План роботи Громадської ради

ПЛАН роботи

громадської ради при Баришівській районній

державній адміністрації на 2018 рік

Положення про громадську раду при Баришівській районній державній адміністрації, затверджене Розпорядженням голови Баришівської районної державної адміністрації № 13 від 16.01.2017 року містить такі основні завдання громадської ради:

- сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в  управлінні державними справами; здійснення громадського контролю за  діяльністю органу;

- сприяння врахуванню органом громадської думки під час формування та  реалізації  державної  політики.

Відповідно до основних завдань громадської ради на 2018 рік громадською радою заплановані такі напрямки діяльності, в тому числі, на виконання щорічного районного плану заходів щодо реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки, згідно затвердженого розпорядженням від 10.07.2017 року № 302 «Про схвалення проекту Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Баришівському районі на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням районної ради від 17 серпня 2017 року № 540 - 21-07 (далі по тексту - Програма):

Назва заходу

Виконавці

Дата виконання

1.

Створення умов для консультацій з громадськістю смт Баришівки, сіл Пасічна і Швачиха та сіл Баришівського району (підготовка і проведення загальних зборів територіальних громад)

Громадська організація «Офіс реформ Баришівських громад», учасники Програми

2.

Сприяння розробці, прийняттю та затвердженню статутів територіальних громад району

Громадська організація «Офіс реформ Баришівських громад», учасники Програми

3.

Сприяння ефективній роботі підрозділів та посадових осіб Баришівської райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування району, правоохоронним та контролюючим органам