Робота громадськоїради при Баришівській районній державній адміністрації

Комітет з питань культури та духовності громадської ради при Баришівській РДА взяв участь:

1.Вшанування пам'яті загиблих у Другій світовій війні та перепоховання знайдених невідомих бійців. Меморіал "Атакуючий солдат" у с. Борщів Баришівського району.

2.В с. Морозівці народні фольклорні ансамблі "Червона калина" та "Калинове перевесло", (керівник Л.В. Чернецька) підтвердили почесне звання народний. У заході взяли учатсь в.о. директора Київського обласного центру народної творчості Наталія Зурабян, заступник директора Київського обласного центру народної творчості Тіна Гресько, начальник відділу культури Баришівського РДА Людмила Бабич, директора Морозівського НВК Анатолій Ільєнко, голова Громадської ради при Баришівській РДА Новицька Людмила, місцеві жителі,спонсори. Найперший фольклорний ансамбль "Червона калина" заснували 1968р., "Калинове перевесло" 2009р. Нажаль у селі відсутній будинок культури, незважаючи на багаточисельні звернення та пропозиції щодо його створення, та навіть це не завадило творчим колективам мати багато шанувальників виступати перед односельцями. Вони відомі далеко за межами свого села. Поки ллється пісня, живе село і живе Україна.

3.Взяли участь у проведенні 60-річчя ансамблю танцю "Пролісок" в Баришівці

Комітет по захисту прав інтересів інвалідів та вимушених переселенців провів ряд заходів:

1. Місто Київ

14 червня 2016р. слухачі Донбаського міжрегіонального центру професійної реабілітації інвалідів відкрили акцію флешмобом, яки й відбувся о 17.00 на площі біля ДП Національного центру ділового та культурного співробітництва «Український дім». До слухачів приєднався танцювальний колектив з м. Слов’янська. Виступ видався неймовірний!

Особисто приємно було те, що після виступу очільник Донецької обласної державної адміністрації Павло Жебрівський особисто привітав кожного слухача Донбаського центру. А заступник очільника Донецької ОДА Ігор Стокоз подякував кожному слухачеві за неперевершений синхронний виступ. Спілкування з такими гідними людьми-це найбільша нагорода.

Люди з інвалідністю відчули себе справжніми зірками! Багато глядачів цього флешмобу підходили і особисто дякували за чудовий виступ і фотографувалися зі слухачами на згадку про цю добру і значущу подію.

О 17.20 у Центрі ми приєдналися до відкриття виставки скульптурних форм іобразотворчого мистецтва, а о 18.00 в концертному залі «Українського дому» слухачі Донбаського МЦПРІ разом з усіма бажаючими прослухати концерт Артемовського і Маріупольського музичних училищ, а також насолодитися виступом Маріупольського камерного оркестру «Ренесанс».

Приєднавшись до культурно-мистецької акції «Донеччина UA: Перезавантаження» ми довели всьому світові, що український народ єдиний і неподільний! Дуже почесно було відкривати такий значущий захід у м. Києві! Донбас - це Україна!

2. Місто Бровари  11.06.2016

Віталій Святошенко взяв участь у обласному  спортивному заході "Олімпійський день" в м. Бровари та став  золотим призером  змагань на інвалідних візках серед людей з обмеженими фізичними можливостями - справжня гордість Баришівщини.

Новицька Л.Я. – голова громадської ради при Баришівській райдержадміністрації