20 комплектів термокостюмів, які передали військовослужбовцям.

5. З 15 вересня по 15 жовтня 2014 року молодіжна громадська рада спільно з ТОВ «Троїцька Артіль» ініціювала збір макулатури по загальноосвітніх закладах району. Всього було зібрано близько 24 тон макулатури, за них виручено 24 400 грн., на які придбали для військовослужбовців з Баришівського району термокостюми, термобілизну, тактичні рукавички, бушлати та буржуйки. 9–А клас Баришівської ЗОШ № 2  (зібрав 1650 кг) та 10 клас Рудницького НВК отримали безкоштовно автобус для проведення екскурсії.

6.ТЕПЛО - ЗАХИСНИКАМ

Продовжуючи акцію «Подаруй тепло солдату», члени Баришівської районної молодіжної громадської ради за підтримки Баришівської районної державної адміністрації звернулися до сільських рад із проханням долучитися до збору теплих речей та продуктів харчування для баришівських військових, які воюють за суверенітет нашої держави на сході країни. Маючи надію на тісну співпрацю із сільськими головами, 12 жовтня 2014 року, озброївшись гучномовцем і прапорами, вирушила в дорогу.

До збору речей було залучено два автомобілі. Розділившись, автомобілі  поїхали за обраними маршрутами: Коржі, Дернівка, Паришків, Лукаші, Недра, Садове, Пилипче і Семенівка, Більшовик, Хмельовик, Яблуневе, Григорівка. Зібрані речі були доставлені до пункту прийому ГФ «СОБР», з членами якого молодіжна рада тісно співпрацює. Речі та продукти були відправлені у вівторок і доставлені безпосередньо солдатам із Баришівського району.

 7. Завдяки членам молодiжної громадської ради 20 жовтня 2014 року  учнi 8А класу Баришiвського НВК мали змогу зустрiтитися з мобiлiзованим Чугаєм Федором з села Маскiвцi.

Наразi вiн проходить пiдготовку в вiйськовiй частинi пiд Киевом в якостi зв'язкiвця, але не сьогоднi-завтра може потрапити в зону АТО.

Дiти обдарували бiйця сувенiрами, листами, теплими шкарпетками. Вручили 2 державнi прапори, кожен з яких пiдписали власноруч з побажаннями перемоги та миру, а також передали бронежилет односельцю Слюсару Олександру.

 До придбання цих  вкрай  необхiдних на сході в зоні АТО предметів  захисту долучилися :

- на 850 грн. 8-А  клас зiбрав макулатури

- 1000 грн.  зiбрали  батьки

- 1000 грн. зiбрали члени молодiжної ради

- 1500 грн. фермер с. Масківці Кисіль М.Я.

Протягом жовтня місяця за підтримки небайдужих баришівчан бійцям, котрі перебувають в зоні АТО передано 6 бронежилетів, 2 ківларові каски.

8. 24 жовтня 2014 року до рідної домівки прибув доброволець Олег із 25-ого батальйону територіальної оборони "Київська Русь", який зараз знаходиться на передовій у м.Дебальцеве. Тут воюють шестеро наших хлопців із Баришівського району.

Щойно почувши цю звістку, а також те, що солдат вже наступного ж дня повернеться до "гарячої точки", члени молодіжної ради рушили до ГФ "СОБР", де уже готувалися посилки для цього батальйону. Об’єднавши зусилля, загрузили в бус матраци, ковдри, светри, теплі штани, овочі, консервацію, бакалійні товари, гігієнічні засоби, медикаменти...все те, що приносили небайдужі люди у пункт прийому "СОБРу"; що привезли сьогодні наші представники з с. Яблуневого, воду, лимонад і цигарки, закуплені членами МГР.

9. 29 жовтня 2014 року учні Баришівського НВК передали кошти, виручені на Ярмарку солодощів (5000 грн), молодіжній громадській раді для придбання 16 пар зимових берц військовослужбовцям в/ч 3066.