Громадська рада звіт

ЗВІТ

Громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації

за березень 2017

Опублікована стаття  «Правильна реакція на проблеми як показник здорового та цивілізованого соціуму»

Голова Громадської ради Новицька Л.Я. разом з начальником відділу культури при Баришівській РДА Бабич Л.М., директором РБК Куликом В.Г. та головним лікарем Буняк Г.М. прийняли участь у парламентських слуханнях на тему: «Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє».

Пройшло чергове засідання громадської ради при Баришівській райдержадміністрації. Звітували про пророблену роботу за поточний період, були актуальні пропозиції, зустріч з в. О. Голови Баришівської райдержадміністрації Гордієнко В. М. Дякую кожному за активну життєву позицію і небайдужість! Історію творять одиниці, історію не творить більшість!

6 березня 2017 року. Міжнародна науково-теоретична конференція "Роль культури реформації у розвитку демократичного суспільства", присвячена 500-річчю Реформації. Конференція пройшла за підтримки Міністерства культури України в Національній бібліотеці України ім. Я. Мудрого. Організатори: Громадська рада при Міністерстві культури України, Комісія з питань культури та культурно-мистецької освіти та ГО "Нова генерація українських науковців". В ній взяли участь громадські діячі та науковці із України, США, Англії, Нігерії, Білорусі. Учасників конференції вітали відомі діячі культури та мистецтва України: заслужений діяч мистецтв України Оксана Петрикова, заслужена артистка України, співачка та ведуча Українського телебачення Тетяна Негрій, співачка Світлана Тимошенко, композитор Андрій Бондаренко. На завершення заходу відбувся показ документального фільму "Тарас Шевченко. Воскресіння" (режисер Дмитро Ломачук).

Члени громадської ради постійно приймають участь в сесіях районної та селищної ради та громадських слуханнях.

Голова громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації    Новицька Л.Я.