Відкриті дані розпорядження

БАРИШІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 08.11.2017                                                                               № 568

Про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних

Відповідно дозаконів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»:

1. Затвердити перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, розпорядниками яких є апарат та структурні підрозділи Баришівської районної державної адміністрації, що додається.

2. Керівникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

3. Керівникам відділів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації у термін до 25 грудня 2017надати інформацію, що підлягає оприлюдненню у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних www.data.gov.ua та на офіційному веб-сайті Баришівської райдержадміністрації, до відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації в паперовому та електронному вигляді на адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

4. Відділу організаційної роботи та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації забезпечувати технічний супровід оприлюднення інформації, визначеної у додатку, на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних www.data.gov.ua та на офіційному веб-сайті Баришівської райдержадміністрації згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації Брилюк Т.О.

Виконуючий обов’язки голови адміністрації       В.М. Гордієнко