Баришівка інвестиційна

Шановні інвестори!

Ви маєте унікальну нагоду ефективно вкласти свої кошти в економіку Баришівського району.

Баришівський район має вигідне географічне та стратегічне положення відносно столиці України м. Києва.

Головним виробничим потенціалом району є аграрний сектор економіки. Загальна площа сільськогосподарських угідь становить 77,0 тис. га., в тому числі 58,3 тис. га ріллі.

Суб’єкти малого підприємництва району займаються: торгівлею, автотранспортним перевезенням, ремонтом автотранспорту, пошиттям одягу, ремонтом взуття, фотопослугами, виготовленням столярних виробів, меблів, виробництвом макаронних виробів, сиру, випічкою хліба, пластмасових пляшок, вирощуванням сільськогосподарської продукції. Збільшенню бажаючих зайнятися підприємницькою діяльністю сприяє запровадження в районі спрощеної системи реєстраційних процедур, започаткування і впровадження підприємницької діяльності за принципом “єдиного вікна” та спрощена процедура з видачі документів дозвільного характеру за принципом Дозвільного офісу.

В районі створена інвестиційна база яка включає в себе:

оновлені проекти земельних ділянок під назвою „Промислова земельна ділянка „Красилівка”– 40,0 га та «Рекреаційн а земельна ділянка „Парк відпочинку” – 8,1 га;

оновлений каталог “Ринок земельних ділянок та приміщень підвищеної інвестиційної привабливості Баришівського району”.

Більш детально можете ознайомитись з інвестиційним паспортом району та інвестиційними проектами, завантаживши їх за наступними посиланнями:

Інвестиційний паспорт району (35 Mb)

Проект промислової земельної ділянки „Красилівка” (7,2Mb)

Проект рекреаційної земельної ділянки „Парк відпочинку” (4,21Mb)

Анкета інвестиційного проекту Золота Скоринка (13Kb)

Перелік вільних незадіяних ділянок станом на 01.01.2016 (50Kb)

Перелік вільних незадіяних приміщень станом на 01.01.2016 року (140Kb)

Характеристика незадіяного приміщення Віта Україна (9Kb)

Програма залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Баришівському районі на 2016-2018 роки(3.3Mb)