ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради

при Баришівській районній державній адміністрації

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні державної політики» Баришівською районною державною адміністрацією, громадською радою при Баришівській районній державній адміністрації,  вжито заходів, щодо формування нового складу громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації.

За результатами засідання Громадської ради при Баришівській районній  державній адміністрації  було сформовано ініціативну групу з підготовки до проведення установчих зборів для формування нового складу ради.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів з питаньформуванню нового складу громадської ради при Баришівській районній  державній адміністрації:

№ за/п

Прізвище, імя та побатькові

Назва організації або органу виконавчої влади, яку представляє

1.

Новицька Людмила Яківна

Голова громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації, співзасновник  громадської організації  «Екологія та соціальний захист смт Баришівка Київської області»

2.

Ладан Ірина Григорівна

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Баришівської райдержадміністрації

3.

Лобунець Дарья Павлівна

Голова районного комітету профспілок працівників культури

4.

Лозицька Наталія Миколаївна

Голова благодійної організації «Нове життя»

5.

Шевелюк Віталій Сергійович

Голова організації Спортивний клуб «Джубат»

Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Баришівській районній державній адміністрації відбудуться 13 січня 2017 року в малій залі засідань райдержадміністрації об 11.00 годині.

Склад громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами строкомнадва роки.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства). До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Додатково подається заява кандидата про згоду на оприлюднення персональних даних.

Документи приймаються ініціативною групою до 03 січня 2016 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою: 07500, смт Баришівка, площа Миру, 1 до відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату Баришівської районної державної адміністрації.

Телефон для довідок: Новицька Людмила Яківна Тел. (067) 898-50-19.

Голова ініціативної групи Л.Я.Новицька